W jakie waluty teraz inwestujecie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » czwartek, 4 stycznia 2018, 01:35

co robić .. po pierwsze nie panikować :)
po drugie dopóki sie nie sprzedało to nie ma straty, zawsze jak sie nie zdazyło manualnie sprzedać a spadło to mozna czekać aż wzrośnie, czesto jest tak że alty falami naraz a to spadają prawe wszystkie a to rosną prawie wszystkie. Najgorsze co mozna zrobić w takim momencie jak sie przegapiło start spadków bo się np spało to sprzedać z 20-30% straty to już bezsensu lepiej juz wtedy odczekać na zmiane kierunku. No chyba że cały dev team leciał jednym samolotem i spadli ...
ide spać bo zaraz ja spadne

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: miso20 » czwartek, 4 stycznia 2018, 01:39

Zwróccie uwagę na QASH. Wykres płaski, imho konsolidacja przed wzrostami może nawet większą pompą ;)

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Nikes » czwartek, 4 stycznia 2018, 01:42

@Rumcajs dobrze prawisz :D hold hold hold.

Jestem użytkownikiem ETORO (jeszcze) ale będę uciekać stamtąd. Etoro to giełda gdzie grasz albo na spadek, albo na wzrost. Inwestuje w KURS, nie w walutę (taka buchmakerka) .Tam właśnie z 3k zrobiłem 9k w jakieś 2-3 miesiące. Obecnie mam tam postawioną transakcję na spadek za 400 $ waluty XRP. Pech chciał, że zamiast spadać XRP urosło zjadając mi ponad 125 $ :)
Głowię się i troję czy czekać, czy zamykać pozycje i przenosić ocalałą resztę 285$ na kucoina.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mxxm977 » czwartek, 4 stycznia 2018, 01:46

Nikes pisze: 1. Mam 9k zł. Odpalam giełdę w której mam 9 k zł ulokowane np w BTC.
2. Obieram sobie jakąś inną walutę jako dzisiejszy cel widząc, że jej wykres mocno skacze w górę i w dół.
3. Wpłacam całość w momencie dołku i liczę na 1-3 % wzrostu i sprzedaję.
4. W łatwy sposób w kilka minut mogę ugrać 90 zł dzięki temu, że wkładam duży wkład
Rumcajs pisze: Wiem ze tak duzo osob traduje ale celuje jednak w wyzszy próg zysku niż 3% po to aby właśnie w razie nietrafienia na wzrost mieć z czego pokryć stop loss'a. Ale nie jestem daytraderem, mi by sie nie chciało. Nie lepiej kupic na kilka dni lub 1-3 miesiace i sprzedac na spokojnie z np 100% zyskiem niz naj***ać się kilkadziesiąt razy po 3% z założeniem że wiekszosc sie dobrze trafi że bedzie wzrost i zysk i siedzeniem codziennie cały dzien przy kompie ?
Między innymi ja tak robiłem. Kupowałem jak widziałem, że zaczyna lecieć w górę. Leciało chwilę. Mówiłem sobie "dobra, jeszcze 5 minut i sprzedaję". Widziałem, że coraz bardziej leci w górę. Dlaczego by nie poczekać jeszcze chwilę? No i później spadało bardzo w dół, a ja szybko sprzedawałem. Rezultat? Stałem prawie cały czas w miejscu, traciłem mnóstwo czasu na nieustanne sprawdzanie waluty, a zysk był właściwie żaden.
Napisałeś, że 90 PLN zarobisz w ciągu dnia? Kosztuje Cię to masę nerwów i czasu. Owszem, masz większą władzę nad coinem, ale prawda taka, że jak zacznie spada to akurat wtedy Ciebie nie ma przy kompie. Ot złośliwość.
Aaa, no i nie zapominajmy o fee dla giełd. Chociaż te 0.1% to nie dużo to jednak z kilku tysięcy złotych i pamiętaj również, że jest różnica w cenie między ask i bid...
Z resztą, to nie od dzisiaj wiadomo, że daytrayderzy mają o 34% gorsze życie erotyczne. Fakty.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: RafSul » czwartek, 4 stycznia 2018, 01:47

Na Kucoin można znaleźć niezłe perełki z dużym potencjałem. Ostatnio zainwestowałem w UTRUST --> jak chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o tej krypto to napisałem krótki artykuł https://www.kryptoblogger.pl/UTRUST

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Darshano » czwartek, 4 stycznia 2018, 02:05

Dzielą nas dosłownie godziny od pompy na ETC

Zwiększona stawka: https://i.imgur.com/hf1roJQ.png

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kryptonis » czwartek, 4 stycznia 2018, 02:39

RafSul pisze: Na Kucoin można znaleźć niezłe perełki z dużym potencjałem. Ostatnio zainwestowałem w UTRUST --> jak chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o tej krypto to napisałem krótki artykuł https://www.kryptoblogger.pl/UTRUST
Jesteś kryptoblogerem z tylko jednym wpisem o UTRUST ?
Trochę słabo zacząć z jednym wpisem i naganiać użytkowników forum na FOMO.

Cena wzrosła, ale wynika praktycznie z promocji na UTK, która kończy się o północy 2018/01/03 23:59 (UTC+8).
https://www.kucoin.com/#/UTK
Nie chcę krakać ale może być spora korekta po 7:00 rano.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 1 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mleczus1 » czwartek, 4 stycznia 2018, 05:53

CRXEE8 pisze:Co myślicie o TRX? nabywałem jak był po 0,03$ zbliża się powoli do 0,10 i zastanawiam się czy nie spuścić tego na tej pompie czy potrzymać dłużej?
mam . I będę trzymał jeszcze

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: pk456 » czwartek, 4 stycznia 2018, 06:07

mleczus1 pisze:
CRXEE8 pisze:Co myślicie o TRX? nabywałem jak był po 0,03$ zbliża się powoli do 0,10 i zastanawiam się czy nie spuścić tego na tej pompie czy potrzymać dłużej?
mam . I będę trzymał jeszcze
Jeśli ktoś trzyma tron na hitbtc to chyba dobra okazja żeby sprzedać, cena 0.18$ na innych giełdach 0.12$.
Dla chętnych na arbitraż - na trolboxie ciągłe narzekania że depozyty TRX nie dochodzą...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: KryptoBanita » czwartek, 4 stycznia 2018, 06:57

maxxam97 pisze: daytrayderzy mają o 34% gorsze życie erotyczne. Fakty.
Ale pomyśl, że oni mogą kiedy im rośnie i tyle samo mogą, kiedy opada ;)
Najważniejszy dla DT jest ruch w jedną i w drugą stronę :mrgreen:
Duże spadki generują takie same zyski jak duże wzrosty :idea:

Dodano po 24 minutach 11 sekundach:
pk456 pisze: Jeśli ktoś trzyma tron na hitbtc to chyba dobra okazja żeby sprzedać
Strach cokolwiek napisać - potem będziesz musiał siedzieć w piwnicy jak Bitmar ;)
To co się wyrabia teraz to już czyste szaleństwo :shock:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Marthu1990 » czwartek, 4 stycznia 2018, 07:39

TRON wystrzelił o 100% ponieważ pojawiło się info że podpisali kontrakt z stroną: http://game.com/#/home
Za tą walutę będzie można kupować tam różne zwierzaki do gry. Sam nie bardzo ogarniam bo to na rynek azjatycki.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: benq » czwartek, 4 stycznia 2018, 07:54

Nikes pisze: @pawel296 a mnie korci właśnie zabawa krótkoterminowa - skakanie po walutach, które gdzieś tam zaczynają rosnąć.
Czy to w ogóle ma sens? Na moje myślenie laika wygląda to tak:

1. Mam 9k zł. Odpalam giełdę w której mam 9 k zł ulokowane np w BTC.
2. Obieram sobie jakąś inną walutę jako dzisiejszy cel widząc, że jej wykres mocno skacze w górę i w dół.
3. Wpłacam całość w momencie dołku i liczę na 1-3 % wzrostu i sprzedaję.
4. W łatwy sposób w kilka minut mogę ugrać 90 zł dzięki temu, że wkładam duży wkład

Ma to sens?
Na pierwszy rzut oka wydaje się że to ma sens, sam się tak trochę bawiłem, 1-5% zysku dziennie wydaje się super...
ALE...
podczas takiego skakania z waluty na walutę, prędzej czy później zła AT czy po prostu pech sprawi, że kupisz coś, co akurat mocno spadnie. Będziesz w to załadowany na całość/większość kapitału który zostanie zamrożony na kilka dni/tygodni/miesięcy/zawsze. Ewentualnie sprzedasz ze stratą, która będzie kilku/kilkunasto/kilkudziesięcio -krotnie większa, niż zyski z takiego day tradingu - a więc długie godziny poświęcone na klikanie pójdą się j......

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Ryco » czwartek, 4 stycznia 2018, 08:08

Wg mnie nie więcej niż 25% kapitału w jeden walucie + trochę zabezpieczenia we FIAT. Ja gram na 5 walutach a mam zamiar zwiększyć do 7. Wydaje mi się najbezpieczniej.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: pk456 » czwartek, 4 stycznia 2018, 08:32

Marthu1990 pisze: TRON wystrzelił o 100% ponieważ pojawiło się info że podpisali kontrakt z stroną: http://game.com/#/home
Za tą walutę będzie można kupować tam różne zwierzaki do gry. Sam nie bardzo ogarniam bo to na rynek azjatycki.
Wygląda na to że ta gierka jest kopią kociaków które zDDoSowały sieć ETH na kilka dni :)
Gdzieś mi się w oczy rzuciło że na NEO powstają pieski :) Czy każda krypto będzie stawiała sobie z punkt honoru uruchomienie jakiś zwierzaków :)

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: bl4ckmind » czwartek, 4 stycznia 2018, 08:34

Darshano pisze: Dzielą nas dosłownie godziny od pompy na ETC

Zwiększona stawka: https://i.imgur.com/hf1roJQ.png
Skąd takie info? :) Nie wiem czy sie wkupować. :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: pk456 » czwartek, 4 stycznia 2018, 08:34

Marthu1990 pisze: TRON wystrzelił o 100% ponieważ pojawiło się info że podpisali kontrakt z stroną: http://game.com/#/home
Za tą walutę będzie można kupować tam różne zwierzaki do gry. Sam nie bardzo ogarniam bo to na rynek azjatycki.
Wygląda na to że ta gierka jest kopią kociaków które zDDoSowały sieć ETH na kilka dni :)
Gdzieś mi się w oczy rzuciło że na NEO powstają pieski :) Czy każda krypto będzie stawiała sobie z punkt honoru uruchomienie jakiś zwierzaków :)[/quote]

Cały czas utrzymuje się dysproporcja ceny na hitbtc około 25% drożej
https://www.worldcoinindex.com/coin/tron
Ostatnio zmieniony czwartek, 4 stycznia 2018, 08:35 przez pk456, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: maurel » czwartek, 4 stycznia 2018, 08:35

Harnas85 pisze:Witam serdecznie ..czy ktoś posiada zakupione tokeny Universa i może mi wyjaśnić różnice między UNT a UNT-P ?

Ma ktoś informacje na ten temat ?

Dodam tylkp ze McAfee wspiera ten projekt od początku,a wszystko o czym tylko wspomni leci zaraz do gory.
W tym siedzi osobiście.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 8 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Bartek843 » czwartek, 4 stycznia 2018, 08:40

Ja kupuję Monero obecnie

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Marthu1990 » czwartek, 4 stycznia 2018, 09:11

@pk456, Rzeczywiście HitBTC trzyma cene wyższą o około 25%. Pewnie dlatego że Binance mocno zamula w tym momencie. Najlepsze jest jednak to że nie sama gra ile cały hype i fomo tak winduje cenę TRON. Ciekawe gdzie to się skończy :D

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: bl4ckmind » czwartek, 4 stycznia 2018, 09:25

Ja zrobilem juz jakies 400% zysku na trx, caly zysk wyplacilem, bo czuje, ze banka w koncu peknie. Zostawilem sobie tylko poczatkowy wklad na longterm, a reszte zamienilem (+ troche doinwestowalem) na etc, enj, hsr, wtc i mco. :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości