W jakie waluty teraz inwestujecie.

Orator
Posty: 877
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: MegaMol » niedziela, 4 czerwca 2017, 11:34

DGB jak DGB, ale urodził się kolejny coin którego pompują. Siacoin.
Ktoś wie co to i dlaczego pompa?

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 7 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: 4ffaris » niedziela, 4 czerwca 2017, 12:19

Sia akurat 5k kupilem troche czasu temu wiem że ZET Tech. polecało zbierać w dual miningu ale dlaczego trudno powiedzieć w każdym razie jak oni coś polecą to po miesiacu to jest dużo droższe ;D, wie ktoś może coś o Bytecoin,Digitalnote,Apx ventures?

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 11 lipca 2014
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: jasiek » niedziela, 4 czerwca 2017, 12:30

Harnas85 pisze: Mam teraz problem ...czy sprzedać czy przetrwać wszystko i zatrzymać ...też od niedawna stawiam kroki w tym wszystkim
Musisz ocenić co tak naprawdę wiesz o tej walucie. Czy ją obserwujesz od dawna, czy oceniasz ją powieszchownie, po tym co piszą ludzie "na dniach". Rynek jest manipulowany, podejmując pochopne, nieprzemyslane decyzje (pod wpływem emocji) łatwo możesz stać się ofiarą. Pamiętaj że ktoś musi zarobić. Przemyśl jakie były twoje oczekiwania kiedy zaczynałeś, pewnie kilka razy zmieniłeś postanowienia. Czasem warto wyprzedac monetę z dobrym zyskiem (jeśli miałeś okazję wejsc w odp momencie), jeśli nie panujesz nad chciwoscią to prędzej czy później dopadnie cie korekta i wysypiesz się ze strachu. Przyznasz wtedy - zdobyles się bez problemu na to żeby przetrzymac monetę w dogodnym momencie do sprzedaży, a tak szybko sie wyprzedales kiedy zobaczules spadek. Myślisz że to przypadek?
Ochłoń na chwilę, oceń, czy twoje zachowania są racjonalne? To piszę w odniesieniu np do rippla. Sporo ludzi straciło trochę kaski

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 176
Rejestracja: 26 maja 2016
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: lesefere » niedziela, 4 czerwca 2017, 13:04

Hej a co sądzicie o wejściu w Liska? Stabilna waluta, która jeszcze nie była nadmiernie pompowana w tej hossie. Twórcy mogli by nieco bardziej podkręcić atmosferę wokół projektu, a może zaczną niedługo?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: blink » niedziela, 4 czerwca 2017, 13:08

lesefere pisze: Hej a co sądzicie o wejściu w Liska? Stabilna waluta, która jeszcze nie była nadmiernie pompowana w tej hossie. Twórcy mogli by nieco bardziej podkręcić atmosferę wokół projektu, a może zaczną niedługo?
W tym roku ma być rebranding, SDK, wydanie wersji 0.9.0 i 1.0.0 więc pod te newsy będzie pompa
Ostatnio pisałem że Kordek obiecał holdreom Liska coś fajnego za fundusze z Byteball ale póki co informacji brak.

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 22 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: kopalski.pawel » niedziela, 4 czerwca 2017, 13:22

Też miałem pisać o Sia ze warto wskoczyć póki jeszcze tanio ;)
Czuje pompkę spokojnie do 1200 sat czyli 200% , a to dobry wynik

Btw jest jakaś apka na iOS pod alty do pobierania danych o kursach z bittrex polo ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 20 marca 2017
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: crone » niedziela, 4 czerwca 2017, 13:24

Tabtrader

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 4 czerwca 2017, 14:04

jasiek pisze: Musisz ocenić co tak naprawdę wiesz o tej walucie.
Tylko przy bańce na altach która mamy, pompowane jest wszystko (tzn. było i jest) bez wzgledu na walory techniczne, newsy, tzw. fundamenty itd. Bańki są z natury irracjonalne, jak napisał @ekonokomik ostatnio; (parafrazując) można było przykleić karteczki z nazwami coinów do tarczy i rzutką napieprzać w tarcze wybierając co kupić, no i to na 95% prędzej czy później miało bańkę... ;)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 3 czerwca 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ptr111 » niedziela, 4 czerwca 2017, 14:18

a co myślicie o ReddCoin i Verge ? Ostatnio pięknie wystrzeliły ;)

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 14 kwietnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: likidis » niedziela, 4 czerwca 2017, 16:04

Mi udało się wejść w DGB i SC w piątek gdy zaczynała się pompa i dzisiaj wyszedłem, bo zysk jest i zauważyłem, że jakoś to osłabło, a nawet tak bardziej w dół już poszło (i jakoś wydawało mi się, że może być jak ostatnio z Ripple, z tym, że tam taka mega pompa trwała kilka dni).
Grunt, że jest zysk, ale będę obserwować te dwa alty czy coś się u nich dzieje, bo mają ładny potencjał (samo DGB w 2 miesiące wzrosło o blisko 5000%) :D
I tak patrząc, że w sumie randomowe alty się pompują to tak zastanawiam się czy wejść w dowolny wybrany który jeszcze tak nie skoczył do góry i poczekać ten miesiąc - dwa na pompę. Jak BTC nie popsuje szyków to powinno być dobrze.

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 3 czerwca 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Harnas85 » niedziela, 4 czerwca 2017, 16:29

Ja w DGB wszedłem dużo wcześnie ale nie sprzedałem ....mam nadzieję że jeszcze przyjdzie na niego lepsza pora

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 3 czerwca 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ptr111 » niedziela, 4 czerwca 2017, 17:11

Wyczytałem, że to Verge też ma spory potencjał, większy niż ReddCoin który został usunięty z Polo. Kurde gdybym się zainteresował tą walutą chociażby w kwietniu, kiedy chodziła jeszcze po 0.000040 $ i kupił tego tak z 6 mln za te kilkaset złociszy, to już miałbym piękny zysk. Ale prawdę powiedziawszy to dopiero kilka dni temu wróciłem do tematu kryptowalut, bo po zaprzepaszczeniu szansy z ETH takiego doła złapałem że na wiele miesięcy odechciało mi się zaglądać w jakiekolwiek newsy o krypto :/

LSR
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 31 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: LSR » niedziela, 4 czerwca 2017, 17:13

Panowie co myślicie o projekcie ZrCoin? To jeszcze nie wystartowąło. Ostatnio wykupiłem tam trochę udziałów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 4 czerwca 2017, 17:22

@LSR, Z nazwy jakaś aluzja do ZEC chyba. Jakiś klonik/naśladowca?

Dodano po 1 minucie 37 sekundach:
ptr111 pisze: Kurde gdybym się zainteresował tą walutą chociażby w kwietniu, kiedy chodziła jeszcze po 0.000040 $ i kupił tego tak z 6 mln za te kilkaset złociszy, to już miałbym piękny zysk.
Crypto gdybologia. :mrgreen: Ostatnio popularna, bo mało kto wykorzystał te potężne ruchy w dużej części (ja też niestety nie). :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Sayan » niedziela, 4 czerwca 2017, 17:35

Ja od siebie chciałbym tylko polecić tym nowym, którzy tutaj przychodzą, bo widzę że jest was coraz więcej, że jak macie pewny zysk w garści, to go bierzcie, bo jak mówi stare przysłowie "chytry dwa razy traci" i niestety często to sie sprawdza. Sam tego doświadczyłem już wiele razy :lol:

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 22 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: kopalski.pawel » niedziela, 4 czerwca 2017, 18:50

XVG leci ładnie


Sent from my iPhone using Tapatalk

Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: 3 kwietnia 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: caelos » niedziela, 4 czerwca 2017, 20:07

a czy ktoś z grona może coś powiedzieć o syscoin, czy widzicie może coś na wykresie jak to wygląda, po newsie o sys i microsoft był chwilowy skok a potem zjazd w dół, no i od wczoraj jakby coś ruszyło

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 28 grudnia 2013
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Jarek » niedziela, 4 czerwca 2017, 20:11

Dla tych co marudzą, że za mało zarobili: kupowałem DGB gdy było po 20 sat a XVG gdy było po 3 sat. Oba sprzedałem z ładnym zyskiem i cóż - zysk byłby jeszcze większy gdybym sprzedał je dziś ale czasu nie cofnę. Jakiś rok może dwa zajęło mi aż oduczyłem się myślenia w kategoriach "ile nie zarobiłem / ile mógłbym zarobić gdybym poczekał" bo to bez sensu. Można popaść w depresję robiąc tego typu dywagacje. Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu jak to mówią.

Trzeba się spiąć i dalej gonić za króliczkiem a nie marudzić, że nie wykorzystano okazji na maksa. W takich sytuacjach warto mieć z tyłu głowy przypadek gościa co dał 10000BTC za dwie pizze - mówi przynajmniej, że były smaczne;)

BTW: uważam, że wszystko jest wyciągnięte do granic rozsądku. Chyba, że kolejne Państwo zaraz zaakceptuje krypto i insiderzy kupują wszystko co się rusza.

BTW2: polecam zainteresować się starym poczciwym FTC. Tak tak, skupuje go od 500sat;)

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 11 lipca 2014
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: jasiek » niedziela, 4 czerwca 2017, 22:08

Wymazywanie pisze:
jasiek pisze: Musisz ocenić co tak naprawdę wiesz o tej walucie.
Tylko przy bańce na altach która mamy, pompowane jest wszystko (tzn. było i jest) bez wzgledu na walory techniczne, newsy, tzw. fundamenty itd. Bańki są z natury irracjonalne, jak napisał @ekonokomik ostatnio; (parafrazując) można było przykleić karteczki z nazwami coinów do tarczy i rzutką napieprzać w tarcze wybierając co kupić, no i to na 95% prędzej czy później miało bańkę... ;)
No tak, dlatego to juz jest hazard, malo to ma wspólnego z inwestycją.

Początkujący
Posty: 295
Rejestracja: 8 marca 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: marlone » niedziela, 4 czerwca 2017, 22:17

Może się ktoś wypowiedzieć na temat CLAMSa? Analizuję sobie waluty, pod kątem wykresów cen i wydaje mi się, że wygląda on bardzo ciekawie. Do ATH jesteśmy bardzo daleko, wygląda jakby trend wzrostowy niedawno się zaczął, jednocześnie cena nie jest jeszcze wywindowana. Może jest ktoś kto może opisać bardziej szczegółowo tą walutę, jakieś fundamenty, najbliższe wydarzenia, może wskaże linki pozwalające wyrobić sobie własne zdanie na ten tamat?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości