W jakie waluty teraz inwestujecie.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 23 października 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Jakub777 » piątek, 30 listopada 2018, 09:56

ZijaCoin

MN collateral 2525 ZIJA
Reward structure: 60% MN
Reward structure: 25% POS
Reward structure: 15% GOV
Block time: 60 seconds
Coin Maturity: 30 minutes
Max supply: 21.000.000 ZIJA

Discord:
https://discord.gg/cm9kHsG

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: japu » piątek, 30 listopada 2018, 10:28

Panowie a tak z ciekwosci jak wyszukujecie te wszystkie spadki/wzrosty? Serio przegladacie tysiac wykresow na binance/hitbtc i innych? :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » piątek, 30 listopada 2018, 10:39

Naszla mnie mysl. Mam nadzieje ze zrozumiecie o co mi chodzi. Pisze w aspekcie finansowym. Dlaczego robie krzywde sobie i calemu rynkowi krypto inwestujac w coraz to nowe szity?
- Rozwadniam rynek. Na dobra sprawe moze byc hossa ktora zostanie wchlonieta przez rozwoj nowych niepotrzebnych do niczego shitow. Idealne gdyby byla tylko jedna waluta. Wtedy wszyscy zarobiliby najwiecej poniewaz wszystkie naplywajace srodki pompowalyby jeden mcap. Swiat jednak nie jest idealny. Powstaly rozne projekty sluzace do roznych rzeczy. I jest to akceptowalne pod warunkiem ze niosa z soba jakas znaczaca innowacje czy uzytecznosc, takie projekty maja szanse na sukces, w innym przypadku (mysle ze to ok 98%-99% isniejacych coinow) jest to tylko napychanie sakwy tworcom i grupom pnd.
- Daje zarobic cwanym tworcom szitow ktore do niczego nie sluza i sluzyc nie beda. Farciarze moze i cos zarobia, a wiekszosc pojdzie z torbami.
Staram sie nie kupowac takich "przekretow" i dobrze na tym wychodze, co Wam tez polecam.
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: japu » piątek, 30 listopada 2018, 10:50

Kluka pisze: Staram sie nie kupowac takich "przekretow" i dobrze na tym wychodze, co Wam tez polecam.
I to jest bardzo madre stwierdzenie. Moj jedyny kontakt z shitami jest spekulacyjny. Ostanio przegralem z botami jakies 40% zainwestowanych srodkow. Trudno, nie udalo sie, mialo skoczyc o 5sat w gore, spadlo o 15, teraz juz nie oplaca sie sprzedawac. Moze bedzie hossa, moze bedzie PnD na tym szicie, ktorym mnie ograli. Ustawiam sell na +200% i zapominam na jakis czas. Biore sie za nastepny ;P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: benq » piątek, 30 listopada 2018, 20:28

@Kluka, Jakiś czas temu nawet ankieta była w temacie:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=2&t=28978
To się na 99% już nigdy nie uda...

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mattm77 » sobota, 1 grudnia 2018, 22:11

Podziele sie moja sytuacja z gieldy Kucoin. Jakis miesiac temu wyszedlem z altow na stable coina NUSD, ale obecnie okazalo sie ze jest tam bardzo niski vol, cena spadla jak na stable coina mocno ponizej 1USD. Chcac, niechcac wszedlem znow w alty: moimi typami zostaly EOS, XLM oraz zostalem troche z BTC i ETH ( bezposrednie przejscie z NUSD). Co sadzicie o EOS i XLM?

p.s. jest to moj pierwszy post, wiec przyjme wszelkie uwagi.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4678
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3492
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: shinya56 » niedziela, 2 grudnia 2018, 22:34

Ktoś inwestował w Ontology ? Może ktoś opisać jakie ten projekt ma założenia i do czego służyć ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 351
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 211
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: awos » poniedziałek, 3 grudnia 2018, 00:01

Kluka pisze: Dlaczego robie krzywde sobie i calemu rynkowi krypto inwestujac w coraz to nowe szity?
Robisz/nie robisz krzywdy to juz indywidualna ocena. Inwestujesz/spekulujesz w rozne gowno projekty bo czesto maja one lepsze skoki niz BTC (ktory przez chwile nawet byl prawie, stable coin) i wiecej mozna na nich zarobic. Tak przynajmniej ja to robie i nie widze w tym nic zlego bo tak dziala rynek i ten crypto i ten normalny ( penny stocks) .
NIe ma sensu gdybac, ze fajnie by bylo, gdyby byl tylko 1 coin , tak nie bylo, nie jest i nie bedzie.
W sumie zgadzam sie z calym twoim postem a zwlaszcza,ze stwierdzeniem, ze oblowia sie cwaniaki. Ludzie zapominaja,ze jak sie wygrywa na rynku to ktos traci a zazwyczaj duze cwaniaki maja lepsze mozliwosci i prawie zawsze drobnica przegrywa.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: GoPro » poniedziałek, 3 grudnia 2018, 10:42

Dodano po 3 godzinach 38 minutach 35 sekundach:
shinya56 pisze: Ktoś inwestował w Ontology ? Może ktoś opisać jakie ten projekt ma założenia i do czego służyć ?
Czesc,
Tak ja inwestuje i planuje dokupic wiecej.
Bardzo fajny projekt, ktory jak na moj gust spokojnie przerosnie Neo.
Maja ogromna ilosc partnerstw i caly czas dzialaja.
Mysle, ze jak wyjdziemy z bear marketu, to wrocimy w okolice 10$.
Jezeli chodzi o zalozenia, to musisz niestety sobie poszukac, bo nie chcialbym nic przekrecic. W koncu jest rano :D
Ale sa juz dlugi czas na wlasnym mainnet, wszystko smiga, a juz dluuuugi czas jest akumulacja.
20k satoshi to okolica gdzie wg. mnie warto kupowac, bo jak kurs spada do okolic 17-18k to nagle wlacza sie wielki buy i skupuje caly deep i proces sie powtarza.
O ta krypto jestem spokojny, ze da zarobic.

@RuckenFetard @paprykarz18
niezbyt rozumiem, dlaczego zostalem negatywnie oceniony, za to ze wyrazilem swoje zdanie.
Takie mam odczucia, POD TO GRAM i podzielilem sie tym, bo kolega pytal, a nikt inny mu nie odpowiedzial.
Jezeli waszym zdaniem, na pytanie kazdego goscia o to czym zajmuje sie projekt, powinienem dla niego o 7 rano zrobic staranny research i przepisac Whitepaper, najlepiej po polsku, to chyba macie cos naprawde nie tak z glowami.
Nikogo nie namawiam, nie interesuje mnie czy ktos z tego forum kupi Ontology, lub inny projekt, bo w skali projektu nie ma to znaczenia, a ja nie jestem jakims blogerem, czy influencerem, zeby porywac za soba masy, tylko zwyklym szarakiem, a mimo to myslalem, ze mam prawo sie wypowiedziec.
Widac nie mam.
Najwidoczniej, to wam cos nie wychodzi, a na forum przychodzicie odreagowac swoje frustracje i nakrecac FUD.

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: MinningClub » poniedziałek, 3 grudnia 2018, 12:13

Na binance MTL skupywany jest w duzych ilosciach (buy ordery po 20-50 btc wpadaj). Ktos blizej projektu? jakis news na horyzoncie?


BTC -> 3200 -> 2600$ -> Bakkt

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paprykarz18 » poniedziałek, 3 grudnia 2018, 13:38

GoPro pisze: @RuckenFetard @paprykarz18
niezbyt rozumiem, dlaczego zostalem negatywnie oceniony, za to ze wyrazilem swoje zdanie.
[...]
Najwidoczniej, to wam cos nie wychodzi, a na forum przychodzicie odreagowac swoje frustracje i nakrecac FUD.
Na pytanie "jakie ten projekt ma założenia i do czego służyć" odpowiadasz "Jezeli chodzi o zalozenia, to musisz niestety sobie poszukac", za to opowiadasz bajki typu "spokojnie przerosnie Neo", "wrocimy w okolice 10$".

Wybacz, ale niektórzy czytelnicy forum woleliby usłyszeć coś merytorycznego i obiektywnego. Jak dla mnie, Twój wpis jest naganianiem na coś, co się samemu posiada, opartym jedynie na swoich własnych marzeniach o przyszłym zarobku, a nie na fundamentach, o które Kolega @shinya56 pytał.

Jeżeli rano słabo Ci się pracuje, może lepiej się powstrzymać i nic nie pisać, oszczędzając czas śledzących temat. Aha, i dzięki za obelgi typu "chyba macie coś z głową", gratuluję poziomu dyskusji. Kończę, bo to "w jakie waluty teraz inwestujecie", miejsce na rozmowy o minusowaniu wypowiedzi jest w innym miejscu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3105
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1094
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 3 grudnia 2018, 14:46

@paprykarz18, przeczytaj jeszcze raz nazwę tematu i następnym razem zastanów się czy Twoje (bezsensowne) pretensje są sensowne, a jeśli znasz fundamenty tej waluty to sam je opisz, @GoPro tylko napisał, że sam też w to zainwestował.

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: kondzio » poniedziałek, 3 grudnia 2018, 14:53

GoPro masz pretensje, że dostałeś nie słusznie minusy, a sam mi takiego dałeś.
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 09#p528809
A to, że paprykarzowi dajesz -10 to jest strasznie dziecinne.
Ja dokupuje UTN. Universa była na konferencji w Monaco. AB na twitterze napisał, że szykują się duże kontrakty, szczegóły poznamy w styczniu.

@@@@

Napisałem to w tym temacie, sam się zdziwiłem o co mu chodzi. Z resztą nieważne ;)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 3 grudnia 2018, 15:15 przez kondzio, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3105
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1094
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 3 grudnia 2018, 15:06

@kondzio, a czasem nie dostałeś minusa za to, że napisałeś w innym temacie niż ten? Bo wygląda jakby mod go przeniósł tutaj z innego tematu

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » poniedziałek, 3 grudnia 2018, 17:40

na altach fiasko podwójnego dna i konsekwencje konsolidacji która wybiła sie dołem. Długo brak większej korekty , spadek jednym ciągiem. Ciągle dwucyfrowe spadki. Ceny altów do bitcoina już przedbańkowe , ciśnienie na przecenę alt/usd do wartości przedbańkowych, bitek moim zadaniem ciągle mocno przewartościowany w stosunku do zdrowych altów. Ciekawe jak mocno ta cytryna jeszcze będzie wyciskana.
Liderem utraty wartości jesli chodzi o projekty topowe okazał się być EOS, pamiętam jak na wiosne czyli juz po hossie lekko i skokowo poszedł do 14$ ze względu na pogłoski o planowanym postawieniu Bitfinex-DEX-a na bazie EOS-a , dziś równie lekko może dotknąć równych 2$ , trudno powiedzieć kiedy warto go nabyć bo to juz cena poniżej ico.
---

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 13 listopada 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: maciej_kow_kowalski » poniedziałek, 3 grudnia 2018, 18:06

koparki pisze:na altach fiasko podwójnego dna i konsekwencje konsolidacji która wybiła sie dołem. Długo brak większej korekty , spadek jednym ciągiem. Ciągle dwucyfrowe spadki. Ceny altów do bitcoina już przedbańkowe , ciśnienie na przecenę alt/usd do wartości przedbańkowych, bitek moim zadaniem ciągle mocno przewartościowany w stosunku do zdrowych altów. Ciekawe jak mocno ta cytryna jeszcze będzie wyciskana.
Liderem utraty wartości jesli chodzi o projekty topowe okazał się być EOS, pamiętam jak na wiosne czyli juz po hossie lekko i skokowo poszedł do 14$ ze względu na pogłoski o planowanym postawieniu Bitfinex-DEX-a na bazie EOS-a , dziś równie lekko może dotknąć równych 2$ , trudno powiedzieć kiedy warto go nabyć bo to juz cena poniżej ico.
A co z porzuceniem EOSa przez twórcę?

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » poniedziałek, 3 grudnia 2018, 18:12

to nie jest porzucenie, ale fakt to jest przyczyna przeceny:
https://www.cryptoglobe.com/latest/2018 ... pto-token/
---

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 28 grudnia 2013
Reputacja: 206
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wojteks102 » wtorek, 4 grudnia 2018, 00:59

koparki pisze: na altach fiasko podwójnego dna i konsekwencje konsolidacji która wybiła sie dołem. Długo brak większej korekty , spadek jednym ciągiem. Ciągle dwucyfrowe spadki. Ceny altów do bitcoina już przedbańkowe , ciśnienie na przecenę alt/usd do wartości przedbańkowych, bitek moim zadaniem ciągle mocno przewartościowany w stosunku do zdrowych altów. Ciekawe jak mocno ta cytryna jeszcze będzie wyciskana.
NEO - 7,3$ , WTC - 1,14$ , ICON - 0,25$ , VET - 0,0045$ (ex-VEN - 0,45$), NANO - 1$
To tylko parę projektów, których fundamenty moim skromnym okiem nie osłabły a wzmocniły się w okresie bessy. Pamiętam jak jeszcze swojego czasu po takich cenach chciałem kupić NEO i WTC, to wychodzi na to, że teraz dostaję drugą szansę. Dominacja bitka już nie idzie tak pewnie do góry, a stabilizuje się na pewnym poziomie.
To, że mamy fiasko podwójnego dna nie jest akurat aż takim złym prognostykiem, bo być może jesteśmy obecnie w ostatniej 5 fali spadkowej zgodnie z teorią fal Elliotta. Mnie bardziej cena bitka ciekawi, bo wygląda na to jakby ostatnie pozytywne wiadomości dot. krypto wgl nie oddziaływały na jego wycenę.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4678
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3492
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: shinya56 » wtorek, 4 grudnia 2018, 17:59

Dwa dni temu zapytałem się o Ontology, a interesuje mnie OmiseGO. Zmęczenie daje znać. Pytanie to samo jakie projekt ma założenia i cele tylko odnośnie OmiseGO ? Krótko i na luzie ktoś w ten projekt inwestuje ? ;)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: GoPro » środa, 5 grudnia 2018, 06:50

shinya56 pisze: Dwa dni temu zapytałem się o Ontology, a interesuje mnie OmiseGO. Zmęczenie daje znać. Pytanie to samo jakie projekt ma założenia i cele tylko odnośnie OmiseGO ? Krótko i na luzie ktoś w ten projekt inwestuje ? ;)
W OMG inwestowalem, ale wyszedlem.
Powodem byly problemy sieci ethereum, z ktora OMG jest bardzo polaczone (Vitalik w Advisorach itp.)
Pomysl i misja fajna, ja nie dotrwalem do realizacji i przemiescilem srodki w innym kierunku, aczkolwiek teraz cena wydaje sie bardzo atrakcyjna, jak na wiekszosci altow. Z tego co pamietam, jak bedzie wychodzic plazma, to posiadacze OMG maja otrzymac 2 tokeny jako airdrop (hard spoon?).
Ale mowili o tym jakos pod koniec maja chyba i do tej pory nic, bo w eth kuleje, no i ten bear market tez nikomu nie pomaga.

Co do opisu to 2 sekundy roboty:
https://bithub.pl/kryptowaluty/omisego/

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości