W jakie waluty teraz inwestujecie.

Początkujący
Posty: 156
Rejestracja: 4 stycznia 2014
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: JanBatory » czwartek, 1 marca 2018, 16:45

bittrex zablkował wpłaty/wypłaty

jak coś to przetłumacz nam:
https://support.bittrex.com/hc/en-us/ar ... 0001271272

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » czwartek, 1 marca 2018, 17:06

Zablokowali na czas forka, ale z tego komunikatu wynika, że będzie można wypłacić BTCP za swoje ZCL (chociaż nie będzie tej waluty listowanej przez Bittrex).

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: golasmaly » czwartek, 1 marca 2018, 21:35

Panowie, jest szansa ze w zwiazku z wydarzeniami TRONa cena podskoczy na 12-14 centow ? powiedzmy 1200-1500 sat ? chce trzymac do konca marca conajmniej jak wlacza maintneta i cos tam zjaraja, ciekawe czy lud pojdzie za soba i da zarobic ? ogolnie na long terma wskoczylbym teraz w ADA do konca roku, ale jakos korci mnie potrzymac 80 tys TRX do konca marca a nie wyprzedawac teraz. Kupiłem po 390 sat.

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 23 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: jakopski » piątek, 2 marca 2018, 19:45

Witam wiadomo cos z airdropem neo? rozdawali te tokeny ?

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » piątek, 2 marca 2018, 20:05

@jakopski
Snapshot do airdropa Ontology był zrobiony 1 marca, a dystrybucja tokenów nastąpi w najbliższych tygodniach. Tutaj masz więcej info -

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 23 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: jakopski » piątek, 2 marca 2018, 20:21

git dzieki :)

Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: bitman666 » sobota, 3 marca 2018, 12:05

Kiedy będą rozdawane tokeny BTCP za ZCL ?. Dostaje się tyle ile jest w momencie snapshota czy tyle ile ma się np. ZCL w momencie rozdawania?

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: MinningClub » sobota, 3 marca 2018, 19:23

Dominacja Bitcoina na poziomie 41.9%. Przyrost Marcet Cap wiec można wrócić to wyszukiwania nowych projektów

Polecam Flash Coin
https://www.cryptopia.co.nz/Exchange/?market=FLASH_BTC

W ciągu 24h waluta powinna ładnie urosnąć - jednak będzie promowana przez najbliższe 6 miesięcy.

-----
1. Linx wzrost z 0,109$ na 0,134$. Newsy przed nami jeszcze w marcu. Ciekawe czy zrobi 1$-1,5$...
2. Etc - aidrop 05.03. Stanowisko Bittrexa jednak smuci:

At this time, Bittrex is not supporting the ETC/CLO airdrop. Their development team waited until today to contact us, and it’s too late to complete our rigorous token review process before the snapshot on March 5. Learn more at:

Warto sie przyglądać jak mocno wpłynie to na wzrost ETC.

3. RCN , UTK - pokaże produkt w Kwietniu - obecnie bardzo tanie. Warto kupić.

4. Warto zwrócić uwagę na Chińskie ICO: SS: https://sharder.org/.
Jeśli ktoś nie uczestniczył w private sale, crowd sale to polecam kupić w kwietniu na Exchange

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 7
Rejestracja: 20 grudnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: arabaktus » niedziela, 4 marca 2018, 09:41

@MinningClub Linx-troche prześledziłem. Rynek muzyczny w który celują może tego potrzebować, jednak nie znalazłem jakie to newsy przed nami w marcu?
Dobry znak, że testują(lub wkrótce będą) już wersje beta
15 luty: Sign up is now open to apply for beta testing access for the Linx platform.
Just fill out the form here : https://mylinx.io/beta


Martwi mnie dostępność tylko na jednej giełdzie. Na pytanie o zatrzymaniu dużych inwestorów dev odpowiedział, że Linx nie został stworzony jako kolejny do gry na giełdzie. Jak myślisz, a może wiesz czy wejście na inne giełdy jest w zasięgu?

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: MinningClub » niedziela, 4 marca 2018, 19:41

arabaktus pisze: @MinningClub Linx-troche prześledziłem. Rynek muzyczny w który celują może tego potrzebować, jednak nie znalazłem jakie to newsy przed nami w marcu?
Dobry znak, że testują(lub wkrótce będą) już wersje beta
15 luty: Sign up is now open to apply for beta testing access for the Linx platform.
Just fill out the form here : https://mylinx.io/beta


Martwi mnie dostępność tylko na jednej giełdzie. Na pytanie o zatrzymaniu dużych inwestorów dev odpowiedział, że Linx nie został stworzony jako kolejny do gry na giełdzie. Jak myślisz, a może wiesz czy wejście na inne giełdy jest w zasięgu?
1Q 2018 - wszystko przed nami

- ogłoszenie pierwszego partnera biznesowego
(z jednym już zintegrowali swoje systemy jednak nadal pozostaje tajny)
- start platformy linxpay (faktycznie na githubie są update)
- apka na androida i ios
- rozpoczęcie marketingu
- start flagowego portalu linxplatform skupującego społeczność

Wygląda to wszystko bardzo profesjonalnie.

Minusy:
- devs nie chce wesprzeć "pompowania" linx-a. Jak mówi "został stworzony jako nośnik dla celów biznesowych a nie dla pump and dump". Obecnie jego działania skupiają się nad pozyskaniem partnerów biznesowych w świecie realnym. Mrketing prawie nie istnieje.
- devs bardzo mało udziela się na telegramie (gdzie ma na prawdę oddaną społeczność).
Czasem odpowiada na discordzie.
- już raz jego obietnice nie spełniły się (w grudniu obiecał przekazanie informacji o dużym partnerze biznesowym). Obecnie twierdzi ze nie ma jeszcze jego zgody.
Prawdopodobnie jest to sieć klubów nocnych w UK (nie takich jakie znamy z PL :)).
- nie ma jak na razie mowy o nowym exchange

Ogólnie: jestem za. obecna cena jest tak niska że minimum *10 w tym roku bez problemu zrobi.


----

Zerknijcie na UTRUST Payment Platform (fresh news)
https://coinmarketcap.com/currencies/utrust/
chwalą się rozmowami z partnerami biznesowymi takimi jak:
Amazon, Ebay,bol.com, Airbnb, Shopify, Walmart, Nike, Apple, Steam,Zalando

----
Flash już zrobił 20% jak ktoś zarobił niech da lajka;)

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: MinningClub » poniedziałek, 5 marca 2018, 17:15

MinningClub pisze:
arabaktus pisze: @MinningClub Linx-troche prześledziłem. Rynek muzyczny w który celują może tego potrzebować, jednak nie znalazłem jakie to newsy przed nami w marcu?
Dobry znak, że testują(lub wkrótce będą) już wersje beta
15 luty: Sign up is now open to apply for beta testing access for the Linx platform.
Just fill out the form here : https://mylinx.io/beta


Martwi mnie dostępność tylko na jednej giełdzie. Na pytanie o zatrzymaniu dużych inwestorów dev odpowiedział, że Linx nie został stworzony jako kolejny do gry na giełdzie. Jak myślisz, a może wiesz czy wejście na inne giełdy jest w zasięgu?
1Q 2018 - wszystko przed nami

- ogłoszenie pierwszego partnera biznesowego
(z jednym już zintegrowali swoje systemy jednak nadal pozostaje tajny)
- start platformy linxpay (faktycznie na githubie są update)
- apka na androida i ios
- rozpoczęcie marketingu
- start flagowego portalu linxplatform skupującego społeczność

Wygląda to wszystko bardzo profesjonalnie.

Minusy:
- devs nie chce wesprzeć "pompowania" linx-a. Jak mówi "został stworzony jako nośnik dla celów biznesowych a nie dla pump and dump". Obecnie jego działania skupiają się nad pozyskaniem partnerów biznesowych w świecie realnym. Mrketing prawie nie istnieje.
- devs bardzo mało udziela się na telegramie (gdzie ma na prawdę oddaną społeczność).
Czasem odpowiada na discordzie.
- już raz jego obietnice nie spełniły się (w grudniu obiecał przekazanie informacji o dużym partnerze biznesowym). Obecnie twierdzi ze nie ma jeszcze jego zgody.
Prawdopodobnie jest to sieć klubów nocnych w UK (nie takich jakie znamy z PL :)).
- nie ma jak na razie mowy o nowym exchange

Ogólnie: jestem za. obecna cena jest tak niska że minimum *10 w tym roku bez problemu zrobi.


----

Zerknijcie na UTRUST Payment Platform (fresh news)
https://coinmarketcap.com/currencies/utrust/
chwalą się rozmowami z partnerami biznesowymi takimi jak:
Amazon, Ebay,bol.com, Airbnb, Shopify, Walmart, Nike, Apple, Steam,Zalando

----
Flash już zrobił 20% jak ktoś zarobił niech da lajka;)
-----
Update:05.03.2018

Linx cały czas ostro w górę.
A to za sprawą kilku fotek udostępnionych z beta testów na telegramie. Ktoś dostał zaproszenie?

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: bl4ckmind » wtorek, 6 marca 2018, 11:04

Zwróćcie uwagę na Sirin Labs Token. Wczoraj kurs jeszcze rył po dnie. Dziś już trochę poszło do góry, ale myślę, że to dopiero początek i nadal jest dobra cena na wejście. Firma produkuje luksusowe telefony Solarin, a teraz postanowiła przenieść się do branży blockchain i zaprojektować telefony oraz komputery dla mas (cena telefonu ma wynosić 999$) ze zintegrowaną technologią blockchain, więc będzie to telefon z zimnym portfelem zintegrowanym z telefonem z super systemem bezpieczeństwa, a nawet platforma Android jest również dostępna w systemie. Uważam, że jest to świetny pomysł, biorąc pod uwagę, że wiele projektów w branży blockchain nie ma nawet gotowych produktów, a ta firma działa, ma już swoje normalne telefony i teraz projektuje telefon z technologią blockchain. Dodam jeszcze do tego, że Leo Messi jest ambasadorem Sirin Labs tak jak w przypadku znanej kryptowaluty IOTA i dokładnie jutro wyjdzie film promocyjny z Messi w roli głównej. Nie jestem fanem piłki nożnej, ale nie od dziś wiemy, że dobry marketing to m.in. klucz do sukcesu. Niektóre bardzo dobre projekty mają niską kapitalizację przez to, że kiepsko się reklamują. Bardzo możliwe, że wkrótce Sirin Labs ogłosi swoje strategiczne partnerstwo z Huawei (spotkanie już się odbyło). Także być może wczoraj była najlepsza okazja na wejście, ale dziś też jeszcze nie jest źle. :) ATH było na poziomie 3,8$, także spory potencjał do wzrostu. Sirin na razie jest dostępny na giełdzie Bitrrex, a nie ma go jeszcze na Binance, wejście na większą giełdę też może podbić kurs. Poza tym, zwróćcie uwagę na to ile wynosi kapitalizacja np. samego Apple - ponad 800mld$! Także więcej już nic nie napiszę. Zastanówcie się i sami podejmijcie decyzję czy warto w to zainwestować.

https://sirinlabs.com/
https://www.facebook.com/SirinLabs/

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 582
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: FortiDude » wtorek, 6 marca 2018, 11:10

Sirin labs jest mocno napompowany od wczoraj, na chwile obecną bardzo bym się bał wrzucić tam większą kase. Górka aż prosi się o korekte :)

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 6 marca 2018
Reputacja: -8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Xa0s » wtorek, 6 marca 2018, 11:31

Matrix AI Chain https://www.matrix.io
MAN za kilka dni na giełdach.
Aktualnie na IDEX i ETD

Steve Deng http://www.nvidia.com/object/professor_ ... gdong.html

Więcej na https://twitter.com/hashtag/MatrixAINet ... 659175.jpg[/img]

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: bl4ckmind » wtorek, 6 marca 2018, 11:35

FortiDude pisze: Sirin labs jest mocno napompowany od wczoraj, na chwile obecną bardzo bym się bał wrzucić tam większą kase. Górka aż prosi się o korekte :)
Ja mówię o inwestycji długoterminowej. Sam zainwestowałem wczoraj. :) Kto chce, może poczekać, ale nikt nie przewidzi tego czy kurs jeszcze spadnie do wczorajszego poziomu. ;) Ja kupuję długoterminowo. Pierwszą część kupiłem po 2$ na początku stycznia, więc moim zdaniem teraz nadal jest spoko cena do wejścia. Nie mniej to moja subiektywna opinia.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 8 lutego 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: JustinHustlin » wtorek, 6 marca 2018, 12:30

Warto poczytać o naszym rodzimym projekcie zdecentralizowanej chmury Nebula Network, bo może w tym roku wbić się w czołówkę jako następca Golema czy Sia :) Co ma wyróżniać Nebule to przede wszystkim stabilny kurs dzieki mechanizmowi emisji waluty połączonej z dystrybucją danych w chmurze.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 266
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Krachu1895 » wtorek, 6 marca 2018, 17:12

@bl4ckmind,
Projekt spoko, słyszałem już o nim kilka miesięcy temu, ale reklama z Messim nie wychodzi jutro. Jutro zaczynają ją kręcić i może wypuszczą jakieś zdjęcia z planu, ale samą reklamę zobaczymy dopiero "później w tym roku". Nie sprecyzowali kiedy. Lepiej ostrożnie do tego podchodzić, bo jakby Bitcoinowi przyszło do głowy, żeby sobie spaść znowu to altcoiny najpewniej polecą razem z nim. No ale niech każdy sam kalkuluje sobie ryzyko, ja póki co popatrzę z boku na Sirin Labs ;)

Ale fakt faktem, projekt ma potencjał, niezłe partnerstwo i jeszcze te rozmowy z Huawei'em, widać, że profesjonalny team za tym stoi. No i Messi jest ambasadorem a on raczej z byle jakimi projektami nie zawiązuje umów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » wtorek, 6 marca 2018, 21:39

Ja mysle czy by nie zakupic troche wiecej maidsafe, wykresowo (/BTC) wyglada ciekawie do zakupu, w kilkumiesieczynym ujeciu mozliwe jest ze taraz mamy podwojne dno. Dodatkowo 9.03 usuwaja go z bittrexa - na pierwszy rzut oka to niezbyt optymistyczne ale popatrzecie na bitshares ktory tez na jesieni zdelistowali i w ciagu kilku miesiecy zaliczyl kilkusetprocentowa banke. To moze tez tak podzialac takze w tym przypadku, zlecenie kupna na kilkanascie bitcoinow wisi i powoli sie wypelnia, zakupia tanio od panikarzy a potem pompuj dusza, piekla nie ma ;) Jeszcze jedno, maid jest wielkim przegranym 2017 - jeszcze rok temu byl w top 8 na marketcap (od kad pamietam od 2015 zawsze byl gdzies w top 10, max. 15) koledzy jak eth, dash czy ripple zanotowali spektakularne wzrosty w tamtym roku a maid zamyka teraz pierwsza 100. A projekt jest ciekawy i moze sie okazac ze potrzebny bardziej niz nam sie wydaje. Wlasnie ciekawy news wyskoczyl: https://www.nasdaq.com/press-release/id ... 0305-00474 moze bedzie katalizatorem do zapoczatkowania wzrostow

Dodano po 21 minutach 51 sekundach:
dlugo nie myslalem i zakupilem ;) macie jakis sprawdzony portfel do MAID??

Dodano po 59 minutach 53 sekundach:
Tutaj dyskusja na temat ostatniego newsa:
https://safenetforum.org/t/identillect- ... s/22044/23
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 27
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: michaty » środa, 7 marca 2018, 12:17

Drogie Panie, szanowni Panowie. Jeżeli nie dokonaliście zakupu SNC przez ostatnie 5 miesięcy, albo biliście się z myślami czy nie mam za mało SNC to podaję Państwu podpowiedź: tak, masz za mało! Dzisiaj mamy 7 marca, przeddzień Międzynarodowego Dnia Kobiet (nie ma to związku z moim postem, lekki OT ale najlepsze życzenia dla Pań już dzisiaj ode mnie). Krzywa J skonstruowana pod kryptowaluty pokazuje, że siódmego dnia marca SNC znajduje się w tzw. STAGE 2. Na przełomie 2017/2018, a nawet i w późniejszej części stycznia opuszczaliśmy STAGE 1, ATH sięgało 60-70 centów (w krytycznych momentach nawet i więcej). Potężna korekta kursu Bitcoina, a co za tym idzie spadek entuzjazmu inwestujących zarówno w BTC jak i altcoiny spowodował drastyczny spadek kursu SNC czego pokłosiem jest również wejście w STAGE 2. I w tym STAGE 2 tkwimy od prawie dwóch miesięcy...

...ale...

...już niedługo. Za moment stymulujący wejście w STAGE 3 przyjmuje się (w przypadku SNC) uruchomienie platformy do handlu energią, czyli tego wokół czego projekt się opiera. Ten moment ma nastąpić 13 kwietnia. Jeżeli według wykresu jesteśmy na tym etapie który obrazuje symbol SNC, a jasnofioletowy obszar to upragniony STAGE 3 to odpowiedzmy sobie na pytanie droga zbiorowości tegoż forum:

Dlaczego mój portfel nie jest jeszcze szczelnie wypełniony SNC?

HODLerzy, short-termy, spekulanci i wariaci! Mamy mało czasu! Moon jest blisko, bliżej niż myślimy!

Obrazek

Obrazek



Zapraszam wszystkich do dołączenia do telegramu SNC: https://t.me/joinchat/DWLYBkaRzAzCyFSu-gZ1Cw

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: michal3454 » środa, 7 marca 2018, 13:08

Zcl od wczoraj 100%, bałem się wchodzić po airdropie bo zjechał okrutnie z ceną ale warto było i myślę że to nie koniec

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości