W jakie waluty teraz inwestujecie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » czwartek, 6 lutego 2020, 20:43

Doge bym sobie darował. LTC w sumie też bym odpuścił.
Za to mozna by bardziej rozdzielić i kupić dodatkowo troche EOS i Tron.
Przydałby się też z 1 dobry anon w sumie Monero (XMR) można by kupić jako 1 anon w koszyku, wiecej nie bo jak państwa zabanują anony to cena moze spaść więc max to 1 anon wg mnie.
Przykładowy koszyk kilku topowych krypto za małą iloscią kasy to BTC, Eth, Dash, Monero, Eos i Tron. Za 10 k pln to na więcej raczej nie starczy. Ofc są różne dobre i tanie ale to już trzeba poczytać dokładnie jakie i nikt nie da gwarancji czy i które zyskają popularnosc bardziej żeby cena wzrosła. Te wg mnie są w miare bezpieczne jesli tak mozna w ogole mowic w świecie krypto jak wyzej miso napisał to nie znaczy ze na jakiejś korekcie czy crashu nie zobaczysz nagle -20% w 24h czy 7d.
Lub zamiast Dasha można by spróbowac kupić BCH tj Bitcoin Cash.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » piątek, 7 lutego 2020, 08:27

@Rumcajs jak sie przez te kilka lat nie zmieniles to zaraz bedzie pompka za doge ;)
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Początkujący
Posty: 711
Rejestracja: 4 kwietnia 2018
Reputacja: 882
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: jondoexxx » piątek, 7 lutego 2020, 14:03

Polecam tą stronę

https://woobull.com/the-two-types-of-al ... tors-view/

Trzymałbym się z daleka od krypto, które mają mniej niż 4 lata i zaliczają się do "Degen", jeżeli chodzi o inwestycje długoterminowe, robione przez początkującego, który o DT nie ma pojęcia.
"Oscillators" w tym wypadku sprawdzają się dobrze.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » sobota, 8 lutego 2020, 18:08

@Rumcajs +17% od wczoraj :mrgreen: moze w koncu bedzie pompowany najwyzsza pora, zobaczcie na kilkuletni wykres... doge lubi szybkie kilkudniowe pompki 20 do 100 sat :)
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » sobota, 8 lutego 2020, 18:39

@Kluka
Widziałem, patrzyłem na wykresie 1D na Binance akurat po moim poście. A ja Aiona sprzedałem po miesiącu trzymania i czekania za 780 satoshi a doszedł do 1600 sato, sprzedałem i patrzyłem jak rośnie w ciągu godziny i rósł cały czas przez kilka dni. Teraz trzymam Matica, też ponad miesiąc, nie sprzedałem po 250 sato bo myślałem że wzrośnie i teraz spadł już poniżej średniej za ile kupowałem. Ale jak sprzedam to wróci na 500 sato jak był kiedyś przed crashem. Tak że podsumowując twoje pytanie nic sie nie zmieniło. A moja Watchlista na coinmarketcap to wygląda tak że te których niemam ale je obserwuje z różnych przyczyn mają po kilkadziesiąt % a te które mam są czerwone lub 1-5%. Może zamiast tradować powinienem sprzedawać swoją watchliste

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » sobota, 8 lutego 2020, 20:15

@Rumcajs nie patrz doge na bmc, zerkij na polo albo cmc gdzie wykres jest kilkuletni, lepiej widac o czym mowie, podzrawiam serdecznie :)
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » sobota, 8 lutego 2020, 20:33

@Kluka
Sorry odpisałem do twojego wcześniejszego jeszcze posta mogłem zacytować, chodziło o to że od razu po moim poscie doge wzrósł do 34 sato z 27, teraz jednak spadł troche, anyway on ma jak ktos napisał popularnosc i był zrobiony dla żartu a jednak o nazwe ma popularnosć i żyje, wyjątek od reguły chyba. Ale mnie on nie interesuje więc nie będe na niego patrzył no ofence :) Ale Vitalik ma Doge a on głupi nie jest :P

Ktoś wie co to jest i do czego służy ten nowy WazirX (WRX) ?
Jest tylko na Binance dodany z 3 dni temu do tego z informacją że ten projekt WazirX zintegrowali jakos z Binance https://www.binance.com/en/support/arti ... 0039624751 i działa w Indiach i jest to chyba apka do trade i do P2P jak lokal bitcoin ale działa w indiach i mają indyjskie fiaty w tym.
Tylko jak o nim czytałem to pisze wyraźnie że to jest utility token który po wczytaniu się bardziej nie ma żadnego utility jak narazie, płacili tym za reflinki, jakies retwitowania i inne reklamowe gówienka. Tylko że w Indiach jest ponad miliard mieszkanców jakby to chcieli kupować to by cene napompowali tylko jak to nie coin tylko token a nie ma utility to w sumie do czego to służy, jest sens to kupować pod P2P w indiach ? ale oni pewnie by woleli i tak eth i btc a nie jakiś token ich apki który nic nie daje. Wie ktoś coś o tym ?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Bit-els » sobota, 8 lutego 2020, 21:20

Monero, jeden z ostatnich poważnych anonów, który nie dał 100% od dołka. A zen 300%, dash podobnie, zcoin również. Zec z 200%. I wygląda jakby chciał odpalić z + naście % w jednego dnia

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » sobota, 8 lutego 2020, 21:25

@Bit-els bo to jest realny kandydat do delistingu w pierwszej kolejności i żaden fundusz inwestycyjny tego nie dotyka. Jedynie inwestorzy indywidualni oraz obywatele specyficznych jurysdykcji . Myślę o wymianie na ZEC, może na ZEN.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » niedziela, 9 lutego 2020, 00:08

Rumcajs pisze: sobota, 8 lutego 2020, 20:33
Ktoś wie co to jest i do czego służy ten nowy WazirX (WRX) ?
Jest tylko na Binance dodany z 3 dni temu
Do shortowania? ;) na ta chwile, ale cyyba sie nie da ;)

Dodano po 47 sekundach:
Ps. Kojazy mi sie z subaru :mrgreen:

Dodano po 41 sekundach:
Vroom vroom :lol:
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 5 marca 2019
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Plan inwestycja altcoiny do oceny.

Postautor: cieslakelo » poniedziałek, 10 lutego 2020, 03:40

Cześć, chciałbym podzielić się z wami moim planem inwestycyjnym i poprosić o jego ocenę.
Aktualnie mam 100% w BTC. Wierzę, że prędzej czy późnej wróci ono do poprzedniego szczytu - mniej więcej wtedy zamierzam przenieść 50% w altcoiny.
W poprzedniej pompie miałem tylko btc, w tej chce być również posiadaczem altów. :) Czy 50% dość dużego kapitału to rozsądna stawka aby wejść w alty?
Jeśli tak to jaka giełda najlepsza i bez zbędnych weryfikacji aby wymieniać BTC na alty? Binance?
Planuje wejść w następujące alty:
BNB, LTC, XMR, ETH
BitTorrent, Tron, Cardano
Dash
Może jeszcze:
ZRX, Waves, BAT - zostały mi polecone ale nie złyszałem o nich zbyt wiele.

Polecacie jakieś jeszcze? Te wyżej są ok? Jak w nie wejść - po prostu te 50% z bita po równo przez ilość wybranych altów? Czy może na moim miejscu postawilibyście grubiej na jakieś monety?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc i sugestie, w tamtej bańce nie zainwestowalem w alty i żałowałem, w tym nie chce popełnić tego błędu. :)
Pozdrawiam

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Bit-els » poniedziałek, 10 lutego 2020, 07:48

Binance i coinex. Bez kycaml, tylko na mail rejestracja. do 2 btc i 10 tys $ dziennie wypłaty. Na wszelki wypadek wymieniaj partiami i od razu na portfel.
Wybór ok, choć każdy zapewne doradzi Ci jeszcze coś swojego. Nie ma pewności, ryzyko jest duże.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: adiqq » poniedziałek, 10 lutego 2020, 09:05

cieslakelo pisze: poniedziałek, 10 lutego 2020, 03:40Polecacie jakieś jeszcze? Te wyżej są ok? Jak w nie wejść - po prostu te 50% z bita po równo przez ilość wybranych altów?

mój portfel wygląda na tę chwilę następująco (% orientacyjnie)
BTC - 30%
ETH - 14%
ETC - 10%
TRX,XMR - 7%
ZEC - 6%
Dash 4,5%
LTC 4%
LINK,HEDG,HT,ENJ,LSK - 2-4%
BNB,XZC - sladowe ilośći
XTZ zrealizowałem zyski, czekam na korektę żeby znowu wejść. Jak nie będzie, to trudno.
myślę jeszcze o ZEN,REP - ale nie wiem czy nie skończy się na powiększeniu pozycji coinów które mam, zamiast dokładanie kolejnych.
Wcześniej miałem więcej % btc, ale jestem nastawiony byczo, stąd zmniejszenie pozycji na btc a zwiększenie na altach (które już mi się szybko odwdzięczyły!).
Ale ja wchodziłem pod koniec listopada i w połowie grudnia, ceny od tamtego czasu się bardzo mocno zmieniły, na tę chwilę mój wybór z pewnością nieco inny. (niektóre coiny zanotowały olbrzymie odbicia od tego czasu)

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: noob_biznesu » poniedziałek, 10 lutego 2020, 09:17

Co myślicie o AGI (singularitynet)? Nie odbil jeszcze od dna + sporo wydarzeń w ciągu najbliższych 2 miesięcy, myślę, że warto spróbować.

Początkujący
Posty: 711
Rejestracja: 4 kwietnia 2018
Reputacja: 882
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: jondoexxx » poniedziałek, 10 lutego 2020, 10:42

Odnośnie TRON, to ja bym w to nigdy nie zainwestował na dłużej, jeżeli jego pijany owner mówi o nim "shitcoin" :D :twisted: :twisted:

https://twitter.com/i/status/1226358690678288384

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » poniedziałek, 10 lutego 2020, 11:01

kupując trona kupujesz ekspozycję na blockchainowy biznes hazardowy, (tak jak BNB jest ekspozycją na udział w biznesie giełd krypto). Tron jest wyłącznie hazardem i kilka drobnych innych jak np. benefity z seedowania torrent ;) oczywiście są jeszcze tokeny poszczególnych kasyn itp ale już samo posiadanie TRX jest udziałem w tej maszynce. Nie mam dowodu ale podejrzewam że opiekunowie i animatorzy sieci tron i dominujące biznesy hazardowe na te sieć są powiązane z tymi samymi twórcami, bardzo słaba decentralizacja nieco ponad trzydziestu walidatorów!
Sam TRX jest słabizną technologiczną , gdyby nie talent marketingowy i kapitał osób za nim stojących byłby to śmieć na pozycji 350 w rankingu coinmarketcap. np. IOST jest znacznie lepszy(decentralizacja,szybkość,javascrypt), LSK będzie lepszy ale nie mają takiego marketingu i przyjaciół z branży hazardowej którzy finansują ten marketing.
Branża hazardowa będzie się mogła z czasem przenieść na inny mniej scentralizowany blockchain, w sieci TRX jest ogromna transparentność - jesli gdzieś zmuszą Cię do KYC(giełdy) to jest na dłoni cała historia, jesli uprawiałeś hazard to staje się to jawne i udokumentowane. Nie wrzucałbym tego do portfela jako inwestycję na długi termin. Dziwne że Tron w ogóle istnieje skoro jest EOS.
---

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 12 grudnia 2013
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: filar » poniedziałek, 10 lutego 2020, 11:52

kupując trona można również uzyskać dywidendę przez głosowanie na reprezentantów. Opisałem to tutaj ale ktoś przeniósł moją wypowiedź do działu TRON :evil: :twisted:

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 26 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wickd0 » poniedziałek, 10 lutego 2020, 19:26

80% mojego portfela to ETH

Teraz wkładam dość spore środki w USDT kupione na crypto.com i wstawiam na 3 miesiące na 10%. Co sądzicie o takiej lokacie?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 10 lutego 2020, 19:43

@Wickd0

Jest 12 % na 3 miesiące na stablach, właśnie sprawdziłem w apce bo coś mi nie grało ta liczba
No więcej niż w banku na plnach na pewno więc nie głupi pomysł, chociaż to nie jest jakaś dywersyfikacja względem krypto bo dla mnie to też crypto mimo że stable bo w cryptoprojekcie itd.

EDIT: Taa to jest w skali roku P.A. ale z locked na 3 miechy !!! Sorry jesl ktoś zrozumiał że to jest 12 % w 3 miesiące bo nie jest tylko zalokowanie jest 3 miesieczne ale rocznie wychodzi 12%, jak ktos zna MCO to wie jak nie to moze nie napisalismy dokladnie sorki ;)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 10 lutego 2020, 23:51 przez Rumcajs, łącznie zmieniany 1 raz.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » poniedziałek, 10 lutego 2020, 21:32

@Rumcajs ale komuś powierzasz te środki (np. pożyczasz na dźwignię) i możesz ich już nie zobaczyć (exit-scam) . Daj linka do tego cudotwórcy który płaci taki gigantyczny procent(10-12% w skali kwartału), a najlepiej od razu podlinkuj to w dziale scam ;)
---

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości