W jakie waluty teraz inwestujecie.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 16 lipca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Xyox123 » czwartek, 20 września 2018, 09:56

Kto chce dobrze zarobić niech się przyjrzy tokenowi Pantos, który tworzy Bitpanda.com wraz z uniwersytetem Technicznym we Wiedniu. Pod koniec tego miesiąca będzie integracja z erc20 i możliwe wejście na inna giełdę. Niemieckojęzyczni ludzie strasznie wyczekiwuja tego momentu, i będą pompować to do parudziesięciu %. Wystarczyło, ze Bitpanda ogłosiła integracje dla 3 innych Tokenów, ludzie niedoczytali, ze to jeszcze nie pantos to i tak cena skoczyła o 20% w pare minut. Sporo ludzi z poza Europy chce kupić ten Token ale nie mogą bo weryfikacja w Bitpandzie jest trochę skomplikowana i platforma jest tylko dla obywateli UE.

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: MinningClub » czwartek, 20 września 2018, 11:54

Jak nastroje przed ogloszeniem ETF (do 10 dni) ? BTC zaliczy pewnie spaktakularny spadek a altcoiny pozamiata.
Szykuje sie dobre shortowanie. BTC w wersji optymistycznej spadnie zapewnie w granice 5500?

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 2 kwietnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Turing » czwartek, 20 września 2018, 12:47

@GoPro

Mam brave ale niestety przegladarka niczym szczegolnym sie nie wyroznia. Tak jak wspomnialem, jesli wejdzie W3 Payments API i mozliwosc integracji z blockchainem wtedy Brave jest pozamiatany. Jesli Google (Adsense i inni) wprowadzi taki model monetyzacji to Brave jest pozamiatany x2.

Dla mnie najlepszym rozwiazaniem jest integracja blockchain na najnizszym poziomie ( bez rozszezen, pluginow, dodatkowych przegladarek etc.) Aktualnie pracuje nad projektem zwiazanym z blockchain i integruje Metamask do wywolywania smart contractow i transakcji w sieci Ethereum- ciekza rozkminka jak bezpiecznie i efektywnie to implementowac.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 16 lipca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Xyox123 » czwartek, 20 września 2018, 12:58

MinningClub pisze: Jak nastroje przed ogloszeniem ETF (do 10 dni) ? BTC zaliczy pewnie spaktakularny spadek a altcoiny pozamiata.
Szykuje sie dobre shortowanie. BTC w wersji optymistycznej spadnie zapewnie w granice 5500?
Mam nadzieje, że przynajmniej przed ETF pójdzie coś w górę :roll:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 20 września 2018, 13:04

No poszło w górę dokładniej to ETN, wczoraj poszedł email z dobrymi wiadomościami, nawet niezdążyłem pomyśleć a już miałem sprzedane to co wystawione za .0054$, nie sądziłem, że pójdzie dzida, dziś rano się budzę a tu po 0.006, teraz patrzę a tu już 0.0074, strach wchodzić ponownie, ale przy 0.006 też był strach a widać, że się opłacało. Teraz pozostaje mi tylko smutek i czekać na te tąpnięcie na btc, to może i ETN wróci do poziomu 0.005*. Na tą chwilę up 39% :/

e: było nawet +70% :cry:
Ostatnio zmieniony czwartek, 20 września 2018, 14:42 przez CzarnaOwca, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 2 kwietnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Turing » czwartek, 20 września 2018, 13:12

Xyox123 pisze: Kto chce dobrze zarobić niech się przyjrzy tokenowi Pantos, który tworzy Bitpanda.com wraz z uniwersytetem Technicznym we Wiedniu. Pod koniec tego miesiąca będzie integracja z erc20 i możliwe wejście na inna giełdę. Niemieckojęzyczni ludzie strasznie wyczekiwuja tego momentu, i będą pompować to do parudziesięciu %. Wystarczyło, ze Bitpanda ogłosiła integracje dla 3 innych Tokenów, ludzie niedoczytali, ze to jeszcze nie pantos to i tak cena skoczyła o 20% w pare minut. Sporo ludzi z poza Europy chce kupić ten Token ale nie mogą bo weryfikacja w Bitpandzie jest trochę skomplikowana i platforma jest tylko dla obywateli UE.
Czym Pantos sie wyroznia? Po co w ogole im token? Czy w ogole cos juz stworzyli czy zbieraja kase na `research`?

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 16 lipca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Xyox123 » czwartek, 20 września 2018, 13:49

Jest to Multi-blockchain, dopiero zaczęli research, są dwa techniczne whitepapery. Wszystko na temat tego Tokena jest w dziale ICO tutaj na forum po Polsku. Ico się zakończyło w sierpniu, nie było presale ani bonusów. Kasę mają i kooperują z paroma większymi projektami. Mi bardziej chodziło o krótkoterminowy zarobek. Na dłuższą metę być może także da zarobić, marketcap jest mały, byle kto za projektem nie stoi, scamem nie jest. Niech trafi tylko na jakaś giełdę i będzie spora pompa moim zdaniem. Głównie to ludzie z Niemiec, Szwajcarii, i Austrii inwestują, natomiast nikt spoza UE póki co nie może nabyć tego tokenu, dodanie na jakaś giełdę dopiero to umożliwi. A nawet dużo ludzi się pytało na telegramie jak mogą zakupić.

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 28 lipca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Watashka » czwartek, 20 września 2018, 14:48

Ja sprzedaje alty i wchodze w BTC niedługo. Pewnie potrzymam jakiś czas do jakiegos konkretnego wzrostu. W tym czasie bede poszukiwał jakichś ciekawych ICO, może cos polskiego..?

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: kondzio » czwartek, 20 września 2018, 19:31

Wchodzili byście w xrp po takim wzroście licząc na dalsze wzrosty ? Po konferencji która odbędzie się 1-2 października wyszedł bym z tego.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 5 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Badoomdangboi » czwartek, 20 września 2018, 21:22

mudol pisze:No poszło w górę dokładniej to ETN, wczoraj poszedł email z dobrymi wiadomościami, nawet niezdążyłem pomyśleć a już miałem sprzedane to co wystawione za .0054$, nie sądziłem, że pójdzie dzida, dziś rano się budzę a tu po 0.006, teraz patrzę a tu już 0.0074, strach wchodzić ponownie, ale przy 0.006 też był strach a widać, że się opłacało. Teraz pozostaje mi tylko smutek i czekać na te tąpnięcie na btc, to może i ETN wróci do poziomu 0.005*. Na tą chwilę up 39% :/

e: było nawet +70% :cry:
Sprzedałeś z zyskiem? Jak tak to tylko się cieszyć. Lepiej mieć szybko wolne środki na co innego niż kisić milion lat albo się pakować w pompy i modlić, że zaraz nie będzie pikować w dół.

Trochę przykro, jak coś pójdzie raz na jakiś czas z zyskiem 20% zamiast 70%, ale lepsze to, niż nie sprzedać 5, 10, 15 razy pod rząd z zyskiem 20% i kisić czekając na te 70%. Podejrzewam, że to bardzo częsty problem grających na krypto. Napatrzy się człowiek na te sztuczne, niepoparte niczym innym niż kapitałem cwaniaczków pompy 50-500% i bagholduje jak debil zamiast zarabiać.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 20 września 2018, 22:14

Niestety, kupowałem po 0.006 więc nie tyle co zysk co mniejsza strata, choć planowałem to dłużej utrzymać. A gdybym sprzedał chociaż po 0.007 to byłby miły zysk nie mówiąc już o 0.0088$ No nic, trzeba czekać.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lester » piątek, 21 września 2018, 07:27

Kluka pisze: Nie lubię ripple ale jak ktoś chce zarobic to jest duża szansa ze właśnie rozkreca się kolejna bańka na xrp tym razem pod tego newsa https://www.cnbc.com/2018/09/17/ripple- ... -soon.html
Historycznie patrząc miesiąc to doskonały okres czasu by rozkręcić kilkuset% bańkę na ripple. A potem ludzie znowu sobie przypomną ze banki używają nie ryple a technologii ryple a te wszystkie scamcoiny są gowno warte. Ale jak się komuś stare lambo znudziło to można spróbować ;)
Dzięki za ten cynk, przeczytałem od razu jak wrzuciłeś to info i zakupiłem xrp tak, że teraz (chwilowo) stanowi większość mojego portfela. Pomału się odkuwam, bo za wcześnie wszedłem latem w alty...
Skoro tak dobrze prognozujesz - to daj cynk, kiedy się skończy pomp i zacznie dump. ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » piątek, 21 września 2018, 08:49

@Lester, a kto to wie, korekta należy się od dłuższego czasu jak psu buda. Ale xrp pożera kolejnych chcących na niej zarobic i dodaje to paliwa do wzrostow

Dodano po 4 minutach 30 sekundach:
Ja sie przesiadlem na zec, musi się niedługo wyrwać ze tego marazmu, na horyzoncie sapling, hashrate rosnie ostatnio niesamowicie, może z zapowiadanym coinbase się coś ruszy.

Dodano po 3 minutach 9 sekundach:
No i trzymam oczywiście bch
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: MinningClub » piątek, 21 września 2018, 10:33

Xyox123 pisze:
MinningClub pisze: Jak nastroje przed ogloszeniem ETF (do 10 dni) ? BTC zaliczy pewnie spaktakularny spadek a altcoiny pozamiata.
Szykuje sie dobre shortowanie. BTC w wersji optymistycznej spadnie zapewnie w granice 5500?
Mam nadzieje, że przynajmniej przed ETF pójdzie coś w górę :roll:
SEC Moves to Make Decision on VanEck-SolidX Bitcoin ETF Proposal
https://www.coindesk.com/sec-seeks-more ... tcoin-etf/

---
BitcoinWSpectrum rezygnuje z masternodow i idzie w kierunku POS-a (najnowszy chain bitcoina + lightening)
https://coinmarketcap.com/currencies/bi ... -spectrum/ (30-90sat)
Shitcoin z dobrym community i znanym w swiecie crypoto deweloperem
---
Sharder (SS) rozsyla juz do swoich testerow gotowy produkt.
Przynajmniej jedna sztuka trafi do Polski.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 5 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Badoomdangboi » piątek, 21 września 2018, 14:11

Patrzył ktoś na XLM?

Z jednej strony już niby jest 1/5 market capa XRP i stoi względnie wysoko, ale b. ładnie wyrzuciło po spadku poniżej 3000 sat no i po obecnej imprezce na XRP spodziewałbym się aftera na XLM jak ostatnio.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » piątek, 21 września 2018, 15:41

w obecnej sytuacji nie widzę szans na pogłębienie dołów na topowych altach. Wykres 3d na btc wyglada obiecująco.
To co się dzieje z XRP utwierdza mnie w przekonaniu że korporacyjne i bankierskie projekty będą miały największą światowa kapitalizację.
---

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 6 marca 2018
Reputacja: -8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Xa0s » piątek, 21 września 2018, 15:56

MAN ELA

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 15 listopada 2016
Reputacja: 79
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wantwrite2014 » piątek, 21 września 2018, 16:02

koparki pisze: w obecnej sytuacji nie widzę szans na pogłębienie dołów na topowych altach. Wykres 3d na btc wyglada obiecująco.
To co się dzieje z XRP utwierdza mnie w przekonaniu że korporacyjne i bankierskie projekty będą miały największą światowa kapitalizację.
xrp jest podobno mocno scetralizowaną kryptowalutą co o tym sądzisz? oprócz xrp jakie kryptowaluty są korporacyjne i banksterskie?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: benq » sobota, 22 września 2018, 08:22

Nie wiem w sumie gdzie to napisać, tutaj powinno pasować.
Dlaczego (wydawałoby się) poważne strony jak coinmarketcap czy coinpaprika promują shity?
Znajomy chciał właśnie zainwestować w jakieś dziwne twory, na moją zdziwioną minę, że nigdy o nich nie słyszałem oburzony powiedział - przecież to pierwsza setka cmc i pierwsza 50tka coinpaprika.

Ustawcie sobie pierwszą setkę na w/w stronach pod względem wolumenu rosnąco.
Mamy takie kwiatki na cmc jak:
Mixin - wolumen 66,000 - miejsce 87
Bitcoin Private - wolumen 96,000 - miejsce 94
Dentacoin - volume 109,000 - miejsce 73

coinpaprika:
Cryptonex - wolumen 2,800 - miejsce 54
DasCoin - wolumen 77,000 - miejsce 99

ja rozumiem, że wolumen jest przedmiotem częstych manipulacji giełdowych, ale jaki sens ma promowanie i wrzucanie w topkę walut z wolumenem, który praktycznie nie istnieje? Przecież jedna większa transakcja (i nie mówię tu o grubasach, ale nas tu na forum) wyczyściłaby cały orderbook.

Zerknijmy na konkurencję, np. cryptocompare.com
Wydają się rzetelniejsi pod względem wolumenu - "najsłabsza" waluta u nich z top 100 ma obrót na poziomie 2,77 mln - jest to Data.

Kolejne porównanie, liczby na tych stronach kompletnie się nie pokrywają.
Weźmy kilka przykładów kapitalizacji:
cmc:
BTC - 116 B
ETH - 24 B
RIPPLE - 22 B
EOS - 5 B

paprika:
BTC - 116 B
ETH - 24 B
RIPPLE - 23 B
EOS - 5 B

compare:
BTC - 116 B
Ripple - 56 B
ETH - 24 B
EOS - 0,6 B

Komu tu wierzyć?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Bit-els » sobota, 22 września 2018, 08:37

@benq, coinpaprika jest polskim projektem, napisałem do nich na publicznej tablicy na tt, żeby usunęli tego syfa dascoina

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 45 gości