W jakie waluty teraz inwestujecie.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 166
Rejestracja: 29 września 2012
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: minerfuture » piątek, 31 stycznia 2014, 10:39

@UP LTC dlaczego bo jest mocno wypromowany? Silny zespół ma? Nie wiem, nie przyglądam się. Ale śledzę inne alty i mają prężny zespół developerów i wróżę sukces tym altom np.: USDE, DigiByte.
"Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości." - Ludwig Von Mises

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: SkyValley » piątek, 31 stycznia 2014, 10:46

Bajki o super wartości LTC w przyszłości to pozostałość całej akcji LTC na goxie/midas/LTC po 100$ itp. pierdoły. Prawda jest taka że:
1. LTC nie jest na goxie i pewnie nie będzie prędko
2. Górnicy LTC uciekają masowo do doge i nowych krypt bo są bardziej opłacalne
3. Dogecoin depcze po piętach LTC i prawdopodobnie zje go na kolację bez popitki za jakiś czas na stałe....


Że też ludzie tkwią przy tej "przyszłości" uznając nowe alty z b.dużym % zysku za śmiecie:)

Doge na tyle namieszał, że niektórzy nie poddali się reformie i nie widzą wartości nowych altów - także w przyszłości. Myślę że za jakiś czas się obudzą. Ile można sponsorować LTC itp., z tak niewielką stopą zwrotu.

Gaduła
Posty: 376
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: anubis » piątek, 31 stycznia 2014, 11:06

BTC też już chyba nie opłaca się wydobywać skoro powstają shitcoiny na sha256 a cena jest prawie stała.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 354
Rejestracja: 23 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: stanley » piątek, 31 stycznia 2014, 12:17

doge to hype tymczasowy tylko i w koncu sie skonczy a wtedy wejdzie jakis nastepny shitcoin ktory nadmucha banke i zastapi doge. LTC sie utrzyma i mysle ze kurs drastycznie wzrosnie jak scrypt asic zacznal juz ladowac u klientow i trudnosc pojdzie w sufit. Narazie to jeszcze poczatek scrypt asic i nie oplaca sie wchodzic w pre-ordery, lepiej zainwestowac teraz w karty graficzne. Gridseed sprzedaje chipy po 100$ za 70kh/s. Alpha wyglada obiecujaco z tym 25mh/s scryptem ale mysle ze to scam i sie zawinal alebo dostarcza pod koniec roku dopiero. Ja inwestuje w diamenty DMD bo maja przyszlosc i sa unikalne.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 165
Rejestracja: 15 grudnia 2013
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: noobster » piątek, 31 stycznia 2014, 12:33

stanley pisze:doge to hype tymczasowy tylko i w koncu sie skonczy a wtedy wejdzie jakis nastepny shitcoin ktory nadmucha banke i zastapi doge. LTC sie utrzyma i mysle ze kurs drastycznie wzrosnie jak scrypt asic zacznal juz ladowac u klientow i trudnosc pojdzie w sufit. Narazie to jeszcze poczatek scrypt asic i nie oplaca sie wchodzic w pre-ordery, lepiej zainwestowac teraz w karty graficzne. Gridseed sprzedaje chipy po 100$ za 70kh/s. Alpha wyglada obiecujaco z tym 25mh/s scryptem ale mysle ze to scam i sie zawinal alebo dostarcza pod koniec roku dopiero. Ja inwestuje w diamenty DMD bo maja przyszlosc i sa unikalne.
co takiego unikalnego jest w DMD?

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: SkyValley » piątek, 31 stycznia 2014, 13:34

LEAF pump ogłoszony przez Fontasa (fake?_fontasa), cały jestem w liściach, jak na jesieni alejki w parku :)

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 23 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Odp: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: doitnow » poniedziałek, 3 lutego 2014, 23:32

Dla tych którzy nie zalapali sie na dystrybucje counterparty [XCP] polecam tą stronę https://bitcointalk.org/index.php?topic=445740.0
Counterparty jest główną konkurencją dla mastercoina z tą różnicą ze ma wszystkie działające funkcje. Poztym ma najlepsze wsparcie techniczne. Geniusze tacy jak phantomphreak i xnova stworzyli wyzszy protokół bitcoina z wszystkimi działającymi funkcjami w miesiąc ! Podczas gdy team mastercoina pracuje nad tym od pól roku! wartość msc spadła do 70 $ z 150 w momencie pojawienia sie XCP.
Można min tworzyć własne waluty, kupować bitcoiny, robić zakłady i wiele innych. Jak ludzie odkryją co z tym mozna to cena poszybuje w kosmos..

Rozmowny
Posty: 74
Rejestracja: 28 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: prost » wtorek, 4 lutego 2014, 11:26

@doitnow

a gdzie i jak mogę sobie ukopać tych xcp?

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 23 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Odp: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: doitnow » wtorek, 4 lutego 2014, 12:22

Tego sie nie kopie. Xcp uzyskiwało się poprzez metode proof of burn. Popatrz wilka wątków wczesniej

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 165
Rejestracja: 15 grudnia 2013
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: noobster » wtorek, 4 lutego 2014, 18:37

moon ładnie skoczył do 18, i teraz zatrzymał się na 16
bear trap? czy koniec bańki?

Wygadany
Posty: 554
Rejestracja: 7 grudnia 2013
Reputacja: 250
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: KaTa90 » wtorek, 4 lutego 2014, 19:48

sam sie zastanawiam, z 8 satoshi do 18 to ponad 2-krotnie, duzo osob z "pump'ow/dump'ow" informowalo o pompie do 30 a nawet i 80 satoshi

ja jeszcze poczekam, kupowalem po 11 wiec lajtowo, chcialbym by uroslo chociaz do tych 30

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 92
Rejestracja: 22 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Herodot » wtorek, 4 lutego 2014, 19:58

Jak informują do 30 to sprzedawaj niżej, dużo niżej. Nie informują dla twojej przyjemności, tylko dla swojej szansy żeby było komu sprzedać po wysokiej cenie, naganiają leszczy.

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: SkyValley » wtorek, 4 lutego 2014, 20:03

Czasem to nie tylko naganianie, ale EUFORIA sprawia, że realne wydaje się np. 50 jako cena czegoś, gdy chłodny rozum mówi 40 itp.
Generalnie warto brać 60-70% z tego co się mówi jako "realny peak" czegoś jaki będzie.
Można przez to czasem sprzedać za cenę, która będzie przekroczona, ale często właśnie takie 60-70% takich euforycznych/naganiających opinii to realna potem wartość.

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 51
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: dolek1488 » wtorek, 4 lutego 2014, 22:11

szkoda ze za pozno zalapalem sie na vertcoin. w dobe ponad 350%

Rozmowny
Posty: 81
Rejestracja: 10 lutego 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: fese » poniedziałek, 10 lutego 2014, 19:21

zdecydowanie w Mars zainvestowałem 0,5 btc, ciezko jest je kupic tylko 33 miliony total. https://cryptorush.in/index.php?p=trading&m=MRS&b=BTC oficjalna strona: http://marscoin.org/

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: SkyValley » poniedziałek, 10 lutego 2014, 20:18

@fese

Ciekawa giełda, dużo nowych coinów; jeszcze tej giełdy nie widziałem.
Kupowałeś tam już wcześniej? Jakie doświadczenia?
_____________________________
Zainwestowałem teraz w:

Leaf
LOT
SMC Smart Coin

no i mam jeszcze Dime

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 293
Rejestracja: 3 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: gerg » poniedziałek, 10 lutego 2014, 20:37

Ja myślę, że warto zainwestować w Auroracoin, pierwszy tego typu projekt na skalę światową- z tego co mi wiadomo- i jeśli wypali, to ta waluta może być sporo warta.
@SkyValley, jeśli pytasz o cryptorush.in- sprzedałem tam Fckbankscoins, szybkie wpłaty i wypłaty, wszystko ok. Giełda z tego co widać wprowadza wiele niszowych altów, których obroty są bardzo małe.

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: SkyValley » poniedziałek, 10 lutego 2014, 21:02

A co niezwykłego jest w Aurorze?
Pierwsze słyszę. Za dużo tego powstaje, by ogarniać na bieżąco... :)

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 293
Rejestracja: 3 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: gerg » poniedziałek, 10 lutego 2014, 22:42

Tutaj jest wątek na bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=446062.0, a tutaj strona: http://www.auroracoin.org/
Chodzi o to, że ta waluta będzie 50% premined i uzyskane w ten sposób monety będą przekazane mieszkańcom Islandii.
Jest więc szansa, że będzie to waluta ważna na równi w "ichniejszą" koroną, a może nawet ją wyprze. I będzie to kryptowaluta! :P

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: SkyValley » poniedziałek, 10 lutego 2014, 22:57

Hmmm brzmi ciekawie... Ale w jaki sposób przekażą te 50%? Skąd wiemy, że nie 50% a np 20%? Nawet mając adresy i id transakcji i wszystko wynotowane i jawne, łatwo oszukać.

Inicjatywa fajna, ale nie wiem, czy jakiekolwiek inicjatywy z coinami, idee, to nie tylko kiełbasa wyborcza. Cóż, czas pokaże.

Tak czy siak, trzeba pomyśleć nad zakupem.

Chociaż nie.... 50% premined w ramach "musimy wspomóc biednych Islandczyków...."

No nie wiem:-) Oczywiście jak będzie to opłacalne, wejdę, ale wygląda to na - cytując kogoś z btc talk - "HAHAHA dumbest phony story for INSANE premine EVER."

:D :D
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 10 lutego 2014, 23:10 przez SkyValley, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Sałata i 4 gości