W jakie waluty teraz inwestujecie.

Gaduła
Posty: 359
Rejestracja: 26 grudnia 2015
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: jacek-g » piątek, 3 sierpnia 2018, 08:51

@koparki,
dash to wartościowy projekt ale osuwa się w raz z rynkiem, moim zdaniem jeszcze nie pora na zakup long term, Bitek ma jeszcze spoooro miejsca na zjazd ;)
tak chłodno patrząc na rynek altów to na kij ludzkości te wszystkie dziwne coiny... klony, klonów.. itd. wyrosło tego jak grzybów po deszczu, a prawda jest taka, że nie są nikomu do niczego potrzebne jeśli chodzi o ich funkcję. To musi runąć.. A wtedy odrodzą się naprawdę wartościowe projekty, które można by wymienić na palcach jednej ręki ;)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lester » piątek, 3 sierpnia 2018, 08:58

Mam nadzieję @koparki, że twoje słowa okażą się prorocze, bo akurat mam w planie dokupienie tych dwóch walut (EOS i Dash). Z tych topowych to nad BCH się jeszcze zastanawiam (bo ma w nazwie Bitcoin i jak coś ma kiedyś zastąpić Bitcoin, to duża szansa jest na to, że to będzie inny Bitcoin, przynajmniej w pierwszej kolejności - takie moje proste rozumowanie, możliwe że błędne) , oraz na tym 'banksterskim szajsem' będącym obecnie na trzecim miejscu w rankingu market cap, bo to raczej urośnie (jakbym miał inwestować ideologicznie, to bym w cebulki chyba musiał inwestować).

Z tych mniejszych i mniej znanych, to po pobieżnym zapoznaniu się ciekawie wygląda FuzeX (FXT), o którym wspomina kilka postów wyżej Mayoris. Ma mały market cap i volume, nie przeżył jeszcze żadnej bańki - myślę, że jest dobry stosunek nagrody do ryzyka.

No i poważnie zastanawiam się nad (może nawet większym) zakupem Red Pulse (RPX), który niedługo jeszcze w sierpniu zmieni nazwę i logo na Pheonix (PHX). Nie wiem jak to nazwać ("przeczucie" nie jest raczej odpowiednim słowem), ale jakoś nie wierzę w takie przypadki i zbieżności nazw.
Mimo że może to być jednak tylko jakaś fanaberia, czy też mrzonka, urojenie (co nim nie jest w świecie iluzji ;) ), to co mi szkodzi postawić na to. I tak chcę postawić na któregoś niszowego coina i/lub tokena. To czemu nie na tego? Zespół wygląda profesjonalnie (przynajmniej na zdjęciach ;) ), no i niezłych partnerów mają.
Spoiler:
@GoPro kupiłem OMG nie po twoim poście, a nawet jeśliby tak było, to i tak nie miałbym pretensji, bo każdy sam odpowiada za swoje decyzje, a Tobie przecież nie płaciłem za doradztwo. ;) Nie kupiłem tego dużo poza tym i za krótko by oceniać tę pozycję. Jak to wielokrotnie było mówione w dołek dołków i tak się nie trafi, bo to prawie tak jak w totolotka trafić.
Chociaż jak tak czytam posty, które się właśnie pojawiły jak to pisałem (powyżej i ten) - to się chyba jeszcze zastanowię i może poczekam obserwując rozwój sytuacji.

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 24 października 2017
Reputacja: 58
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Pancer » piątek, 3 sierpnia 2018, 09:42

@ekonomika
1.5 tygodnia temu byłem myśli, że niżej niż 1$ nie zejdzie icon. Cóż, teraz to wszystkiego mogę się spodziewać.
Dylemat wychodzić ze stratą i czekać aż kurs zejdzie niżej i odkupić czy holdować. Czekałem i tak z kupnem 2mc, takich zjazdów nie przewidział człowiek.

Zastanawia mnie 0x,steem i bat też warto nimi zainteresować się.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » piątek, 3 sierpnia 2018, 09:54

mam inne zdanie niż koledzy wyżej , np. btc/dash btc/eth i inne wartościowe alt/btc nie bedzie sie juz pogłębiało lub pogłębi się nieznacznie (wyceny alt/btc są w strefie gdzie nalezy mysleć o konwersji na alt).
Jeśli chodzi o shitcoiny to podzielam opinie że większość po tej bessie przestanie istnieć. Tak było po poprzednich bańkach. Ktos jednak wrzucił linka gdzie graficznie porównane były skale rynków akcji , nieruchomości , srebra itd do CAŁEGO rynku krypto a ten był w relacji do innych tradycyjnych altywów mikroskopijny. Mysle ze dolce z radosnego wydruku nadal będa się wlewały do świata krypto o ile któryś projekt będzie namaszczony przez finansjerę, nie tylko do btc. Wysoka inflacja jest nieunikniona (obecnie epoka wielkiego dodruku fiatów) i wielu będzie szukać dywersyfikacji aby zabezpieczyć oszczedności przed spadkiem siły nabywczej a krypto moze byc jakąś cząstka takiego portfela antyinflacyjnego. Moze i jeszcze spadnie o 30% tego nikt nie wie , ale wiele wartosciowych projektów ma niską płynność - w razie odwrotu te 30% może być nadrobione nawet w 1dzień.
---

Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 27 lipca 2014
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Elmer » piątek, 3 sierpnia 2018, 12:26

Ja załadowałem się do pełna w EOS jest dużo szumu wokół niego z myślą ze dogoni ETH

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 245
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 473
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Mayoris » piątek, 3 sierpnia 2018, 13:15

koparki pisze: (...) Ktos jednak wrzucił linka gdzie graficznie porównane były skale rynków akcji , nieruchomości , srebra itd do CAŁEGO rynku krypto a ten był w relacji do innych tradycyjnych altywów mikroskopijny. (...)
Pewnie masz to na myśli:
http://money.visualcapitalist.com/world ... tion-2017/
Jak się do tego doda to, że cały marketcap wszystkich projektów w krypto jest 4 krotnie mniejszy od jednego Apple'a -> https://businessinsider.com.pl/gielda/w ... ow/vr62kl9 to może być kiedyś naprawdę ciekawie :)

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 23 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: jakopski » piątek, 3 sierpnia 2018, 17:47

Zastanawiam sie co to za token i dlaczego tak ciagle idzie w gore ? Metaverse ETP ?

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » piątek, 3 sierpnia 2018, 19:56

Mayoris pisze: to może być kiedyś naprawdę ciekawie
zwłaszcza w kontekście tego: https://bitcoin.pl/wiadomosci/biznes/16 ... tarbucksem

...a przy okazji dowiedzieliśmy się dlaczego jest ten wzrost na BTC , zgodnie z tym co wielokrotnie tu pisałem, odbyło sie wyleszczenie ; "wyznawcy" analizy technicznej pozbyli się btc po przebiciu dołka w rejonach 6000 , stoplossy pogłębiły ten spadek nieco poza rejon 6000. Monety przeszły z rąk "Janusza" do rąk "Sorosa" bo ten ostatni wiedział o niniejszym projekcie juz wtedy. ;) Niektórzy dalej liczą na 4K ;) niech szortują ;)
Jesli ktoś uważa że alty pozostaną w tyle to sie grubo myli
---

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 3 czerwca 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ptr111 » sobota, 4 sierpnia 2018, 01:38

No nawet trochę zaciekawił mnie ten Red Pulse, szczególnie że obecna cena($0.025) jest trochę poniżej ico($0.036) ale trochę niepokoi mnie brak whitepapera :roll: Zauważyłem że ma już za sobą piękne wzrosty - 10.12.2017(podczas byczego rajdu bitka) cena wynosiła blisko 4 centy a już 9 stycznia prawie aż 70 centów :shock: Kto wie, może znów tak wystrzeli przy ponownym byczym rajdzie, który może będzie jeszcze większy niż tamten, jeśli wejdą te ETFy i napłynie gigantyczny kapitał instytucjonalny :mrgreen:

Zastanawiam się jeszcze nad wejściem w Apollo - https://www.apollocurrency.com
Jest jeszcze na wczesnym etapie rozwoju i jeszcze budują na bazie NXT ale mówią że wkrótce wprowadzą swój blockchain o ładnej nazwie - "Hermes" 8-) Mówią że bardzo wkrótce(very soon)wydadzą też techniczny whitepaper i wejdzie na HitBTC. Jak ktoś chciałby się jeszcze bliżej dowiedzieć o tym projekcie to może zajrzeć do najnowszego, przedwczorajszego wywiadu z dyrektorem PR o tej walucie, planach, ambicjach - https://www.altcoininvestingnews.com/si ... oInterview

Coin wszedł na kilka pomniejszych giełd kilka tygodni temu i obecnie cena to około $0.016 a w tzw CDE(Coin Distribution Event) było po $0.02 i 0.05, no ale kiedy wejdą na HitBTC i jeśli przejdą na tego Hermesa w IV kwartale tego roku jak zapowiadają, to podejrzewam że cena ładnie wzrośnie, a może i nawet wystrzeli na Księżyc jeśli wówczas będzie byczy rajd bitka, który wg kilku ciekawych prognoz może nawet dojść do $50,000 jeszcze w tym roku :D ale pożyjemy zobaczymy

Mam nadzieję że ten projekt to nie jakiś wałek/scam i że będzie z tej mąki dobry chlebuś. No ale jak to wszystko się potoczy, to czas pokaże. Prawdopodobnie wkrótce kupię tego trochę, szczególnie że jeszcze dość fajna cena ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: benq » sobota, 4 sierpnia 2018, 15:50

koparki pisze: EOS, pewnie duzo czasu minie do momentu gdy wyłapane beda błędy ( tak było w ETH), wiec cena będzie skakać , ale jest to projekt rewolucyjny .
... kiedyś to bedzie drogie ... no przeciez cos takiego to zwiastun rewolucji : https://eosauthority.com/space/
bitfinex będzie kiedyś funkcjonował na tym systemie. Na wiosnę EOS pokazał potencjał do rajdu na północ. obecnie spadł do ceny akceptowalnej.
Do wszystkich, którzy już widzą pogromcę ETH - zwróćcie uwagę na supply.
EOS - ponad 900 mln, docelowo bodajże 1 miliard.
ETH - ok. 100 mln, a więc 1/10 ETH.

Jeśli EOS osiągnie 1/10 ceny ETH to zrówna się z nim kapitalizacją.
Czyli cena musiałaby wzrosnąć 6-krotnie przy utrzymaniu ceny ETH.
Przy ewentualnym wyrównaniu ATH na ETH ($1400), 1/10 to $140.
Z $7 do $140 to wzrost o 1900%.

Jeżeli masz rację z tą rewolucją, to ciekawe lata przed nami ;)
p.s.
Ja posiadam zarówno ETH jak i EOS, jestem gotowy na wszystko ;)

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » sobota, 4 sierpnia 2018, 16:25

@benq, strategia polegająca na dokupywaniu więcej im bardziej EOS spada moze się opłacić. No na pewno warto bardziej niż brnąć w BTC i ETH.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: benq » sobota, 4 sierpnia 2018, 16:41

@koparki, Całkiem możliwe, choć obecnie daleko jeszcze do ceny z marca 2018, podczas gdy Monero czy Dash są sporo niżej marcowych spadków. Albo to siła EOSa, albo jeszcze trochę poleci.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » sobota, 4 sierpnia 2018, 16:47

myśle że nie nalezy porównywać w taki sposób , bardziej patrzyć na potencjał gdy odbijał, a najbardziej na fundamenty . A odbijał swego czasu pionowo a w fundamentach projektu zawarta jest rewolucja. Kupisz jeszcze pewnie na wypłaszczeniu bessy za ok 5-6$ ale mozna juz zacząc skubać po 7$ bo trudno powiedzieć czy spadnie do 5-6. nalezy jednak zostawić 1/3 środków na sytuację gdyby spadło az do 3$ z zachowaniem żelaznej samodyscypliny aby nie kupowac powyżej (gdyby nie doszło do 3$ to najwyżej wydasz środki na przyjemności życia). Generalna zasada - kupuj jak spada , sprzedawaj jak rośnie ;) Jak ktos kisi bitcoiny to warto moze przekonwetowac bo relacja EOS/BTC zachęca do tego.
---

Początkujący
Posty: 462
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: emdecha » sobota, 4 sierpnia 2018, 21:12

W co lepiej zainwestować. EOS czy Nano?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: benq » sobota, 4 sierpnia 2018, 21:31

@emdecha, Lepiej zjeść Snickersa czy Bounty?
To są zupełnie różne waluty, do różnych celów, z różnej branży. Jedna i druga mogą się okazać gigantem, który zawojuje rynek, jak i totalną klapą.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » sobota, 4 sierpnia 2018, 21:47

kapitalizacja nano jest 50x nizsza to jest niszowy projekt i równie dobrze moze przestać istnieć. Ktoś zrobił hype na niniejszym forum i reszta podchwyciła , po czym nieustannie wali w dół. Projekt jest oczywiście fajny ale bardzo ryzykowny , duzo bardziej niż EOS, który tez jest ryzykowny bo zapewne będzie po drodze wiele dziur w kodzie .

POSW (nowa nazwa XSN ) może być ciekawym projektem jesli juz mówimy o projektach ryzykownych
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: benq » sobota, 4 sierpnia 2018, 21:56

koparki pisze: Ktoś zrobił hype na niniejszym forum i reszta podchwyciła
Nie no proszę Cię, $5 mln wolumenu dziennego, wielokrotnie powyżej $100 mln, a chwilami nawet $200-300 mln obrotu dziennie to nie jest wynik HYPU na naszym forum. Z całym szacunkiem, nie te zasięgi. ;)
Ale co do ryzyka oczywiście się zgadzam, nie wiem tylko, czy da się "realnie" porównać ryzyko NANO z EOSem.
Ostatnio mocno przyglądam się NANO, sporo czytam i sprawdzam, no i wygląda to naprawdę dobrze.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » sobota, 4 sierpnia 2018, 21:59

no ale w top50 (nano jest na 48miejscu) jest wiele projektów z takim obrotem a wielu z nich nie znajdziesz jak użyjesz forumowej wyszukiwarki. M.zd. nano to żaden rarytas . Jeśli ktos dzis zaczyna zakupy a nie dokupuje uśredniajac stratę to po takich spadkach nano moze dać ładny zwrot ale i równie dobrze stracić drugie tyle i się kisić
---

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
13
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: RuckenFetard » sobota, 4 sierpnia 2018, 22:53

koparki pisze: no ale w top50 (nano jest na 48miejscu) jest wiele projektów z takim obrotem a wielu z nich nie znajdziesz jak użyjesz forumowej wyszukiwarki. M.zd. nano to żaden rarytas.

Widzę że masz jakiś "ból" o cenę , hype i chyba coś Ci się w tym wszystkim pomerdało, owszem cena to absolutna porażka, przyznaje, chory wzrost w 2017 a potem defraudacja i dyskredytacja NANO poprzez akcję z Bitgralem, masę poszkodowanych ludzi żądających forka aż do dziś.
Bitgrail stał się także głównym elementem docinek konkurencji, niestety na masy to działa .....
Do tego doszedł efekt wczesnej dystrybucji NANO, gdzie sporo ludzi dostało NANO za darmo i nadal może pozbywać się NANO z dużym zyskiem.

Moje największe obawy są takie, że tą technologie wykorzystają inne projekty po prostu kopiując kod, lekko go zmieniając , następnie zrobią wielką machinę reklamową z masą obiecywanek i wielkich rzeczy w planach, czyli to co robi 95% projektów, HYPE bez pokrycia, takim projektem jest już np Taraxa.
Ale taki już jest ten świat krypto, ten kto więcej obiecuje, inwestuje w reklamę i propagandę, ten zazwyczaj wygrywa w świecie krypto, w takich rzeczach team NANO jest po prostu słaby i tu jest faktycznie problem.

Rynek jest delikatnie mówiąc odjechany i irracjonalny, niech będzie tutaj przykładem bitcon diamond który jest wyżej od NANO i wiele innych szemranych projektów ? Uważasz że rynek wycenia to adekwatnie ?
Koparki jeśli chodzi te top 50 ile widzisz projektów (pomijać top 10 ) z pełni działającym produktem, ale dziś! nie na roadmapie?
Ile widzisz projektów, który ma taką listę atrybutów dzialającą już dziś?

  • Transakcje natychmiastowe

    Za darmo

    Zdecentralizowany, bez sprzedajnych kopalni czy dodatkowych popychadeł jak w IOTA

    Przyjazny dla środowiska

    Skalowalny - ma to bujać po usprawnieniach na 7000tps. , (300tps było widziane w sieci mainnet) ograniczenie jest czysto sprzętowe, uwzględniając rozwój sprzętu ta prędkość może wrastać i przekraczać 7000tps.

    Działające i gotowe portfele na PC , Android, IOS,

    Wsparcie Ledger Nano S

    Gotowy dzialajacy modul , wtyczka sprzedawców online, czyli BrainBlocks

    Działa w trybie offline, papierowymi portfele

    Można bezpiecznie ponownie wykorzystać adresy

    Nie można go sklasyfikować jako "securities"

    Na Binance i ośmiu innych giełdach

    Nadchodząca zdecentralizowana giełda pod NANO - LocalNanos.com

    51% atak praktycznie niemozliwy

    Super społeczność (aktualnie mocno podłamana kursem) , wiele projektów realizowana jest przez fanów NANO

    Idealna do arbitrażu

    Brak opłat sprawia, że ​​można go używać globalnie, np. w Wenezueli, gdzie niektóre opłaty za monety przekraczają lokalne dzienne wynagrodzenie

    Brak inflacji - wszystkie monety w obiegu!

    Do utrzymanaiu NODA wystarczy tani serwer i nadchodzi aktualizacja która ma to mocno zmniejszyć obciążenie sieci

    Wciąż bogaty Road Map w planach

    Niemal natychmiastowe i zerowe opłaty powodują, że Nano może być najlepszą walutą do wykorzystania w przypadku mikropłatności, takich jak gry hazardowe, zakłady bukmacherskie i inne usługi online

Wady:
Potrzeba utrzymywania NODów na koszt użytkownika, docelowo mają to być giełdy , sprzedawcy itp , NANO doznało już ataku typu spam (250K transkacji w przeciągu 2 godzin) część najsłabszych "domowych" Nodów wysypało się i sieć przez kilka godzin była niestabilna, na dniach ma wyjść poprawka V15 , a następnie V16 która według mnie jest kluczowa dla przyszłości NANO , docelowo przepływ danych ma być zmniejszony o 99,9% .. W tej chwili koszt |NODA to kilka dolarów miesięcznie, nie wiadomo czy do działania sieci z pełną szybkością to wystarczy.

Z dalszych wad to wymienię ponownie, bitgrail który nie ma nic wspólnego z projektem, ale ciągle źle rzutuje na projekt , większość kojarzy NANO jako Bitgrail scam

Do tego dochodzi fakt, że sporo ludzi dostało NANO za darmo i nadal mogą się wyprzedawać.

Wadą jest także to że team jak na razie ma słabe chęci i pojęcie o reklamie, marketing i reklama według Core, ma pojawić się w odpowiednim momencie.
Ich nastawienie jest do reklamy jest zdrowe, ale nie działa w świecie krypto.

Z wad muszę dodać jeszcze jedną i to poważną.
Ta technologia zagraża ogromnej liczbie projektów jak i kopalni, a w zasadzie wypacza ich sens istnienia, wielkie środki i pieniądze są zaangażowane w poszczególne projekty i kopalnie, zarówno przez korporacje górników, twórców jak i inwestorów, ogromna liczba podmiotów czerpie stałe zyski z fee, masa poszczególnych inwestorów ma nadzieję na tudemoon , w takiej sytuacji nie zdziwi mnie jeszcze dalsza fala ataków różnego typu, co zwiększa oczywiście skalę ryzyka w NANO.
Nano dosłownie wbija kij w przysłowiowe mrowisko!

Nie wiem czemu nikogo dziś nie dziwi że w całym okresie 2017/2018 padła tylko jedna giełda ze znaczącym wolumenem, akurat ta na której były ogromne ilości zablokowanego wcześniej NANO o wartości 150 mln $! , projektu który zaliczył największy wzrost ze wszystkich innych projektów w 2017.......
Ciekawie przewidział ten scenariusz jeden z fanów NANO (XRB) jeszcze w 2017 przed ATH. Wykopany stary post z reddit.

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: emtec777 » niedziela, 5 sierpnia 2018, 12:45

Co sądzicie smartcash?
Projekt jest zacny, użytkowników sporo, obrót spory. Świetny system głosowania społeczności wbudowany w portfel (każda jedna jednostka SMART upoważnia do głosowania). 70% funduszy z bloków idzie na cele społeczności i to właśnie społeczność decyduje o tym, na co mają być wydawane. Masternode ma zwrot na poziomie 53.23% i cały czas lekko ubywa (więc nie jest to kolejna projekt wydmuszka z tysiącami procentów). Rozwój od strony projektu jest bardzo intensywny.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 16 gości