W jakie waluty teraz inwestujecie.

Rozmowny
Posty: 90
Rejestracja: 1 lipca 2011
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: chosen_one » niedziela, 13 sierpnia 2017, 19:58

@4all, Neo ma ambicje do bycia chińskim Ethereum, więc możliwe że jeszcze się trochę dopompuje. Ale tylko możliwe. Pewne nie.
Jednak warto się zainteresować tokenem GAS powiązanym z NEO. Ostatnio spadał przy wzroście Neo, teraz może powrócić do swoich wyższych cen. Można go kupić na giełdzie binance.
A skoro binance, to wg mnie warto kupić stworzony przez nich token BNB. Cena powoli ale stale rośnie. Giełda zwiększa obroty a posiadając BNB płaci się 50% prowizji, a to zwiększa popyt.

Edit: Patrząc na chińskie ambicje w ostatnich latach stawiam dolary przeciwko orzechom, że Neo zostanie napompowane do poziomu, który pozwoli przegonić kapitalizacją Ripple i wskoczyć na 3. miejsce.

Rozmowny
Posty: 145
Rejestracja: 26 sierpnia 2011
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: egoniasty » niedziela, 13 sierpnia 2017, 21:00

Ja mam prośbę do zaawansowanych w analizach czy mogliby rzucić okiem na NEO i skrobnąć mini analizę nt. kursu.

Początkujący
Posty: 331
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: odoja » niedziela, 13 sierpnia 2017, 22:05

4all pisze:Co sądzicie o NEO? przespałem zakup przy 20-30$,i zastanawiam się czy teraz jeszcze jest sens kupić czy czekać na spadek?

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Ja bym kupował. Zresztą kupuje przynajmniej kilka sztuk. Nie mam ochoty się obudzić za 3 miesiące jak będzie więcej wart od etherum ;) To nie jest BTC którego w sumie warto zawsze kupować, jeśli trzyma się na kilka lat , ale jak to chiński wynalazek jest to oby zalał świat niczym produkowane tam adidasy :) Pamiętam jak 2 lata temu zadawałem sobie i innym pytanie czy warto kupować BTC za 1700 zł, kilka sztuk...mówili,czekaj,spadnie, a słuchałem się tych ostrożnych wersji, i niestety od dwóch lat nie chce do diabła spaść poniżej 1700 zł:) a ja kupiłem wtedy ,zaledwie 1,5 sztuki...taki ostrożny byłem. Osobiście BTC dokupuje w miarę regularnie chyba, że faktycznie są duże spadki, wówczas jestem ostrożniejszy :). NEO moim zdaniem warto kupować jak masz wolną gotówkę, sam przegapiłem jak obserwowałem spadek z 18 $ na 15$ , tak za 2 miesiące może być z 100$ na 98$ , tylko ja już będę zakupiony od 50 $ :)

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 18 października 2016
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: 4all » poniedziałek, 14 sierpnia 2017, 09:54

@odoja - kojarzysz może apke na androida, która miałab wszystkie notowania z binance, bo blockfolio niestety bnb ale tylko z btc

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: 22 maja 2017
Reputacja: 51
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: blagier » poniedziałek, 14 sierpnia 2017, 13:43

...
Ostatnio zmieniony czwartek, 24 sierpnia 2017, 10:19 przez blagier, łącznie zmieniany 1 raz.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » poniedziałek, 14 sierpnia 2017, 14:41

Smule pisze: a czemu nie kupowaliście NEO miesiąc temu jak spadał? ;) nie chce Was zmartwic, ale kazdy gada o NEO, poza tym jest bardzo wysoko i korekta jest blisko.
ETH ma duzą kapitalizacje, bo jest masowo uzywane do tworzenia ICO - stad wartosc. czy ktos slyszal o popularniejszych tokenach robionych na blockchainie NEO? bo ja nie ... ETH bierze swoją wartosc z ICO, wartosc NEO to czysta spekulacja.

a jesli chodzi o inne altcoiny, to jak moze niektorzy zauwazyli pompki przeniosly sie z polo na bittrex.
Wygląda na to, że już się szykują przynajmniej dwa ICO na platformie NEO, a podejżewam że będzie więcej (chińskich projektów przybywa). Chyba stąd też taki boom, znając historię ETH ludzie chcą się załadować.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 139
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BobBudowniczy » poniedziałek, 14 sierpnia 2017, 15:42

DGB spadło tak nisko, że chyba niżej się Nida...
Mam nadzieję iż podskoczy bo póki co zaliczam straty :lol: Ale nie czas by się jeszcze wieszac :mrgreen:

Neo ładnie leci. Za miesiąc widzę 150usd na sztuce. :lol:

Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: 25 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: dziadeck » poniedziałek, 14 sierpnia 2017, 16:04

Witam, jaki byście polecili portfel na NEO ? Czy jest do neo paper wallet?

Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: 22 maja 2017
Reputacja: 51
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: blagier » poniedziałek, 14 sierpnia 2017, 19:08

...
Ostatnio zmieniony czwartek, 24 sierpnia 2017, 10:19 przez blagier, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 331
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: odoja » poniedziałek, 14 sierpnia 2017, 22:59

4all pisze: @odoja - kojarzysz może apke na androida, która miałab wszystkie notowania z binance, bo blockfolio niestety bnb ale tylko z btc

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Wybacz mi ,ale niestety nie kojarzę...

W NEO chyba nadal warto wbijać, teraz ma przestój, ale czy przed dołkiem czy górką, nie wiadomo, ale kto ma wolne do wydania na "nic", warto kilka sztuk kupić moim zdaniem. Ciekawe o ile IOTA pójdzie do góry, kto się zaopatrzył w odpowiednie kilka tysięcy sztuk kilka tygodni temu teraz jest zapewne szczęśliwy ;).

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Marman90 » wtorek, 15 sierpnia 2017, 07:16

Zaladowalem sie troche w omnise na 0.00170888, i teraz mam lekka panike nie potrzebnie, bledy poczatkujacego. Moglby ktos odniesc sie do tej waluty cokolwiek czy przetrzymac na long ma to jeszcze jakies szanse? :shock:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7636
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12838
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ergorg » wtorek, 15 sierpnia 2017, 09:48



@Marman90, Wczoraj w nocy próbowaliśmy wyjść z trójkąta, niestety opór nas zatrzymał. Dzisiaj przy spadku zatrzymaliśmy się na dolnej granicy i odbicie. Jak dla mnie, trzeba czekać, i obserwować którą stroną wyjdziemy z trójkąta.

/e



W stosunku do USDT wygląda to gorzej bo przebiliśmy linię wsparcia.

(Poprawcie mnie, jeśli źle analizuje. @wymazywanie @minerek)

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 9 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: dbcn » wtorek, 15 sierpnia 2017, 11:13

Hej, polecacie teraz wejsc w bitcoin? Myslicie ze dobije do 5 k a pozniej spadek czy teraz juz jest górna granica?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mecenas » wtorek, 15 sierpnia 2017, 11:16

dbcn pisze: polecacie teraz wejsc w bitcoin?
Dlaczego akurat teraz?
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » wtorek, 15 sierpnia 2017, 11:33

dbcn pisze: Hej, polecacie teraz wejsc w bitcoin? Myslicie ze dobije do 5 k a pozniej spadek czy teraz juz jest górna granica?
Ja bym poczekał na korektę. Po aktywacji segwitx2 możemy zobaczyć spory spadek.

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Marman90 » wtorek, 15 sierpnia 2017, 12:11

Dziekuje, to czekamy na razie nieśmiało pnie się w górę zobaczymy co sie bedzie dzialo pod wieczór :)
ergorg pisze:

@Marman90, Wczoraj w nocy próbowaliśmy wyjść z trójkąta, niestety opór nas zatrzymał. Dzisiaj przy spadku zatrzymaliśmy się na dolnej granicy i odbicie. Jak dla mnie, trzeba czekać, i obserwować którą stroną wyjdziemy z trójkąta.

/e



W stosunku do USDT wygląda to gorzej bo przebiliśmy linię wsparcia.

(Poprawcie mnie, jeśli źle analizuje. @wymazywanie @minerek)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7636
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12838
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ergorg » wtorek, 15 sierpnia 2017, 12:55

@Marman90, niestety odbiliśmy się od górnej linii, teraz prawdopodobnie czeka nas testowanie dolnej.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1283
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 385
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: minerek » wtorek, 15 sierpnia 2017, 13:23

Ja bym dał sobie parę procent marginesu ale czeste testowanie gornej to jakis pozytywny prognostyk. Duża figura odwrocenia trendu nie zrealizowala sie - ładnie rysujesz trojkaty
Make Bitcoin great again

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Eth » wtorek, 15 sierpnia 2017, 16:07

Powiem Wam, że jest mile zaskoczony, wyszedłem jak wypadał z kursu przy 6, 20 parę. A tu widzę, że przy lekkiej tolerancji się trzyma linii. Bitcoin wyhamuje i trzeba szybko wchodzić.

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 18 października 2016
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: 4all » wtorek, 15 sierpnia 2017, 16:16

@chosen_one - kupiłem z glupa to bnb za 0.5eth i zarobiłem 150%:-) szkoda że nie wrzuciłem więcej tego tam... GAS też ładnie poszedł w górę

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 20 gości