W jakie waluty teraz inwestujecie.

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 7 marca 2014
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: bombEER89 » wtorek, 9 czerwca 2020, 10:20

@Rumcajs LCX startowało z ~10 sat na Liquid, spompowali to na ~200 więc mamy cool down... Ja kupiłem w cenie 0.00006 i 0.00005 eth. Myślę że jeszcze coś wrzuce. W każdym razie, jak to ruszy full legal w Lichtenstein to wtedy tak naprawdę możemy mówić o hype/FUD.

Pytanie kiedy to ruszy? :D

Dodano po 2 minutach 3 sekundach:
Ja handluje na Bilaxy bo tam największy vol ale nie rozumiem dlaczego wchodzą zlecenia których nie widać w orderbook

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 23 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: jakopski » środa, 10 czerwca 2020, 19:53

Sam obserwuje LCX czekam na zakupy ale spada takze licze ze kupie dosc tanio. Ciekawi mnie jednak jakis roadmap czy informacje kiedy w ogole zacznal sie rozwijac i dzialac macie moze jakies informacje na ten temat? Zdaje sobie sprawe ze to projekt dosyc dlugoterminowy jezeli ma wypalic itp

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » czwartek, 11 czerwca 2020, 00:13

@jakopski

no ja dopiero co dokupiłem za 4200 ethosi żeby uśrednić cenę bo już wczesniej troche kupiłem a już spadło na 3800ethoshi
chyba najważniejszy jest AMA z Mortym odpowiada na wiele pytań "when"

Dodano po 3 minutach 1 sekundzie:
@bombEER89 te zlecenia to pewnie wash trading dlatego ich nie widzisz. Ludzie mówią że dobrze kupować na Liquid lub Idexie. Ja brałem z idexa też w miare idzie ale niewiem czemu coinmarketcap pokazuje cene w Eth wiekszą niż są ceny na idexie a cene w $ wszedzie taką samą coś mi nie pasuje z tymi przeliczeniami CMC na eth a głownie to sie za eth kupi jak nie za bita w koncu token erc20

Dodano po 19 minutach 40 sekundach:
Chciałem dokupić też wspomnianego wcześniej Verasity ale nie zdążyłem już wzrósł o 30% bo nie miałem za co kupić czekałem aż mi inny coin wzrosnie i po kawałku dokupowałem LCXa a Verasity nie zdążyłem a była cena niedawno fajna bo 0,00002500 BNB. Co prawda miałem już wcześniej drożej w BNB kupowanego 2 razy Verasity ale małą ilość i chciałem dołożyć.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » piątek, 12 czerwca 2020, 20:13

Velas został dodany na Bittrex Global. Jeden z 5 coinów wymieniony przez jakiegoś youtubera (BitBoya)
Spoiler:
od crypto z szansą na x100 czy więcej ;) Ofc youtuberowych guru nalezy słuchać z przymróżeniem oka ale cośtam można nieraz wyszukać no i Velas już teraz ma 105 milionów marketcap więc to dużo to nie coin z microcapem.
Wymienił Velas (mam go już sporo bo z aidropu był) , WazirX (kupiłem już z 2 miesiące temu), EDI był tu gdzieś wspominany, Tellor też był tu wspominany przez Mayorisa i jakiś LBRY Credits o tym to nie słyszałem wogole ostatnio ale kiedyś coś kojarze, to wygląda jakby to był stary projekt jakiś.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 245
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 473
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Mayoris » niedziela, 14 czerwca 2020, 14:16

Spoiler:
Mayoris pisze: czwartek, 14 maja 2020, 08:11 Zamieszczę tu parę propozycji, być może kogoś zainteresuje. Od marca robiłem rozeznanie na parę sposobów odnośnie nowych projektów, w które zainwestowałem lub w które warto zainwestować. Osobiście nie inwestowałbym w projekty z wysokim marketcapem, stare, te które przeżyły bańkę. Moim zdaniem nie warto, bo ryzyko jest zbyt duże – jest za dużo hodlerów, którzy hamują wzrosty, wiele z tych projektów coś tam się rozwija, ale jeśli miałyby mocno wzrosnąć i dać jakiś zysk to może to być:
1) bańka
2) adopcja
3) sporadyczne pump and dump po jakimś newsie
Suma summarum – bez sensu jest inwestować w takie coś – nie wiadomo czy będzie bańka, a adopcja trwa długo i jest olbrzymia konkurencja - lepiej znaleźć takie projekty, które mogą mieć podstawy do przynajmniej kilkukrotnego wzrostu na przestrzeni paru miesięcy niż inwestować w jakiś projekt typu Eos czy Ada z wielomilionowymi/miliardowymi marketcapami, bo może być ciężko, a nawet jeśli - to zysk będzie nie taki jaki może być gdyby przyjąć inne kryteria. I właśnie te kryteria przyjąłem – znaleźć takie projekty, które są stosunkowo nowe, nie ma ich na dużych giełdach, niewiele osób jeszcze słyszało, proponują coś innowacyjnego lub podobnego co ogromne projekty, ale z jakimś dodatkiem/innowacyjnością, potencjale wzrostu minimum x10 docelowo x100. Zaletą niskich mcapów jest jeszcze to, że nawet przy jakimś spadku o 50% - to jest nic - bo to łatwo odrobić paroma zleceniami - bo przy nich jest jeszcze słaba płynność, wolumen, a jak projekt z mcapem 2 mld spadnie o 50% to już nie bardzo ;). Nie będę tu pisał elaboratów – po prostu krótko w formie haseł kluczy + podam obecny market cap, a jak ktoś będzie zainteresowany – to sobie sam zrobi grubszy research. Za miesiąc z ciekawości zrobię podsumowanie tj ile wynoszą obecne marketcapy i ile będą wynosiły za miesiąc, czy coś się zmieniło.

1) LCX – ekosystem giełdowy skupiający wiele ciekawych rozwiązań typu terminal 15 giełd (obecnie) tj. logujesz się na jednej giełdzie i masz wszystkie krypto z tych 15 giełd i poprzez tzw smart trade za pomocą kliknięcia kupujesz po najlepszej cenie, raj dla traderów, do tego mogą być pierwszymi, którzy otrzymają licencje STO i to już w najbliższym czasie, launchpady STO, tokenizacje np. filmów (mają umowę na 25 mln na film z Wesleyem Snipes). Bardzo znany w świecie blockchain CEO Monty Metzger, który jest wszędzie na konferencjach, przemawia, ma znajomości (np. na twitterze śledzi go IBM, Draper czy nawet Obama ;). Partnerstwa m.in. Jun Capital, WEF (World Economic Forum), przedwczoraj najnowsze z koreańskim ICON. Advisorzy: Don Tapscott, premier Liechtensteinu, książe Liechtensteinu (stąd droga do licencji STO bo to projekt stamtąd), no mógłbym tak pisać tu o tym dużo, bo to tylko cząstka o tym projekcie (np. 2 lata temu miało być Binance LCX, ale nie dogadali się, CZ nawet Monty’ego nazwał skamerem) i od tamtej pory rozwija to samodzielnie. Osobiście traktuje to jako odpowiednik BNB za jego początków gdy było w podobnym zakresie mcap, tylko, że tu chodzi o STO, tokenizację. To zrobi najłatwiej x10 od teraz , czekam na x100. Konkurencja/projekt podobny: nie znam. Do kupienia na Liquid, Idex.
:idea: Obecny mcap: 4.8 mln


2) XDB – DigitalBits – projekt, który gdy dojdzie do skutku realizacji – może mieć największą adopcję zaraz po ETH, dlatego że tutaj używanie ich tokena/systemu byłaby bez wiedzy konsumenta/użytkownika – nie musi znać tych wszystkich narzędzi typu portfele, giełdy – polega na dostarczaniu całego ekosystemu branżowych stable coinów dla korporacji, firm. Przykładowo Starbucks chcący mieć swojego digital coina do płacenia za ich towary przez klientów nawiązując współpracę z XDB otrzyma cały ekosystem do tego. Każdy potencjalny klient musi też założyć konta bezpieczeństwa dla każdego ze swoich klientów za 10 XDB. Obecnie tylko 1 firma, która ma z nimi umowę ma 10 mln klientów to się równa z wykupem 100 mln tokenów XDB. Miesiąc temu podpisali ECD z Kucoin tj tzw Enterprise Currency Desk czyli umowa do sprzedaży dla klientów korporacyjnych. Tydzień temu wszedł w to też fundusz ASC, którego właściciel Enzo Villani to dyrektor strategii międzynarodowej OKEX. Być może źle wytłumaczyłem o co w tym projekcie chodzi, dlatego na ich głównej stronie polecam tam włączyć na wstępie „watch video” gdzie w 3 minuty twórcy tłumaczą co oni chcą zrobić https://www.digitalbits.io/ . Konkurencja: nie znam.
:idea: Obecny mcap: 4.9 mln

3) TRB – Tellor – jest to projekt rozwiązujący problem „Oracle” tj. łączenia, współpracy smart kontraktów z zewnętrznymi bazami danych potrzebnych przy rozwiązaniach DeFi, dokładnie tym zajmuje konkurencja tj. Chainlink (1.3 mld mcap) i Band (21 mln mcap) – to jest konkurencja. Jednak przewagą/innowacyjnością Tellor jest największa decentralizacja i czasowo deflacyjny charakter tj tokenów będzie coraz mniej. Projekt jest ze stajni Binance Labs (samo Binance posiada tokeny TRB), współpraca z Maker DAO i ostatnio z Matic. Jest po pozytywnym audycie Certiku, więc kod i bezpieczeństwo bez zarzutu. Obecnie w praktyce do zakupu tylko na IDEX - kwestia czasu gdy będą na popularnych giełdach z Binance na czele. Konkurencja: Link/Band ,
:idea: Obecny mcap: 6.5 mln

4) VRA – Verasity – projekt, których tokeny są wykorzystywane jako nagroda za oglądanie filmów na portalach typu youtube, video itd oraz w grach video. W skrócie – spełnia te same zadanie, misję - co BAT (300 mln mcap) , tylko BAT implementuje się do przeglądarek internetowych. Bardzo dobry zespół i advisorzy stojący za projektem Regularnie w top2 volumenu na Binance Dex, więc kwestia czasu jak wejdą na Binance. Ostatnio umowa z CS:GO w Esportach, projekt ma potencjał ogromny.
:idea: Obecny mcap: 2 mln

5) Coti – „nowy Paypal” otrzymujący bardzo wysokie noty w rankingach.
:idea: Obecny mcap: 9.3 mln

6) DAG – Constellation – unikalna technologia DAG+PRO, blockchain z rodziny Big Data, między innymi umowa z USAF, na tą chwilę tylko na Kucoin.
:idea: Obecny mcap: 13.9 mln

7) BDK – Bidesk – giełda kopiująca wszystko co najlepsze z Binance i tokenów BNB, handlowałem tam – działa bardzo szybko, bez żadnych problemów – te same rozwiązania burning, launchpady itd. , w roadmap na 2020 rok mają wszystko: futur es, margin, lending, staking. Co chwilę dodają nowe coiny na giełdę, dopiero od wczoraj na CMC ,
:idea: Obecny mcap: 1 mln

8) RUNE – ThorChain – ten projekt badałem najmniej, ale z tego co słyszałem to może być wielkie – tam jest mowa o stakingu innych projektów na ich platformie i jak wartość coinów stejkowanych to np. 10 mln – to o tyle wzrasta market cap RUNE, więc przy takim stakingu ETH – 1% to jest +200 mln do capu, a w tym mogą chyba wszystkie projekty uczestniczyć, może ktoś to zbada głębiej: https://thorchain.org/
:idea: Obecny mcap: 16 mln
Minął dokładnie miesiąc od czasu gdy zamieściłem tu swoje propozycje, a jako, że wspomniałem, że wrócę po miesiącu podsumować marketcapy, oto jestem - choć wiadome, że na taki okres czasu to i tak jest względne, bo np 2-3 dni temu był dump BTC lub niektóre mcapy zanotowały wyższe wartości i spadły itp (np LCX), więc podam aktualne zgodnie z CMC:

LCX - LCX - mcap był: 4.8 mln , jest: 6.6 mln +37.5%
XDB – DigitalBits - mcap był: 4.9 mln , jest: 5.3 mln +8.5%
TRB – Tellor - mcap był: 6.5 mln , jest: 6.9 mln +6.5%
VRA – Verasity - mcap był: 2 mln , jest: 3.1 mln +55%
COTI - Coti - mcap był: 9.3 mln , jest: 13 mln +40%
DAG – Constellation - mcap był: 13.9 mln , jest: 11.1 mln -20%
BDK – Bidesk - mcap był: 1 mln , jest: 1.2 mln +20%
RUNE – ThorChain - mcap był: 16 mln , jest: 39 mln +144%

PS: jakby ktoś chciał obserwować to zapraszam https://twitter.com/cairath , tu niedługo będę podawał ciekawe projekty z niskim mcapem z potencjałem na duże wzrosty, które czasem jeszcze nie wyszły do szerszej publiczności, a pojawiło się parę nowych perełek ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » niedziela, 14 czerwca 2020, 15:39

@Mayoris

No szkoda że nie rozeznałem się dokładniej i nie kupiłem w tym ThorChain bo zrobił niezły wzrost 144% kto by pomyślał :oops:
Verasity miałem już wcześniej kupione myślałem o dokupieniu ale nie miałem nic satoshi wolnego, jedynie troche LCX'a zdążyłem kupić innych w sumie nie planowałem.

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 142
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Księżyc

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: tomaroc » niedziela, 14 czerwca 2020, 19:34

XAYA - CHI https://coinmarketcap.com/currencies/xaya/
Trochę skupuje (poniżej 300 sat; póki co chyba tylko na Liquid.com) i kopię..
Projekt wydaje się rozwojowy, ostatnio znalazł się wśród kilku wybranych do współpracy przez UBISOFT.
Lubię gdy coin ma realne zastosowanie, devsi generalnie blockchain odpalili kilka lat temu na algo neorscypt (+ zabezpieczenie sha256d) i niewiele przy nim zmieniają bo całą swoją uwagę skupiają na głównym produkcie - dappsach i zdecentralizowanych grach (kilka dostępnych w wersjach beta)..
Nie ma parcia na listingi na byle giełdach, nie było pre-mine itp... Jedyne co mnie trochę martwi to że mining jest zdominowany przez jednego (?) górnika najwyraźniej z FPGA którego na GPU nie idzie dogonić... ale taki to już urok że zawsze znajdzie się ktoś bardziej kumaty z lepszym sprzętem...
Acha i nie naganiam, tak tylko się częstuje :-)

pozdro

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 194
Rejestracja: 29 września 2017
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Berylo » środa, 17 czerwca 2020, 20:22

Kupiłem właśnie EDI za 200zł i VLX za 200zł.
Takie śmieszne coiny, ale traktuję to jako loterię :)

A tak to mam w portfolio normalne ilości:
- ETH
- VeChain
- XRP
- Nano

I jeszcze kupię BTC jak będzie przebije opór albo spadnie do ~8000

Co wy na to?

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: adiqq » środa, 17 czerwca 2020, 20:30

tomaroc pisze: niedziela, 14 czerwca 2020, 19:34 Jedyne co mnie trochę martwi to że mining jest zdominowany przez jednego (?) górnika najwyraźniej z FPGA którego na GPU nie idzie dogonić... ale taki to już urok że zawsze znajdzie się ktoś bardziej kumaty z lepszym sprzętem...
nie powinno cię to dziwić...jeśli dobrze patrzę, to jest to Neoscrypt, nawet z tanim prądem ten algo jest nieopłacalny dla GPU...zamiast to kopać, kopaj coś najbardziej opłacalnego i wymieniaj na giełdach gdzie coin jest dostępny...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 251
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 146
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: blackraijin » czwartek, 18 czerwca 2020, 14:06

Ruszyło LCX.

Od siebie proponuję spekulację na FOUR dostępne na IDEXie. Możliwa lada dzień duża pompa pod ok 0,00004 etoshi czyli 100% od obecnego poziomu.

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 7 marca 2014
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: bombEER89 » piątek, 19 czerwca 2020, 20:42

LCX lekko wybiło, w każdym razie możemy się tak pobujać 4-6 etoshi przez chwilę... Ja dokupuję i czekam na STO

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 142
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Księżyc

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: tomaroc » poniedziałek, 22 czerwca 2020, 22:48

Spoiler:
adiqq pisze: środa, 17 czerwca 2020, 20:30 jeśli dobrze patrzę, to jest to Neoscrypt, nawet z tanim prądem ten algo jest nieopłacalny dla GPU..
No właśnie nie do końca, czasami (gdy ktos z fpga się odlącza) diff spada tak ze na rigu z 6 gtx1070 mam ~8-9$, a na codzien różnie między 2.5 a 3.5 czyli podobnie jak na kawpow czy cuckaroo...
Wiem że to jak błądzenie w ciemności bo puszszają kolejne wsparcia i że to na przekór wszystkim twiterom które wieszczom koniec, exit scam itp... i ze to kłuci się z ideą kryptowaluty.... ale skupiam sobie partiami XRP.

Wysyłam to na legdera, bo tendencja na wykresie zmieni się pewnie dopiero po rozstrzygnięciu czy jest to token security czy utility... i wtedy będzie wóz albo przewóz.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: adiqq » wtorek, 23 czerwca 2020, 06:14

Spoiler:
tomaroc pisze: poniedziałek, 22 czerwca 2020, 22:48No właśnie nie do końca, czasami (gdy ktos z fpga się odlącza) diff spada tak ze na rigu z 6 gtx1070 mam ~8-9$, a na codzien różnie między 2.5 a 3.5 czyli podobnie jak na kawpow czy cuckaroo...

czasami to wiesz....te chwile pod spadku diff są pewnie na tyle krótkie, że i tak się to nie opłaca....
te karty słąbo się nadają do kopania (przerabiałem ten temat u siebie) - póki można je jeszcze w dobrej cenie sprzedać, to tak bym zrobił i wymienił na coś bardziej wszechstronnego (ethash) Mimo że mam1070TI które do ethash się nadają lepiej, to sukcesywnie wymieniam na 1660S

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 194
Rejestracja: 29 września 2017
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Berylo » środa, 24 czerwca 2020, 20:08

Proszę o radę
Przelałem sobie trochę PLN na giełdę i planuję kupić (jeszcze nie wiem w jakich proporcjach), long term, bez dźwigni.
- BTC
- VLX (Velas)
- VET
- LINK

Wszystko już mam, niektóre na x5, ale chcę dokupić.

Co sądzicie o takim zestawie? Warto kupować teraz, po lekkim spadku waszym zdaniem, czy poczekać na teoretyczną głębszą korektę? A może coś innego?

(mam jeszcze ETH i XRP)

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Eth » środa, 24 czerwca 2020, 20:14

Rynek jest moim zdaniem w fazie decyzji co dalej. Jakbym miał wchodzić w longterm, to chyba bym poczekał na rozwiązanie.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 9 lipca 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: bubek10 » środa, 24 czerwca 2020, 22:57

bubek10 pisze: środa, 18 grudnia 2019, 20:56Polecam przyjrzeć się projektowi Reserve Rights (RSR). Jest to projekt asset-backed stablecoina, który poprzez ich apkę ma służyć obywatelom krajów borykających się z wysoką inflacją (apka działa już w Wenezueli, przymierzają się do Argentyny oraz krajów afrykańskich).
Projekt ma wsparcie Coinbase Ventures, Petera Thiela oraz 4chana, który wypromował np. Chainlinka czy RLC.
Dodatkowy bonusik to aktualna cena, która w mojej opinii jest bardzo atrakcyjna.
PS. Nie rzucajcie się zbytnio bo nadal akumuluję
Niezłego wam calla na dnie zrzuciłem, co? :D
Podejrzewam, że w najbliższych tygodniach usłyszycie o nim jeszcze, a i Ci, którym Huobi "śmierdziało" znajdą go sobie na Binance, troszkę tylko drożej. ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » czwartek, 9 lipca 2020, 21:34

Ma ktoś EDI ? Był tu chyba gdzies wspomniany dziś się pojawiła para na Bilaxy narazie pusta bez orderów i niewiem czy trade już ruszył ale info że ma być dodany tam było już kilka dni temu. Ale cena jakoś nie wzrosła, ale może Bilaxy jako większa giełda od tych 2 co teraz są może rozrusza Ediego :D Widziałem jakiś risercz na youtube ciekawy o nim ale to było dawno i nie pamietam już nic z niego miałem tylko zapisany żeby może kupić no i kupiłem dzisiaj troche, ktoś jest w temacie czy to warto trzymać ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 194
Rejestracja: 29 września 2017
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Berylo » czwartek, 9 lipca 2020, 21:37

Ja mam EDI i jestem na sporej stracie.

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 27 września 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Carvi » czwartek, 9 lipca 2020, 22:02

Ja inwestuje w Kava, xlm, xrp , trx , erd. Przyczym bawię się dziennymin tradingiem. Czasami 500$ dziennie udaje się czasami 50. Na Kavie ogólnie wieczorem kupuje do poludnia sprzedaje :)

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-G975F przy użyciu Tapatalka


Gaduła
Posty: 339
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 223
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: anty » poniedziałek, 20 lipca 2020, 22:42

Po roku kiszenia udało mi się sprzedać sys z około 90% zyskiem. A już to spisałem kiedyś na straty :D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości