W jakie waluty teraz inwestujecie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » wtorek, 30 stycznia 2018, 15:35

@Avenged90x,

Nie.
Luty nie kończy się na 1 reklamie, a w lutym też na pewno będzie 1 koncert, ich twiter jest bardzo aktywny praktycznie co 2 dzień dodają jakieś info, widać że dużo się dzieje w przeciwieństwie do projektów w których devovie nie piszą nic przez miesiąc i niby coś tam dłubią po cichu.
Nie ma sensu wysypać się na reklamie, tym bardziej że to chyba ma być reklama Monster a nie samego Vibe ale nie znam dokładnie detali odnośnie samej reklamy.
No chyba że ktoś kupił tylko na short term i szuka najbliższej górki, ja mam jeszcze inne coiny więc mogę z tym akurat poczekać więc zależy kto jakie ma plany.

A od kilku dni gram w Diablo 1 na modzie VK v3 i nie patrze właściwie na crypto.
Więc moge czekać na lepsze warunki na sell.

Rozmowny
Posty: 81
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: przemo1500 » wtorek, 30 stycznia 2018, 16:10

Patrzac na Trading View to Vibe praktycznie szoruje po dnie... Jeszcze troszeczke jeszcze momencik i bedzie na kotwicy. Jak zleci do 6500 kupie za wszystko co mi pozostało. Gdzies tez widzialem tekst ze za 2 - 3 dni ma wejsc na bittrex. (nie wiem czy to prawda) Jesli reklama pokryje sie z przedstawieniem nowego "DEALU" / wejscie na bittrex (gielda z USA) to 15k bedzie swobodnie. (Taki mam sell ustawiony).

@Rumcajs. Ja wystrzeliwuje od razu, bedzie cena bedzie kasa. Po reklamie i tematach znow wyhaczy pewnie okolice 7-8 to zrobie odkup kilka dni przed koncertem. (taka ma tendencje ten coin, robi cene jak cos sie dzieje, leci w dol po temacie).

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mediabooker » wtorek, 30 stycznia 2018, 16:22

@przemo1500
Bez urazy, ale nie widzę związku między Lampixem, a moją opinią o Vibe. To, że pewne waluty traca na wartości to normalne. Ja niczego nie rekomendowałem, jak i nie każę nikomu słuchać. Wyrażam opinie.
W jakikolwiek projekt nie wchodzę all in, tylko transzami. Vibe kupowałem za 0.06usd i sprzedawałem w okolicach 1.8usd, stąd nie bardzo wierzę w x10 teraz. Tak jak jest Vibe, czy Lampix, tak jest wiele innych projektów. Ja nie pakuję wszystkiego all in w jedną walutę.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: RafSul » wtorek, 30 stycznia 2018, 16:29

Echolink(EKO) ma potencjał. To jest projekt który ma partnerstwo z NEO i Ontology, a Neo nie wspiera chujowych Coinów. Na tą chwilę dostępny tylko na HitBTC i Huobi. Można kupić za $0.14 - dobra cena.

Zespół też mają kozacki. Sami profesorowie. Doradcą jest CEO Wanchaina ( też bardzo dobry projekt )

Co prawda stronę mają beznadziejną... wsród tych wszystkich kozackich stron, ta gdzieś się gubi.

https://coinmarketcap.com/currencies/echolink/

Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Avenged90x » wtorek, 30 stycznia 2018, 16:49

Ja też właśnie rozważam opcję sprzedaży po reklamie, jak cena skoczy, zakup na jakimś dołku i potem znów działanie po koncertach / w trakcie / tuż przed.. choć nie wykluczam również opcji Rumcajsa - czyli trzymanie przez miesiąc.. hm

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 8 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mojzesz88 » wtorek, 30 stycznia 2018, 17:14

Cos wiadmowo w sprawie ignisa na bittrexie??

Rozmowny
Posty: 81
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: przemo1500 » wtorek, 30 stycznia 2018, 17:17

@media.

W portfelu mam HSR/NEBLIO/VIBE/SIA/XRP/BRD/NEO. Nie sprzedaje ze strata. To co zarobi sprzedaje i biore sa za cos innego albo czekam az znow zleci i odkupuje. Mam wszystkiego mniej wiecej po rowno. Czaje sie jeszcze na Cappacity ale poki co jest na smietniku gieldowym wiec poczekam az pojawi sie w sensownym miejscu. Nie inwestuje calosci srodkow w jeden coin mowie tylko ze vibe jest przy ziemi i moim zdaniem warto sie zainteresowac w swietle nadchodzacych wydarzen. Nie kazde nikomu mnie sluchac. Kupno za 0,06 a sprzedaz za 1.7 to petarda wynik i szczerze gratuluje.

Co do przytyku o lampix to osobe majaca w avatarze np dascoina tez nikt nie traktowal by calkiem powaznie. Z mojej perspektywy wyglada to na reklame coina ktory robi za rylec w ziemi i moze kiedys cos komus odwali i to sie zmieni. Zycie pokazuje ze bez marketingu zaden produkt nie ma szans a marketing lampix-a mimo w miare sensownego produktu jest slaby. To raczej sztuka dla sztuki. Wspierasz projekt ktory moze i ma sens, ale nie da zarobic w najblizszym czasie. Przez 3 miesiace w zasadzie mozna powiedziec ze on jest i nic ponad to. Nie jest to tez produkt dla kowalskiego. Raczej dla firm. Moge zrozumiec sympatie do produktu samego w sobie ale jak sadze znakomitej wiekszosci osob tutaj nie chodzi o sympatie dla lampy, srodowiska vr, systemu blockchain gieldy, superkomputera, chmury itd tylko o konkretny wymiar finansowy jaki dany produkt moze nam dac w najblizszym czasie. Dla mnie jesli firma istnieje, produkuje kozie bobki w sreberkach i jest na to rzeczywiste zainteresowanie bo działa to zbawiennie na kwiaty, ma potencjal na wzrost bo np zmieniaja kolor papierkow na zielone zrobione z lisci palmowych, robi sie z tego hype, cena "kozibobcoin" zaczyna blyszczec to ja wchodze na niskim i wyskakuje gdy tylko zaczyna slabnac wzrost.

Reasumujac masz w ava cos moze i ciekawego ale nie dochodowego, Reklamujesz to na forum ktore zyje z zarabiania na coinach, wiec sam rozumiesz... Szczerze zycze aby lampix jutro przedstawil w pelni funkcjonalny prototyp, powstal hype i reklama a cena coina wystrzelila na 10$ wtedy sam zaladuje lampixa w ava i zrobi sobie oczojebny sig. Pozdrawiam. :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 128
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 98
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wipqozn » wtorek, 30 stycznia 2018, 17:22

RaiBlocks dzisiaj na przecenie ponad 20%, dzięki problemom na jednej z giełd. Czekałem na dołek z wejściem, a tu taki prezent :)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mediabooker » wtorek, 30 stycznia 2018, 18:12

@przemo1500

Masz całkiem niezłe portfolio , szczególnie HSR i Nebilo, za to Nebilo trzeba będzie kiedyś Jeffowi odpalić napiwek:P Twojej wypowiedzi o Vibe nie odebrałem w kategoriach, że coś trzeba. Co do avatra: avatar jest w celach informacyjnych, ktoś zobaczy, poczyta i sam oceni. Myślę, że w wątku o walutach z niskim kapt. szczerze opisałem wady i zalety. Dla mnie obecna cena jest bardzo atrakcyjna. Dalej nie ma żadnej zależności między dascoinem, a lampixem, co potwierdza Twój dalszy wpis o lampixie:) Nie sądzę również, zeby wszyscy postrzegali jakość moich wpisów, ze względu na avatar Lampix. To Twoja projekcja:)
Marketing leży, produkt jest - oni mają już lampe, a Kickstarter w marcu, więc klient indywidulany będzie miał również szansę.
Zgodzę się, że to jest kwestia tego jak chcemy inwestować: ja wolę projekty ciche, zapomniane z małą, sfustrowaną :P lub oddaną społecznością na telegramie o niskim marketcap typu PIX, HKN, AMB które trzeba będzie potrzymać dłużej, za to ze świetnym stosunkiem zysku do ryzyka. Ty wolisz krócej, szybciej z mniejszym zyskiem. Inne filozofie. Choć zastanawiam się czasami, czy nie zacząć grać też tak jak Ty, zwłaszcza po Twoim wpisie o neo.
Mam 30% portfolio w projektach o niskim cap, 30% w dużych projektach związanych z neo lub platformach blockchain, 30% w czymś pośrednim. Cierpliwość i spokój wymagane.
pozdrawiam!

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 2 stycznia 2017
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: tomp » wtorek, 30 stycznia 2018, 18:27

Jeśli jeszcze wczoraj miałem pewne wątpliwości czy i ile zainwestować w TRX, to dzisiejszy spadek (-16%) chyba przesądził sprawę. Jak kupować to w dołku :D

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: bartolini9 » wtorek, 30 stycznia 2018, 18:39

Być może już zauważyliście u siebie, ale u mnie na koncie Bittrex pojawił się IGNIS. Portfel jest "under maintenance" ale być może już niedługo dodadzą tego tokena na giełdę :)

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 1 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mleczus1 » wtorek, 30 stycznia 2018, 19:04

Myslalem o zakupie Vibe i Ven. Ale dzis znowu mowi sie ze bitek bedzie krwawic wiec pewnie prawie wszystko poleci. Wiec moze jeszcze chwilke poczekac i obserwowac rozwoj sytuacji

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Patrol90 » wtorek, 30 stycznia 2018, 22:39

przemo1500 pisze: @media.

W portfelu mam HSR/NEBLIO/VIBE/SIA/XRP/BRD/NEO. Nie sprzedaje ze strata. To co zarobi sprzedaje i biore sa za cos innego albo czekam az znow zleci i odkupuje. Mam wszystkiego mniej wiecej po rowno. Czaje sie jeszcze na Cappacity ale poki co jest na smietniku gieldowym wiec poczekam az pojawi sie w sensownym miejscu. Nie inwestuje calosci srodkow w jeden coin mowie tylko ze vibe jest przy ziemi i moim zdaniem warto sie zainteresowac w swietle nadchodzacych wydarzen. Nie kazde nikomu mnie sluchac. Kupno za 0,06 a sprzedaz za 1.7 to petarda wynik i szczerze gratuluje.

Co do przytyku o lampix to osobe majaca w avatarze np dascoina tez nikt nie traktowal by calkiem powaznie. Z mojej perspektywy wyglada to na reklame coina ktory robi za rylec w ziemi i moze kiedys cos komus odwali i to sie zmieni. Zycie pokazuje ze bez marketingu zaden produkt nie ma szans a marketing lampix-a mimo w miare sensownego produktu jest slaby. To raczej sztuka dla sztuki. Wspierasz projekt ktory moze i ma sens, ale nie da zarobic w najblizszym czasie. Przez 3 miesiace w zasadzie mozna powiedziec ze on jest i nic ponad to. Nie jest to tez produkt dla kowalskiego. Raczej dla firm. Moge zrozumiec sympatie do produktu samego w sobie ale jak sadze znakomitej wiekszosci osob tutaj nie chodzi o sympatie dla lampy, srodowiska vr, systemu blockchain gieldy, superkomputera, chmury itd tylko o konkretny wymiar finansowy jaki dany produkt moze nam dac w najblizszym czasie. Dla mnie jesli firma istnieje, produkuje kozie bobki w sreberkach i jest na to rzeczywiste zainteresowanie bo działa to zbawiennie na kwiaty, ma potencjal na wzrost bo np zmieniaja kolor papierkow na zielone zrobione z lisci palmowych, robi sie z tego hype, cena "kozibobcoin" zaczyna blyszczec to ja wchodze na niskim i wyskakuje gdy tylko zaczyna slabnac wzrost.

Reasumujac masz w ava cos moze i ciekawego ale nie dochodowego, Reklamujesz to na forum ktore zyje z zarabiania na coinach, wiec sam rozumiesz... Szczerze zycze aby lampix jutro przedstawil w pelni funkcjonalny prototyp, powstal hype i reklama a cena coina wystrzelila na 10$ wtedy sam zaladuje lampixa w ava i zrobi sobie oczojebny sig. Pozdrawiam. :)
Właśnie Cappasity ogłosiło że w połowie lutego wchodzą na kucoin także bedziesz mieć okazję.
https://blog.artoken.io/capp-on-kucoin- ... b117eefec0

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 2 grudnia 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wicherek » środa, 31 stycznia 2018, 00:42

mojzesz88 pisze: Cos wiadmowo w sprawie ignisa na bittrexie??

juz szaleja od ponad godziny :)) Spoooory ruch tam jest :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 245
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 473
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Mayoris » środa, 31 stycznia 2018, 01:19

SpaceChain (SPC)
https://coinmarketcap.com/currencies/spacechain/#charts
obecna cena jest taka jak w ICO ok. 0.36$, jutro mają wejść na 4-5 co do wielkości koreanską giełdę Coinnest o 18 czasu KST, 2-3 lutego mają też wystrzelić satelitę. Zobaczcie kto jest w teamie: http://spacechain.com/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Canis Lupus » środa, 31 stycznia 2018, 13:02

stówka nie padła ale i tak było zajebiście.

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: suszini » środa, 31 stycznia 2018, 13:39

Canis Lupus pisze: uwaga, uwaga. Mam coś extra.
https://www.coinexchange.io/market/SHIT/BTC

https://bitcointalk.org/index.php?topic=307419.0

przynajmniej nic nie udają.
Nawet to zaliczyło wzrosty, ostatnio :)
To chyba znaczy, że przed nami tylko spadki całego rynku.

Swoją drogą wolę FUCK. https://coinmarketcap.com/currencies/fucktoken/ ;)

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Tropt » środa, 31 stycznia 2018, 20:36

koledzy inwestujecie teraz w jakieś waluty czy raczej czekacie na to co się stanie z kursem BTC ?

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 1 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mleczus1 » środa, 31 stycznia 2018, 21:40

Tropt pisze:koledzy inwestujecie teraz w jakieś waluty czy raczej czekacie na to co się stanie z kursem BTC ?
tym razem to raczej nie poszlo przez bitka. z tego co slysze to problemy z tetherem

Eze
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Eze » piątek, 2 lutego 2018, 10:23

Panowie i Panie co to za akcja z tim BDG? Ja świeżak jestem dlatego pytam. Leci wściekle do góry już ponad 100%. Zna ktoś ten projekt może napaść coś więcej?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości