W jakie waluty teraz inwestujecie.

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 3 czerwca 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ptr111 » środa, 16 sierpnia 2017, 13:33

adam1226 pisze: @ptr111, na czym polega to reczne wydobywanie?
Wkleję bezpośrednio z forum bct, bo tłumacz google trochę kaleczy:
"Timereum is the world's first manually mined smart contract token. Using parent-child Ethereum address pairs, owners can generate coins by moving timereum from their child address to their parent address. Only ten "batches" of coins can be generated per pair, and the reward returned per batch increases as owners wait to deploy batches."

Pytanie użytkownika z forum bct "whats the special feature from your coin ?"
odp deva:
"Manual generation where reward is increased with time waited to deploy batches should encourage holders of this coin to have long term interest in its success.Parent-child address holders will be the only owners able to deploy batches.This coin can be used as a base token to create many more coins and manually generating contracts"

Więcej info na https://bitcointalk.org/index.php?topic=2012475.0
Ostatnio zmieniony środa, 16 sierpnia 2017, 13:36 przez ptr111, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7636
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12838
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ergorg » środa, 16 sierpnia 2017, 13:35

@Marman90, imho większymi oporami będą poprzednie szczyty (o ile zahaczymy o nie), najlepiej wyprzedawać się partiami na jakiś tam poziomach. Przynajmiej ja tak robię. ;)

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » środa, 16 sierpnia 2017, 15:25

ptr111 pisze:@sud nie zgodzam się z Twoją opinią że to shitcoin i że jest gorszy od tego fucktokena. Ma pewne innowacyjne cechy które pozytywnie wyróżniają ten projekt na tle większości. W skrócie jest to pierwsza na świecie kryptowaluta oparta na technologii ethereum, którą można wydobywać ręcznie. Nie znam b dobrze angielskiego, ale wujek tłumacz google mi pomógł ;) Więcej info tu - http://timereum.com i tu:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2012475.0
Myślę że 1$ lub nawet kilka $ spokojnie jest w zasięgu w przeciągu 12 miesięcy, a 0.20-0.50$ w ciągu kilku ms ;) ale to takie moje spekulacje, czas wszystko zweryfikuje
Nie no, ja nie uważam że jest gorszy (chyba nic nie jest :P) ale shitcoin to shitcoin. Nie piszę tego obraźliwie, po prostu tak się określa takie coiny i faktem jest, że na takich właśnie można zostać milionerem bo mają największe wzrosty. Tylko trzeba mieć nosa co kupić.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Darek815 » środa, 16 sierpnia 2017, 15:30

OMG od wczoraj 2$skoczył :O dokupujecie jeszcze czy czekacie na spadek?

Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: 18 lipca 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: świeżak » środa, 16 sierpnia 2017, 15:58

@koparki

Ok, to przekombinowałem. Czyli śledząc alt/usd wiem czy zyskałem czy nie, bez dodatkowego przeliczania korelacji btc-usd.

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 18 października 2016
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: 4all » środa, 16 sierpnia 2017, 16:22

Lagoon pisze:Koledzy podpowiedzcie z gieldy bittrex robiac withdrwall jest limit 0.25BTC.Aby go zwiekszy trzeba podac wszystkie swoje dane?
Nie musisz wszystkich, BASIC dane, ja zweryfikowalem się w końcu przez telefon i musiałem uruchomić 2FA

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » środa, 16 sierpnia 2017, 21:21

Co myslicie Pany o PosW (PosWallet)? Jest z jakiegos powodu dodane na sprzetowy portfel Ledgera i to mnie zastanawia. Kupilem na probe kilka tysiecy i wszystko dziala... Pomysl wydaje sie byc ciekawy, kurs wydaje sie byc okazyjny, po wejsciu na inne gieldy mogloby sie okazac niezlym strzalem. Glebokosc rynku odstrasza od wchodzenia wiekszym kapitalem, niecale 3btc
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 3 czerwca 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ptr111 » środa, 16 sierpnia 2017, 22:16

no ja trochę sceptycznie jestem nastawiony co do wielkich wzrostów tego posw, przynajmniej w niedalekiej przyszłości, skoro ma już za sobą ogromną pompę z kwietnia gdzie z 3 centów wskoczył na 23 centy w ciągu tygodnia, najlepsze czasy ma już chyba za sobą :roll: ale kto wie, może kiedyś znów tak wystrzeli

Co do tme to dzisiaj zaliczył ostry spadek, był niedawno po 1.5 centa, kurde gdybym to przewidział to bym poczekał i po tej cenie kupił 40k tme zamiast 16k za wczorajsze 3,5 c ajjejku ale cóż jasnowidzem nie jestem :/ @sud, shitcoin to coin który nie ma żadnego potencjału i pokrycia w cenie, zaprojektowany w celu ściągnięcia kapitału z rynku, a wg mnie tme ma jakiś potencjał i pokrycie, ale spoko każdy ma swoje zdanie ;) ale fakt na shitcoinach też można super zarobić jeśli się odpowiednio trafi ;)

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » środa, 16 sierpnia 2017, 22:24

ptr111 pisze: no ja trochę sceptycznie jestem nastawiony co do wielkich wzrostów tego posw, przynajmniej w niedalekiej przyszłości, skoro ma już za sobą ogromną pompę z kwietnia gdzie z 3 centów wskoczył na 23 centy w ciągu tygodnia, najlepsze czasy ma już chyba za sobą :roll: ale kto wie, może kiedyś znów tak wystrzeli

Co do tme to dzisiaj zaliczył ostry spadek, był niedawno po 1.5 centa, kurde gdybym to przewidział to bym poczekał i po tej cenie kupił 40k tme zamiast 16k za wczorajsze 3,5 c ajjejku ale cóż jasnowidzem nie jestem :/ @sud, shitcoin to coin który nie ma żadnego potencjału i pokrycia w cenie, zaprojektowany w celu ściągnięcia kapitału z rynku, a wg mnie tme ma jakiś potencjał i pokrycie, ale spoko każdy ma swoje zdanie ;) ale fakt na shitcoinach też można super zarobić jeśli się odpowiednio trafi ;)
No to może trochę tego TME kupię skoro tak spadł... A shitcoin dla niektórych to wszystko co nie jest bitcoinem ;)

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mikolajkulczyk » środa, 16 sierpnia 2017, 23:16

ptr111 pisze: no ja trochę sceptycznie jestem nastawiony co do wielkich wzrostów tego posw, przynajmniej w niedalekiej przyszłości, skoro ma już za sobą ogromną pompę z kwietnia gdzie z 3 centów wskoczył na 23 centy w ciągu tygodnia, najlepsze czasy ma już chyba za sobą :roll: ale kto wie, może kiedyś znów tak wystrzeli

Co do tme to dzisiaj zaliczył ostry spadek, był niedawno po 1.5 centa, kurde gdybym to przewidział to bym poczekał i po tej cenie kupił 40k tme zamiast 16k za wczorajsze 3,5 c ajjejku ale cóż jasnowidzem nie jestem :/ @sud, shitcoin to coin który nie ma żadnego potencjału i pokrycia w cenie, zaprojektowany w celu ściągnięcia kapitału z rynku, a wg mnie tme ma jakiś potencjał i pokrycie, ale spoko każdy ma swoje zdanie ;) ale fakt na shitcoinach też można super zarobić jeśli się odpowiednio trafi ;)
Bardzo mi się podoba twoje podejcie i ogólnie cały research natomiast odnośnie tego (shitcoina z potenciałem) dalej mam mieszane uczunia, tzn. dalej średnio rozumiem ten potencjał, możesz swoimi słowami potocznie wytłumaczyć gdzie jest ten minimalny potencjał ? Gdzie jest ten czynnik X który przyciągnie potencjale osoby jak ja ;)

Szkoda że na tym forum tak mało się poświęca uwagi na alty, w niektórych jest olbrzymi potencjał ;)

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Eth » czwartek, 17 sierpnia 2017, 07:49

Darek815 pisze: OMG od wczoraj 2$skoczył :O dokupujecie jeszcze czy czekacie na spadek?
Od paru dni zastanawiam się nad wejściem, licząc na korektę. Coś nie nadchodzi... Kiedy wyhamowanie?
Jakieś pomysły?:)

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 18 października 2016
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: 4all » czwartek, 17 sierpnia 2017, 08:32

Kurde ja też mogłem wejść jak było po 6$ czy mniej ale za długo się zastanawiałem..... A tu w górę :-)

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Eth » czwartek, 17 sierpnia 2017, 08:40

4all pisze: Kurde ja też mogłem wejść jak było po 6$ czy mniej ale za długo się zastanawiałem..... A tu w górę :-)

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Ja patrzyłem przy 5,5$, ale odstraszył mnie ten wyskok. Odkupię się jak (jeśli) wróci w okolice 7,4$

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: adam1226 » czwartek, 17 sierpnia 2017, 10:45

Ja tam liczę na OMG z airdropa ;)
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Eth » czwartek, 17 sierpnia 2017, 10:47

adam1226 pisze: Ja tam liczę na OMG z airdropa ;)
1ETH = ? OMG
Jaki przelicznik będzie?

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 18 października 2016
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: 4all » czwartek, 17 sierpnia 2017, 11:25

Kiedy mają rozdawać omg dla posiadaczy eth? Ska taki news :-)?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: adam1226 » czwartek, 17 sierpnia 2017, 12:50

:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 80
Rejestracja: 24 lipca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: TheKubizz » czwartek, 17 sierpnia 2017, 15:46

Eth pisze:
4all pisze: Kurde ja też mogłem wejść jak było po 6$ czy mniej ale za długo się zastanawiałem..... A tu w górę :-)

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Ja patrzyłem przy 5,5$, ale odstraszył mnie ten wyskok. Odkupię się jak (jeśli) wróci w okolice 7,4$
Ja kupiłem po 2,5$ - teraz czekam aż wejdzie jakaś konkretna korekta i się zaopatrzę w więcej sztuk. Chociaż aidrop trochę mnie martwi (każdy kto posiada ETH dostanie OMG), obawiam się konkretnego spadku ceny.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » czwartek, 17 sierpnia 2017, 17:45

Komodo (KMD) handlowane na bittrexie wyglada ciekawie, udalo mi sie wejsc okolo poludnia po jeszcze "plaskiej" cenie. Swoja droga jest to naprawde ciekawy projekt wg mnie. Zainteresowanych odsylam do wujka google ;) Lubie tego coina glownie dlatego ze obsluguje go ledger nano s. To dla mnie duza sprawa bo lubie poczucie ze moje coiny sa bezpieczne. Zasatanawia minie tez dobor coinow na ten portfel sprzetowy bo alty mozna policzyc na palcach dwoch rak a nie ma m.in. NEO, OMG, XMR a sa jak narazie nienapompowany KMD i b.niszowy POSW (ten drugi mnie najbardziej zastanawia) Jako ze mysle ze dodajac takie a nie inne coiny Panowia z firmy produkujacej te bardzo popularne portfele sprzetowe kierowali sie jakimis waznymi powodami a nie rzutem moneta postanowilem przesiasc sie narazie z zikasza na wlasnie te 2. Czas pokaze czy dobrze na tym wyjde czy niekoniecznie
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » czwartek, 17 sierpnia 2017, 18:27

ptr111 pisze: ... wg mnie tme jest właśnie taką perełką, wiadomo że nie aż taką na miarę btc, eth, iota, neo czy omg ale jednak jest perełką, przynajmniej dla mnie i podejrzewam że też dla większości tych co w nią zainwestowali ;)
Dobrze pamiętam, że Ty wszedłeś w IOTA koło 30 centów? Trzymasz jeszcze? Jak tak to gratulacje, że się nie dałeś większości sceptyków tutaj i dotrwałeś do pierwszego swojego targetu :) Dolar przebity, dobry strzał!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości