W jakie waluty teraz inwestujecie.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kutalisk » poniedziałek, 10 lutego 2020, 22:09

@Wickd0 @Rumcajs śmierdzi scamem na kilometr. Wpłacicie mi jak obiecam Wam 20% ???

Początkujący
Posty: 529
Rejestracja: 13 maja 2019
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: iwory » poniedziałek, 10 lutego 2020, 22:41

zadziwiacie mnie chłopcy i ręce mi opadły .. :cry: :
https://crypto.com/en/earn.html
do 12 % na stablach w skali roku :!:
nie w 3 miesiące..

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 10 lutego 2020, 23:55

EDIT: Taa to jest w skali roku P.A. ale z locked na 3 miechy !!! Sorry jesl ktoś zrozumiał że to jest 12 % w 3 miesiące bo nie jest tylko zalokowanie jest 3 miesieczne ale rocznie wychodzi 12%, jak ktos zna MCO to wie jak nie to moze nie napisalismy dokladnie sorki ;)

Dodano po 2 minutach 58 sekundach:
Na Flexible jest 8 % ROCZNIE z tym ze mozna wyplacic w kazdym momencie. I tak przebija Monako wekszosc MNów z takimi %. Nie mowiąc o lokatach bankowych w UE i inflacji gdzie w banku sie traci rocznie bo % sa nizsze niz deflacja + inflacja plnów
Bo wiekszosc Masternodów ma poniżej 10% rocznie więc takie 12 % rocznie z earna w Monako to przebija wiekszosc MN z kosztami za VPNa.

Początkujący
Posty: 529
Rejestracja: 13 maja 2019
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: iwory » wtorek, 11 lutego 2020, 01:06

kolego Rumcajs :
,,jak ktos zna MCO to wie jak nie to moze nie napisalismy dokladnie sorki ,,
-to ilu was tam jest ? :mrgreen:
ps.
mi to zajęło 5 sekund,przeczytać i zrozumieć :oops:
społeczeństwo idiocieje ,przeciętny,, człowiek nie rozumie co to jest kredyt ,odsetki,inflacja itd . itp.
dlatego im się proponuje tzw. dochód gwarantowany w wysokości 1500 -2000 Euro ,a potem im się wirusa wpuści czy inną wojnę zrobi.. :lol:
klasyka : depopulacja ,a potem będzie raj .. :mrgreen:

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: stokarz » wtorek, 11 lutego 2020, 01:23

Właśnie kupiłem TROY i NEO. Setupy są mocno przemyślane i szczególnie w przypadku TROY czekałem na niego od czasu wejścia tego shitu na Binance.

Rozumowanie + statystyki IEO (które kiedyś udostępniałem tutaj) wpierające ten trejd, dostępne są w Tweecie.

Czerwona linia to poziom otwarcia roku.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » wtorek, 11 lutego 2020, 01:34

@stokarz dlaczego TROY uważasz za cenny? co daje posiadanie go? (poza spekulacją ? ) CMC 396poz, tylko 2 giełdy.
---

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: miso20 » wtorek, 11 lutego 2020, 09:17

@Rumcajs amber gold dawał 10% w skali roku :D

bit
Dyskutant
Posty: 190
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: bit » wtorek, 11 lutego 2020, 10:32

@stokarz
zagranie pod neo3.0, ktore jest planowane na koniec czerwca, a wczesniej jest btc halving ?
i do jakiej ceny potencjalnie trzymasz, czy cena nie ma znaczenia, byle byl jakis profit i wychodzisz tuz przed wprowadzeniem neo3.0 ?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: stokarz » wtorek, 11 lutego 2020, 10:53

@bit
Zagranie pod wykres i tylko wykres. Co prawda spojrzałem przez chwilę na to co dzieje się w NEO w najbliższym czasie, szukając katalizatora, ale sugeruje się szczerze mówiąc tylko i wyłącznie wykresem.

@koparki Hej Koparki. Troy to kompletny shitcoin. Z czystym sercem go tak nazywam. Jakaś kolejna wydmuszka, do biznesu kompletnie nie potrzebującego tokenu. Z tego co widziałem to oferują usługi brokerskie na rynku krypto. Mniejsza o to.

Kupiłem ze względu na wykres + moje statystyki z IEO. Wynika z nich, że po 60-80% korekcie od high IEO zaliczają dołek i odbijają. Do tego ładny wykres = akumulacja na 50sat przez 8 dni, wybicie do góry, korekta, zejście nieco poniżej poziom otwarcia roku, przebicie go i wtedy wszedłem. Cel to pewnie jakieś 200 sat jeśli się uda. Może szybciej.

Ja na to patrzę jak na trejd, nic więcej. Nie mam zamiaru trzymać tego ani sekundy dłużej niż będzie to potrzebne.

Ale kto wie. Wcześniej jak było na 70 sat to widziałem mnóstwo bagholderów i trejderów na Twitterze, których uważam za słabych, piszących żeby kupować. Później cena spadła i cisza. Na pierwszym wybiciu znów to samo. Przyszła lokalna korekta i nagle zero zainteresowania. A ja właśnie na ten dokładnie moment czekałem z kupnem.

Troy jest nieco mało płynny, zatem proponuję uważać jeśli ktoś się zainteresuje.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » wtorek, 11 lutego 2020, 17:57

Rumcajs pisze: sobota, 8 lutego 2020, 20:33Ale Vitalik ma Doge a on głupi nie jest
Z jakiegos powodu to takze ulubiony coin Eltona Muska: https://www.google.ch/amp/s/www.coindes ... cy%3famp=1
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » wtorek, 11 lutego 2020, 18:04

@Rumcajs no tak... monaco , chyba z tydzień temu sobie o nim przypomniałem, mozna już zamawiać karty bankomatowe do Polski. Wcześniej mieli taką możliwość jedynie obywatele Singapuru i USA.
2% cash back od każdego zakupu kartą i wypłata do jakies kwoty /mc bez prowizji z bankomatów na świecie - jeśli przyblokujemy 50 monet monaco. Natomiast jesli przyblokujemy wiecej to jest wiecej benefitów. Dają tez kredyt ale nie wnikałem o co chodzi jaki jest tego sens i jakie zabezpieczenie . @Rumcajs siedzisz głębiej w temacie?
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » wtorek, 11 lutego 2020, 20:37

@koparki

Jest kilka rodzajów kart i różnią się % cashbaku i innymi bajerami tu jest tabela z wszystkim ważnym:
https://crypto.com/en/cards.html

Żeby dostać kartę trzeba zalockować na pół roku czasu określoną ilośc Monaco tokenów. 50, 500 lub 5000 lub jak ktoś jest whalesem to 50 000 Monaco. Ale jest też plastikowa karta darmowa co nie wymaga nic tokenów, po pół roku one są dostępne dla właściciela, ale nikt nie zna ceny za pół rok ujaka będzie, ale takie 50 np można zablokować, ale najfajniejsze są te za 500 lub 5000 dla zwykłych ludzi.

Do tego sama apka mobilna jest super ładna i mozna trzymać sobie coiny i wymieniać na fiaty różne wg dobrych kursów aktualnych ofc po zrobieniu KYC i to ma zgody w UE więc jest pilnowane AML więc nic anonimowo lub bez wiedzy KAS / US się nią nie zdziała, to Monako to po prostu zagraniczny bank z krypto oraz fiatami w jednej apce, do tego tzw Earny na kilku coinach że zamiast trzymać PLNy na koncie w banku za % to mozna trzymać kilka coinów i oni dają rocznie kilka % nawet bita mozesz tryzmac i nie dosc ze rosnie to jeszcze pare % jest rocznie. Ale to jak giełda, nie twoje klucze nie twoje coiny więc to nie działa jak ledger czy inny wallet typu że masz seeda i all jest twoje więc o tym trzeba pamietać.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 lutego 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: callmedalo » wtorek, 11 lutego 2020, 21:50

Dobry wieczór.
Jestem nowy. Dołączyłem do biznesu którego za cel jest odkładanie na przyszłość (zabezpieczenie) czy jak ktoś to zwie, postanowiłem co miesiąc inwestować ok 200-300 zł w krypto(podziały). Jednak po kilku porażkach coś we mnie nie daje spokoju i wolę pytać niż nie pytać i błądzić. Czy to dobry plan inwestować co kilka miesięcy parę setek?
Zastanawiam się w co najlepiej inwestować a może podzielić kwoty na mniejsze i inwestować w więcej niż kilka? BTC, ETH, LTC, LSK, DASH, DOGE? Inwestycja przez Exodus, Binance oraz być moze Forex.
Oczywiście będę to wszystko gromadzić w portfelu Ledger Nano X.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Bit-els » wtorek, 11 lutego 2020, 21:54

@callmedalo poczytaj ten blog, ewentualnie skopiuj działania autora

http://bitfilar.pl

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » wtorek, 11 lutego 2020, 22:59

@callmedalo po patrz na wykresy i przelicz co by było gdybys zaczal to robic rok, 3, 5 lat temu. Przyszlosci nikt nie zna i traktuj taka inwestycje bardziej jak los na loterie a jie pewne pieniadze na czarna godzinę, bo za kilka lat moze byc z tego wiele x wiecej lub mniej. Staraj sie omijać piramidy i scamy i myśleć samodzielnie. Powodzenia!

Dodano po 9 minutach 4 sekundach:
Wg mnie to teraz duzo lepszy moment na taka decyzje niz 3 lata temu. A czy lepszy niz 5.. czas pokaze. A i jeszcze jedno staraj sie kupowac w dołkach a nie jak cos dopiero urosło xxx% moze wybierz kilka sensownych projektow z dobrymi fundamentami i w danym miesiącu kupuj ten ktory jest najtańszy w historycznym ujęciu (wzgledem siebie nie innych) do kupna ale nigdy tak nie inwestowałem, u mnie były to potężniejsze zastrzyki w dużych odstępach czasowych pozatym ja jestem inny od ogółu rzadko dywersyfikuje, i albo duzo tracę albo zyskuje, ale to raczej nie dla każdego szczegolnie jak grasz grubsza kasa
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 26 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wickd0 » środa, 12 lutego 2020, 18:34

@koparki @Rumcajs ajs

Sorki jeśli wprowadziłem Was w błąd. Z automatu zawsze podaję procent w skali roku więc dla mnie było to oczywiste.

No właśnie jaka jest szansa, że to SCAM przy takiej skali projektu?

Szczerze mówiąc to najbardziej interesuje mnie Wasza opinia na temat tego czy firma okaże się SCAM'em i ucieknie z pieniędzmi czy po prostu obniży % na ich "mini lokatach".

Jest druga firma w crypto dająca prawie 10% rocznie na stablecoinach - Celsius (https://celsius.network/). Trzymam tam crypto już rok i wszystko gra.

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: kirucha2 » środa, 12 lutego 2020, 18:46

99,99% scam, wyobraz sobie, ze od poczatku BTC powstaja takie wynalazki i 100% padlo!!
Szkoda czasu nawet pisac cos wiecej.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » środa, 12 lutego 2020, 18:50

Wickd0 pisze: środa, 12 lutego 2020, 18:34Trzymam tam crypto już rok i wszystko gra.
Ja trzymałem rok swego czasu na bitcurex i też wszystko grało ;) dobrze, że nie przyszło mi do głowy trzymać kolejny rok ;)
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » środa, 12 lutego 2020, 19:01

@Wickd0

jakby to był scam to już dawno by uciekli jak sprzedali Cro za 300 mil $
nie chce mi się rozpisywać bo tylko odpisywałem na różne posty ale już raz Kris oszukał ludzi bo obiecał 5 letni airdrop CRO co miesiac paczka kolejna od posiadanych Monacko w apce, cena Monaco o to wzrosła bo ludzie kupowali go pod airdrop a on po chyba 4 miesiącach jak zobaczył jaka cena Cro sie zorbiła olbrzymia i że by musiał kilkaset milionów w Cro rozdać, to go po prostu odwołał od któregoś miesiąca, twierdząc że to o USA i ich Sec bo nie mogliby wejść na rynek USA bo byliby jako securites. Ale mógł zrobić tak że skoro i tak aidrop co miesiąc trwał to w ostatnim miesiącu rozdać całość co planował w 5 lat, ale tak nie zrobił bo mu szkoda było rozdać kilkaset milionów chociaż to od poczatku było w whitepapierze, ale jak widać whitepapier da się zmienić bo to nie jest żadna umowa z nikim. Dlatego jak kiedyś wyjdzie że to scam to się nie zdziwie ani nie uwierze więcej w to co obiecuje dopóki nie zobaczę ale przy takiej skali to będzie największy chyba scam w histori crypto pomijając zhakowane top giełdy. Ale nie wiem po co by mieli robić z tego scam jak już mają miliony z Cro które sobie zatrzymali zamiast rozdać jako airdrop.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 5 marca 2019
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: cieslakelo » czwartek, 13 lutego 2020, 03:01

Dzięki za wasze rady, wyrzuciłem więc z listy trona i teraz mam coś takiego:
11 altów:
BNB
LTC
XRP
BAT
ETH
BitTorrent
Cardano
DASH
Tezos
Stellar
Dogecoin

+ ew. jeszcze te trzy:
Chainlink
ZRX
Waves

Jak się do tego zabrać? 60% dosyć dużego kapitału równo po między powyższe alty? I 40% zostawić w btc?
Oraz jak to widzicie - wymienić te 60% z btc na alty już teraz, za jakiś czas, czy może partiami?
Będę bardzo wdzięczny za sugestie i rady.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości