W jakie waluty teraz inwestujecie.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » poniedziałek, 17 września 2018, 23:56

o btc cash jest już cicho obecnie , wycena wobec btc miażdży . Na wykresie 1w od 0.18 do 0.06 bez odbić.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 18 września 2018, 00:08

@koparki, Dokładnie, BCH nie przebił się, stał się zwykłym altem i to z tych nudniejszych. Gdyby miał konkurować spekulacyjnie z BTC, przy jego spadkach powinien rosnąć lub choć próbować. Zjazd fajny na zakup, ale może zjechać dalej - wszystko zależy od BTC. Jeśli zaznaczone okolice 300$ nie byłyby supportem przed dużym odbiciem, to byłoby gorące i pewnie długie poszukiwanie dołka pod dnem starej pompy na BCH.

Zresztą jak widzę argument fanów BCH, że Bitmain skupuje tego od cholery, to nie wiem czy płakać czy się śmiać. :)
Nadmierne inwestowanie we własne akcje i to niezmieniające trendu może się fatalnie skończyć dla projektu i czasem to typowo scamerskie akcje z giełdy. :)

Obrazek
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » wtorek, 18 września 2018, 14:28

Nie lubię ripple ale jak ktoś chce zarobic to jest duża szansa ze właśnie rozkreca się kolejna bańka na xrp tym razem pod tego newsa https://www.cnbc.com/2018/09/17/ripple- ... -soon.html
Historycznie patrząc miesiąc to doskonały okres czasu by rozkręcić kilkuset% bańkę na ripple. A potem ludzie znowu sobie przypomną ze banki używają nie ryple a technologii ryple a te wszystkie scamcoiny są gowno warte. Ale jak się komuś stare lambo znudziło to można spróbować ;)

Dodano po 8 minutach 1 sekundzie:
Najbardziej mi się podoba „...or so” :mrgreen:
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 5 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Badoomdangboi » wtorek, 18 września 2018, 19:26

Wymazywanie pisze:@koparki, Dokładnie, BCH nie przebił się, stał się zwykłym altem i to z tych nudniejszych. Gdyby miał konkurować spekulacyjnie z BTC, przy jego spadkach powinien rosnąć lub choć próbować. Zjazd fajny na zakup, ale może zjechać dalej - wszystko zależy od BTC. Jeśli zaznaczone okolice 300$ nie byłyby supportem przed dużym odbiciem, to byłoby gorące i pewnie długie poszukiwanie dołka pod dnem starej pompy na BCH.

Zresztą jak widzę argument fanów BCH, że Bitmain skupuje tego od cholery, to nie wiem czy płakać czy się śmiać. :)
Nadmierne inwestowanie we własne akcje i to niezmieniające trendu może się fatalnie skończyć dla projektu i czasem to typowo scamerskie akcje z giełdy. :)

[img]https://www.tradingview.com/x/yXhJeGnR/[/img
Ja bym BCH od razu nie skreślał. W sensie jako nienudnego alta, a nie zamiennika BTC. Już cztery razy w swojej historii rył totalne dno i zbierał wiadro pomyj na forum, żeby potem rysować pionowe linie na wykresie wywołując wiadomego użytkownika krzyczącego FLIPPENING.

Wiele się tak naprawdę w temacie relacji BTC i BCH nie zmieniło, BCH robił takiego runa nawet w 2018 jakieś pół roku temu (chyba?) i osobiście sądzę, że jeszcze nie jeden FLIPPENING przed nami ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » środa, 19 września 2018, 03:50

Link i Waves mają być dodane dziś na Bithumb'a tj. 19.09.2018 UTC+9
Linka już pompuje jedna grupa na Binance pod to, Waves narazie nie rusza sie.
proof: https://bithumb.cafe/archives/39296

Dodano po 5 minutach 13 sekundach:
Ale one są już na wielu fajnych giełdach więc to chwilowe pompki pod te wejscia, widze że waves tez już rośnie.

Początkujący
Posty: 281
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: pawel296 » środa, 19 września 2018, 07:24

godzina wejścia 2 pm (utc+9). która to będzie na nasz zegarek?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paprykarz18 » środa, 19 września 2018, 08:24

pawel296 pisze:godzina wejścia 2 pm (utc+9). która to będzie na nasz zegarek?

godz. 11.30 naszego czasu

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 18 września 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: creeeeeeep » środa, 19 września 2018, 10:02

FLIPPENING przeciez bedzie, to jasne jak slonce. BCH obecnie szykuje sie do wybicia. Jestem zaladowany pod korek i tylko zacieram raczki.

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 28 lipca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Watashka » środa, 19 września 2018, 10:21

Zastanawiam sie czy nie sprzedać wszystkich altów i nie holdować po prostu BTC. I tak kurs alsów jest zależny od wahań btc, a przynajmniej btc nie zginie jak różne alty co jakiś czas.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lester » środa, 19 września 2018, 10:34

Zgadza się kurs altów jest zależny od wahań btc, bo ten póki co wyznacza trend na całym krypto.
Nie zgodzę się natomiast z tym, że przynajmniej btc nie zginie jak różne alty co jakiś czas, bo to raczej alty, czyli kryptowaluty nie zginą ogólnie (mimo, że wiele z nich zniknie), a dominacja btc może się kiedyś skończyć, nic nie trwa wiecznie, może np. nastąpić kolejny fork, albo ten wieszczony przez wielu FLIPPENING.
Poza tym w czasie hossy alty dają wiele więcej zarobić, co jest też obarczone większym ryzykiem, bo w czasie spadków bardziej tracą.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Bit-els » środa, 19 września 2018, 10:50

Zaczyna się powolne rozchodzenie kursów. Najlepszym przykładem jest ostatnia mini hossa na "śmiesznym" doge.
Doge osiągnął poziom z marca, co odpowiada mniej więcej 12 K$ na btc.
Następnym kandydatem na zwyżkę jest dla mnie dash. Tak za 3 miesiące może być na poziomie nawet 600$

Za nie długo Kot odpali Forbesa i ukażą się na świecie w mainstreamie art o notariacie dokumentów PKOBP w blockchainie dasha. To jest fundamentalnie dla całego crypto rewelacyjna informacja i pierwsza jaskółka w trendzie. Wykorzystywanie open source blockchainów przez mega firmy.
Pijarowo strzał w 10.
I to może być impulsem dla dasha na odreagowanie bessy ponad 90%

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » środa, 19 września 2018, 10:59

Relacja btc/alt jest chora , rynek wyleczy tę nierównowagę. Nie wiem czy zwróciliście uwagę jak nieadekwatnie gwałtownie odreagował btccash na minutówkach w chwili odreagowania btc
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » środa, 19 września 2018, 15:04

koparki pisze: Relacja btc/alt jest chora
Jest taka, jak się trzyma alty na dłużej i są na stracie - wiem po sobie. Wydaje się, że to MUSI odbić itd. Prawda jest taka, że nie MUSI, ale POWINNO.
Szczerze, to niczego nie chciałbym tak, by rynek odreagował na większej skali i można było się radośnie zapakować na kilka miesięcy w alty robiąc +200-400%. :) Ale moje chcenie i wielu innych tego nie spowoduje. Niemal musi być odwrót na BTC by rynek dostał więcej pewności i odwagi.

Dodano po 5 minutach 12 sekundach:
@Bit-els, @koparki, A jak byście odczytywali, że np. XMR zrobił ewidentnie mniej od ATH do aktualnego dołka niż reszta altów? ATH 478$ a low 76$ daje -84%. Nadal sporo, ale jednak wyraźnie mniej niż te co straciły po -92% i ciut więcej od ATH.

https://athcoinindex.com/ (brakuje tu niestety ceny low po bańce, liczy tylko % od ATH i do ATH z aktualnej, z lowa trzeba samemu przeliczyć - może napiszę do gościa, który zrobił tą stronę, by to dodał:)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Bit-els » środa, 19 września 2018, 15:33

Monero od maja 2016 poszedł jakieś 500 razy, fakt dużo. Liczę od maja bo na wykresie log widać właśnie tam punk startu.
Widocznie rynek odbiera Monero za b.dobry projekt i dlatego tylko 84% w dól

Dodano po 4 minutach 18 sekundach:
Choc styczen 2016 jeszcze bardziej naturalne wypłaszczenie do hossy. Cena 0.5$ czyli jakies 800 razy. Spoko :-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » środa, 19 września 2018, 16:09

Bit-els pisze: Widocznie rynek odbiera Monero za b.dobry projekt i dlatego tylko 84% w dól
Albo jego bania nie była tak ostro wywalona i na języczku uwagi jak np. ETH czy Dash.
Prawidłowość, że im więcej coś wzrośnie tym więcej spadnie jest nieubłagana.
Monero ze względu na swoje cechy może być hodlowane przez pewne kręgi bardziej, tak samo jak Dash jest hodlowany w MN.
___________
BitJanusz pisze: Jednak faktyczny drop do zera + delisting grupy coinów IMHO zadziała "otrzeźwiająco" i spowoduje rosnącą panikę na rynku spekulacyjnych altów, których są setki...

A że to naczynia połączone, to może to przyspieszyć zjazd samego BTC w krytycznych momentach.
Poruszę tu ten opic ponownie.
Jak Ci się chcę możesz poobserwować teraz na żywo sytuacje co się dzieje jak delistują coiny.
Poloniex delistuje kilka: https://poloniex.com/exchange#btc_xbc (z prawej komunikat w "notices")

Normalna sprawa, każda giełda robi odsiew co jakiś czas. Coś odchodzi, coś przychodzi, norma.
Niekoniecznie to super shitcoiny, raczej przeciętniaki i część pół-gnioty.

Możesz zbadać czy inne giełdy, które je mają też je delistują (pisałeś chyba o lawinowym domino jak jedna giełda delistuje, co jest chyba na wyrost). Fajnie widać reakcję na taką informację, zwłaszcza jak jest to główna giełda lub jedyna danego coina.

Oczywiście jak Ci się chcę, po prostu zapamiętałem co pisałeś i sobie przypomniałem widząc to. :)

Wpływ na BTC i rynek takich delistów jest zerowy, co do tego będę się upierał. Pozdrawiam.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BitJanusz » środa, 19 września 2018, 17:04

Możliwe, niemniej to delist crapu (EMC2 dziecko jednego PND ;)) i raczej na nikim nie robi to wrażenia. Miałem na myśli sytuację, gdzie występuje delisting wielu coinów z którymi wiązano większe nadzieje, niż PND. Skorelowany ze zjazdem BTC, a nie w trakcie boczniakowania.

BTW
Wymazywanie pisze:
Szczerze, to niczego nie chciałbym tak, by rynek odreagował na większej skali i można było się radośnie zapakować na kilka miesięcy w alty robiąc +200-400%. :)
400% to takie nano zrobiło w kilka dni od dołka ;)

Ja nie tykam ostatnio altów, bo nie wychodzi mi to w ogóle. jak coś uznam za wyprzedaną promocję, to na 90% spadnie w jeszcze większym crashu. A potem podniesie się na tyle, by dać zarobić tym, co kupili na dnie, ale do mojej ceny zakupu nie dojdzie - zawróci tuż przed i pogłębi dołek :lol:

Gdyby spadło BTC do tych mitycznych 3k, to może bym zaryzykował z czymś pokroju DCR. Raczej wielkiego zarobku bym nie miał, ale to fajny coin. POS, przyzwoity % z tego POS co roku (ok 20% obecnie?), team od BTC, ograniczona ilość, fajny roadmap, aktywna społeczność. Ale na czymś takim nie zarobisz, a na g*wnie typu LINDA czy inne PACC potrafisz przykoksić tysiące procent na prawdziwym bull market.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » środa, 19 września 2018, 17:07

@BitJanusz, VRC i NEOS są lepsze niż zwykłe shity z tego zestawu z tego co kiedyś śledziłem (teraz może już nie) Jasne, że ETH czy DASH itp. giełda kierowana osobą zdrową umysłowo nie zdelistuje. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 15 listopada 2016
Reputacja: 79
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wantwrite2014 » środa, 19 września 2018, 18:39

Ciekawa informacja o ripple co o tym sądzicie?
https://atlas.bitmarket.pl/ripple-zaplacisz-na-youtube/

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 2 kwietnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Turing » czwartek, 20 września 2018, 00:23

wantwrite2014 pisze: Ciekawa informacja o ripple co o tym sądzicie?
https://atlas.bitmarket.pl/ripple-zaplacisz-na-youtube/
How does it work?
Users sign up for Coil and pay a fixed monthly subscription. When they visit a supported website we donate to the creator on their behalf.
Czyli placisz Coil'om $ a oni przesylaja sianko (XRP) jak wejdziesz na czyjas strone - bez zadnej interakcji... prawie, bo musisz miec w przegladarce extension. Pomysl calkiem spoko bo moga sciagac kase za ogladane sekundy filmu na YT (otwieraja strumien danych). Z drugiej strony suchar - Coil to posrednik ktoremu dajesz kase. Poczkamy na W3C Payments, byc moze kiedys bedzie jakas natywna integracja platnosci bez ogranieczen.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: GoPro » czwartek, 20 września 2018, 08:52

Turing pisze:

Czyli placisz Coil'om $ a oni przesylaja sianko (XRP) jak wejdziesz na czyjas strone - bez zadnej interakcji... prawie, bo musisz miec w przegladarce extension. Pomysl calkiem spoko bo moga sciagac kase za ogladane sekundy filmu na YT (otwieraja strumien danych). Z drugiej strony suchar - Coil to posrednik ktoremu dajesz kase. Poczkamy na W3C Payments, byc moze kiedys bedzie jakas natywna integracja platnosci bez ogranieczen.
To nie lepsza jest przegladarka Brave, ktora ma ta opcje od chyba 8 lub 9 miesiecy?
Maja w niej swoja walute BAT i dobrze im idzie!
Juz wole token ERC20 niz Ripple ;)

Dodatkowo w niedalekiej przyszlosci, jesli dezaktywujemy Adblocka w przegladarce, bedziemy otrzymywac tokeny BAT za to, ze zgadzamy sie wyswietlac reklamy w przegladarce.
Fajnie miec wybor (AdBlock), a jeszcze czesc zyskow otrzymac.

Widze przed BAT wielka przyszlosc i wielkie wzrosty jak ruszy ten program z kasa za reklamy.

Kto nie chcialby dostac paru $ miesiecznie, za to, ze ma przegladarke Brave zamiast Chrome?

Dodatkowo ci ktorzy zainteresuja sie tym odpowiednio wczesnie i przetrzymaja tokeny zarobia pieknie na wzroscie jego wartosci :D

Ja juz w BAT jestem zaladowany, co prawda nie na dolku, ale od tego co wlozylem licze na okolo 1000-2000% zysku (bo obstawiam, ze bedzie kosztowac 5$+)

Dodatkowo czuje po kosciach, ze BCH i LTC dadza zarobic (niestety mam tylko troche BCH i 0 LTC, bo poinwestowalem za szybko w inne rzeczy :D )

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości