W jakie waluty teraz inwestujecie.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 26 maja 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: pavlov » wtorek, 19 grudnia 2017, 19:31

Na necie można wyczytać, że TRX (Tronix) będzie wraz z Alibabą coś tworzyć. Ostatnio TRX ładnie poszybował i cena wynosi 0.04$ Jak myślicie jest szansa, na 0.08 - 0.10$ do końca roku?

Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 28 września 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: listek » wtorek, 19 grudnia 2017, 19:33

ważne info dla posiadaczy NXT
HitBTC wspiera airdrop Ignis!
https://blog.hitbtc.com/statement-on-th ... s-airdrop/

Przy okazji zapytam co według Was będzie więcej warte po ustabilizowaniu się sytuacji Ardor czy Ignis? O ile dobrze zrozumiałem przesłanie to ardor ma za zadanie zabezpieczać sieć( token nie będzie używany do transakcji) natomiast Ignis zastąpi nxt. Moim zdaniem Ignis.
Ostatnio zmieniony wtorek, 19 grudnia 2017, 19:40 przez listek, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: krecik273 » wtorek, 19 grudnia 2017, 19:34

Mam Red Pulsa i Ripple'a, sytuacja jaka jest każda widzi. Mam nadzieję, że RPX nie kończy biegu... Warto jeszcze dziś kupić HST lub Augura?

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: bartolini9 » wtorek, 19 grudnia 2017, 19:51

Z info odnośnie NXT:
"Following the rules of this airdrop, for every NXT token the client will receive 0.5 IGNIS tokens. Please note that the tokens will be credited according to the amount of NXT held on main and trading accounts at the time of the snapshot on 28th of December. "

Czy to oznacza, że tokeny IGNIS otrzymają również ci co będą mieli NXT na giełdach (trading accounts) w tym czasie? Czy mylę się?

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: shadow » wtorek, 19 grudnia 2017, 20:10

Ma ktoś jakiś sprawdzony wallet do RedPulse? Na stronie RedPulse proponują NEONa, ale wersję 0.0.6 z dodatkiem do obsługi ich tokenów. Aktualna wersja NEONa 0.0.7 na pierwszy rzut oka tej funkcjonalności nie ma. Z czego korzystacie? Nie chcę wysłać tokenów w powietrze a też nie chcę trzymać na giełdzie w związku z ostatnimi informacjami.

Początkujący
Posty: 104
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: snajp » wtorek, 19 grudnia 2017, 20:13

Ja wczoraj moje Red Pulse przelałem na ten portfel i działa. Wszystko ok
https://neotracker.io/wallet
Ostatnio zmieniony wtorek, 19 grudnia 2017, 20:14 przez snajp, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 69
Rejestracja: 14 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Moreabouthecrypto » wtorek, 19 grudnia 2017, 20:58

pavlov pisze: Na necie można wyczytać, że TRX (Tronix) będzie wraz z Alibabą coś tworzyć. Ostatnio TRX ładnie poszybował i cena wynosi 0.04$ Jak myślicie jest szansa, na 0.08 - 0.10$ do końca roku?
Ja mu się tak narazie przyglądam i on się tak pnie do góry jak by chciał zabłysnąć na jakimś dobrym poziomie.Volumn mu się zdrobił taki świąteczny...Skąd wziąłeś te newsy?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » wtorek, 19 grudnia 2017, 21:07

Ja bym tego TRX nie kupował. Widzieliście jaki to ma marcetcap po pierwsze bo juz ma 3 miliardy USD i 17 miejsce, po drugie olbrzymia ilość tokenów bo 65 miliardów w samym obiegu a ogólnie jest wiecej bo 1 bilion, i ostatnie widzieliście wykres jak to poszło do góry to przecież było od kilku dni cały czas pompowane i hypowane. Z czego to ma urosnąc jeszcze wyżej z 17 miejsca ? Ja bym tego nie ruszał bez względu na newsy.
Od wielu dni to hypują na trollboxie HitBtc i pewnie innych też, wiec to moze być pompa na hypie jaki on świetny. Ale nigdy o nim nie czytałem więc mówie tylko z tego co widze tu:
https://coinmarketcap.com/currencies/tron/

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 69
Rejestracja: 14 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Moreabouthecrypto » wtorek, 19 grudnia 2017, 21:09

QTUM wziął na klatę taką inflację że mnie kark rozbolał jak obserwowałem wzrost na wykresie :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: virtualdeamon » wtorek, 19 grudnia 2017, 21:12

snajp pisze: Ja wczoraj moje Red Pulse przelałem na ten portfel i działa. Wszystko ok
https://neotracker.io/wallet
W ile czasu doszedł Tobie tam Red Pulse ? Jak przelałem ponad godzinę temu i narazie nic nie doszło.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: bartolini9 » wtorek, 19 grudnia 2017, 21:21

Czy ktoś wie co się stało właśnie z Einstenium? W ciągu kilku godziny poszedł mocno w dół o ponad 30%. Coś się dzieje/ma się dziać?

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 26 maja 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: pavlov » wtorek, 19 grudnia 2017, 21:26

Moreabouthecrypto pisze:
pavlov pisze: Na necie można wyczytać, że TRX (Tronix) będzie wraz z Alibabą coś tworzyć. Ostatnio TRX ładnie poszybował i cena wynosi 0.04$ Jak myślicie jest szansa, na 0.08 - 0.10$ do końca roku?
Ja mu się tak narazie przyglądam i on się tak pnie do góry jak by chciał zabłysnąć na jakimś dobrym poziomie.Volumn mu się zdrobił taki świąteczny...Skąd wziąłeś te newsy?
Z Reddita i w sumie w google też coś można znaleźć. Co ciekawe szef Tron wrzucił dziś tweeta - cytuje "The first game based on #tron network is almost ready. We will release the detail soon. Please make s guess what kind of game it is. #trx"

Poobserwuje do końca roku i wówczas zdecyduje co robić.

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 20 marca 2017
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: crone » wtorek, 19 grudnia 2017, 21:29

bartolini9 pisze: Czy ktoś wie co się stało właśnie z Einstenium? W ciągu kilku godziny poszedł mocno w dół o ponad 30%. Coś się dzieje/ma się dziać?
Coin rośnie w ciągu miesiąca o 550% a Ty się zastanawiasz czemu spadł w ciągu godziny o 30%?

Poszedł duży zrzut tego, co ktoś zarobił w ostatnich dniach. Przyzwyczaj się do tego jeśli wykres wygląda jak skocznia narciarska w Trondheim.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: fifiasty » wtorek, 19 grudnia 2017, 21:35

bartolini9 pisze: Czy ktoś wie co się stało właśnie z Einstenium? W ciągu kilku godziny poszedł mocno w dół o ponad 30%. Coś się dzieje/ma się dziać?
EMC2 miało na dzisiaj zaplanowanego jakiegoś super newsa na 12 pm czasu PST czyli na 21 czasu polskiego. Waluta była pompowana przez 2 ostatnie dni a po newsie (kilka minut po 21) od razu nastąpił duży spadek.
Na szczęście udało się sprzedać przed 21 jak cena była jeszcze sensowna.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 69
Rejestracja: 14 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Moreabouthecrypto » wtorek, 19 grudnia 2017, 21:36

Rumcajs pisze: Ja bym tego TRX nie kupował. Widzieliście jaki to ma marcetcap po pierwsze bo juz ma 3 miliardy USD i 17 miejsce, po drugie olbrzymia ilość tokenów bo 65 miliardów w samym obiegu a ogólnie jest wiecej bo 1 bilion, i ostatnie widzieliście wykres jak to poszło do góry to przecież było od kilku dni cały czas pompowane i hypowane. Z czego to ma urosnąc jeszcze wyżej z 17 miejsca ? Ja bym tego nie ruszał bez względu na newsy.
Od wielu dni to hypują na trollboxie HitBtc i pewnie innych też, wiec to moze być pompa na hypie jaki on świetny. Ale nigdy o nim nie czytałem więc mówie tylko z tego co widze tu:
https://coinmarketcap.com/currencies/tron/
Narazie to wygląda jak jedna strona świątecznej choinki lub ściana alp :) Jak to drugie to można wchodzić jak to pierwsze no to tylko światecznie.Ja też tam tylko troszkę przerabiałem ich plan i jak narazie przyglądam się takim wzrostom bo jestem poczatkujący ale powiem szczerze że bym się zapakował do jakiegoś fajnego pociagu z reguły startują z miech przed wydarzeniem i nigdy nie wiadomo na jakiej stacji wysiąśc...Macie namiar na stronkę ze startującymi krypto walutami po ico?Myślę że spectiv będzie godzien uwagi ale zobaczymy co czas przyniesie

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 139
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BobBudowniczy » wtorek, 19 grudnia 2017, 21:50

virtualdeamon pisze:
snajp pisze: Ja wczoraj moje Red Pulse przelałem na ten portfel i działa. Wszystko ok
https://neotracker.io/wallet
W ile czasu doszedł Tobie tam Red Pulse ? Jak przelałem ponad godzinę temu i narazie nic nie doszło.
No u mnie tak samo, godzine temu wysylalem i nic nie wyszlo a jak sprawdzam adres to mam "blad"na kuckoinie w przekierowaniu na neotracker. Dobrze, ze wyslalem malo na "testa"

Anyway, emc2- szykowalem sie na strzal a tu spadlo pieknie na 1.5 :D :lol: :lol: :lol:\


https://neotracker.io/tx/d16727c8647c0f ... eb9fde9489


wyslalem 50 na testa... za malo :?:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 69
Rejestracja: 14 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Moreabouthecrypto » wtorek, 19 grudnia 2017, 22:05

pavlov pisze:
Moreabouthecrypto pisze:
pavlov pisze: Na necie można wyczytać, że TRX (Tronix) będzie wraz z Alibabą coś tworzyć. Ostatnio TRX ładnie poszybował i cena wynosi 0.04$ Jak myślicie jest szansa, na 0.08 - 0.10$ do końca roku?
Ja mu się tak narazie przyglądam i on się tak pnie do góry jak by chciał zabłysnąć na jakimś dobrym poziomie.Volumn mu się zdrobił taki świąteczny...Skąd wziąłeś te newsy?
Z Reddita i w sumie w google też coś można znaleźć. Co ciekawe szef Tron wrzucił dziś tweeta - cytuje "The first game based on #tron network is almost ready. We will release the detail soon. Please make s guess what kind of game it is. #trx"

Poobserwuje do końca roku i wówczas zdecyduje co robić.
No właśnie ten wzrost jest spowodowany tym że coś tam się dzieje?To team robi tą grę czy na platformie tron już można coś tworzyć?

Dodano po 11 minutach 20 sekundach:
StratisBuy Instantly
06/20/16
$0.007
$12.623
+173471%
Tutaj alpy!

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: maurel » wtorek, 19 grudnia 2017, 22:12

BobBudowniczy pisze:
virtualdeamon pisze:
snajp pisze: Ja wczoraj moje Red Pulse przelałem na ten portfel i działa. Wszystko ok
https://neotracker.io/wallet
W ile czasu doszedł Tobie tam Red Pulse ? Jak przelałem ponad godzinę temu i narazie nic nie doszło.
No u mnie tak samo, godzine temu wysylalem i nic nie wyszlo a jak sprawdzam adres to mam "blad"na kuckoinie w przekierowaniu na neotracker. Dobrze, ze wyslalem malo na "testa"

Anyway, emc2- szykowalem sie na strzal a tu spadlo pieknie na 1.5 :D :lol: :lol: :lol:\


https://neotracker.io/tx/d16727c8647c0f ... eb9fde9489


wyslalem 50 na testa... za malo :?:

Hm...mam to samo..
Na testa to ja wczoraj jednego puscilem i w sekunde byl...a dzis calosc i nie ma pi godzinie i i tez mi error wyskakuje jak na Kucoinie w transakcje klikam,chic status na Kucoinie jest Sukcessfuull...tylko gdzie ten sukces...a malo tego niee bylonie...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 69
Rejestracja: 14 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Moreabouthecrypto » wtorek, 19 grudnia 2017, 22:15

mają panowie zapas na zimę 2020 https://t.co/GFs4rzzDoO

Początkujący
Posty: 104
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: snajp » wtorek, 19 grudnia 2017, 22:17

@virtualdeamon @BobBudowniczy
Wczoraj zrobiłem testowy przelew z Kucoin na neotracker.io/wallet i środki były po kilku sekundach. Następnie przelałem resztę i za chwilę pojawiły się na portfelu. U mnie nie było żadnego problemu. A transakcję na Kucoin masz zakończoną, może pisz na support kucoin bo są podobno jakieś problemy z logowaniem to może z przesłaniem także. Nie wiem co Ci doradzić bo wczoraj sam pytałem o wallet na RPX i ten mi polecili. Może ktoś inny się wypowie

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości