W jakie waluty teraz inwestujecie.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » piątek, 8 czerwca 2018, 12:52

@Mosteque
ale przecież dzięki mechanizmowi emisji połączonemu z... :D

@MateoMateo
Byś napisał coś własnymi słowami, dał nadmiar na stronę, linka do whitepapera, itp.

Weteran
Posty: 7430
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2746
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: pael » piątek, 8 czerwca 2018, 17:02

STEEM na poczatku zbieral becki za swoja konstrukcje i Steem dolary. Jednak siec dziala bardzo sprawnie, a projektu mozna uzywac(co w alt-sferze jest wyjatkowe :lol:) . Ja daje EOSowi duze szanse ze wzgledu na to, ze stoi za nim Daniel Larimer. Im projekt bardziej rozbudowany tym wieksza szansa na duza ilosc dziur. Zobaczymy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1123
Rejestracja: 12 sierpnia 2017
Reputacja: 3326
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: fusywszklanejkuli » piątek, 8 czerwca 2018, 20:34

MateoMateo pisze: Ciekawi mnie czy wypali Nebula Network
Według mnie, jak w przypadku większości ICO, czeka nas niewypał, ale przynajmniej z budżetem na spamowanie forów kryptowalutowych nienachalną reklamą, nasz, polski, co napawa mnie dumą. To będzie ICO na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym ICO? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasz oryginalny blockchain, przez nas wykonany i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » piątek, 8 czerwca 2018, 22:07

Szkoda tylko pomijając co to będzie że polskich ICO nie ma. A jak są to są to firmy zarejestrowane w innych krajach.
Jedynie Algory z tego co kojarze z tych bardziej znanych zarejestrował się w Polsce. Jakies golemy w szwajcarii, inne estonia i jakies malty i cypry czy UK chyba tak to wygląda. Nawet najwieksza w polsce giełda BitBay już wyjechała na Maltę.

Dodano po 3 minutach 13 sekundach:
I co jest najgorsze w tym ? To nie że ok to było POLSKIE ICO ale musieli się zarejestrować gdzieśtam bo wiadomo jak jest w polsce. Najgorsze jest to że potem każdy będzie mówił: A Golem to ten projekt ze SZWAJCARIi. Lub Nazwa ICO z Estonii. I nikt sie nawet nie dowie że takie ICO ma cały zespół z Polski, a po jakimś czasie jak będzie donajmował więcej osób do teamu to już nie będzie cały polski i kazdy bedzie sie posługiwał słownictwem że a to ICO z takiego kraju (gdzie jest zarejestrowane). Ale czego sie mozna po Polsce spodziewać nawet ostatnia giełda stąd sp.. na Maltę.

Weteran
Posty: 7430
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2746
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: pael » sobota, 9 czerwca 2018, 20:48

Obrazek

flash crash, 41% szpilka miala :D

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » sobota, 9 czerwca 2018, 21:02

współczuję , pomyłkowa transakcja na płytkim rynku albo przymusowe zamknięcie na margin.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: adam1226 » sobota, 9 czerwca 2018, 21:23

@koparki, a ja zazdroszcze temu, kto to złapał... chociaż biorąc pod uwage to jak dash sie osuwa, to nie jestem pewien czy jest czego zazdroscic..
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » sobota, 9 czerwca 2018, 21:24

@koparki,

Poloniex zamroziło konta osobom co miały niezweryfikowane ale podobno nie anulowało orderów jeśli były jakieś założone.
Ludzie co sie chca zweryfikowac muszą czekać na swoją kolej a zlecenia wiszą, a ci co nie chcą sie zarejestrować i robić KYC nie mogą wypłacić środków bo to szantaż albo się zarejestrujesz albo coiny są nasze. To dlatego że bank wykupił Poloniex. Moze ta szpilka była kogoś kto się do konta nie mógł dostać.

Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Flangler » sobota, 9 czerwca 2018, 21:31

Paymon,Twist( nie ten co jest na marketcap),Stipend, Deviantcoin, Giantcoin i Okoin.
Okoin, i tu byłbym wdziczny jakby mi ktoś poradził co nieco. Okoin został wprowadzony na giełde yobit, ale nie przez ludzi z projektu, ale kogoś obcego. Przez co cena spadła z 1 $ do 0.10$ przy czym w ostatnim stadium ICO 1 okoin kosztował 9,7$, a więc teraz mamy 97 razy niższą cene. Developerzy zapowiedzieli, że oficjalne wejście na giełdy nastąpi 20 czerwca i, że przeznaczą 15 milonów $ uzbieranych z ICO na zakup tokenów z giełdy po to, aby przyciągnąc inwestorów. Jak myślicie scam czy nie ? Niby mają już działający produkt który sprzedają.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Jeff » niedziela, 10 czerwca 2018, 04:24

@Flangler,

Ja z tego siana co napisales to mam tylko Paymon'a i to wylacznie dlatego ze to Paprykarz polecal. Musisz byc bardzo ostrozny z takimi wynalazkami.
Na PMNT x3 juz jestem wiec piwo koledze Patrykowi sie nalezy.

Pozdro

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 19 maja 2018
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: supersonic82 » niedziela, 10 czerwca 2018, 10:21

@Jeff, z tych giełd [pytam o te walute, bo może też się zainteresuje]
HitBTC, IDEX, YoBit
to którą być polecił, przyjazna dla użytkownika + brak weryfikacji :?:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 3
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Nalepiok » niedziela, 10 czerwca 2018, 10:32

supersonic82 pisze: @Jeff, z tych giełd [pytam o te walute, bo może też się zainteresuje]
HitBTC, IDEX, YoBit
to którą być polecił, przyjazna dla użytkownika + brak weryfikacji :?:
Nie jestem Jeffem, ale moim zdaniem Yobit - co prawda mniej się tam dzieje, ale w przypadku wypłat mniejsza prowizja (na hitbtc bylo ostatnio coś w okolicy 7000pmnt o ile dobrze pamietam, na yobicie wygląda to lepiej bo tylko 10pmnt)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » niedziela, 10 czerwca 2018, 11:37

Ja bym dla odmiany użył IDEX jeśli posiadasz Ledgera bo to DEX dla tokenów na Eth. A jeśli chcesz coś kupić za większa kwotę żeby cie ta prowizja nie zjadła bo HitBtc ma chore prowizje w tanich coinach bo j.w. moze wyjsc kilka tysiecy tokenów. Ale na HitBTC tez nie ma weryfikacji a konto sie bardzo szybko zakłada.

Dodano po 23 minutach 19 sekundach:
Jeff pisze: @Flangler,

Ja z tego siana co napisales to mam tylko Paymon'a i to wylacznie dlatego ze to Paprykarz polecal. Musisz byc bardzo ostrozny z takimi wynalazkami.
Na PMNT x3 juz jestem wiec piwo koledze Patrykowi sie nalezy.

Pozdro
nie wiem jak to zrobiłes bo jego temat był z 29 maja i ja za wolno kupowałem ale już wtedy cena była 29-30 satoshi, teraz jest 55 satoshi. Gdzie tu masz x 3 ?

Dodano po 46 sekundach:
nawet w ico było wtedy już drożej i podobne ceny bo na runde po około 40 eth za 11 mln tokenów było zwykle, potem wiecej nawet.

Dodano po 1 minucie 33 sekundach:
Ja za wolno sie zbierałem do kupna bo nie miałem co sprzedać innego no i nie zdążyłem kupić bo weszło na HitBtc i cena się wyżej ustaliła.
Może dziś na tej czerwonej ścianie płaczu spadnie bardziej to moze by sie udało kupić, zobacze. Ale nie wiem do jakiej ceny brać i tak.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: KryptoBanita » niedziela, 10 czerwca 2018, 15:01

Rumcajs pisze: Ja za wolno sie zbierałem do kupna bo nie miałem co sprzedać innego
Wszystkie paciorki takie ładne :mrgreen: Oj Rumcajs, Rumcajs... Nie wiem, czy to szczęście, czy nieszczęście jak mnie cryptsy wyleczyło z trzymania paciorków... Ani płakać, ani się śmiać... Chyba trzeba się napić wody sodowej :shock:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: adam1226 » niedziela, 10 czerwca 2018, 15:05

KryptoBanita pisze: paciorki
?? Ale to nie watek o Dascoinie...
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: KryptoBanita » niedziela, 10 czerwca 2018, 15:10

Chodziło mi o to, że Rumcek jak kobitka lubi sobie złoto i brylanty pooglądać, pozakładać na portfele, w lusterko popatrzeć :mrgreen: A sprzedać nie ma co :shock:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » niedziela, 10 czerwca 2018, 16:06

@KryptoBanita,

załapałem o tych paciorkach :P
Ale wszystkie moje coiny czekają na wzrosty więc nie miałem co sprzedać.
W koncu zdecydowałem sprzedać Wavesa bo kilka miesiecy nie ma miec żadnych newsów wg coinmarketcala i selnąłem 7 czerwca za 57 k satoshi na poczatku pompki gdzie cena doleciała do 65 k jak potem zobaczyłem.

Dodano po 45 minutach 24 sekundach:
Więc nie wyszedłem z formy ;)

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 15 listopada 2016
Reputacja: 79
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wantwrite2014 » niedziela, 10 czerwca 2018, 16:25

Ciekawe zestawienie TOP 100 kryptowalut :

Znalazłem na tej stronie to zestawienie : https://www.quora.com/Is-IOTA-the-new-Bitcoin w opisie przeprowadzonym przez Marius Kramer, Years of experience in Cryptocurrencies,BlockYes it is and it is one of the 3 contenders to replace Bitcoin this year. Why?

Because Bitcoin’s technology has many flaws and will likely be replaced soon.

It has

Very slow transactions of hours. This is unusable as a digital currency.
Low scalability of only 7 transactions per second (TPS). VISA currently does 10,000 transactions per second on a normal day and can handle 60,000 at peak. This is the minimum number of TPS that a digital currency should be able to handle. Maybe this will be improved with the lightning network, but this isn’t so sure.
Fees, which make it unusable for micro-transactions.
It is very wasteful, because Bitcoin uses as much energy as the country Ireland.
Extremely centralized by 2 mining pools being able to launch a double spend attack with a 90%+ change of success. The only factor currently still protecting Bitcoin is a social one. This is zero security in computer security.

In order to attack Bitcoin, it only needs one malicious intern with some skill to take over Bitmain (since Bitmain is already in control of 51% of the hashing power https://twitter.com/cryptoble/st...) for a short amount of time and launch a double spend attack, be through social engineering, blackmail, coercion, hacking. We don't know how many times this has been attempted, probably several times already and it failed due to luck. The only variable protecting Bitcoin right now is a social one. This is zero security in computer security!!

If that happens, this would probably also crash the market if that happens, because people will notice how vulnerable BTC is .
For that reason, Bitcoin will likely fizzle out this year and be replaced by a coin that has improved on all of Bitcoins flaws. There are exactly 3 coins that have

Instant transactions
Zero fees
Near infinite scalability and decentralization through side-chain/off-chain/horizontal scaling
1 millionth the energy usage of Bitcoin
Invulnerability to a 51% attack.
and those 3 are Iota, Skycoin, Elastos.

I made a comparison of all 35 platforms within the top 100 and there are 3 that really stick out, because they, because their tech is significantly better than any other coin's tech. That's why they are probably the best coins to invest in. Have a look Top 100 coins
Ostatnio zmieniony niedziela, 10 czerwca 2018, 19:28 przez wantwrite2014, łącznie zmieniany 1 raz.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » niedziela, 10 czerwca 2018, 17:50

XSN ładnie sobie radzi podczas gdy bitek krwawi ;)
---

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 266
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Krachu1895 » niedziela, 10 czerwca 2018, 17:57

Ej panowie (i panie jeśli też tu zaglądają) jak myślicie, czy Ethereum szykuje się do większego zejścia w dół? Pytam, bo sam nie siedzę w temacie Ethereum w ogóle, ale zauważyłem, że na BitMEXie jego kurs nie spadł tak bardzo jak innych altów (które odniosły podobny spadek procentowy do btc). Dodatkowo eth wzrosło też o wiele bardziej od początku czerwca tak jakby się szykowało do dalszego wzrostu, ale teraz kiedy btc dalej leci w dół są chyba większe szanse na to, że eth podąży jego śladem... Poza tym nakreśliłem sobie takie oto kanały:
Obrazek

Jeśli ktoś z was śledzi kurs Ethereum i/lub newsy z nim związane, to prosiłbym o poradę co o tym myślicie.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości