W jakie waluty teraz inwestujecie.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: RafaelGrey » czwartek, 19 października 2017, 12:50

Ciekawa sytuacja na NEO/USDT


Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Jvri » czwartek, 19 października 2017, 13:37

szlagaag pisze: Chinole bądź koreańczycy na swoimi profilu na YT zapowiadali to już miesiąc temu.
Mają specjalną grupę na telegramie w której informują o pompowaniu danej krypto na bittrexie.
Efekt końcowy dodają na YT w postaci filmiku zmieniającego się wykresu w ciągu killku minut o kilkadziesiąt-set $ UP.
Jeśli sami pompują to gdzie tu zarobek dla nich?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Canis Lupus » czwartek, 19 października 2017, 13:44

Jvri pisze: Jeśli sami pompują to gdzie tu zarobek dla nich?
Jak się dołączy reszta nieświadomej gawiedzi i łowców baniek to sprzedają.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 19 października 2017, 13:53

@Jvri, https://en.wikipedia.org/wiki/Greater_fool_theory
No i nie zawsze pompa musi być zyskowna. Jak się więcej głupców wyżej niż my nie dołączy i dobrze nie organizujemy wyjścia,
możemy pozostać z bagażami i stratą.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: szlagaag » czwartek, 19 października 2017, 14:30

Pokusiłem się o Golema ,widzę że większość już zapomniała o polskim teamie.. a przypomni sobie dopiero jak będzie wzrost +100%. Jak dla mnie idealny moment na wejście ,patrząc na wykres to wzrost 100% podczas odpalenia altów nie będzie żadnym zaskoczeniem. Ponad to wydobyte jest już ponad 800mln monet maxymalna ilość to 1 mld. Więc na pewno korzystniej wypada niż EOS ,czy sama IOTA tym względem. Projekt też ma swoje spore zaplecze finansowe ,także myślę że jeszcze dużo się wydarzy. Zobaczymy czy ta inwestycja się opłaci. :P
Zresztą na którą kryptowalutę byśmy nie patrzeli ,to większość jest w tej samej sytuacji. Więc zamiast pakować się w coś ,gdzie 50% wzrostów będzie czymś wielkim lepiej skupić się na czymś niedocenionym ,zapomnianym gdzie 100% to nic wielkiego. :mrgreen:
Support: W postaci 3 czołowych giełd co też warto mieć na uwadze.. 8-)
Do podbicia kursu tez nie trzeba dużo...patrząc na przykład na takiego SiaCoin ,którego odbicie graniczy z cudem i grubym zapleczem finansowym :twisted:

Może jakiś weteran się wypowie? Bo w temacie golema cicho od momentu spadków wrześniowych na bitcoinie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 19 października 2017, 14:44

szlagaag pisze: Ponad to wydobyte jest już ponad 800mln monet maxymalna ilość to 1 mld.
Hmm Golema się przecież chyba nie nie kopie. :mrgreen: To token ETH. A ma różnicę między total supply a circulating, bo pewnie część jest zablokowana (jakies coiny dla teamu itp.).
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » czwartek, 19 października 2017, 15:06

Golem jak najbardziej , oraz SIA warto zaryzykowac byc może , mimo że minie jeszcze troche czasu zanim projekt będzie znany i uzywany w mainstreamie. Jego zaletą jest własny silny blockchain dedykowany (kopany w dualu z ETH), w przeciwieństwie do tokena ethereum (STORJ) który jest zdany na sieć ETH (i jej ewentualną mułowatość) , choć ten drugi projekt też jest m.zd. niedowartościowany (znacznie taniej niz wynosił ICO ) , jednak wszystkie 3 projekty równie dobrze moga jeszcze stracic - 30% - 50% (licząc w $, nie w BTC) zanim rynek je zakwalifikuje do pompy... zwłaszcza że wszystkie miały dopiero co pompy, ja kupiłem nieco SC i GOLEM jako walory o dużym ryzyku ;)
---

Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 15 października 2016
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: AniaS » czwartek, 19 października 2017, 16:10

Świeżak, nno sorry, ale ja wolę aktualnie ETP od OMG. :) Póki co wzrostów na OMG nie widać od dłuzszego czasu, a nawet przeciwnie... W dodatku, jesli ludzie nie zarabiają na danym coinie to często pozbywają się go. Za to ETP (Metaverse) kosztuje teraz 6$ i pisałam ,ze warto w niego zainwestować jak kosztował zaledwie ok. 1,5$.
W sumie zdecydowanie nadal warto, bo wkrótce ETP pojawi się na HitBTC (giełda dzisiaj to potwierdzila) i niebawem na Bitrrexie.
Ostatnio zmieniony czwartek, 19 października 2017, 16:22 przez AniaS, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 12 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: donieq » czwartek, 19 października 2017, 16:15

Hej, mój pierwszy przelew na bit bay właśnie dotarł, mam do zainwestowania 4500zl, tydzień temu kupiłem btc za 2tys zł, i teraz mam metlik w glowie co kupić, myślę że każdego trochę, chodzi mi o long term inwestycje, ja jestem zielony trochę więc liczę że jakieś mądre podpowiedzi otrzymam :)

Myślę również żeby zainwestować 1eth w ico / hacken

Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: 18 lipca 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: świeżak » czwartek, 19 października 2017, 16:46

@AniaS
Pewnie, w tym momencie jest pompa na etp to bardziej je lubisz, i jest to zrozumiałe. Nie spodobało mi się grzebanie OMG.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: szlagaag » czwartek, 19 października 2017, 16:51

donieq pisze: Hej, mój pierwszy przelew na bit bay właśnie dotarł, mam do zainwestowania 4500zl, tydzień temu kupiłem btc za 2tys zł, i teraz mam metlik w glowie co kupić, myślę że każdego trochę, chodzi mi o long term inwestycje, ja jestem zielony trochę więc liczę że jakieś mądre podpowiedzi otrzymam :)

Myślę również żeby zainwestować 1eth w ico / hacken
Sam musisz podjąć decyzję ,my jedynie możemy tylko pomóc w wyborze..
Z takim kapitałem w bitcoina bym się teraz nie pchał. Jest na szczycie ,a na szczycie się nie kupuje.
Z Bitbaya tylko na long ,bo tam za bardzo shortować nie ma jak...
Najpewniejszym zyskiem będzie BCC bądź LTC. Obie na sporym spadku i są w czołówce rankingu.
ETH nie przyniesie Ci takiego zysku ,jak te wyżej tym bardziej że trudnośc kupowania wzrosła i już widać trochę się towarzystwo inwestorów wykruszyło.
LSK niby rebranding niby sdk...a tak na prawdę nic nie jest zaczęte na razie są plany...
Game reaguję na wzrost kursu liska z moich obserwacji ,ale tutaj raczej nie ma świetlanej przyszłości ta krypto.
Zarobić może i da lsk/game ale nie jest to pewny zysk jak w przypadku kryptowalut podanych wyżej.

Co do ICO ,to nie wiem..nie bawiłem się w to jeszcze...na razie podchodzę z dystansem...bardziej mnie obchodzi realny zarobek niż coś kupić za grosze a pozniej trzymac 3 miesiace az zwroci mi sie to co wlazylem na start ico...Trzeba obserwować portale społecznościowe zobaczyć jakie jest zainteresowanie, przeczytać co mają w planach i samemu zdecydować czy to ma przyszłość.

Tyle ode mnie. Podejmij własną przemyślaną decyzję : )

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Canis Lupus » czwartek, 19 października 2017, 16:55

szlagaag pisze: ale nie jest to pewny zysk jak w przypadku kryptowalut podanych wyżej.
szlagaag pisze: ETH nie przyniesie Ci takiego zysku ,jak te wyżej
Prorok? Jasnowidz? Pewniaki masz?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: tonyxxl » czwartek, 19 października 2017, 17:12

donieq pisze: Hej, mój pierwszy przelew na bit bay właśnie dotarł, mam do zainwestowania 4500zl, tydzień temu kupiłem btc za 2tys zł, i teraz mam metlik w glowie co kupić, myślę że każdego trochę, chodzi mi o long term inwestycje, ja jestem zielony trochę więc liczę że jakieś mądre podpowiedzi otrzymam :)

Myślę również żeby zainwestować 1eth w ico / hacken
Podstawa to określić sobie samemu co chcesz osiągnąć i ile możesz stracić.
-co to jest long term? pół roku czy 3 lata albo dłużej?
-każdego po trochu...aktualnie mamy ponad 1000 coinów, z czego wartych inwestycji long term kilkadziesiąt :roll:
-poznaj swojego coina, poważnie; jak działa, jaki ma road map, kiedy ma ważne wdrożenia, kto go tworzy i jakie robi postępy, co pisze społeczność, jaką ma konkurencję itp itd
-kiedy konkretnie zamkniesz pozycję? (w przypadku wzrostu jak i spadku)
itd,itd
Jak sobie to zapiszesz i będziesz się trzymał to zaoszczędzisz nerwów i pieniędzy, inaczej wejdą emocje i zaczniesz tracić.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: szlagaag » czwartek, 19 października 2017, 17:13

Canis Lupus pisze:
szlagaag pisze: ale nie jest to pewny zysk jak w przypadku kryptowalut podanych wyżej.
szlagaag pisze: ETH nie przyniesie Ci takiego zysku ,jak te wyżej
Prorok? Jasnowidz? Pewniaki masz?
Przelicz sobie obecną cene do ath wlicz w to zainwestowany kapitał (4500zł).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Canis Lupus » czwartek, 19 października 2017, 17:21

@szlagaag, piszesz nowemu użytkownikowi o pewnych zyskach. Pewnych. Rozumiem, że pewność daje Ci Twoja analiza a nie zdolności nadprzyrodzone.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: szlagaag » czwartek, 19 października 2017, 17:36

Canis Lupus pisze: @szlagaag, piszesz nowemu użytkownikowi o pewnych zyskach. Pewnych. Rozumiem, że pewność daje Ci Twoja analiza a nie zdolności nadprzyrodzone.
Dobrze niech będzie 'pewniejszy' w takim razie. Chociaż i tak dałbym sobie rękę uciąć za te dwie krypto.
No chyba ,że dla Ciebie pewniejszym wejściem jest w liska czy game'a zamiast bcc/ltc/eth to powodzenia...
Naprowadziłem go na 'czołowe' krypto które działają już od dłuższego czasu, zamiast na nieznaczące NIC na rynku.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Canis Lupus » czwartek, 19 października 2017, 17:39

@szlagaag, mi chodzi tylko o to, że nie ma tu pewnych zysków. Pewniejsze, ok niech będą.
A co do obcinania rąk
[youtube][/youtube]

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lagoon » czwartek, 19 października 2017, 18:07

@szlagaag
Odpusc sobie tego golema byl na niego hype
W maju czerwcu niby polski projekt niby cacy mialo byc too the moon
A okazalo sie ze nie umia tego odpalic brak deweloperow przepustowosci sieci rozdzielnosci( to chyba dobre slowo)aby super compyter nie uzywal calego np. Windowsa i inni nie mieli wejscia w jego dane. Ogolnie projekt dobry ale na razie nie do zrealizowania dlatego cena doluje

Dodano po 12 minutach 26 sekundach:
A bylo sprzedane 830 tys coinow reszta jest w rekach teamu tego sie nie kopalo kupowalo sie za eth 1 eth=1000golem team golemktory roznie podchodzi do swojej pracy (chyba juz ten lisk lepszy)

Dodano po 2 minutach 35 sekundach:
Siedzialem w golemie mocno i stracilem kupe kasy moze i pan ceo golema zawitowski bodajze modry gosc ale wykonanie to inna bajka

Dodano po 45 sekundach:
Kupe kasy znaczy dobry samochod. Do dzisiaj dostaje dreszczy

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: szlagaag » czwartek, 19 października 2017, 18:27

@Lagoon

To nie wiem jak 'grasz' ,że tracisz dobry samochód...Stop lossów ustawiać nie potrafisz czy jak?
Jak na razie jestem zarobiony (3700->3970) a widać ,że powoli zaczynają przybywać chętni do zakupu.
To ,że projekt ciężki do zrealizowania nie oznacza że nikt nie będzie pompował tej kryptowaluty.
W świecie krypto jeżeli projekt miały znaczenie to bitcoin nie byłby królem. :lol:
30% zysku wychodzimy idziemy dalej..
W żaden projekt nie wierze ,więc trzymać nie wiadomo ile nie będę ,liczy się dla mnie zarobek tu i teraz. :mrgreen:

Ale za odpowiedź treściwą na temat golema ,jutro przyznam łapkę w górę :P

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lagoon » czwartek, 19 października 2017, 19:30

@szlagaag
To bylo jedne z pirwszych krypto moich i projekt przyszlisciowy niby wiec inwestowalem w niego dlugotwrminowo cena rosla ja dokupowalem.Bo zysk mial byc w przyszlosci taka iota teraz .Jak poczytalem wiecej to zrozumialem ze projekt na razie niemozliwy do wykonania jak ioata np.cena zaczela spadac i spadac ....sprzedalem w koncu.
Nie lubie i nie umie za bardzo shortowac nie o to mi chodzi mam inna prace firme crypto to taka altwrnatywa

Dodano po 1 minucie 54 sekundach:
A apropo stoop losow to nie na gieldzie kupowalem tylko jeszcze w jaax wymienialem

Dodano po :
A apropo stoop losow to nie na gieldzie kupowalem tylko jeszcze w jaax wymienialem

Dodano po 15 minutach 18 sekundach:
Jakbym ta kase wlozyl w lisk co wszyscy wtedy ganili. To juz dzis ja i moje dzieci do konca zycia bym nie musial nic robic i plywal bym catamaranem po caraibach

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości