W jakie waluty teraz inwestujecie.

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: kondzio » wtorek, 23 stycznia 2018, 18:18

A jakie inne waluty o małej kapitalizacji polecacie? albo w co teraz inwestujecie?

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: lechit27 » wtorek, 23 stycznia 2018, 18:25

Ja siedzę w INCENT bo 26 stycznia wdrażają projekt mam nadzieję, że coś ruszy :D

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Patrol90 » wtorek, 23 stycznia 2018, 21:09

Polecam Cappasity CAPP maja partnerstwo z NVIDIA i LVMH oraz maja dodac 1-2 nowe gieldy do konca miesiaca i przyzwoita cena na ta chwile 2500sat . Mozna kupic na cryptopii jak narazie dlatego taka niska cena , po dodaniu do nowej giełdy powinno pojsc do gory .

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 22 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kyluu » czwartek, 25 stycznia 2018, 05:41

Witam wszystkich, mianowicie od paru miesięcy zająłem się kryptowalutami, obecnie zainwestowalem w dwa projekty moim zdaniem dość ciekawe i cena jeszcze nie powindiwala zbytnio do góry, mianowicie są to Lisk oraz Gamecredits, mam nadzieję że na dniach a jak nie teraz to luty, maxs marzec te dwie kryptowaluty wystrzela z cenami. Pozdrawiam

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 212
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Reputacja: 90
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: prott3 » czwartek, 25 stycznia 2018, 08:32

Kulfon pisze: ] Czy ceny jeszcze kiedyś powrócą do normalności?

Chce cen sprzed miesiąca! :D
czy przypadkiem miesiąc temu nie było drożej? :roll: :shock: :mrgreen:

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sensj » czwartek, 25 stycznia 2018, 08:34

prott3 pisze:
Kulfon pisze: ] Czy ceny jeszcze kiedyś powrócą do normalności?

Chce cen sprzed miesiąca! :D
czy przypadkiem miesiąc temu nie było drożej? :roll: :shock: :mrgreen:
Było, ale gość obkupiony jest na górce, więc chce mieć chociaż tyle samo kapitału co jak inwestował :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 212
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Reputacja: 90
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: prott3 » czwartek, 25 stycznia 2018, 08:45

Kyluu pisze: moim zdaniem dość ciekawe i cena jeszcze nie powindiwala zbytnio do góry, mianowicie są to Lisk
We wrześniu liskna można było kupić po 2$, w grudniu po 7$, dziś po 22$ i "zbytnio nie powindował"? Projekt który obecnie buja się na dziesiątkach nic nie wnoszących newsów.Chyba trafiłeś na filmiki Pana P.K na jutubie ;)

Edit. Miało być edit. w poście powyżej ale coś się zamieszałem, z góry przepraszam za nabijanie.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paprykarz18 » czwartek, 25 stycznia 2018, 10:36

Krachu1895 pisze:@paprykarz18,
Jak myślisz, czy Walton utrzyma się mimo tego spadku BTC? Niby ma wchodzić na Bithumba, ale nie wiem czy warto w to teraz wchodzić...
Dużo tam dobrych newsów, więc kurs zadziwia mimo okresu stagnacji i niepewności na rynku.
Ja osobiście dość szybko zrealizowałem zysk (ponad 100%) i tyle w temacie.
Może odkupię, gdy znowu będzie promocja.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 56
Rejestracja: 14 października 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: CiekawskiManiak1 » czwartek, 25 stycznia 2018, 15:36


Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Tropt » czwartek, 25 stycznia 2018, 19:00

[quote="CiekawskiManiak1"] https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=45&t=24052

(Napiwki mile widziane :mrgreen: )




Od Twojej pierwszej rekomendacji nie wydarzyło się nic spektakularnego i nikt na tym jakoś nie zarobił, dlaczego teraz miało by być inaczej ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 56
Rejestracja: 14 października 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: CiekawskiManiak1 » czwartek, 25 stycznia 2018, 20:00

Tropt pisze:
Od Twojej pierwszej rekomendacji nie wydarzyło się nic spektakularnego i nikt na tym jakoś nie zarobił, dlaczego teraz miało by być inaczej ?
Prześledź wykresy. Ja zarobiłem niejednokrotnie ładny %. Okazją było kupić KICK po +/- 0.03$ i sprzedać powyżej 0.2$.

I ja nie rekomenduję niczego jako day-trading bądź short-term. Tylko i wyłącznie LONG-TERM. Wiem że każdy chciałby robić o 100000% w ciągu miesiąca od premiery, ale cóż... :mrgreen: Żyj dalej w świecie fantazji. Ten projekt nawet jeszcze się dobrze nie rozkręcił co w tym roku się zmieni.

A jeśli dla Ciebie przegapienie ceny 0.03$-06$ i sprzedaż powiedzmy po 0.15$-0.25$ nie jest dobrym zarobkiem to już nie mój problem. (wątek o KICK z października)

Pozwolę sobie zażartować : W Ripple na początku przez długi czas też nie działo się nic spektakularnego na wykresach.

p.s. To czy ktoś na tym zarobił tego nie wiesz :lol: (Ja cały czas zarabiam.)

Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Avenged90x » czwartek, 25 stycznia 2018, 20:50

Witam

Z tego co obserwuję ESPERS (ESP) to kurs tej kryptowaluty waha sie nieustannie między +~10% , -~10% około, czyli teoretycznie można by nonstop kupować, zgarniać 10% i sprzedawać i tak niemal co godzinę albo i częściej patrząc na te wybicia i spadki. Czy ktoś mógłby tutaj coś więcej na temat tej waluty napisać, czy może jest to jakaś ściema i np, transakcje trwają kilka-kilkanaście minut i nie da się wstrzelić w te górki / dołki żeby sensownie na tym zarobić? Bo jeśli wszystko działa dobrze i można operować na tych nieustannych dołkach, górkach to można by dziennie i 100% albo i więcej wyrabiać.. PRoszę mnie poprawić albo wyprowadzić z błędu. Nie chcę pochopnie w to inwestować, jeśli się okaże, że nie jest tak "kolorowo" z tym ;).

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: MinningClub » czwartek, 25 stycznia 2018, 20:55

26-ty już niebawem więc rynek powinien się ożywić (cme kontrakty).
Jeszcze ten Chinski nowy rok przetrwać i zabawa sie zacznie

Polecam kupić DGC

https://www.coinexchange.io/market/DGC/BTC
https://www.cryptopia.co.nz/Exchange/?market=DGC_BTC

Nowy Team, Masternody w drodze, ktoś ladnie skupuje walute
więc pewnie coś na weekend sie szykuje.

- wejście max do 150$. Wyjscie z 1/3 reszte mozna zostawic na long term.


Linx, utk - jest bardzo tani. Pod koniec roku będzie z tego niezły zysk.

Kulfon
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kulfon » czwartek, 25 stycznia 2018, 21:05

sensj pisze:
prott3 pisze:
Kulfon pisze: ] Czy ceny jeszcze kiedyś powrócą do normalności?

Chce cen sprzed miesiąca! :D
czy przypadkiem miesiąc temu nie było drożej? :roll: :shock: :mrgreen:
Było, ale gość obkupiony jest na górce, więc chce mieć chociaż tyle samo kapitału co jak inwestował :D
No właśnie kupowałem na górce. I czekam teraz z zamrożonym kapitałem, aż to się znowu zbańkuje! Inwestuj w krypto, ta jasne! Super! :)

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: osek6 » czwartek, 25 stycznia 2018, 22:22

@minningclub

....będzie cos jeszcze ciekawego się działo z BTLLC ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 47
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: invisible » piątek, 26 stycznia 2018, 00:16

Avenged90x pisze: Witam

Z tego co obserwuję ESPERS (ESP) to kurs tej kryptowaluty waha sie nieustannie między +~10% , -~10% około, czyli teoretycznie można by nonstop kupować, zgarniać 10% i sprzedawać i tak niemal co godzinę albo i częściej patrząc na te wybicia i spadki. Czy ktoś mógłby tutaj coś więcej na temat tej waluty napisać, czy może jest to jakaś ściema i np, transakcje trwają kilka-kilkanaście minut i nie da się wstrzelić w te górki / dołki żeby sensownie na tym zarobić? Bo jeśli wszystko działa dobrze i można operować na tych nieustannych dołkach, górkach to można by dziennie i 100% albo i więcej wyrabiać.. PRoszę mnie poprawić albo wyprowadzić z błędu. Nie chcę pochopnie w to inwestować, jeśli się okaże, że nie jest tak "kolorowo" z tym ;).
Co do samego projektu się nie wypowiem, bo już w nim nie siedzę i rzadko czytam info (chociaż wiem, że dev po dłuższej przerwie odżył), natomiast jeśli chodzi o same wahania ceny, to w teorii wygląda to na bardzo łatwe, a w praktyce już niekoniecznie, bo są ASKi pozapychane, na BIDach zresztą też kolejka.

Czyli, przykładowo, ustawiłeś BIDa na 8 sato. Teraz, po pierwsze, ktoś musi Ci po takiej cenie sprzedać. Teoretycznie możliwe, ale zauważ, że na BIDach stoi w tym momencie 0,68 BTC. Zakładamy, że chcesz kupić za 0,1 BTC, wiec razem z Twoją ofertą będzie już 0,78 BTC na BIDach. Czyli ktoś (lub kilka osób) musiałoby sprzedać równowartość aż 0,78 BTC. Na rynku ESP, który wg CMC ma volume 24h = 9,6 BTC (na dwóch giełdach) to już bardzo trudne. Ale, zakładając, że Ci się to udało i ktoś Ci sprzedał. Teraz chcesz sprzedać za 9 sato, czyli zarobić 12%. Wystawiasz ASKa, a tam okazuje się, że już na 9 sato stoi równowartość 10,8 BTC! Razem z Twoimi to będzie 10,9 z kawałeczkiem. Czyli abyś sprzedał za te 9 sato to albo ludzie muszą pozdejmować swoje ASKi, albo ktoś rzeczywiście musi chcieć kupić taką dużą ilość, aby Twoje zlecenie zostało zrealizowane. Oczywiście - takie ruchy są możliwe i nie aż takie rzadkie, ale wiąże się to często z jakimś większym wahnięciem, a nie cogodzinnym swingiem.

A że CMC pokazuje raz + 10%, a raz -10%, no cóż, czasem wystarczy, że ktoś jednak sprzeda jakąś małą ilość ESP za te 8 sato i już transakcja ma miejsce i jest odnotowana. A potem ktoś inny stwierdza, że sobie kupi jakąś nawet niewielką liczbę za 9 sato - i już na CMC mamy wzrost o 12,5%. Ale to jest tylko podgryzanie tych ścianek.

Mam nadzieję, że trochę wyjaśniłem.

Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Avenged90x » piątek, 26 stycznia 2018, 10:35

invisible pisze:
Avenged90x pisze: Witam

Z tego co obserwuję ESPERS (ESP) to kurs tej kryptowaluty waha sie nieustannie między +~10% , -~10% około, czyli teoretycznie można by nonstop kupować, zgarniać 10% i sprzedawać i tak niemal co godzinę albo i częściej patrząc na te wybicia i spadki. Czy ktoś mógłby tutaj coś więcej na temat tej waluty napisać, czy może jest to jakaś ściema i np, transakcje trwają kilka-kilkanaście minut i nie da się wstrzelić w te górki / dołki żeby sensownie na tym zarobić? Bo jeśli wszystko działa dobrze i można operować na tych nieustannych dołkach, górkach to można by dziennie i 100% albo i więcej wyrabiać.. PRoszę mnie poprawić albo wyprowadzić z błędu. Nie chcę pochopnie w to inwestować, jeśli się okaże, że nie jest tak "kolorowo" z tym ;).
Co do samego projektu się nie wypowiem, bo już w nim nie siedzę i rzadko czytam info (chociaż wiem, że dev po dłuższej przerwie odżył), natomiast jeśli chodzi o same wahania ceny, to w teorii wygląda to na bardzo łatwe, a w praktyce już niekoniecznie, bo są ASKi pozapychane, na BIDach zresztą też kolejka.

Czyli, przykładowo, ustawiłeś BIDa na 8 sato. Teraz, po pierwsze, ktoś musi Ci po takiej cenie sprzedać. Teoretycznie możliwe, ale zauważ, że na BIDach stoi w tym momencie 0,68 BTC. Zakładamy, że chcesz kupić za 0,1 BTC, wiec razem z Twoją ofertą będzie już 0,78 BTC na BIDach. Czyli ktoś (lub kilka osób) musiałoby sprzedać równowartość aż 0,78 BTC. Na rynku ESP, który wg CMC ma volume 24h = 9,6 BTC (na dwóch giełdach) to już bardzo trudne. Ale, zakładając, że Ci się to udało i ktoś Ci sprzedał. Teraz chcesz sprzedać za 9 sato, czyli zarobić 12%. Wystawiasz ASKa, a tam okazuje się, że już na 9 sato stoi równowartość 10,8 BTC! Razem z Twoimi to będzie 10,9 z kawałeczkiem. Czyli abyś sprzedał za te 9 sato to albo ludzie muszą pozdejmować swoje ASKi, albo ktoś rzeczywiście musi chcieć kupić taką dużą ilość, aby Twoje zlecenie zostało zrealizowane. Oczywiście - takie ruchy są możliwe i nie aż takie rzadkie, ale wiąże się to często z jakimś większym wahnięciem, a nie cogodzinnym swingiem.

A że CMC pokazuje raz + 10%, a raz -10%, no cóż, czasem wystarczy, że ktoś jednak sprzeda jakąś małą ilość ESP za te 8 sato i już transakcja ma miejsce i jest odnotowana. A potem ktoś inny stwierdza, że sobie kupi jakąś nawet niewielką liczbę za 9 sato - i już na CMC mamy wzrost o 12,5%. Ale to jest tylko podgryzanie tych ścianek.

Mam nadzieję, że trochę wyjaśniłem.
Racja.. tak też mniej więcej to w głowie rozkminiałem, że coś w tym stylu może być w praktyce.. tylko w większym uproszczeniu :) Ty to ładnie wyjaśniłeś. Czyli wstrzelić się będzie ciężko na te wahania no i ogólnie grać na tym..

Ale.. równie dobrze można wystawiać po tej cenie 7 sato i czekać aż ktoś kupi, jak kupi, to ustawić 8 sato.. Tylko pytanie czy będą chętni na kupno i sprzedaż tak jak mówisz :D..

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 47
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: invisible » piątek, 26 stycznia 2018, 14:50

@Avenged90x, oczywiście, tak zawsze można zrobić, tylko to już nie jest takie piękne i teoretycznie zyskowne godzinowe swingowanie :) To już jest analogia do np kupowania bita obecnie po 10500 a sprzedawanie po 11500. Póki jesteśmy w zakresie, to raz dziennie, czasem rzadziej, czasem częściej - taka zabawa może wejść, jasne. Ale w pewnym momencie wyjdziemy z kanału, np na 9000, lub 13000$. I możesz się obudzić ze stratą, lub utraconym potencjalnym zyskiem. Tak samo ESP może polecieć na 15, a Ty sprzedałeś po 8, a równie dobrze spaść na 3 sato, gdy kupiłeś po 7. Niebezpieczna gra i trzeba mieć pomysł, np złapać 2-3 takie swingi, a potem czekać na większy ruch.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » piątek, 26 stycznia 2018, 19:52

Czy ktoś posiada lub handluje NEO i jest na bieżąco z newsami? Niedługo mają event NEO DEVCON (zaraz po weekendzie) i zastanawiam się coś czy się tam wydarzy większego. Szukam dobrego wejścia żeby trochę kupić, bo w marcu chcę wejść w ICO na blockchainie NEO właśnie. Przejrzałem chartsy na tradingview i raczej pozytywne opinie występują (dobicie do $200 itp.). Chętnie bym usłyszał wasze opinie, szczególnie odnośnie AT.

@bl4ck @ergorg @Wymazywanie może jesteście w temacie?
Ostatnio zmieniony piątek, 26 stycznia 2018, 22:12 przez sud, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7643
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12859
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ergorg » piątek, 26 stycznia 2018, 20:35

@sud, część NEO trzymam w long term . Jak to mówią, chińskie ETH? Dla mnie projekt z potencjałem nawet na 0.1 BTC. Ale gram również DT. Kiedy dobry moment na wejście? Cieżko stwierdzić, kwestia czy koniec korekty jest już bliski, czy to dopiero półmetek.

NEO świetnie kopiuje ruchy BTC, dlatego wiele zależy od niego. Imho, boczniak na BTC miałby dobry wpływ na wzrosty NEO.


Poruszamy się w tym momencie w takim pitchforku:


Jeszcze ciekawa kwestia, za każdy razem kiedy były flashe, kurs już nie schodził niżej (zaznaczyłem fioletowymi liniami). Ciekawe czy taki kolejny flash jeszcze jest przed nami.
Spoiler:
Tylko trochę ten trójkąt nie napawa mnie optymizmem, sytuacja może powtórzyć się jak na BCH.



Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości