W jakie waluty teraz inwestujecie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » piątek, 19 października 2018, 22:20

już tyle takich jest że nie wiadomo w co byc zapakowany :)
A ja siedze w jakiś nie z topki nawet. Mam dopiero top 50 - Komodo i top 51 - Stratis. Reszta jakieś low marketcapy. Neo nie licze bo mam mało, chociaż niedawno odzyskałem konto na bitrexie po stracie 2FA i znalazłem tam sporo Neo nawet nie wiem skad sie wzieły :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » piątek, 19 października 2018, 22:41

Rumcajs pisze: już tyle takich jest że nie wiadomo w co byc zapakowany
Podam zaskakującą odpowiedź: być może w tym momencie, dokładnie teraz, w NIC prócz wolne środki czekające na lepsze okazje. :)

Dziś i wczoraj były niższe ceny niż np. 2-3-4 dni temu kiedy było jeszcze duże echo podniety po pompie tetherowej w pigułce. Póki co kontynuacji nie ma za to korekci w sposób powolny, bez odbić. sytuację ratuje oczywiście to, że to Bitfinex spada wraz z wzrostem Tethera, a Bitstamp stoi, ale jest zaledwie 30-40$ nad dnem dotychczasowej korekty po wystrzale. Poniżej 6350$ na Bitstampie może się zrobić niewesoło dla hodlerów.
Ostatnio zmieniony piątek, 19 października 2018, 22:57 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 1 raz.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » piątek, 19 października 2018, 22:47

@Wymazywanie,

Jak zwykle potrafisz sprowadzić na ziemię :)
A już zakładałem skafander :oops:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » piątek, 19 października 2018, 22:58

Jeśli BTC utrzyma to co jest i nastąpi kontynuacja wybicia (po korekcie, która teraz trwa) a nie zniesienie wybicia, to alty mają raczej dobre warunki do wzrostu.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: MinningClub » sobota, 20 października 2018, 18:26

ADA - ma kilka fajnych eventow do końca roku. Poza BWS, SS mój jedyny altcoin
TP 1900-3500 (x3.5)

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 czerwca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Efraim » sobota, 20 października 2018, 20:23

Co myślicie o NCASH? Ciągle zwiększają ilość monet w obiegu a to raczej za dobrze nie wróży.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: benq » niedziela, 21 października 2018, 17:59

tomaroc pisze: RavenCoin (RVN) kilka dni temu dodali go na Binance - od tego czasu stabilnie pnie się z dnia na dzień.
Nie wygląda to na typowy pump-dump z jakimi często można się spotkać na Binance.
Przy takim wzroście vol jest spora szansa że wskoczy do pierwszej setki coinmarketcup
Gratuluję trafnej prognozy - miejsce 84 CMC i trwa w najlepsze trzecia fala wzrostowa od 10 dni, ok +160 %.
Zastanawia mnie wolumen - od początku istnienia oscyluje w granicach setek tysięcy usd, kilka razy udało się przebić $1 mln, tymczasem od kilku dni prawdziwa eksplozja - codziennie kilkadziesiąt milionów, z rekordowym $50 mln 3 dni temu.
Ktoś coś ciekawego na temat tego coina, oprócz ciekawego algorytmu?
https://www.finder.com.au/ravencoin-pic ... ncy-miners

Weteran
Posty: 1175
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: WitoldC » niedziela, 21 października 2018, 18:03

Może
Ravencoin (RVN)
31 October 2018
Mainnet Activation
https://coinmarketcal.com/coin/ravencoin

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: MinningClub » niedziela, 21 października 2018, 18:16

POT
https://www.cryptopia.co.nz/Exchange/?market=POT_BTC
przygotowany na dobre pompowanie.
https://www.tradingview.com/x/qc6jPFbm/

BCH - fork na horyzoncie. Powinien ładnie podskoczyć (*2?) hmmm
https://www.financemagnates.com/cryptoc ... rculation/
Ostatnio zmieniony niedziela, 21 października 2018, 19:33 przez MinningClub, łącznie zmieniany 3 razy.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Bit-els » niedziela, 21 października 2018, 19:13

wykresy altów w dołkach startowych. Jeśli nie wydarzy się jakiś fail typu zamknięcie giełdy, upadek tethera itp, to wystrzał w górę jest blisko.
Bit też, ale raczej nie tak dynamicznie jak dobre alty po 95% spadkach.
Tak to widzę na teraz

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » niedziela, 21 października 2018, 19:39

1/3 projektów z ICO jest wartościowa - z tej 1/3 połowa legitymuje się działającym produktem a połowa prototypem, reszta oszukała,zabrała sobie środki z ICO aby żyć w dostatku. Znalazł ktoś w necie spis w/w wartościowych projektów wywodzących się z ico ? Taki spis byłby cenny przy doborze inwestycji , wato też aby była przy tym średnia cena z momentu ICO.
Jesli obecnie znajdziemy projekt który w ICo był wyceniony wyżej niz obecna cena rynkowa a przy tym projekt mma sens, perspektywy i prężnie się rozwija to mamy idealnego kantydata na inwestycję.
Takim przykładem jest STORJ .
---

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 175
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: frc991 » niedziela, 21 października 2018, 19:59

benq pisze: @frc991, @Rumcajs,
Dwa tygodnie temu jakoś analizowałem AERON dość wnikliwie, wykresowo i fundamentalnie wydawał się super.
Trafiłem na forum lotniczym na wątek, gdzie ktoś o to pytał:
http://lotnictwo.net.pl/7-inne/43-kontr ... etrzu.html

Nie wszedłem, a jak widać spekulacyjnie perełka (prawie 300% do zrobienia w mniej niż miesiąc).
1235674 pisze:
Rumcajs pisze: Aeron to to coś co twierdziło że do latania samolotami żeby sie nie zderzały potrzebny jest blockchain ?
sam pomysł wydał mi sie bezsensu i tego nie kupiłem nigdy a tu tak rosnie ostatnio.
Aeron jest nadmuchany, jakiś grubas wyciągnął większość coinów z obiegu więc ostrzegam przed dt.
Przyglądałem się podczas pompy- kurs doszedł nagle do 0.00009 i w ciągu minuty spadł do 0.00007 ze ścianką, a potem wrócił do 0.000082 ze ścianką- w jednej minucie, odlot.
Wydaję mi się, że sprężyna została ściśnięta i czeka na wystrzał. Może to 5'tka w całym ruchu wzrostowym (4'ka jako korekta i uformowanie flagi)? Jeśli wyjdzie ponad górną bandę trójkąta (flagi? chorągwi?) dla mnie to będzie potwierdzenie wyjścia górą i kolejne wzrosty. Trochę się pokisiliśmy w tym trójkącie. Wolumen zaczyna rosnąć.

EDIT: Celem wyjaśnienia, to tylko nawiązanie do poprzedniego wątku, sprzed kilku stron. Osobiście jestem załadowany na poziomie dwudziestu-kilku centów, więc dla mnie sytuacja jest wybitnie komfortowa. Przy wcześniejszym ruchu dobiliśmy do $1.00.
Jeżeli ruch się potwierdzi to przy $1.30 konwertuję połowę coin'ów z powrotem do ETH.

Obrazek

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 28 grudnia 2013
Reputacja: 206
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wojteks102 » niedziela, 21 października 2018, 22:50

Bit-els pisze:wykresy altów w dołkach startowych. Jeśli nie wydarzy się jakiś fail typu zamknięcie giełdy, upadek tethera itp, to wystrzał w górę jest blisko.
Bit też, ale raczej nie tak dynamicznie jak dobre alty po 95% spadkach.
Tak to widzę na teraz
Jeżeli mogę, to pozostanę w lekkiej opozycji i chciałbym ostudzić zapał świeżaków, którzy myślą, że znowu sobie postrzelają i 90+% altów wystrzeli. Tak, wykres masy altów wygląda bardzo obiecująco, niektóre projekty już zaczęły ruch do góry. Natomiast jest o dziwo duża liczba altów, których wykresy nadal nie przedstawiają realizacji scenariusza pełnej wyprzedaży, może to jeden ze sposobów odsiewu tych lepszych od tych gorszych projektów/protokołów!? Polecam samemu sprawdzić nawet chociażby na cmc a nie bezpośrednio na wykresach giełdowych. Dalej w poście przedstawię pare przykładów i proszę nie traktować ich jako pewnik zarobku!
koparki pisze:1/3 projektów z ICO jest wartościowa - z tej 1/3 połowa legitymuje się działającym produktem a połowa prototypem, reszta oszukała,zabrała sobie środki z ICO aby żyć w dostatku. Znalazł ktoś w necie spis w/w wartościowych projektów wywodzących się z ico ? Taki spis byłby cenny przy doborze inwestycji , wato też aby była przy tym średnia cena z momentu ICO.
Jesli obecnie znajdziemy projekt który w ICo był wyceniony wyżej niz obecna cena rynkowa a przy tym projekt mma sens, perspektywy i prężnie się rozwija to mamy idealnego kantydata na inwestycję.
Takim przykładem jest STORJ .
Może będę nieoryginalny, jednak powiedziałbym, że odnośnie większości takie informacje można znaleźć na stronie typu icobench.com
Natomiast jeśli posiadamy w swoim portfelu ETH (lub znamy takowy) dużą liczbę tokenów (pod względem różnorodności nazw) to możemy to sprawdzić przez przycisk informacji o tokenach danego adresu obok rozwijanej listy tokenów na etherscanie.
Co do "idealnych kandydatów" na inwestycję to ogólny pomysł rozumowania jest okej, natomiast zwróćmy uwagę na to, że wcześniejsze ICO miały po prostu większą szansę na zdobycie waluacji spekulacyjnej co będzie określone przez cenę danego tokena/coina w USD lub BTC/ETH jeżeli określamy cenę waloru stricte w kryptowalucie o dużo większej kapitalizacji, więc nie można patrzyć na to jak na automat do ustalania tego co jest lepsze dla nas pod względem inwestycyjnym.

Teraz dla tych, którzy doczytali post do końca... Prawdopodobnie zostanę tutaj zestrzelony przez pewne osoby, ale jest ogromne prawdopodobieństwo wystrzału albo przynajmniej fajnego ruchu do góry dobrych projektów oraz protokołów i tak jak wcześniej pisałem co powiedział DataDash kryptowalut P2P. Teraz pewnie jeszcze bardziej zostanie dobity za HOLDing tego co zdobyłem na ostatniej bańce, będąc szczerym sprzedałem może kilka procent, natomiast ja byłem świadomy, że hossa takowa nie będzie trwać wiecznie i wybrałem głównie te lepsze krypto. Teraz do rzeczy, pare coinów już zaliczyło mocny ruch w górę.
Wypowiem się bardzo chętnie na temat:
1) Oyster (PRL) + Oyster Shell (SHL) - Prawdopodobniej sprężyna już została za mocno ściśnięta i biorąc pod uwagę duży update pod względem technicznym - zwiększenie maksymalnej wagi pliku możliwego do upload'u do aż 125MB przypominam, że biorąc pod uwagę cele projektu long-term to bardzo duży postęp, być może zmieni on oblicze uploadu plików i interes takich usług jak Google Cloud itp. Teraz to co przeczytałem u nich na subreddicie czy to PnD? Nie sądzę ze względu na to, że SHL nawet mocniej wystrzelił niż PRL poza tym to co napisałem wyżej. Pozycja PRL: 260 na cmc, SHL: 628 na cmc jeżeli nie bardzo to na pewno przynajmniej trochę irracjonalna patrząc chociażby na TOP100 cmc.
2) PayFair (PFR) - Tutaj uwaga, moje pieniądze jeszcze nie poszły w tym kierunku ale jestem prawie pewny, że pójdą. W dużym skrócie najlepiej ten projekt określić lepszym LocalBitcoins. Teraz potencjalne profity dla osób trzymających dany token to przy uzyskaniu odpowiedniej ilości - Node'y, które generują pasywny dochód z % opłat w serwisie PayFair, najtańszy to chyba obecnie 80-120$ (jednak ta wartość może się lekko różnić). Subreddit dosyć aktywny. Produkt aktywny, działający. Pozycja 890 na cmc biorąc pod uwagę możliwe zastosowanie użycia PFR mocno krzywdzące dla projektu.
W tym miejscu jeszcze warto dodać, że przy rosnącym zainteresowaniu krypto i wzrostu cen jest to projekt, który będzie czerpał podwójne korzyści - właśnie przez swój model.
3) Ripple (XRP) / Stellar (XLM) - Może będę nieoryginalny, natomiast sam sobie strzeliłem w stopę podczas ostatniej hossy olewając moczem te dwa projekty ze względu na to, że były (tak, wiem są nadal) powiązane z banksterką a przecież my krypto-świry to nie lubimy banksterki bo właśnie taka jest nasza idea, ale jak już chcemy zwiększonej wartości rynku kryptowalut to już wiwatujemy na wieść o Goldmanach, bankach zainteresowanych lub nawet wchodzących ostro w technologię blockchain. Kończąc wywód warto poczytać ostatnie newsy związane z tymi projektami, posuwają się grubo do przodu, nawiązują ciekawe współprace (Stellar - IBM), a to wszystko powoli powoli, ale wychodzi, że nie jest tylko celowo spekulacyjnym biadoleniem, a czymś więcej. Obie krypto to pozycje z TOP10 cmc, więc oszczędzę opinii co do wyceny.

Na razie to tyle od mojej osoby, niestety podałbym trochę więcej przykładów, ale nie będę posiadał aż tak mocnego uzasadnienia moich opinii dlatego muszę poświęcić więcej czasu na zgłębienie informacji, jeżeli w ogóle kogoś interesuje moja paplanina bo przecież jestem HOLDerem! :x

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3112
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 22 października 2018, 11:45

Nie wiem czy ktoś też to zauważył ale ostatnio pompę ma BAT, co ciekawe, dokładnie dzień przed pierwszym wystrzałem na trollboxie Hitbtc ktoś usilnie wspominał, że będzie pompa, może bym to pominął bo ciągle ktoś tam reklamuje, ale wcześniej nikt o BAT nie wspominał tam. Dziś kolejne procenty w górę, ale już nie wiem czy dalej się pakować. Piszę to w formie ciekawostki.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: GoPro » poniedziałek, 22 października 2018, 16:01

mudol pisze: Nie wiem czy ktoś też to zauważył ale ostatnio pompę ma BAT, co ciekawe, dokładnie dzień przed pierwszym wystrzałem na trollboxie Hitbtc ktoś usilnie wspominał, że będzie pompa, może bym to pominął bo ciągle ktoś tam reklamuje, ale wcześniej nikt o BAT nie wspominał tam. Dziś kolejne procenty w górę, ale już nie wiem czy dalej się pakować. Piszę to w formie ciekawostki.
Plotka glosi, ze bedzie jako nastepny ERC20 dodany na Coinbase. Byl wymieniony tez w oficjalnym komunikacie wymieniony jako waluta ktora jest brana pod uwage przez Coinbase.

Ja w BAT jestem zaladowany od grudnia chyba, wiec czekam az dobije tak do 5$ i sprzedaje minimum polowe.
Potem pewnie 1/4 przy 10$.
Ale to tylko daleka optymistyczna wizja dzikich wzrostow, ktore mysle ze nastapia dla tej waluty.

Tak samo polecam ponownie zainteresowac sie UTNP. Jest to long term, ale mysle ze bedzie minimum 1$ EOY 2019.
Jakby sie sprawdzilo to bede obrzydliwie bogaty, o ile do tego czasu dotrzymam :D

Pundi X tez kupilem sporo z 10 dni temu i licze, ze 30% sprzedam na 49 satoshi (kupowane przy 24) potem kolejne transze zaleznie od sytuacji. Ale mysle, ze cena ponad 100-200 satoshi jest za ten token jak najbardziej realna. Obecnie wyglada to na akumulacje. Zawsze jak spada do 22-23 sato to sa gigantyczne zakupy i pozwalaja ludzi dalej dumpowac, az do tego poziomu.


BCH chetnie bym sie obkupil i ZEC, ale no niezbyt mam za co :D

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: golasmaly » poniedziałek, 22 października 2018, 18:46

siema, a co sadzicie o holochain ? jest szansa na 50 centow w 2019 ? projekt jest mega oceniony na githubie, mega zespol devów.. cena ponizesz 20 sat. tylko strasznie duzo monet w obiegu..

w co najpierw wejsc ? w pundi x czy holo ? jak sadzicie ? co szybciej wystrzeli ?

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Mig21 » poniedziałek, 22 października 2018, 19:14

na cryptopii RAVENCOIN szaleje :)
ale to jest ciekawe i polskie tecracoin.io

Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: emceef » poniedziałek, 22 października 2018, 21:52

a kogo to obchodzi ze polskie?

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 142
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Księżyc

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: tomaroc » poniedziałek, 22 października 2018, 22:22

benq pisze:
tomaroc pisze: RavenCoin (RVN) kilka dni temu dodali go na Binance - od tego czasu stabilnie pnie się z dnia na dzień.
Nie wygląda to na typowy pump-dump z jakimi często można się spotkać na Binance.
Przy takim wzroście vol jest spora szansa że wskoczy do pierwszej setki coinmarketcup
Gratuluję trafnej prognozy - miejsce 84 CMC i trwa w najlepsze trzecia fala wzrostowa od 10 dni, ok +160 %.
Zastanawia mnie wolumen - od początku istnienia oscyluje w granicach setek tysięcy usd, kilka razy udało się przebić $1 mln, tymczasem od kilku dni prawdziwa eksplozja - codziennie kilkadziesiąt milionów, z rekordowym $50 mln 3 dni temu.
Ktoś coś ciekawego na temat tego coina, oprócz ciekawego algorytmu?
https://www.finder.com.au/ravencoin-pic ... ncy-miners

Wszedłem po 180-200 sat a właśnie pękło 1000 sat. W tym czasie botem kilkanaście razy udało mi się sprzedać i odkupić. Myślę że jeszcze kilka dni będzie można się tak bawić, może nawet do końca miesiąca.
Vol zaskakuje mnie z dnia na dzień:
https://coinmarketcap.com/currencies/volume/24-hour/ w parze BTC jest większy niż BTC/USDT
Z plotek i wieści nt. projektu to :
- Asset Layer released on Oct 31.
- Nasdaq is planning on entering the tokenized securities market...

Więcej plotek przecieków i wróżbitów na ten temat na Reddit :)

Pozdro

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 28 lipca 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Grzesku0000 » wtorek, 23 października 2018, 07:27

Ja zapakowałem się w GVT miesiąc temu, pod koniec miesiąca oddają gotowy produkt, myśliscie, że cena zareaguje ?

https://coinmarketcap.com/currencies/genesis-vision/

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości