W jakie waluty teraz inwestujecie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BitJanusz » sobota, 2 marca 2019, 08:25

kirucha2 pisze: piątek, 1 marca 2019, 22:55troche zarobil
Nie poddawaj się, Tobie się też kiedyś uda ;)
BitJanusz pisze: wtorek, 26 lutego 2019, 08:40rośnie wolumen na RVN, możemy być blisko odwrócenia trendu. Target 490 sat w razie czego
Obrazek

Obrazek

dziękuję, dobranoc :mrgreen:

(tak, może dalej rosnąć, cholera wie, co tam pompiarze wymyślą, jak wbiją 2000 sato to nie bijcie :mrgreen: z technicznego punktu widzenia wbiło cel dlatego nie trzymam pozycji dalej. Gram wyłącznie pod technikalia, a nie pod hope).





Tutaj pomysł na nową pozycję: BTT

Obrazek

limit buy 16 sato

powinno odbić do 26 (T1) lub 30 (T2) kiedyś imo.

Dla niecierpliwych: buy teraz jeśli odbije (potencjalny double bottom), może kupię trochę na odbicie.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Gaduła
Posty: 339
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 223
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: anty » sobota, 2 marca 2019, 11:51

BNB ładnie powstał z popiołów po tym całym armagedonie :P
Jest jeszcze cos co tak dobrze odrobiło straty?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 643
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 584
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: CRXEE8 » sobota, 2 marca 2019, 12:03

anty pisze: sobota, 2 marca 2019, 11:51BNB ładnie powstał z popiołów po tym całym armagedonie
Jest jeszcze cos co tak dobrze odrobiło straty?

MKR, LINK, HOT

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: CzarnaOwca » sobota, 2 marca 2019, 12:53

Przecież nawet LTC 100% odrobiło

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 643
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 584
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: CRXEE8 » sobota, 2 marca 2019, 13:02

mudol pisze: sobota, 2 marca 2019, 12:53Przecież nawet LTC 100% odrobiło

kryptowalut co odrobiło 100% od dołka jest sporo a nadal są w spadku 85-90% od swojego ATH
bardziej chodziło pewnie o te które są 50-60% i to już widać na wykresie.

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 7 lutego 2014
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: btcB1289 » sobota, 2 marca 2019, 16:29

AION powinien dać zarobić pare procent. Kupno 285 - 303, T1 - 315 T2 - 340

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: CzarnaOwca » sobota, 2 marca 2019, 20:06

CRXEE8 pisze: sobota, 2 marca 2019, 13:02 kryptowalut co odrobiło 100% od dołka jest sporo a nadal są w spadku 85-90% od swojego ATH
bardziej chodziło pewnie o te które są 50-60% i to już widać na wykresie.
A to tutaj jest bardzo pięknie przedstawione ile jest od ATH:
https://athda.com/alltimehigh

e: ale nie jest napisane ile bylo ATL ;)

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: MinningClub » sobota, 2 marca 2019, 20:47

FUEL- delikatnie ruszył (208->217) . Target 320 (Sprzedać przed ~07.03)
Theta -Ogłoszenie wsparcie binance dla Mainet Theta w przyszłym tygodniu (kolejny słupek w góre :) ale już ostatni) ~4300
Steem - 50-60% wzrostu w najbliższym czasie (sprzedać przed ~24.03)

-----
04.03 Fuel +22% (208->242) - b315 wyjscie
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 4 marca 2019, 14:37 przez MinningClub, łącznie zmieniany 5 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BitJanusz » niedziela, 3 marca 2019, 11:46

Jeśli ktoś jeszcze siedzi w RVN, to być może (bo chyba mało im tej pompy) kurs podbije pod okolice 630 sato :) dla mnie już ryzyko jest spore więc nie jestem zainteresowany ponownym wejściem. Takie wielodniowe pompy potrafią mocno zaskoczyć, nawet wbić ATH.

wbito 100% zakresu klina (513 sat czy jakoś tak), ja sprzedaję zawsze nieco poniżej (tj. na najbliższym oporze 4h), bo parę razy zawróciło mi o parę satoshi poniżej ksiązkowego zakresu, właśnie na najbliższym oporze. Profity w razie wejścia wyżej mniejsze, ale mniejsze ryzyko.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: stokarz » niedziela, 3 marca 2019, 15:48

Eh ciężki ten bear market chyba dla nas wszystkich (szczególnie zapalonych altcoin spekulantów :P). Ilu z was w ślepej nadziei na zwroty porównywalne z tymi na altcoinach próbowało swoich sił na Bitmexie, tylko po to, aby od razu dostać po dupie? Ja dostałem kilkukrotnie hah.

Zakończyły się czasy pięknej i prostej spekulacji, kiedy to każdy altcoin pruł do góry, witając na zielono każdy dzień. Nie zapomnę bounty0x, które w ciągu jednej nocy urosło dziewięciokrotnie. To były czasy...

Sentymenty na bok, trzeba się wziąć w garść i grać to co daje rynek. Obecnie większość shitcoinów wykazuje się zerową płynnością i jeszcze mniejszymi ruchami. Dlatego inwestując/spekulując osobiście skupiam się na tych krypto, które mają realnie działający biznes generujący prawdziwe przychody. I niestety, choć wiele z firm jest na dobrej drodze, najmocniejszym graczem w tej kategorii jest Binance z ich BNB. I na to właśnie bym stawiał. Udowodnili, że potrafią rozwijać się nieprawdopodobnie szybko, CZ jest osobą znaną i lubianą co naprawdę robi im dobrą markę, a sama giełda jest największa na świecie. Nadchodzący DEX na pewno będzie miał dalszy pozytywny wpływ na wycenę przez rynek wartości BNB, dołóżcie do tego jeszcze coraz to kolejne projekty z Binance Labs (które możliwe do kupienia są przecież za pomocą BNB) i szaleństwo wokół nich (chyba jedyne ICOs które sprzedają się niczym w roku 2017).

Podsumowując, jeśli miałbym stawiać na którego z altów, zdecydowanie byłby to BNB - duża płynność, wolumen, bardzo pozytywne price action w trakcie bearmarketu, niezwykle szybki i dynamiczny rozwój giełdy + realny biznes generujący stały dochód.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » niedziela, 3 marca 2019, 16:09

Czy na Binance DEX będzie KYC ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BitJanusz » niedziela, 3 marca 2019, 16:14

Myślałem, że napiszę triumfalnie o XVG, ale widzę, że zapomniałem to wkleić 2 dni temu :roll: no trudno, jeden target już wbity, do drugiego zostało mało i ryzyko jest spore. Wklejam informacyjnie:

Obrazek

target 200 sats
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 643
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 584
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: CRXEE8 » poniedziałek, 4 marca 2019, 01:04

BitJanusz pisze: niedziela, 3 marca 2019, 11:46Jeśli ktoś jeszcze siedzi w RVN, to być może (bo chyba mało im tej pompy) kurs podbije pod okolice 630 sato dla mnie już ryzyko jest spore więc nie jestem zainteresowany ponownym wejściem. Takie wielodniowe pompy potrafią mocno zaskoczyć, nawet wbić ATH.

No i praktycznie wbite, ciekaw jestem czy pociągną dalej.

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 12 lutego 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Killer7989 » poniedziałek, 4 marca 2019, 01:52

Jak na moje oko to RVN jeszcze ładnie pociągnie w górę. Coś tam ciekawego w newsach czytałem o nim, więc podbije. Pisało coś o ETN ale na chwilę obecną to umarło :D. Dobrze, że się pozbyłem wcześnie BTT i tego ABBC w dobrym momencie bo siadło strasznie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 4 marca 2019, 08:42

No proszę, przyznam, że RVN mnie zszokowało siłą pompy :roll: nie pisałem o kolejnym target, a tu wbito go w 24h. Niestety nie skorzystałem ;) Jesteśmy w trakcie bessy. Tutaj branie profitów po wbiciu targetu jest generalnie dobrą strategią. Nic nie wskazywało, że RVN zrobi korektę całych spadków w ciągu kilku dni :mrgreen:

Obrazek

Korekty silnych spadków często sięgają 0,618 fib całego ruchu. Coś, co zwykle powtarzam w temacie BTC, ale w altach wcale nie jest inaczej ;)

W przypadku dalszych wzrostów, 850 sat stworzy nam kanał równoległy (coś jak w przypadku LUN na dwóch pompach).

To potężna pompa, więc może iść dalej, chociaż zakrawa to już o absurd (z drugiej strony, PND na LRC wbiło +200% w parę dni, więc RVN wcale nie zrobił czegoś niesamowitego :mrgreen:)

Warto będzie podkupić trochę na spadku, moim zdaniem. To z całą pewnością lokalna bańka i powinna mieć "return to normal".

Szkoda, że poszło tak wysoko, bo gdyby np. zrobiło 500 i spadło, to powstałby olbrzymi klin zniżkujący z potencjałem na setki % wzrostu (wyznaczalnego), a tak to nic z tego. Tzn. powstaje klin (jeśli nie wbije 850), ale jest tak duży i pod tak małym kątem, że ciężko zasadzić się na dnie.



z BTT czaję się na 16 sato.

Dla preferujących większe alty: IOTA jest w olbrzymim klinie zniżkującym, w którym równie dobrze może bujać się do 2020 :P ma jednak potencjał na +100%.

Obrazek

W przypadku dalszego wzrostu wolumenu: potencjalna pompa na LOOM aż do ~2900 sato.

Obrazek

PHX: minęło mój limit buy o 5 satoshi i przeszło do pompy. Wklejam z bólem d***.

Obrazek
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lester » poniedziałek, 4 marca 2019, 10:50

BitJanusz pisze: poniedziałek, 4 marca 2019, 08:42PHX: minęło mój limit buy o 5 satoshi i przeszło do pompy. Wklejam z bólem d***.

No ładnie wystrzeliło. Bawię się na nim ostatnimi miesiącami kupując partiami w okolicach 220-230, a sprzedając w okolicach 240-270 powiększając stan PHX/Btc na Binance. Teraz jednak wyczyściło mi stan do zera - poszły wszystkie aski i poleciało jeszcze w górę. Nie wiem czy czekać z bidami aż wróci na te poziomy, czy ustawić wyżej, czy może najlepiej przerzucić się na inną krypto, która nie odnotowała [jeszcze?] takiego skoku.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 4 marca 2019, 10:53

@Lester

ja bym przytulił inną. Tutaj statek odpłynął, a jeśli w ramach spadków BTC zawróci, to skupisz sobie znów. ;)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lester » poniedziałek, 4 marca 2019, 10:57

@BitJanusz
Też tak myślę. Tylko odwieczny dylemat - którą? :D Masz/macie jakieś typy na ten moment? :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 4 marca 2019, 11:02

@Lester

Czaję się na ZIL, potencjalne spadki na LUN, LRC (1220 sato), ZRX (docelowo 490 sat mam nadzieję), TRX (500 sat brzmi super), BTT (16 sato), potencjalnie Decred (350 sato). Wszystko z tego wymaga dalszych spadków. "na już' raczej ciężko coś wymyślić z uwagi na mocne spuchnięcie większości rynku. Z zasady nie kupuję napompowanych coinów. TRX jest tu wyjątkiem ale to raczej zakup na szybkie odbicie a nie na trzymanie.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 282
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: pawel296 » poniedziałek, 4 marca 2019, 11:54

A ja czaję się na MANA na 930 sat.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości