W jakie waluty teraz inwestujecie.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: RafaelGrey » środa, 22 listopada 2017, 14:12

EDIT: Do usunięcia

Gaduła
Posty: 359
Rejestracja: 26 grudnia 2015
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: jacek-g » środa, 22 listopada 2017, 14:16

Wymazywanie pisze: @jacek-g, Polo i Trex. Za tetherki niestety nie dolarki. :)
:D no własnie,
ja trzymam zec i dasha kupionego na niskich poziomach i myślę gdzie bezpiecznie przeczekać na cashu :D
ale chyba nie ma złotego rozwiązania,

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: RafaelGrey » środa, 22 listopada 2017, 14:18

Jak nie chcesz od razu mieć podatku to płacenia to nie przeskoczysz tego. Każdy ma ten sam dylemat - przeczekałbym chętnie na czymś stabilnym ale nie chce jeszcze wychodzić stricte na FIAT

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » środa, 22 listopada 2017, 14:20

no jak zcash przebije nam opor na ktorym wlasnie jestesmy (okolice 320$) to moze pociagnac w okolice 400$. Ladnie to wyglada

Dodano po 51 sekundach:
RafaelGrey pisze: Jak nie chcesz od razu mieć podatku to płacenia to nie przeskoczysz tego. Każdy ma ten sam dylemat - przeczekałbym chętnie na czymś stabilnym ale nie chce jeszcze wychodzić stricte na FIAT
Odnosnie podatku... nie kazdy jest rezydentem podatkowym w PL. Sa lepsze kraje :)
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » środa, 22 listopada 2017, 14:20

Wymazywanie pisze:
Dodano po 1 minucie 2 sekundach:
Rumcajs pisze: Dziwny dziś dzień
nie pamiętam kiedy BTC tak rósł i żeby większośc altów rosła razem z nim
może jak ktos śledzi kursy codziennie to pamieta takie coś ale ja pierwszy raz widze, niestety żaden z moich coinów nie wzrósł ale to już szczegół i tak większośc jest na zielono i jestem w szoku.
A co masz? Głównie drobnicę? Widzisz jak to dobrze nieraz trzymać się topu czyli eth, Dash, Xmr, Ltc, Zec itd.
Nie mam żadnego z tego topu :(
Mam samą drobnicę którą bagholduję i akurat nic z niej nie wzrosło.
W sumie mam tylko 5 coinów a reszta to jakiś dust.
Mam Ark, Sonm, Sys, Stratis, Nav. Kolejność przypadkowa. Chce sprzedać Arka żeby kupić kilka innych coinów ale akurat najbardziej spadł na wzrostach BTC i nie mogłem.

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: hazi » środa, 22 listopada 2017, 15:21

FunFair o ktorym wspominałem wcześniej na razie idzie do góry. Nie wiem jak długo sie to utrzyma. A cena jeszcze ok.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 28 grudnia 2013
Reputacja: 206
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wojteks102 » środa, 22 listopada 2017, 15:57

Jak ktoś ma status minimum Sr. Member'a na bitcointalk to polecam zainteresować się BitSend (BSD). Raz się rejestrujemy i cotygodniowo dostajemy airdropa do 2019 roku :)

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: barteklep » środa, 22 listopada 2017, 16:12

Co sądzicie o probie odbicia NXT ?
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » środa, 22 listopada 2017, 16:17

wojteks102 pisze: Jak ktoś ma status minimum Sr. Member'a na bitcointalk to polecam zainteresować się BitSend (BSD). Raz się rejestrujemy i cotygodniowo dostajemy airdropa do 2019 roku :)
Coś więcej ? rejestrujemy się gdzie i za co ten airdrop ? Awatar czy sygnatura czy posty ? airdrop do 2019 roku ale za co, chyba nie chcialbym sie uwiązywać awatarem na rok czy dwa żeby coś dostać. Możesz w paru słowach powiedzieć na czym to polega ?
Bo ja jestem Hero, walcze o legendara ale ciężko jest, mam tylko 26 dni online :(

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BitJanusz » środa, 22 listopada 2017, 16:50

barteklep pisze: Co sądzicie o probie odbicia NXT ?
Obrazek
sądzę, że jeśli nie masz doświadczenia w handlu altami, to najlepiej olać temat i spokojnie czekać do 20-tego grudnia. Zainteresowanie NXT jest coraz szerzej znane i grube ryby będą chciały wykolegować leszczy z wkładu, a manipulować kursem czegoś takiego jak alt spoza pierwszej 50-tki jest o wiele łatwiej, niż BTC (gdzie to zjawisko i tak następuje).

Gaduła
Posty: 339
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 223
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: anty » środa, 22 listopada 2017, 17:42

Wykres sysa wygląda obiecująco, i wydali jakaś betę, tylko mi szkoda sprzedać w tym monecie zcash i zamienić na sys, bo też wydaje mi się ze jest potencjał jeśli uda sie przebić opory w okolicach 315

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » środa, 22 listopada 2017, 18:38

anty pisze: Wykres sysa wygląda obiecująco, i wydali jakaś betę, tylko mi szkoda sprzedać w tym monecie zcash i zamienić na sys, bo też wydaje mi się ze jest potencjał jeśli uda sie przebić opory w okolicach 315
To beta Masternodów na testnecie, działające naprawde mają być dopiero w marcu więc to nic ciekawego bo żeby to działało to jeszcze 4 miesiace.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » środa, 22 listopada 2017, 18:59

Rumcajs pisze:
wojteks102 pisze: Jak ktoś ma status minimum Sr. Member'a na bitcointalk to polecam zainteresować się BitSend (BSD). Raz się rejestrujemy i cotygodniowo dostajemy airdropa do 2019 roku :)
Coś więcej ? rejestrujemy się gdzie i za co ten airdrop ? Awatar czy sygnatura czy posty ? airdrop do 2019 roku ale za co, chyba nie chcialbym sie uwiązywać awatarem na rok czy dwa żeby coś dostać. Możesz w paru słowach powiedzieć na czym to polega ?
Bo ja jestem Hero, walcze o legendara ale ciężko jest, mam tylko 26 dni online :(
Zbadałem z grubsza temat. Airdrop jest po prostu za rejestrację na https://bitsend.info/forums/index.php?topic=18.0 (tam masz opisane co zrobić). Konto na BTT musi być starsze niż rok, więc się nie łapię. Coin ma masternody (potrzebne 25k) z których wpada koło 20-30 BSD dziennie, a kto to holduje dłużej niż od marca, mógł ładnie zarobić.

Początkujący
Posty: 342
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 136
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: OlafCrypto » środa, 22 listopada 2017, 20:21

Jesteśmy w fazie hossy i wszystko co się nie zrobi to lepiej lub gorzej ale się zarobi.
Ciekawe jaki będzie płacz jak wszystko porządnie poleci w dół i na dłużej będzie bessa wtedy oddzieli się naiwnych "inwestorów" od wytrawnych graczy.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 28 grudnia 2013
Reputacja: 206
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wojteks102 » środa, 22 listopada 2017, 20:44

Rumcajs pisze:
wojteks102 pisze: Jak ktoś ma status minimum Sr. Member'a na bitcointalk to polecam zainteresować się BitSend (BSD). Raz się rejestrujemy i cotygodniowo dostajemy airdropa do 2019 roku :)
Coś więcej ? rejestrujemy się gdzie i za co ten airdrop ? Awatar czy sygnatura czy posty ? airdrop do 2019 roku ale za co, chyba nie chcialbym sie uwiązywać awatarem na rok czy dwa żeby coś dostać. Możesz w paru słowach powiedzieć na czym to polega ?
Bo ja jestem Hero, walcze o legendara ale ciężko jest, mam tylko 26 dni online :(
Po prostu wystarczy się zarejestrować i podać swój adres BSD, więcej informacji w linku.
Tutaj link: https://bitsend.info/forums/index.php?topic=18.0

Dwie ważne zasady:
-You need to be a Senior Member or above on Bitcointalk, and the account needs to be older than 1 year. Alt accounts are not allowed and will result in a permanent ban from the airdrop.
-If you are inactive on Bitcointalk for 2 months (no posts), you will be removed from the airdrop. In this case, you will have to re-apply and you will be added back into the list.

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 14 kwietnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: likidis » środa, 22 listopada 2017, 23:08

Jak widzę, grubasy weszły w DOGE, rozkręciły kurs. W 1h wskoczyło o 4 satoshi w górę i teraz boty dalej naganiają na kupno, bo tablica operacji jest w większości zielona. Takie okrągłe 30 sat mi się dziś marzy, byłoby pięknie :lol:

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: miso20 » środa, 22 listopada 2017, 23:42

Co sądzicie o STEEM? Forum działa coraz prężniej, a na wykresie dolarowym wygląda na konsolidacje przed wybiciem. IMHO możliwy wzrost kilkukrotny w najbliższych tygodniach

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » środa, 22 listopada 2017, 23:52

likidis pisze: Jak widzę, grubasy weszły w DOGE, rozkręciły kurs. W 1h wskoczyło o 4 satoshi w górę i teraz boty dalej naganiają na kupno, bo tablica operacji jest w większości zielona. Takie okrągłe 30 sat mi się dziś marzy, byłoby pięknie :lol:
Wydaje mi sie ze to dobry znak dla altow, piesek jest przez niektorych uwazany za wyznacznik sytuacji na altach. Nie wchodze ale kibicuje ;)
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BitJanusz » czwartek, 23 listopada 2017, 08:24

jest korekta na NXT, pytanie, czy wejść już, czy połasić się na jeszcze trochę spadku.

Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paveel90 » czwartek, 23 listopada 2017, 10:02

Ja planowałem czekać do okolic 1200 sato, ale już wszedłem (chyba odrobinę za wcześnie).

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 26 gości