W jakie waluty teraz inwestujecie.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Ver111 » wtorek, 6 lutego 2018, 23:48

Własnie bardzo mnie teraz interesuje ta sytuacja. Może warto by w to wejść, może jeszcze się taka sytuacja powórzy? Miliard dolarów został w to najpierw wsadzona a później wyciągnięty w przeciągu pół godziny.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 8 października 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Karolak » środa, 7 lutego 2018, 00:05

Miliard dolarow wsadzony przy volume 100k usd? Czy wyscie powariowali? Kapitalizacja = ilosc coinow x cena. Czyli jak mam shitcoina przy milionie coinow i ja sam sobie na shitgieldzie wypompuje cene za 20k usd do 40$ za coina to nagle wychodzi ze capitalizacja =40$ * 1kk coinow = 40 mln market cap. Tylko jakbym chcial zeby ktokolwiek kupil te coiny ode mnie to by sie okazalo, ze nie sprzedalbym zadnego. Wykres kapitalizacji to chwilowy iloczyn liczby tokenow * chwilowa (aktualna cena). Zapamietjacie sobie raz na zawsze, bo ciezko czytac takie brednie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: prezes » środa, 7 lutego 2018, 08:39

@Karolak, czego się spodziewasz od ludzi jak cały mainstream jak jest tylko bessa na giełdach to pisze, że wyparowały miliardy dolarów z giełd a w szkołach uczą że inflacja jest dobra a deflacja zła. Skąd ludzie mają wiedzieć że jest inaczej jak maja takich a nie innych mentorów i takie a nie inne autorytety, których słuchają.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: janku66 » środa, 7 lutego 2018, 09:25

prezes pisze: Skąd ludzie mają wiedzieć że jest inaczej jak maja takich a nie innych mentorów i takie a nie inne autorytety, których słuchają
Do tego czasem mądrość i inteligencja nie wystarczy by przejrzeć na oczy. Ilu mądrych ulega propagandzie, kłamstwu, sektom.
Aby nie iść bezmyślnie jak owcy w stadzie potrzebne jest budowanie logicznego myślenia i sporo wysiłku ze swojej strony. Bez zbierania faktów, ich analizy i szerokiej podejrzliwości co do tego co słyszymy, trudno jest pomyśleć, że jest inaczej niż ktoś nam pokazuje.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 1 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mleczus1 » środa, 7 lutego 2018, 12:24

czy ktos moze kopie Electroneum mobilnie?

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 7 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Tarantulino » środa, 7 lutego 2018, 15:13

Słyszeliście o NewYorkCoin? Jestem ciekaw opinii o tym projekcie, jest już kilka punktów w Nowym Jorku które akceptują płatności tą krypto. Transfer środków odbywa się bez pobrania prowizji i jest 5x szybszy niz LTC. Ktos zainwestowal?

REX
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: REX » czwartek, 8 lutego 2018, 01:21

mleczus1 pisze: czy ktos moze kopie Electroneum mobilnie?
póki co betatesterzy mogą to kopać - wytarczyło zapisać się odpowiednio wcześniej. Urobek z testów miał początkowo nie być liczony jednak oficjalne info głosi, że wykopane monety zostaną przelane na konta z chwilą uruchomienia oficjalnego mobile miningu ETN

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 1 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mleczus1 » czwartek, 8 lutego 2018, 09:04

REX pisze:
mleczus1 pisze: czy ktos moze kopie Electroneum mobilnie?
póki co betatesterzy mogą to kopać - wytarczyło zapisać się odpowiednio wcześniej. Urobek z testów miał początkowo nie być liczony jednak oficjalne info głosi, że wykopane monety zostaną przelane na konta z chwilą uruchomienia oficjalnego mobile miningu ETN
No wlasnie jak kopie sobie, chcialem spytac kogos kto ma jak to idzie bo u mnie troszke slabo w porownaniu z tym co pisze sie w necie. Na jeden ETN czekalem kilkanascie godzin chyba

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 7 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Tarantulino » czwartek, 8 lutego 2018, 14:33

Pierniks - ciekaw jestem jak ukształtuje sie cena action coina, też mam darmowe coiny z akcji promocyjnej :) Szczerze mowiąc mysle ze to beda grosze, choć Stellar też taka akcje prowadzil ;)

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 22 stycznia 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: cryptolowca » piątek, 9 lutego 2018, 12:10

Aktualnie ico które chce zainwestować - dock , gonetwork , tomocoin, kairos, wanchain dokupienie na giełdzie. Inwestuje od pół roku w ico i świetnie idzie $$ . Dla zainteresowanych nick na youtube : Crypto Łowca .

Airdropy- darmowe tokeny rejestrujemy się i polecamy linka. Musisz posiadać telegram podstawowe narzędzie do komunikacji społeczności ico

Może kogoś zainteresuje
https://airdrop.havven.io?kid=KZZ7V

https://telegram.me/crncRef_bot?start=Loading...
Ostatnio zmieniony piątek, 9 lutego 2018, 12:17 przez cryptolowca, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wrip » piątek, 9 lutego 2018, 12:16

cryptolowca pisze: od pół roku w ico i świetnie idzie $$
Co się dziwić jak inwestowałeś w szczytowych chwilach bańki. Ciekawe czy będzie tak kolorowo teraz i później.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 22 stycznia 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: cryptolowca » piątek, 9 lutego 2018, 12:18

3 dni temu wyszło bluzzele w które zainwestowałem w ico i przy takich spadkach 7x zysk.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » sobota, 10 lutego 2018, 08:39

XRP - koło +50% w wartości w $ i $t w 24h - wygląda na to, że przebiło z impetem 2 linie trendu spadkowego i romansuje z .236 fibo. Tutaj juz ma poważny opór, ale wygląda konkretnie, pewnie zrobi świetny peak. Wolumen 24h taki jak ETH na ten moment i jest to jakieś 40% wolumenu na BTC.



Dodano po 14 minutach 44 sekundach:
Własnie zeżarto w kilkadziesiąt sekund na Bittrexie sellwalla na ok. 1 milion $. Boty jechały jak szalone. :mrgreen:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 22 stycznia 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: cryptolowca » sobota, 10 lutego 2018, 18:16

Nowe ico ,strony do szukania ico, zarobek
https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=AD3uG5C4sa4

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 9 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wijtek » sobota, 10 lutego 2018, 19:02

Tarantulino pisze:Pierniks - ciekaw jestem jak ukształtuje sie cena action coina, też mam darmowe coiny z akcji promocyjnej :) Szczerze mowiąc mysle ze to beda grosze, choć Stellar też taka akcje prowadzil ;)
Czesc. Moglbys jeszcze przypomniec w jakich ilosciach tokeny Stellara byly rozdawane? Dzieki wielkie.

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 3 czerwca 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ptr111 » sobota, 10 lutego 2018, 22:15

Wg mnie warto zainwestować w Universa, póki jeszcze na wczesnym etapie rozwoju i cena jeszcze niska, a projekt solidny i myślę że znajdzie praktyczne zastosowanie w realnym świecie. Od 2 dni jest już na pierwszej giełdzie a mianowicie Cobinhood(dość nowa giełda działająca od października, bez opłat, z jeszcze małym wolumenem ale prosta i fajna w obsłudze) Kupiłem ok 2 miechy temu 74k tokenów w ICO($0.012) a obecnie jest w okolicach $0.04-0.05, ale zamierzam poczekać licząc na 1$ w tym roku ;) Formularz do CoinMarketCap wypełniono wczoraj także podejrzewam że w przyszłym tygodniu tam się pojawi co pewnie wpłynie na wzrost ceny. CEO regularnie od 18 grudnia co każdy wtorek lub środę publikuje artykuł w którym opisuje postępy w rozwoju projektu, zawarte umowy/partnerstwa etc. Ostatnio zawarł umowę z E&Y -
http://www.ey.com/ru/en/newsroom/news-r ... e-partners
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ernst_%26_Young

Obcenie jeszcze jest testnet, ale wg zapowiedzi do końca marca Mainnet powinien być już w pełni gotowy. Podejrzewam że jakaś większa giełda na wiosnę się pojawi a może i wcześniej ;)

W obiegu jest 3.3 miliarda tokenów, więc jeśli dziś token kosztowałby 1$, to market cap byłby 3.3$ mld(obieg x cena=kapitalizacja, jak by ktoś niewiedział) więc Universa byłaby obecnie na 14 miescu w coinmarketcap. Myślę że w tym roku jest to w zasięgu, może nawet i kilka $, ale pożyjemy zobaczymy


Przydatne linki dla zainteresowanych:

https://universa.io - tymczasowo zdjęcia doradców i ich opisy zostały zdjęte, ale za 3-4 tygodnie znów się pojawią wraz z upgradem strony i mapy drogowej

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2137898.0

Co tygodniowe aktualizacje - https://medium.com/@borodich

Najnowszy update:

Czat - https://t.me/Uplatform - admini i developerzy są tam bardzo pomocni, Borodich też tam się udziela ;)


Założyciel projektu - https://en.wikipedia.org/wiki/Alexander_Borodich

Dodano po 19 minutach 50 sekundach:
Warto też wspomnieć że projekt ten został uznany przez Russian Crypto Award za najlepszy startup blockchain zeszłego roku:
Ostatnio zmieniony niedziela, 18 lutego 2018, 02:07 przez ptr111, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: nikus » niedziela, 11 lutego 2018, 00:17

@ptr111, tak na szybko patrząć to ta Universa bardzo podobna do DGB ;)

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sensj » poniedziałek, 12 lutego 2018, 11:46

@ptr111, nie widzę nigdzie na coinmarketcap Universa.

Edit:
Ok, dopiero wniosek poszedł.

Gdzie można ewentualnie kupić? Nie widzę na stronie informacji.

Początkujący
Posty: 747
Rejestracja: 12 lutego 2018
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Altcoiner » poniedziałek, 12 lutego 2018, 20:07

Witam wszystkich.

Polecam przyjrzeć się projektowi Monetha (mth), który aspiruje do konkurowania z pay palem + unikalny system reputacji.

Znalazł się w top 10 ico 2017.

Ico wykupione w kilkanaście minut
Market Cap ok. 30 mln $
31 marca mają oddać gotowy produkt
Miejsca na wzrost mnóstwo. Obstawiam min. x10 do końca roku (przy sprzyjającej koniunkturze btc).

Obecnie jest ogromna promocja na tego coina, dostępny na binance.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 266
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Krachu1895 » wtorek, 13 lutego 2018, 22:38

Na poprawę humoru, zobaczcie sobie na jakiego coina się ostatnio natknąłem :D
https://jesuscoin.network/
Mam nadzieję, że wybaczycie mi ten mały offtop.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości