W jakie waluty teraz inwestujecie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 366
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Connemara » sobota, 17 lutego 2018, 20:30

a gdzie trzymać MTH, UTNP i IGNIS?
nie znalazłem na ich stronach portfeli

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 1 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mleczus1 » sobota, 17 lutego 2018, 21:20

Kto juz jest w CXO ? Wyglada dobrze na przyslosc . Mimo wzrostu chyba nadal warto wejsc w longterm.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: kamil1991 » sobota, 17 lutego 2018, 21:24

Zaciekawił mnie spadek APP Coins tak więc kupiłem 500 sztuk, teraz tylko czekać ; ]
Zastanawiałem się czy wchodzić ale jak zobaczyłem przypadkiem na wczesnym sygnale tu http://kryptersi.pl/2018/02/17/wczesne- ... erzy-gore/ to wlazłem! Oby świeca do góry - pozdro panowie i panie ;).

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 5 lutego 2018
Reputacja: 214
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: kenioctiB » sobota, 17 lutego 2018, 22:53

Tyson pisze:
kenioctiB pisze:
Tak jak pisalem 2pierwsze rundy ico ignisa wykupione przez grubego. Niewiem czemu tylko nxt rosnie rowniez.

Zalecam obserwacje:) ja hodluje ignisa na long bo airdropy z niego beda
Podzielam Twoje zdanie, również zamierzam hodlować Ignis. Posiadam trochę Ignis po airdropie. Wierzę, że Ignis kiedyś da zarobić tak jak nxt. Czy jest sensowny sposób na dokupienie Ignisa poza bittrex? Giełda AEX (czy można wypłacać bez weryfikacji? Na hitBTC do tej pory nie mam pewności czy ten Ignis to future czy już normalny, poza tym nie działają tam wypłaty.
no walecie ignisa (czyli wallet ARDOR, bo to jego OJCIEC, Na Ardorze mozemy trzymac ARDOR,IGNIS), coin exchange za ardora. Kup ardora, i ost bylo za polowe ceny za 100 ard 200 ignisa. J

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 3 czerwca 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ptr111 » niedziela, 18 lutego 2018, 02:02

@Connemara - UTNP możesz trzymać w MyEtherWallet. Adres kontraktu - 0x9e3319636e2126e3c0bc9e3134AEC5e1508A46c7
Decimals 18

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 366
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Connemara » niedziela, 18 lutego 2018, 15:20

ptr111 pisze:@Connemara - UTNP możesz trzymać w MyEtherWallet. Adres kontraktu - 0x9e3319636e2126e3c0bc9e3134AEC5e1508A46c7
Decimals 18
Tak, dzięki, to już ogarnąłem.
MTH tak samo, to jest ERC20: https://etherscan.io/token/0xaf4dce16da ... ac40631f16

Czy dobrze rozumiem, że jak mi już przyjdzie Ledger, to team move trzymać wszystkie tokeny ERC20?

przy okazji, czy ktoś zna portfel imToken? https://token.im/

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 23 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: jakopski » niedziela, 18 lutego 2018, 20:22

Jeff pisze: @jakopski,

Stakujesz jak komp jest wlaczony i wallet otwarty. Mozesz wyplacac i wplacac kiedy chcesz, ale do stakowania licza sie monety ktore sa w wallet minimum 24 godziny.
zabezpieczam haslem samym czy "seedem" i haslem? przykladowo jak chce wejsc na swoj portfel na innym kompie to nie widze opcji "zalogowania sie" troche tego nie czaje ;/ bo przykladowo jak strace kompa swojego na ktorym mam portfel jak potem odzyskam bo tez jak wpisywalem i robilem seeda to potem mialem wpisac haslo i blad wyskoczyl i wallet mi sie wylaczyl i musialem zmienic haslo ktorego nie ustawilem i sie okazalo ze poprzednim haslem byl moj "seed" ktory sobie wymyslilem i zmienilem haslo i teraz tylko te haslo jest wazne czy to i to? wiem ze mecze moze odpowiesz pozdro z gory dziekuje

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: osek6 » niedziela, 18 lutego 2018, 20:26

Na nowym kompie seed jest również hasłem póki nie zmienisz na swoje...tak jest przynajmniej na portfelu sia ...myśle ze i u Ciebie tez.

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 23 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: jakopski » niedziela, 18 lutego 2018, 20:54

chodzi o to ze na tym portfelu trzeba samemu wpisac seeda i haslo ale cos nie czaje tego

Dodano po 24 minutach 58 sekundach:
nie ma tam opcji logowania usuwam i sciagam od nowa ten portfel i ciagle wyskakuje ten sam nic nie moge wiecej zrobic...

Początkujący
Posty: 244
Rejestracja: 22 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: dooomino » poniedziałek, 19 lutego 2018, 11:53

Z racji, że coś tam kopie to szukam walut które przez spadek bitcoina poleciały najbardziej.. Znalazłem HUSH w czasach szczytu był po 18USD teraz leci płasko po 2.50 USD. Zwykła Grudniowa pompka która się już nigdy nie powtórzy bo ta moneta to zwykła kopia która nic nie zmienia czy też zakładając, że bitcoin się nam ustabilizuje to zacznie się ponowne pompowanie ceny? Próbuję określić jakieś prawdopodobieństwo i ciekawe jestem jakie założenia ma większość górników :)

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: suszini » poniedziałek, 19 lutego 2018, 11:59

dooomino pisze: Z racji, że coś tam kopie to szukam walut które przez spadek bitcoina poleciały najbardziej.. Znalazłem HUSH w czasach szczytu był po 18USD teraz leci płasko po 2.50 USD. Zwykła Grudniowa pompka która się już nigdy nie powtórzy bo ta moneta to zwykła kopia która nic nie zmienia czy też zakładając, że bitcoin się nam ustabilizuje to zacznie się ponowne pompowanie ceny? Próbuję określić jakieś prawdopodobieństwo i ciekawe jestem jakie założenia ma większość górników :)
Kurcze, mogłeś pisać wcześniej, bo nie ma mnie w domu teraz, a tam właśnie została moja kryształowa kula :)

W grudniu/styczniu pompowane było wszystko z byle powodu. Jeśli btc znowu mocno odbije to po jakimś czasie alty też odbiją, choć nie spodziewałbym się poziomu z przełomu roku.

Początkujący
Posty: 244
Rejestracja: 22 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: dooomino » poniedziałek, 19 lutego 2018, 12:13

Nie zrozumieliśmy się może ja źle to opisałem. Pisząc post chciałem opinii czy ktoś widzi coś w tej monecie coś co przy dobrych wiatrach przyniesie nam dobrą przyszłość, właściwie pytanie powinno brzmieć.. Zainwestowałbyś w nią? :roll: W przypadku kiedy prawdopodobieństwo wystrzału jest takie samo jak rzut monetą i trafienie Orzełka to dla osoby zajmującej się minigiem jest to za duże ryzyko :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 19 lutego 2018, 15:20

Hush, przy pęknięciu bańki był nawet po 1.40$, ostatnio latał po 2.88$ więc już zysk podwójny był, czy wskoczy na 18$? Nie sądzę, ale do tych 5$ mógłby.
Leci w górę ZCL, ale to pewnie efekt, że 28 lutego będzie fork (bitcoin private), przy pęknięciu był po 67$ (dziś po 197$) więc też można było sporo zyskać.

Początkujący
Posty: 747
Rejestracja: 12 lutego 2018
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Altcoiner » wtorek, 20 lutego 2018, 18:12

Witam ponownie.

Monetha (mth) wygląda coraz bardziej obiecująco. Ceo zapowiedział działania marketingowe po wypuszczeniu produktu 31 marca. Zaobserwowałem również coraz więcej hypu na temat projektu (szczególnie w Azji). Zresztą widać to na wykresie, w kilka dni +60%, rosnący wolumen. Najbardziej podoba mi się to, że nawet rajd btc nie robi wrażenia na kursie.

Jeśli ktoś zarobi dzięki mnie, chętnie przyjmę napiwek. Pamiętaj, że to tylko przedsmak poważniejszego wzrostu.

MTH 0x43000d460f23ca4fb1614badb49223a753e93db9

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: MinningClub » czwartek, 22 lutego 2018, 00:48

Altcoiner pisze: Witam ponownie.

Monetha (mth) wygląda coraz bardziej obiecująco. Ceo zapowiedział działania marketingowe po wypuszczeniu produktu 31 marca. Zaobserwowałem również coraz więcej hypu na temat projektu (szczególnie w Azji). Zresztą widać to na wykresie, w kilka dni +60%, rosnący wolumen. Najbardziej podoba mi się to, że nawet rajd btc nie robi wrażenia na kursie.

Jeśli ktoś zarobi dzięki mnie, chętnie przyjmę napiwek. Pamiętaj, że to tylko przedsmak poważniejszego wzrostu.

MTH 0x43000d460f23ca4fb1614badb49223a753e93db9
Nie zniechęca Ciebie wartość Circulating Supply: 217 017 764 ? w setkach dolarów to to raczej nie będzie

Dodano po 37 minutach 15 sekundach:
Polecam inwestycje środków w UTK (Utrast). Kwiecień powinien być przełomowy dla tej waluty. Start serwisu który ma być konkurencją dla paypal-a. https://utrust.io/. Team jest bardzo profesjonalny.


Polecam również mieć w obwodzie LINX-a. Dobre wieści mają pojawić się jeszcze w 1Q tego roku. Od 2Q ma rozpocząć się marketing waluty.
Ten linx to dość ciekawa waluta owiana tajemnicą inna niż wszystkie. Deweloperzy na pierwszym miejscu stawiają na rozwój waluty w świeci rzeczywistym. Troszkę lekceważąco podchodzą do sztucznego "pompowania ceny".
Linx ma prawdopodobnie podpisany kontrakt z siecią klubów w UK. Dodatkowo pragną stworzyć platformę do zakupu muzyki która omijałaby pośredników. (polecam odpowiedzieć telegrama linx-a - tak dobrej atmosfery nie widziałem na innych grupach)

SYSCOIN - zapowiada masternody na koniec Marca

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 22 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: jcala » czwartek, 22 lutego 2018, 14:13

Wicherek pisze: dostaniemy kiedys tego Ignis`a na bittrex czy juz mozna zapomniec ?? albo pewnie dadza w momencie gdy juz cena bedzie po $0.000000001
ja rowniez czekam na ingisa, ale to na gieldzie hitbtc. mialo wyjsc z poczatkiem roku a nadal nic nie ma. czy ktos na tej gieldzie tez ma z ignisem problem?

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 8 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mojzesz88 » czwartek, 22 lutego 2018, 14:22

Ignis na bittrexie jest dostepny od konca stycznia

Początkujący
Posty: 747
Rejestracja: 12 lutego 2018
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Altcoiner » czwartek, 22 lutego 2018, 16:11

MinningClub pisze: raczej
Dlaczego ma mnie zniechęcać ?


Idąc Twoim tokiem rozumowania, UTK ma Circulating Supply
277 226 583 UTK

No i w zespole Monetha jest Eric Duprat, który wyniósł pay pal na szczyt.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: michal3454 » piątek, 23 lutego 2018, 16:20

Wchodzi ktoś w vechain? za 3 dni ma mieć rebranding i rzekomo ma wejść na koreańską giełdę coinnest. Warto więc chyba nie wyprzedawać przed rebrandingiem, koreańczycy potrafią srogo pompować

Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 9 listopada 2013
Reputacja: 838
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: pabloj » piątek, 23 lutego 2018, 16:49

@michal3454, Te rebrandingi to jakaś plaga ostatnio : P

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości