W jakie waluty teraz inwestujecie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 266
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Krachu1895 » niedziela, 21 stycznia 2018, 21:06

@maurel,
A wiadomo coś o tym kiedy Universa wejdzie na jakieś giełdy?

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: maurel » niedziela, 21 stycznia 2018, 21:11

Na razie tokeny można przelać ...ale nadal komunikat : Your withdrawal is in progress... We will notify you soon.
Czekamy 8-)

Dodano po 2 minutach 57 sekundach:
Tu jest plan działania....oby nie bylo jak z LISK..przekładania i obietnic bez pokrycia...
ETAP 1
Q3/2017
Universa Blockchain
pierwsze wydanie
Klienci/portfele
Mac / Android
UTN tokens via
Token Sale
ETAP 2
Q4/2017
API dla aplikacji i
łańcuchów bloków
Giełda Universa dla
tokenów
Uniwersalny smart token
pierwsze wydanie
Uniwersalne szablony
kontraktów smart
ETAP 3
Q1/2018
Universa Liquidity
Ocean
Universa Trust &
Reputation Score
Akademia łańcucha bloków
ETAP 4
Q2/2018
Ogólnoświatowe stowarzyszenie
łańcuchów bloków
Universa Bank i karty
Universa Appstore
Cryptofund for
Token Sale @Universa

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mxxm977 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 01:45

@gandzialf, Jak widzisz ja napisałem :D
Jak na razie powiem tyle, że Vibe poszedł trochę w górę po czym spadł, notabene tak jak wszystko dzisiaj.
Co do SunContractu spodziewałem się jakiegokolwiek ruchu po wejściu na OKEx'a. Zawiodłem się. Kompletnie nic.
Ewentualnie jakiś spadek rzędu 2-3% na godzinę.
Ogólnie pisałem posta już chwilę temu, ale cały czas to trzymam z nadzieją, że może przyniesie mi w końcu jakieś dochody (Od momentu kiedy gram jestem na minus, w tym momencie jakieś 30%... Zaraz przed korektami było 20-30% na plus, ale no cóż zrobić.)
maxxam97 pisze: Inwestując teraz bardziej optymistycznie patrzyłbyś na Neblio czy Liska?
Lisk ma co prawda ten rebranding zapowiedziany, ale coś im to ciężko idzie...

Co o tym sądzicie, mam dobre przemyślenia? Aktualnie inwestuję w:
1. Vibe'a - niebawem długowyczekiwany koncert w VR. Marketcap niski więc, a nuż wyskoczy troszkę w górę.
2. Trona (może przynajmniej zwróci to co stracił...),- dodatkowo jak widzę ma dużo zaplanowanych akcji na styczeń/ luty. Oby tylko na planach się nie skończyło.
3. SunContractu (o 16:00 Hong kongskiego czasu wchodzi na OKEx)
https://twitter.com/sun_contract/status ... 8120179712
Liczę na to, że przynajmniej trochę skoczy do góry. Co o tym sądzicie? Czy raczej nie spodziewać się kolosalnych zysków, o ile w ogóle jakichkolwiek...
Jakby nie patrzeć teraz jest na YoBicie i HitBTC, a sami dobrze wiemy jak ta druga giełda działa i jakie ma opłaty...
4. Do tego jeszcze cały czas trzymam RPX
5. Oraz przymierzam się właśnie do Liska. W cryptokalendarzu nic o nim nie ma, a ponad 10cio tysięczno-postowa dyskusja o cenie LISK'a przerodziła się w wyzywanie jedni drugich to postanowiłem zasięgnąć porady u Was.

Ogólnie, co sądzicie o całym tym zestawieniu? Nie trzymam według Was jakiegoś shitcoina?
PS. Aaa, no i kupiłem za jakieś grosze co mi zalegały na giełdzie BitConnecta. A nuż coś się z nim stanie dziwnego (Tak, pomimo, że wiem co się stało)
Swoją drogą zainteresowałem się Z-Classiciem.
Niebawem ma być fork. Za Z-Classica, Bitcoina i BCH będzie się dostawało nową walutę w skali 1:1. Czyli za 1 Bitcoina dostaniemy 1 Bitcoin Private. Tyle samo dostaniemy za o wiele tańszego ZClassica.
Oczywiście nikogo nie namawiam do kupna, ale sądzę, że to może być dobra inwestycja bo prywatność jest coraz bardziej w cenie.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 12 sierpnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: marcindudekk » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 01:48

Zastanawia mnie ze nikt nie zwraca uwagi na Trona. Waluta mocno traktowana z pominieciem moze ktos mi wyjasnic dlaczego?
Mlosy bardzo mlody projekt z duzymi mozliwosciami i jasno okreslonym rozwojem a jednak nie wielu z Was jest tym zainteresowana

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mxxm977 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 01:53

marcindudekk pisze: Zastanawia mnie ze nikt nie zwraca uwagi na Trona. Waluta mocno traktowana z pominieciem moze ktos mi wyjasnic dlaczego?
Mlosy bardzo mlody projekt z duzymi mozliwosciami i jasno okreslonym rozwojem a jednak nie wielu z Was jest tym zainteresowana
Popatrz post wyżej. Drugie miejsce w mojej wiadomości co do "w co inwestuje".
Otóż tron po pierwsze ma już wysoką kapitalizację, a po drugie owszem, jest wiele zapowiedzianych wydarzeń na krypto-kalendarzu co do trona, ale jakoś średnio im idzie z realizacją. Z tego co pamiętam mieli ogłosić partnerstwo z kimś dużym (nie myślę o GAME) i później ucichło. Znaczy może się mylę i ktoś mnie poprawi, ale gdzieś już tutaj czytałem (albo w wątku "Dyskusja do walut o niskiej kapitalizaji"), że tron to trochę ściema...

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 12 sierpnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: marcindudekk » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 02:10

maxxam97 pisze:
marcindudekk pisze: Zastanawia mnie ze nikt nie zwraca uwagi na Trona. Waluta mocno traktowana z pominieciem moze ktos mi wyjasnic dlaczego?
Mlosy bardzo mlody projekt z duzymi mozliwosciami i jasno okreslonym rozwojem a jednak nie wielu z Was jest tym zainteresowana
Popatrz post wyżej. Drugie miejsce w mojej wiadomości co do "w co inwestuje".
Otóż tron po pierwsze ma już wysoką kapitalizację, a po drugie owszem, jest wiele zapowiedzianych wydarzeń na krypto-kalendarzu co do trona, ale jakoś średnio im idzie z realizacją. Z tego co pamiętam mieli ogłosić partnerstwo z kimś dużym (nie myślę o GAME) i później ucichło. Znaczy może się mylę i ktoś mnie poprawi, ale gdzieś już tutaj czytałem (albo w wątku "Dyskusja do walut o niskiej kapitalizaji"), że tron to trochę ściema...
Wlasnie tu sie nie zgodze Tron potwierdzil wspolprace z firma Boafeng? Czy jakos tak chinski netflix o ogromnej ilosci uzytkownikow. Wiele osob oczekiwalo z utesknieniem ze potwierdzi sie plotka o Alibabie - sama firma dopiero co zapowiedziala wejscie w rynek kryptowalut a uzywane przez nich coiny potwierdzac beda oni sami w miare rozwoju projektu wiec wszystko wskazuje na to ze nie jest to tylko jakas tam wymyslona historia a jakies podstawy ona ma.
Dodatkowo zlapalem gdzies na twiterze zdjecie Justina Suna z facetem ktory po poszukwaniach w internecie okazalo sie ze jest w radzie nadzorczej firmy zajmujacej sie wyprawami w kosmos - gdzie wspolpraca podobno rowniez ma zostac za jakis czas potwierdzona.
Czy malo robia...coin ma 4miesiace a nie przypominam sobie tylu parnerow biznesowych u jakiegokolwiek innego projektu w ostatnim czasie. Wyglada to dosc dobrze ja fakt faktem do inwestycji podszedlem ostroznie i z niezbyt wielkim kapitalem (kupilem okolo 20000sztuk) i zobaczymy co sie stanie.

Druga rzecza ktora mnie jakis czas temu zaciekawila to projekt Dentacoina - fajna aplikacja wydana, coin juz wykorzystywany do platnosci w kilku wiekszych sieciach dentystycznych w stanach - moze byc cos z tego ciekawefo chociaz martwi brak jakichkolwiek wydarzen, planow rozwoju.

Mysle nad kolejna imwestycja ale raczej bede celowal juz w cos pewniejszego wiec pewnie wybiore Liska chociaz tu budzet bedzie ograniczony

Dyskutant
Posty: 165
Rejestracja: 2 lutego 2014
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: morth » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 08:41

Był już tutaj opisywany SRN - sirinlabs.com, dzisiaj odnotował jedna z mocniejszych wzrostów na coinmarketcap.

Według mnie cały czas miejsce na wzrosty - firma ma zaplecze w postaci już istniejących produktów i dobrze zarabiających. Koncepcja ich telefonu z jednej strony imponująca możliwościami, z drugiej trąca trochę gadżetem. Jednak sukcesywnie cena rośnie pomimo obecnego rynku, a ekipa realizuje roadmap. 10 USD powinniśmy zobaczyć jeszcze przed wypuszczeniem telefonu w drugiej połowie roku. Jak zostanie dobrze przyjęty przez klientów, możemy złamać 50 USD. Zwłaszcza, że w tej chwili mamy w obiegu 100 mln vs 573 mln total.

Dodano po 2 minutach 46 sekundach:
VZT zaliczył glebę z ponad 4 USD na 0.5 ;) ja odkupiłem ponownie bo w ciągu roku okaże się jak wygląda przyjęcie apki i ogólnie koncepcji przez rynek. Przy 150 mln total supply, możemy się zdziwić wystrzałem.

Update:
Pooszedł ciekawy news odnośnie ilości pre-orderów, myślę, że to potwierdza rozwój projektu -
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 22 stycznia 2018, 14:07 przez morth, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: bl4ckmind » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 12:46

Zainwestowałem w SRN jak stał jeszcze po 2$. Szkoda tylko, że nie jest on dostępny na większej i bardziej zaufanej giełdzie typu Binance, to bym sobie trochę pospekulował i sprzedawał na górkach, a potem kupował w dołkach. A tak to wypłaciłem token na portfel i będę cierpliwie czekał aż wejdą na większą giełdę, bo na pewno prędzej czy później to nastąpi, o ile SRN będzie rósł w siłę. Wtedy mam nadzieje, ze kurs wystrzeli jak np. w przypadku VIBE kiedy weszło na Binance. :) Pożyjemy, zobaczymy.

Kulfon
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kulfon » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 20:40

Czy ceny jeszcze kiedyś powrócą do normalności?

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: maurel » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 20:46

Za 2 tygodnie w Chinach nowy rok...ludzie kasy na święta potrzebują i zyski pod koniec roku wypłacają..plus panika w Chinach...

Po nowym roku wrócą na rynki,spoko :)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mediabooker » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 20:51

Kulfon pisze:Czy ceny jeszcze kiedyś powrócą do normalności?



Nigdy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 21:18

Kulfon pisze: Czy ceny jeszcze kiedyś powrócą do normalności?
podaj definicje normalności.
2000% wzrostu altów ? 4000% wzrostu ? Ile ? jaka to jest "normalność" ? czy może jaka cena BTC to normalność ?

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: zwierciadło » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 22:03

Kluka pisze:
zwierciadło pisze: Ja uważam ,że NEM jest wart uwagi ( obecnie po 3,80 zł ) ,a jeszcze ciekawszym projektem na wzrost w 2018 r. w który inwestuje jest SIACOIN obecnie po około 0,20 zł ... oczywiście to są dywagacje , może kosztować końcem roku 2-3 dolary ... niech jego wartość wzrośnie tylko do 1 dolara to inwestując w to kilka tyś. zł można dostać godną sumę ...
Zwróć uwagę na ilość monet poszczególnych coinow. Pozatym podawanie ceny w pln... ehh raczej obowiązują ceny w satoshi a dla liczących się projektów ew w $. Ale tak naprawdę rynek jest monolityczny jest btc i długo nic pomimo ze mcapy wydają się mówić co innego. Nieważne co było co się działo w innych projektach. Jak bit zaczął lecieć ciągnął wszystko. Inne waluty w tym momencie mało się liczą pomimo ich lepszych właściwości technicznych. Przeliczanie na zł jest bez sensu i nie obraz się ale pisanie ile się zainwestuje.. i ile wygra... po pierwsze jak bedziesz tak myślał a jeszcze nie daj Boże myślał co za to kupisz to nie wróżę dobrze w inwestowaniu. Najlepiej traktować to jak bezsensowne cyferki, wtedy mnożą się najszybciej ;) pozatym kilka czy kilkanaście tys dla jednych będzie dużo a inni na takie kwoty nie zwracają uwagi bo dziennie maja po kilkadziesiąt tys więcej/mniej ze względu na wachania w kursie.

NEM ilości ma podobnie jak IOTA lub NEO ... a Catapult 2.0 sprawi, że NEM wystrzeli ... Siacoin to rewolucja jeśli chodzi o chmurę ... tak to widzę ... każdy może mieć swoje przemyślenia ... podałem w złotych ,bo jest to bardziej obrazowe o jakich wartościach mówimy z pragmatycznego punktu widzenia ... dla początkujących ... kwoty inwestowania to indywidualna sprawa ,ja napisałem kilka tyś ... po prostu tak przykładowo ... reasumując za 10 miesięcy NEM to 8-9 dolarów ,Siacoin 2 dolary ... pozdro

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: chemal » wtorek, 23 stycznia 2018, 00:59

Czy moglby ktos w 3 zdaniach opisac mi o co chodzi z ETZ?Nie mialem czasu zaglebic sie w temat a teraz na twitterze widze sprzeczne glosy. Byl fork ? Wszytsko wyglada jak mega scam a na yobicie otworzyli market.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » wtorek, 23 stycznia 2018, 09:53

chemal pisze: Czy moglby ktos w 3 zdaniach opisac mi o co chodzi z ETZ?Nie mialem czasu zaglebic sie w temat a teraz na twitterze widze sprzeczne glosy. Byl fork ? Wszytsko wyglada jak mega scam a na yobicie otworzyli market.
Tak byl fork na ETZ, wsadzili nowy silnik i skrzynie 5tke, zmienili tez nazwe na ETZ 251 :D juz widze minusy ale wybaczcie nie moglem sie powstrzymac :lol: :lol: :lol:

Dodano po 9 minutach 22 sekundach:
Ps. a WSK oglasza ico ;)
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Kulfon
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kulfon » wtorek, 23 stycznia 2018, 15:16

Rumcajs pisze:
Kulfon pisze: Czy ceny jeszcze kiedyś powrócą do normalności?
podaj definicje normalności.
2000% wzrostu altów ? 4000% wzrostu ? Ile ? jaka to jest "normalność" ? czy może jaka cena BTC to normalność ?
Chce cen sprzed miesiąca! :D

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paprykarz18 » wtorek, 23 stycznia 2018, 15:46

Kulfon pisze: Chce cen sprzed miesiąca! :D
Czyli jeszcze bardziej alty mają spaść? Obyś nie wykrakał.
Popatrz jaka była cena altów dokładnie miesiąc temu :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 266
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Krachu1895 » wtorek, 23 stycznia 2018, 16:25

@paprykarz18,
Jak myślisz, czy Walton utrzyma się mimo tego spadku BTC? Niby ma wchodzić na Bithumba, ale nie wiem czy warto w to teraz wchodzić...

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: kondzio » wtorek, 23 stycznia 2018, 17:13

Upatrzyłem sobie ESP na wejście. Co sądzicie o tej walucie? Jak by było warto wszedł bym nawet na pół roku.

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: TSD_WWA » wtorek, 23 stycznia 2018, 17:26

kondzio pisze: Upatrzyłem sobie ESP na wejście. Co sądzicie o tej walucie? Jak by było warto wszedł bym nawet na pół roku.
Ja uważam że warto podjąć ryzyko. Niedrogo a można sporo zarobić. Ja jak narazie kupiłem 100k

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Viper_2008 i 22 gości