W jakie waluty teraz inwestujecie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: benq » piątek, 23 marca 2018, 12:26

@wirknc, a co z głębokoscią rynku? Bo dzienny wolumen na poziomie 8 000$ wygląda zabawnie, połowa ludzi choćby tu na forum może podbić cenę do niebotycznych wartości, tylko komu to potem sprzedać?

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wirknc » piątek, 23 marca 2018, 14:02

benq pisze: @wirknc, a co z głębokoscią rynku? Bo dzienny wolumen na poziomie 8 000$ wygląda zabawnie, połowa ludzi choćby tu na forum może podbić cenę do niebotycznych wartości, tylko komu to potem sprzedać?
Zgadza się! Wydanie platformy było planowane na 10 stycznia chociaż członkowie grupy na telegramie doskonale wiedzieli że team się nie wyrobi. Pomimo tego volume przed i po 10 stycznia był wielomilionowy. Tym razem platforma wychodzi naprawdę. Wiem że w styczniu były kompletnie inne warunki na rynku ale pomimo tego sądzę że tym razem też będzie się dało zarobić. Poza tym temu teamów kompletnie nie zależy na hypie, wręcz tego unikają i wielokrotnie powtarzali że udowodnia swoją pracę przy wyjściu platformy. Praktycznie nigdy nie wrzucili wielkich newsów żeby budować hype. Aktualnie jak mówią piszą artykuły offline a będą je udostępniać po starcie platformy. ICO było we wrześniu a to był najgorszy miesiąc dla każdego ICO, zebrali tylko około 3k ETH i chcieli je przedłużyć jeszcze na listopad. Ale inwestorzy nie byli zadowoleni więc odwołali ICO a niesprzedane tokeny spalili. Kilka osób na telegramie w lutym sugerował że to scam i niewiadomo czy takie osoby w rzeczywistości istnieją, bez żadnego namysłu odpowiedzieli że za kilka dni zrobią live stream i zrobili... Ja im poprostu wierzę... Potencjał do wzrostu przeogromny. W maju wydają App na telefon. W czerwcu będą dodawać więcej topowych krypto jak ripple, monero, itd... Na starcie będą obsługiwać wiele różnych modeli płatności jak PayPal, skrill, itd... Wydaje mi się że właśnie tego w świecie krypto brakuje... Łatwej realizacji zysków bez pośrednictwa giełdy na prostej aplikacji w telefonie. Do tego śmieszne fee, przy tej cenie tokena sprzedaż 50btc to niecałe 4$. O podatkach chyba nie muszę wspominać... Najnormalniej w świecie wierzę w ten projekt bo ma realne zastosowanie, nie jak 95% innych crypto... Osobiście nie znam żadnego projektu z w pełni działająca platformą o market capie 2.5m. Stosunek ryzyka do potencjalnego zarobku dla mnie wygrywa pod każdym względem. Ale to tylko moje zdanie... Dla mnie to taki "hidden gem". MOGĘ SIĘ MYLIĆ!!!

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: MinningClub » piątek, 23 marca 2018, 15:52

LinX pomimo spadku btc nadal ostro w górę.
Newsy już w ten weekend.
Ciekawe czy będą przełomowe.
To jeden z najbardziej tajemniczych projektów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » piątek, 23 marca 2018, 18:48

Krachu1895 pisze: @Wymazywanie,
Bez obrazy, ale czy czytałeś w ogóle coś o tym SpaceChain poza postem Paprykarza? Bo zdążyłeś ocenić go już jako shitcoina, a mi wydaje się, że to naprawdę może być świetny projekt.

Tylko z opisu. Nie nazwałem tego shitcoinem. Jeśli umiesz czytać ze zrozumieniem, to mój post był raczej nie o projekcie ale na temat zdziwienia, że mimo kardynalnych wad jako czegoś do inwestycji, dostało to ocenę 8/10. Zastanawiające było też pisanie na wstępie posta, że niektóre projekty zrobią x100. Uznałem tekst za rodzaj reklamy czegoś w co się samemu wchodzi. Co jest dość normalne na forum.

Za co zostałem nazwany gamoniem. ;)
paprykarz18 pisze: Takie wpisy sprawiają, że mam ochotę robić research tylko dla siebie i pierdzielić
gamoni z forum, którzy zamiast podziękować, że ktoś dzieli się z nimi swoim spojrzeniem i rezultatami swojej pracy, bezpodstawnie oczerniają.
:lol: :lol: :lol:

Opis projektu od paprykarza bardzo fajny i super, że wymienia wady.
Ja tego raczej nie kupię, ale nie mam pojęcia czy da zysk. Sam pomysł projektu to dla mnie raczej kosmiczny i efekciarski bubel, ale może chwyci, kto wie.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paprykarz18 » piątek, 23 marca 2018, 21:27

Wymazywanie pisze:Ja tego raczej nie kupię, ale nie mam pojęcia czy da zysk. Sam pomysł projektu to dla mnie raczej kosmiczny i efekciarski bubel, ale może chwyci, kto wie.
Gdyby cokolwiek w krypto było bardziej pewne... nie byłoby takiej stopy zwrotu :)
Robiłem - bardziej lub mniej dogłębne - researche setek projektów. Niektóre - w tym ten - moim zdaniem mają to coś, co wróciło moją uwagę i pozwoliło mi (co potwierdzili koledzy z zespołu) go wysoko ocenić. Do tej pory się sprawdzało. Zobaczymy, jak będzie w przyszłości (najbliższej lub dalszej). Zawsze podkreślam - najważniejsze to mieć swoje własne zdanie poparte własnym researchem.
MinningClub pisze: LinX pomimo spadku btc nadal ostro w górę.
Newsy już w ten weekend.
Ciekawe czy będą przełomowe.
To jeden z najbardziej tajemniczych projektów.
Wszystkim zainteresowanym inwestycją w Linx polecam lekturę moich uwag na http://kryptorating.pl/pliki/nowa_publikacja.pdf
Tworząc przeciwwagę do wpisów @MinningClub, uważam iż warto informować, z jakim wielkim ryzykiem się ona wiąże. Linx wciąż może się okazać scamem, a zwodzący od wielu miesięcy team może napompować cenę i zrobić zrzut. Sam symbolicznie wszedłem, ale to bardzo ryzykowna gra.
Ostatnio zmieniony piątek, 23 marca 2018, 22:47 przez paprykarz18, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: redlumek » piątek, 23 marca 2018, 21:44

Świetne opracowanie - zwłaszcza te opisy kryptowalut. Czytając poprzednie twoje posty myślami dobieralem się do opracowań stworzonych przez wasz zespół.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: obiektywny » piątek, 23 marca 2018, 21:49

Co takie się dzisiaj wydarzyło że mamy taki gigantyczny wzrost Storm i Veri ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 582
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: FortiDude » piątek, 23 marca 2018, 21:53

Storm pojawiło się na binance. Ale czy coś jeszcze to nie wiem.

Dość sporo BNB sprzedałem ze sporym zyskiem ale nie wiem czy nie zawcześnie :D

Początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 8 lutego 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Frezu » piątek, 23 marca 2018, 22:04

gunbus pisze:
FortiDude pisze:To chyba zły znak :p
Może tak, a może nie. Wtedy były inne czasy, o BTC mało kto słyszał (a wielu z tych co słyszeli, nie brało "na poważnie"), a co dopiero o innych krypto. Z drugiej strony na pewno wiele z obecnych altów to shity, piramidy itd. wiele z nich w końcu zniknie.

Może wtedy nie był właściwy moment dla krypto (poza BTC o/c), może teraz też nie jest właściwy (w Polsce na pewno nie jest).
Dobra to napisz mi dlaczego powstaje tego tyle jak grzyby po deszczu ? No chyba nie chcesz mi powiedzieć że 80 % tworzy piramidy , 80% ludzi je kupują . Jest tego coraz więcej i wszyscy się cieszą. To tak nie działa . coś musi być na rzeczy

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paprykarz18 » piątek, 23 marca 2018, 22:21

FortiDude pisze:Storm pojawiło się na binance. Ale czy coś jeszcze to nie wiem.
Dzisiaj ogłosili wejście na koreańską giełdę Upbit. To pewnie dlatego ta pompa.
Długo szukać nie trzeba było. Wystarczyło wejść na ich twitter ;)

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Tropt » piątek, 23 marca 2018, 22:36

No ładnie a ja go sprzedałem dwa dni temu :D obecnie ATS wybija ładnie w górę może to być dobry moment żeby sprzedać i odkupić taniej - swoje sam sprzedałem po 140

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 22 stycznia 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: cryptolowca » piątek, 23 marca 2018, 23:33

Wanchain na giełdzie !! Stało się a to dopiero początek. 12x zysk w 1 dniu przy takim rynku. Coraz bliżej miliona xD
Niedowiarków zapraszam na yt : Cryptołowca

Początkujący
Posty: 211
Rejestracja: 20 lipca 2017
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: gunbus » sobota, 24 marca 2018, 14:48

Frezu pisze:
gunbus pisze:
FortiDude pisze:To chyba zły znak :p
Może tak, a może nie. Wtedy były inne czasy, o BTC mało kto słyszał (a wielu z tych co słyszeli, nie brało "na poważnie"), a co dopiero o innych krypto. Z drugiej strony na pewno wiele z obecnych altów to shity, piramidy itd. wiele z nich w końcu zniknie.

Może wtedy nie był właściwy moment dla krypto (poza BTC o/c), może teraz też nie jest właściwy (w Polsce na pewno nie jest).
Dobra to napisz mi dlaczego powstaje tego tyle jak grzyby po deszczu ? No chyba nie chcesz mi powiedzieć że 80 % tworzy piramidy , 80% ludzi je kupują . Jest tego coraz więcej i wszyscy się cieszą. To tak nie działa . coś musi być na rzeczy

No przecież sam sobie odpowiedziałeś: " jak grzyby po deszczu", gdzie deszczem jest "przebicie się do mainstream-u" (spadł deszcz informacji, to i krypto zaczęły kwitnąć, ile byłyby warte BentynCoiny 2 lata temu? Ile będą warte za następne 2?). Chciwość robi swoje. Z jednej strony chciwość twórców (shitcoiny, piramidy, czy DAO), z drugiej spekulantów (grupy sygnałowe, pump and dump, fomo, fud).

Nie twierdzę, że to nie jest moment dla krypto, ale też nie twierdzę, że jest, bo nie znam przyszłości (tak samo jak nie wiem, czy to tylko moment, początek, czy początek końca). Przy "tulipanach" też wszyscy się cieszyli, przy "dotcom-ach" również, jak i przed 2008 (polecam obejrzeć film "Big Short"). Może krypto skończy jak tamte bańki, a może stanie się dla fiatów, tym czym stały się silniki spalinowe dla parowych. Czas pokaże.

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 23 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: jakopski » sobota, 24 marca 2018, 20:28

@wirknc
przeczytalem twoj post na temat Qvolta mysle ze bardzo bardzo ryzykowny projekt ale warto zainestowac jakies grosze na probe :D chociaz volume 24/h i market cap ostro odstrasza pozdrawiam

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BlindKiler » sobota, 24 marca 2018, 21:57

Authorship (ATS) 2 kwietnia wypuszcza wersję beta v2 swojej platformy jest szansa na spory zarobek. Gdy wypuszczali pierwszą betę w styczniu cena skoczyła do 800 sato, aktualna cena to 130-150 sato i szykuje się pod wystrzał. W planach mają też wejście na nową giełdę.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wirknc » niedziela, 25 marca 2018, 11:25

jakopski pisze:@wirknc
przeczytalem twoj post na temat Qvolta mysle ze bardzo bardzo ryzykowny projekt ale warto zainestowac jakies grosze na probe :D chociaz volume 24/h i market cap ostro odstrasza pozdrawiam
Nie tylko Ciebie odstrasza ale jak ruszy FOMO to osiągnie 1$ zanim zdążysz herbatę zaparzyć. Już to przerabiałem kilkukrotnie na tym tokenie, mam nadzieję że tym razem będzie tak samo pozdrawiam.

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: MinningClub » niedziela, 25 marca 2018, 22:56

Linx już +70% od czasu mojego ostatniego posta.
Został zauważony przez wiele grup.
Nadal czekamy na przełomowe newsy.

Pirl zakończył testy masternodów.
wymagane 20 tys sztuk pirla na 1 masternoda.
Powinien poszybować

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: pk456 » poniedziałek, 26 marca 2018, 15:17

Jak ktoś się nie załapał na wystrzał Qlink przed wejściem na Binance to może jeszcze próbować, ja swoje sprzedałem niestety znacznie poniżej szczytu, ale wciąż wg. mnie cena atrakcyjna i będzie można za chwilę taniej odkupić. Ewentualnie można obserwować co dalej będzie się działo.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wirknc » środa, 28 marca 2018, 14:24

PKO wprowadza technologię blockchain :ugeek:
https://www.money.pl/banki/wiadomosci/a ... 01861.html
"Coinfirm już zbudował odpowiednią platformę do badania autentyczności dokumentów - nazywa się ona Trudatum"
https://businessinsider.com.pl/technolo ... rm/3vdf4ln
coinmarketcap
https://coinmarketcap.com/currencies/amlt/
świerzy token jeszcze nie szukałem nic na ten temat co o tym myślicie??
bardzo szybki "pick up"

Wygadany
Posty: 638
Rejestracja: 1 lipca 2017
Reputacja: 111
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: gofer » środa, 28 marca 2018, 18:18

wirknc pisze: świerzy
W krypto chyba terz taki jesteś :mrgreen:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości