W jakie waluty teraz inwestujecie.

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 3 czerwca 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ptr111 » poniedziałek, 24 grudnia 2018, 19:20

Ale dla mnie trochę dziwne że na giełdzie z top 10(Coinbene, 8 miejsce vol/24h) UTNP ma tak kiepski wolumen - $33, a poza Cobinhoodem gdzie vol też nie jest jakiś spory bo ok $35k, Universa jest prawie niezauważalna, a przecież jest już od lutego na rynku. To raczej wskazuje na dość niskie zainteresowanie tym projektem pomimo ogromnego nakładu na marketing i hype które przeprowadzili w fazie ico jak np wielka reklama na Time Square i wynajęcie jako doradcy na czas ico tak znanej osobistości jak McAfee, który kilka razy potweetował o UTN podczas ico. Cóż mam nadzieję że ten ostatni wystrzał nie jest spowodowany pompowaniem przez CEO a jest faktycznym objawem zwiększonego zainteresowania po podpisaniu umowy z tą tunezyjską firmą. Ogólnie ten projekt bardziej przypomina mi prywatną korporację świadczącą usługi na swoim blockchainie niż projekt oparty na dużej zdecentralizowanej sieci typu open source jak np Cardano. Ale w każdym razie fajnie że wreszcie ostro poszło do góry, bo może ci co się załadowali w ico prawie rok temu po $0.012 się wreszcie porządnie odkują, no ale w o wiele lepszej sytuacji są ci co kupili na dnie w okolicach $0.002 ;) Zobaczymy jak to się dalej rozwinie

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: GoPro » poniedziałek, 24 grudnia 2018, 19:48

@ptr111
Osoby, które kupowaly w ICO nie musza sie z niczego odkuwac. Utnp dalo zarobić okolo 400% od razu po wejsciu na gieldy. Dodatkowo Volume jest marny, bo pomimo dużego wzrostu, nikt kto wierzy w ten projekt nie planuje sprzedawac za tak śmieszne pieniądze. Dlatego teraz przyrasta bidów a aski są zjadane. Sporo osob chyba czeka, żeby cena znowu spadla, ale chwilowo wciaz powoli pnie sie do gory, a sprzedajacych specjalnie nie przybywa. Kupilbym jeszcze wiecej, mimo ze mam tego bardzo duzo, ale teraz musze kupic troche fizycznego srebra, bo wbilem sobie w glowe, że urosnie jakies 200% w ciagu max 3 lat 😁

Początkujący
Posty: 747
Rejestracja: 12 lutego 2018
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Altcoiner » poniedziałek, 24 grudnia 2018, 20:05

Szkoda, że te 70% zostało zrobione wpisem tutaj

Panowie, o czym wy piszecie ?
Vol na cmc to 2250$ (0,5btc)

A stratis odlatuje ...

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 3 czerwca 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ptr111 » poniedziałek, 24 grudnia 2018, 20:31

@GoPro
Miałem na myśli te osoby, które kupiły w ico ale nie sprzedały x4 tuż po wejściu na giełdę, a zamierzali po prostu trzymać/hodlować do np 0.50-1 i nadal trzymają, a pewnie jest tam sporo takich osób. Ale było też wielu co wykorzystali okazję i od razu zrealizowali zyski x4, a ci co kupili na górce od tamtych za 4 lub 5 centa i nadal trzymają z nadzieją na zysk, to jeszcze muszą trochę poczekać i może też się odkują, szczególnie jeśli nadejdzie porządny bull market w przyszłym roku. No ale czas pokaże

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 26 lipca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mariann2e » czwartek, 27 grudnia 2018, 14:00

cieżko było sprzedać, ja też nie zdążyłem :( (pazerność to się zwie)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: shinya56 » sobota, 29 grudnia 2018, 12:52

Inwestuje ktoś z Was w PIVX ?

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: MinningClub » sobota, 29 grudnia 2018, 16:54

MTL - warto obecnie kupić (https://www.binance.com/pl/trade/MTL_BTC)
Kupujemy za 630-655
Sprzedajemy
T1-700
T2-730
I tak co trzy dni 5-7%. Czysty zysk.

jpr
Orator
Posty: 851
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 221
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: jpr » niedziela, 30 grudnia 2018, 12:05

shinya56 pisze: sobota, 29 grudnia 2018, 12:52Inwestuje ktoś z Was w PIVX ?
Ja załadowałem przy 0.000182 :)
NIedawno zaczęli sponsorowac jakąs zawodniczkę z MMA i wczoraj miała walkę chociaz przegrała. Dziwnie zbiegło się to z obecnym wzrostem :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: shinya56 » niedziela, 30 grudnia 2018, 15:06

jpr pisze:Ja załadowałem przy 0.000182
Jak oceniasz potencjał tego projektu w porównaniu do Monero ?

jpr
Orator
Posty: 851
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 221
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: jpr » niedziela, 30 grudnia 2018, 15:43

shinya56 pisze: niedziela, 30 grudnia 2018, 15:06Jak oceniasz potencjał tego projektu w porównaniu do Monero ?
Nigdy sie nie interesowałem monero - oni mają juz GUI do portfela? :mrgreen:
Społeczność monero wydała mi się toksyczna jak i sam fluffy pony czy jak mu tam (szczegółnie ich nienawiść do Dasha). Więc co do spraw technicznych równiez nie bedę sie wypowiadał. Ale potencjał wzrostowy jest duzo wiekszy w PIVX wg mnie. Spokojnie bedzie mozna tu zrobić x5. W monero raczej bedzie to trudniejsze.

jpr
Orator
Posty: 851
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 221
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: jpr » wtorek, 1 stycznia 2019, 10:50

Panowie nie bede z tego robil nowego tematu chociaz sie nad tym zastanawialem. Jest taki SC na ETH, ktory zwrocil moją uwagę. Najlepiej przedstawia go ten one pager.
https://i.imgur.com/QFYvkBN.jpg

Dla mnie potencjalny x10 przynajmniej.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Bit-els » wtorek, 1 stycznia 2019, 13:38

W Nowy Rok z przytupem- 900 razy :mrgreen:
https://coinmarketcap.com/currencies/paragon/

Związane to jest chyba z maryśka industrie, ale jaki konkretnie powód... :shock:
https://paragoncoin.com

Dodano po 59 sekundach:
Obrót mikroskopijny, to fakt. 10 K $

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: benq » wtorek, 1 stycznia 2019, 14:42

@Bit-els
Do tego 90% obrotu na jednej giełdzie, gdzie ten coin stanowi 90% obrotu. Daję mu parę godzin i wróci do szeregu :P

edit
@Bit-els i już po ptokach. Zjazd z $9,42 na $0,42 :arrow: ponad -95% :cry: ;)
Ostatnio zmieniony wtorek, 1 stycznia 2019, 18:30 przez benq, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: MinningClub » wtorek, 1 stycznia 2019, 15:19

CMT (https://www.binance.com/en/trade/CMT_BTC)

- kilka ciekawych eventów w styczniu (https://coinmarketcal.com/en/coin/cybermiles)
- zauważalny wzrost wolumenu (identyczny w styczniu, kwietniu, wrześniu sugerował gwałtowny wzrost ceny waluty)
- idealna cena

https://www.tradingview.com/chart/CMTBT ... OR-A-PUMP/

---
Zysk z MTL zrealizowany (profit jest profit)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paprykarz18 » środa, 2 stycznia 2019, 16:59

Ja skończyłem skupować Atlant (ATL). Inwestycja na long term. Ewentualnie jak bitek zanurkuje poniżej 3k, jeszcze dokupię.

W chwili obecnej trudno mi znaleźć drugi tak bardzo obiecujący projekt, biorąc pod uwagę realne zastosowania produktu + wyraźne powiązanie wartości tokenów z sukcesem projektu (o co najtrudniej w krypto). Do tego, jeżeli popatrzmy na wykres ATL/BTC pod kątem analizy technicznej, dodamy obecną kapitalizację tej kryptowaluty oraz policzymy jaka ma wyglądać dystrybucja prowizji od tokenizacji nieruchomości, wygląda to baaardzo obiecująco.

Produkt gotowy, trwa oczekiwanie na regulacje prawne i niezbędne licencje na wydawanie security tokens. Jeżeli dostaną zgody i przystąpią do działania, będzie pięknie. Jeżeli nie dostaną licencji i projekt padnie, to przy obecnym wolumenie nie będzie komu odsprzedać tokeny ATL (strata 100%)

Zróbcie swój własny research. Nico więcej szczegółów ode mnie tutaj: https://tokeny.pl/atlant/

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » środa, 2 stycznia 2019, 17:50

@paprykarz18, pozycja reputacji nr. 850 w coinmarketcap odstrasza, ale może jest to szczęśliwy los na loterii.
---

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paprykarz18 » środa, 2 stycznia 2019, 19:15

koparki pisze: środa, 2 stycznia 2019, 17:50pozycja reputacji nr. 850 w coinmarketcap odstrasza, ale może jest to szczęśliwy los na loterii.
Osobiście nie inwestuję długoterminowo w topowe kryptowaluty, gdyż - poza czystą spekulacją - nie widzę powodu, dla którego ich ceny miałby wzrastać. Nie stoi za nimi żadna wartość. Przykładowe Monero - każdy kto potrzebuje prywatnych krypto już o nim słyszał i z niego korzysta. Zwykłemu Kowalskiemu nigdy nie będzie potrzebne XMR, więc nie widzę perspektyw do wzrostu cen wynikających z rozwoju projektu.

Specjalizuję się za to w niszowych projektach odkopanych z otchłani CMC.
Atlant - jak piszesz - to trochę taki los na loterię, przy czym tutaj mamy sytuację albo albo, a nie prawdopodobieństwo rzędu jeden do iluś milionów jak w lotto :)

Jeżeli Atlant dostanie licencje i zacznie tokenizować nieruchomości, wzrost wartości tokenów ATL będzie jasno wynikał z założeń projektu i będzie niezależny od ceny bitcoina (ten może sobie kosztować nawet 100$, nieważne).... wartość tokenów ATL będzie miała pokrycie w wartości stokenizowanych nieruchomości, bo posiadacze ATL będą otrzymywać security tokens posiadające zabezpieczenie w dolarowej cenie nieruchomości i zyskach z ich wynajmu.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » środa, 2 stycznia 2019, 19:28

dzięki że dałeś cynk , trzeba obserwować. Jakby Ci sie chciało to wrzuć czasem info o postępach we wdrożeniu tego w realnym świecie.
Ciekawym projektem jest DENT, ciekawe czy ma zastosowanie w Polsce, ktoś próbował ?
---

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » czwartek, 3 stycznia 2019, 00:27

Uwaga na EOS-a zerknijcie na wykres 12h. Kandydat do wybicia gdyby bitek pozwolił . A może tak jak ETC kilka dni temu zachowa się lepiej niż rynek
---

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Bit-els » czwartek, 3 stycznia 2019, 00:53

@koparki, tak wygląda wiele walut, a btc chyba jakimś plusem uświetni swoje 10 lat :-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: milar i 10 gości