W jakie waluty teraz inwestujecie.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 10 listopada 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: arratres » sobota, 5 maja 2018, 09:53

Biznesmen pisze: @arratres, a czemu chcesz z NANO przerzucać kapitał na IOTA(mowa o short czy mid/ long termie) ? ;)
W sumie to za tydzień niby ma już być wallet Trinity, jak okaże się w końcu wypałem to mogą być dobre wzrosty na IOTA w ciągu najbliższych 1-2 tygodnii, a jeśli znowu coś zawalą i będą luki to polecimy w dół, trzeba pilnować i ewentualnie uciekać z kapitałem.. :D
Ciężko mi to jakoś sensownie uargumentować. Ogólnie rzecz biorąc przekonała mnie ta krótka prezentacja cubica, a na nano obawiam się że wzrosty zostaną zniesione. Obecnie są sztucznie utrzymywane przez akcję promocyjną na binance. Jeśli iota tego nie spieprzy, może wejść niezłe FOMO

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: adam1226 » sobota, 5 maja 2018, 10:55

lota zrobiła już ok. x 2,5 od dołka lepiej poszukać projektu gdzie wzrosty dopiero się zaczną ;)
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 23 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: jakopski » poniedziałek, 7 maja 2018, 00:23

ja troche NULSA kupilem mysle nad inwestycja w Neblio i sie zastanawiam nad tym neblio juz tyle ze poszlo po 5$ na sztuce

Dodano po 26 sekundach:
a dalej nie kupilem

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 93
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: szytka » wtorek, 8 maja 2018, 21:52

Universa, volumen od jakiegoś czasu utrzymuje się wysoko. Myślicie, że to akumulacja pod jakąś pompkę?

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: TSD_WWA » środa, 9 maja 2018, 11:27

@szytka, ja mysle ze tak, juz dawno zaladowalem sie w to po pachy i teraz czekam w koncu na jakis konkretny wystrzal, wszak ta waluta ma ogromna przyszlosc.

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: MinningClub » środa, 9 maja 2018, 20:20

Podrzucam adres skryptu monitorującego ruchy na wallecie MTGox

These are the remaining ~166k BTC in MTGox cold wallets.
Zapewne nie raz jeszcze o kilka tysiecy sciągną BTC

https://www.cryptoground.com/mtgox-cold-wallet-monitor/

SS (sharder) - 400% zrobione od ceny ico. Nadal trzymam.
PRL - 29.05 Mainnet Release - powinien być z tego dobry zysk
--
Linx - sprzedany. Cierpliwość się skończyła.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » czwartek, 10 maja 2018, 17:53

Enrico_Palazzo pisze: DEV - deviantcoin powstał 2 dni temu i cały czas rośnie, a niedługo wystrzeli. jest jeszcze tani ok. 2 usd
Rumcajs pisze: @Enrico_Palazzo,

nie podoba mi sie nazwa już wolałbym Matrix AI kupić
Ah czemu ah czemu tak nie zrobiłem jak dla żartów napisałem 20 kwietnia post, x 2 byłoby , mówiłem że nazwa fajna :)
wykres mozna tu zobaczyć: https://coinmarketcap.com/currencies/matrix-ai-network/

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: bl4ckmind » czwartek, 10 maja 2018, 20:19

Od dawna interesuję się MAN, bo sądzę, że to bardzo ciekawy projekt. Miałem wejść jak jeszcze nisko stał, ale odstraszył mnie fakt, że jest dostępny tylko na zdecentralizowanej giełdzie IDEX. Teraz widzę, że doszła kolejna giełda Gate.io. Czy to w miarę bezpieczna giełda jest? Jeszcze tam nic nie kupowałem. Widzę, że dziś MAN ma ostry zjazd i chyba zaczyna się czas na wyleszczenie. Może pojawi się w końcu dogodna okazja na wejście. :) Jak spadnie do 1$ lub niżej to rozważę zakup.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paprykarz18 » piątek, 11 maja 2018, 15:04

bl4ckmind pisze:Od dawna interesuję się MAN, bo sądzę, że to bardzo ciekawy projekt. Miałem wejść jak jeszcze nisko stał, ale odstraszył mnie fakt, że jest dostępny tylko na zdecentralizowanej giełdzie IDEX. Teraz widzę, że doszła kolejna giełda Gate.io. Czy to w miarę bezpieczna giełda jest? Jeszcze tam nic nie kupowałem. Widzę, że dziś MAN ma ostry zjazd i chyba zaczyna się czas na wyleszczenie. Może pojawi się w końcu dogodna okazja na wejście. :) Jak spadnie do 1$ lub niżej to rozważę zakup.
MAN wszedł na HADAX - to jest praktycznie to samo co Huobi, logujesz się swoim kontem Huobi.pro.
Ostatnie pompki były chyba pod giełdy. Na HitBTC też wszedł, ale tę giełdę radzę omijać szerokim łukiem.
Gate.io wygląda porządnie, jest duża płynność, lecz za wypłatę MAN biorą 10 tokenów.
MAN to jeden z projektów-kandydatów do ścisłego TOP 10, o ile plany nie są wyssane z palca, a wszystkie fakty na temat tego przedsięwzięcia są prawdziwe.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » sobota, 12 maja 2018, 09:13

Tether idzie do góry :)
już 1.01 $ :P

Ale nuda wszystko spada i nie ma co robić. Chyba powymieniam to co najmniej spadło na to co najbardziej spadło :D

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 2 maja 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: DEER » sobota, 12 maja 2018, 11:11

Witam. Wiecie na jakiej giełdzie można kupić petrodolary??

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 582
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: FortiDude » sobota, 12 maja 2018, 11:29

@DEER,

Cryptomia i YoBit

https://coinmarketcap.com/currencies/pe ... r/#markets


Chociaż wydawało mi się, że PetroDollar to dość nowa waluta. Okazuje się, wg. coinmarketcap, że wcale nie. Może to nie to.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 28 grudnia 2013
Reputacja: 206
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wojteks102 » sobota, 12 maja 2018, 14:37

FortiDude pisze:@DEER,

Cryptomia i YoBit

https://coinmarketcap.com/currencies/pe ... r/#markets


Chociaż wydawało mi się, że PetroDollar to dość nowa waluta. Okazuje się, wg. coinmarketcap, że wcale nie. Może to nie to.
Petro a PetroDollar to dwie inne waluty.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 582
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: FortiDude » sobota, 12 maja 2018, 14:39

@wojteks102 nie cytuj posta pod postem :p Pytał o pedrodolar, to taki mu udostępniłem.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
14
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: stokarz » sobota, 12 maja 2018, 15:39

Cześć. Dawno tutaj nie pisałem z braku czasu na dzielenie się wiedzą i moimi znaleziskami, jednak czas to zmienić. Ogólnie jeśli ktoś nie wie, to grzebię bardzo wiele we wszelkich niszowych krypto, głównie w przedziale top 100-300, w ICO itd. Wszystko co bardzo ryzykowne, ale z możliwością wzrostów typu 10x, 20x. Rollercoster, ale o wiele ciekawszy aniżeli kupowanie top 10 crypto.

NIX Platform - (projekt znalazłem z polecenia innego analityka crypto, zna się na rzeczy - zacząłem się interesować projektem i naprawdę ciekawie to wygląda). Jest to cały protokół, platforma łącząca ze sobą Atomic Swapy, transakcje cross-chain między różnymi kryptowalutami, pierwszy w historii manager DEX'ów, umożliwiający w sumie większości giełd na przejście na model zdecentralizowany. W dodatku NIX korzysta z autorskiej technologii Ghost Protocol (masternody), aby stworzyć środowisko sieciowe dla anonimowych i zdecentralizowanych transferów cross-chain.

Bezpośredni rywal Wanchain, tylko kilkadziesiąt razy tańszy. Nie będzie ICO! Token zostanie przyznany w formie airdropu dla posiadaczy ZOI (można kupić od niedawna na naszym polskim Coinroom oraz Cryptopii). Za każdy token ZOI otrzymamy 2 NIX'y. Main net NIX rusza od razu po airdropie, który jeszcze nie ma dokładnej daty, ale odbędzie się pod koniec maja albo na początku czerwca. Także nie będzie to żaden ERC20, tylko normalnie coin/protokół (tak jak ETH,EOS, NEO itd.) ze swoim własnym blockchainem, portfelem itd. Token będzie można kopać. W cyrkulacji będą na początku tylko 34 miliony tokenów.

Najlepsze jest to, że po airdropie, nasze ZOI zostają, także jeśli wszystko dobrze pójdzie, a rynek się nie załamie, będziemy mogli sprzedać je za podobną cenę (jako, że ZOI sam w sobie jest ciekawym i dobrym anonimowym coinem), a zostawić sobie NIX.

Według mnie hype może być podobny do tego jaki był z NANO, albo airdropem BTCP na Zclassic, a nowa, wcześniej nie widziana technologia w crypto może zapewnić swego rodzaju powiew świeżości i bardzo duże zainteresowanie ludzi. NIX będzie łączył zdecentralizowane giełdy, zapewniał prywatne smart contracty i wiele więcej.

Na pewno warto się zainteresować

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 23 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: jakopski » sobota, 12 maja 2018, 18:02

@stokarz ciekawy wpis a nie wiadomo jak z tym airdropem? trzeba trzymac ZOI na ich oficjalnym wallecie?

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 12 maja 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sunflowers » sobota, 12 maja 2018, 18:20

@stokarz w momencie airdropu ZOI trzeba mieć na tym wallecie: https://webwallet.zoinofficial.com, czy jest jakiś inny?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » sobota, 12 maja 2018, 19:20

A ja nawet nie wiem co to jest ZOI w ogóle, czas sie doszkolić chyba :)

Strasznie mało tych coinów jest na Cryptopii po kilkaset sztuk max na jednym asku i cena ostro w gore po kazdym zakupie czyims bo tak mało asków tam jest.
Nie ma jakiejś większej normalnej gieły z tym ZOI z tego co widze. Poza tym już teraz uziemiać jakieś BTC aż do końca miesiąca czekając na aidrop to troche za długo, może lepiej poczekać i kupić później chociaż wiadomo ze ceny przed aidropami rosną.

@stokarz,
A z czego oni się będą finansowali jak mają takie duże plany a coin będzie dostępny z Airdropu ?
Dev Team ZOI pewnie ma bardzo dużo swoich ZOI ale z tego co teraz na szybko wyczytałem to był wczesny fork Zcoina i nie było premine ani ICO więc skąd tyle osob w tym i robią 2 teamy jeden do ZOI a osobny team będzie do tego NIXa. Zastanawia mnie za co ci devovie wszyscy i całe 2 teamy pracują skoro ICO nie było ani premine.
Do tego to osobne coiny, do ZOI trzeba bedzie instalować wallet, potem do tego NIXa chyba też będzie kolejny osobny później po airdropie. Troche niewygodne jak sie ktos przyzwyczaił do tokenów Eth i Neo lub coinów obsługiwanych przez Ledgery lub Trezory :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: adam1226 » sobota, 12 maja 2018, 19:25

:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: stokarz » sobota, 12 maja 2018, 19:26

Niewygodne, jednak warto będzie to zrobić. Im bardziej niewygodne to będzie, tym mniej ludzi zrobi, tym większy potencjalny zysk :D

Odnośnie finansowania: wszelkie nieodebrane przez ludzi NIXy po airdropie zostaną przekazane deweloperom + po snapshocie supply ZOI (powstanie dokładnie 2 razy tyle NIX) doliczone zostanie jeszcze 7% tokenów do obiegu i z tego finansowany będzie rozwój+marketing+giełdy. Także deweloperom jak najbardziej zależy na jak najwyższej cenie NIX. Devovie pracują po części ze sprzedaży wcześniej wydobytych przez nich ZOI. Zanim ZOI stał się bardziej popularny, niewiele ludzi go kopało i chodził po 10 centów, także mieli co kopać.

ZOI można trzymać w wallecie na pulpit (tym: https://zoinofficial.com/#wallets - windowsowym albo linuxowym) albo tym core (na Githubie jest). Webwallet nie będzie niestety wspierany.

Co do daty airdropa to poinformuje was jak tylko będzie podana.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości