W jakie waluty teraz inwestujecie.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: bartolini9 » czwartek, 18 stycznia 2018, 23:46

Bittrex odblokował portfel Ardora ale najwyraźniej "zapomnieli" że ciągle są winni tokeny IGNIS.
Próbowałem na Twitterze co nieco wybadać ale informacji na temat IGNISa nie ma.... ktoś , coś?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » czwartek, 18 stycznia 2018, 23:54

Obserwuje OMG na bittrex i wyraznie ktos skupuje, przed poludniem byla scianka ponad 100btc na 00159 i do tej pory zostalo z niej 20-30 btc, mysle ze w tym roku to bedzie dobra inwetycja, ma sie wiele dziac. Licze na przedzial 100-200$ w tym roku
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: zwierciadło » piątek, 19 stycznia 2018, 12:49

Ja uważam ,że NEM jest wart uwagi ( obecnie po 3,80 zł ) ,a jeszcze ciekawszym projektem na wzrost w 2018 r. w który inwestuje jest SIACOIN obecnie po około 0,20 zł ... oczywiście to są dywagacje , może kosztować końcem roku 2-3 dolary ... niech jego wartość wzrośnie tylko do 1 dolara to inwestując w to kilka tyś. zł można dostać godną sumę ...

Początkujący
Posty: 281
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: pawel296 » piątek, 19 stycznia 2018, 15:51

Ktoś inwestuje w Telcoin? jest dostępny na kucoin, cena 0.01$.

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: maurel » piątek, 19 stycznia 2018, 17:05

Tak,ja.

Pisałem o tym coinie 6 postów wyżej. :D :D

Ciekawy projekt. Pomału idzie w gore...


I cena nie 1 cent tylko 0,5 centa ;) Nie sprawdziles dokladnie,to co pokazuje ci jak myszka najedziesz na wartosc w BTC nie zawsze sie zgadza, bo najmniejsza pokazywana wartoscia jest 1 cent.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Patrol90 » piątek, 19 stycznia 2018, 19:33

Witam czy ktoś zgłebiał może temat Voise(VOISE) ? zapakowałem sie w to troche ale nie wiem co o tym myśleć . Mają juz w prawdzie produkt i 24 stycznia wchodzą na nową giełdę a plotki mówią że nawet na dwie binance i kucoin . Pierwotnie mieli ogłosić nową giełdę pomiedzy 14-21 stycznia ale datę finalnie przeniesiono na 24 stycznia co mnie trochę zaniepokoiło . Na twiterze coraz częsciej mówi sie o tym coinie. Bez wątpienia jeśli plotka o binance sie potwierdzi będzie można zrobić x2 a może i wiecej. Ma ktoś może jakieś dokladniejsze informacje ? nie chciałbym za mocno wtopić

REX
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: REX » piątek, 19 stycznia 2018, 19:45

Czy ktoś z Was trzyma ETN (electroneum)? Poszło właśnie bardzo dobre info, widać już fajne wzrosty:

We are happy to announce that Electroneum will soon be listed on the exchange HitBTC.

telegram: http://t.me/electroneum_news

Do jakiej kwoty obstawiacie ETN z końcem stycznia? Mają wejść lada chwila na https://www.binance.com/ oraz są już ludzie co mają wersję beta minera na komórki. Co ciekawe miner jest symulacją kopania i nie obciąża CPU, natomiast wypłaty tego co "nasymuluje" mają być jak najbardziej realne :) Uważam że te powyższe informacje po uprawmocnieniu się spowodują wzrosty 100-200% .. czyli lada chwila

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 2 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: rapcior » piątek, 19 stycznia 2018, 20:18

Ciekawe ciekawe
Czyli kurs znowu poleci ?
FRANCE and Germany are set to launch a joint crackdown on cryptocurrency .
https://www.express.co.uk/finance/city/ ... ce-Germany

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » piątek, 19 stycznia 2018, 21:59

zwierciadło pisze: Ja uważam ,że NEM jest wart uwagi ( obecnie po 3,80 zł ) ,a jeszcze ciekawszym projektem na wzrost w 2018 r. w który inwestuje jest SIACOIN obecnie po około 0,20 zł ... oczywiście to są dywagacje , może kosztować końcem roku 2-3 dolary ... niech jego wartość wzrośnie tylko do 1 dolara to inwestując w to kilka tyś. zł można dostać godną sumę ...
Zwróć uwagę na ilość monet poszczególnych coinow. Pozatym podawanie ceny w pln... ehh raczej obowiązują ceny w satoshi a dla liczących się projektów ew w $. Ale tak naprawdę rynek jest monolityczny jest btc i długo nic pomimo ze mcapy wydają się mówić co innego. Nieważne co było co się działo w innych projektach. Jak bit zaczął lecieć ciągnął wszystko. Inne waluty w tym momencie mało się liczą pomimo ich lepszych właściwości technicznych. Przeliczanie na zł jest bez sensu i nie obraz się ale pisanie ile się zainwestuje.. i ile wygra... po pierwsze jak bedziesz tak myślał a jeszcze nie daj Boże myślał co za to kupisz to nie wróżę dobrze w inwestowaniu. Najlepiej traktować to jak bezsensowne cyferki, wtedy mnożą się najszybciej ;) pozatym kilka czy kilkanaście tys dla jednych będzie dużo a inni na takie kwoty nie zwracają uwagi bo dziennie maja po kilkadziesiąt tys więcej/mniej ze względu na wachania w kursie.

Dodano po 18 minutach 13 sekundach:
Wybaczcie ale rok temu o tej porze było ze tak powiem kameralniej na tym forum, większość znała się z nicka a koparki, wymazywanie czy inni których równie cenie wymieniali się cennymi uwagami. No cóż czasy się zmieniają ;) i był jeszcze rumcajs. On był od zawsze ;) hehhe
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: janku66 » piątek, 19 stycznia 2018, 22:45

https://www.inc.com/joel-comm/5-bitcoin ... watch.html
Ja w Bitcoin Cash załadowałem się jakiś czas temu, ktore jest wymienione w artykule.

Początkujący
Posty: 331
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: odoja » sobota, 20 stycznia 2018, 00:26

rapcior pisze: Ciekawe ciekawe
Czyli kurs znowu poleci ?
FRANCE and Germany are set to launch a joint crackdown on cryptocurrency .
https://www.express.co.uk/finance/city/ ... ce-Germany
Przez takie nie zweryfikowane bzdury na pewno, gość mamla ogólnikami, bo mu się krypto nie podobają,albo zainwestował za późno ,plus kolejny manipulujący tytuł. Bitcoin jest nie do zbanowania, zbanować go mogą tylko użytkownicy porzucając go kompletnie,albo globalna awaria internetu ;). Krypto to jest już nieodwracalny proces, nie do zakazania. Chyba, że po raz enty ludzie będą jak owce godzić się na milionowe prawo ,zrównujące zwykłego obywatela z terrorystą,co się robi znacznie bardziej intensywne od ataków na WTC. Z krytpo robią to samo, chyba, że im zabronimy.:)

ps. plus wypowiada się prezes AVIVY ,no co ma taki gość powiedzieć innego, krypto nawet dla takich firm są zagrożeniem,osobiście zrezygnowałem z funduszu w avivie ze względu na krypto. Trzeba uświadamiać ludzi o krytpo, ich wadach i zaletach, jak o wszystkim w świecie, a tacy "chciwi" prezesi chcą banu żeby waśnie Oni mieli cały tort dla siebie i broń boże nie dzielić się nim z plebsem. Zawsze coś co było choć po części własnością obywateli, (wybrane) rządy, wyszkolona ,zindoktrynowana kadra odwracała się od zwykłęgo obywatela i zabierała mu to na czyjeś polecenie. Nie z krytpo.

Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: kAArter » sobota, 20 stycznia 2018, 02:14

Warto będzie w najbliższym czasie zwrócić moim zdaniem uwagę na QTUM - 26 grudnia mają na konferencji podać jakiegoś ważnego partnera
IOTA do końca stycznia gwarantowali wypuszczenie nowego walletu ( w przypadku ioty akurat jest to bardzo ważne )
o ile oczywiście rynek się ustabilizuje

Dyskutant
Posty: 199
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 218
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: makur » sobota, 20 stycznia 2018, 05:16

pael pisze:
maxxam97 pisze: Lisk ma co prawda ten rebranding zapowiedziany, ale coś im to ciężko idzie...
Lisk jest przykladem jak 'pusty' jest rynek crypto. Ten rebranding to jest od poczatku istnienia cryptsy. kordek jest mistrzem marketingu, tylko czekac jak zmieni lisk w cryptylisk i znowu nagoni ludzi :lol:
Lisk to dla mnie fenomen tak sie wybic na obietniach, projekt który chwali sie rebrandingiem i nowa czcionka na stronie -kabaret

ode mnie MOT Olympus Labs chiński projekt do tworzenia platform finansowych o wysokiej przepustowości transakcji opartych na ich autorskim blockchanie.
https://coinmarketcap.com/currencies/ol ... bs/#charts
z tego co wiem a marktecap nie wskazuje jeszcze to obecnie 40 milionów coinów w obrocie, po pierwszej pompie juz teraz wykres sie wypłaszcza, obiecująca roadmapa i powiązania z KyberNetwork, wróże minimum x5 zysk w mid/lonterm
Kupując teraz koło dolara to mniej niż cena w przewidziana w ich ICO.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: pk456 » sobota, 20 stycznia 2018, 06:00

odoja pisze:Bitcoin jest nie do zbanowania
Nie ma żadnego problemu z zabanowaniem kryptowalut - wystarczy że każda skarbówka na świecie uzna transakcje krypto za niedozwolony obrót i nawet przestępcy nie będą chcieli przyjmować zapłaty w krypto bo będą bezużyteczne.

Nie trzeba blokować/zabraniać technologii żeby sprowadzić użyteczność BTC do poziomu dolarów z myszką micky.

Dyskutant
Posty: 199
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 218
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: makur » sobota, 20 stycznia 2018, 06:31

do usunięcia.

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: maurel » sobota, 20 stycznia 2018, 09:57

maurel pisze:Tak,ja.

Pisałem o tym coinie 6 postów wyżej. :D :D

Ciekawy projekt. Pomału idzie w gore...


I cena nie 1 cent tylko 0,5 centa ;) Nie sprawdziles dokladnie,to co pokazuje ci jak myszka najedziesz na wartosc w BTC nie zawsze sie zgadza, bo najmniejsza pokazywana wartoscia jest 1 cent.
W dwa dni w górę o 80%.
Jeden z lepszych startow na giełdzie.

REX
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: REX » sobota, 20 stycznia 2018, 10:24

nie ma żadnego problemu z zabanowaniem kryptowalut - wystarczy że każda skarbówka na świecie uzna transakcje krypto za niedozwolony obrót i nawet przestępcy nie będą chcieli przyjmować zapłaty w krypto bo będą bezużyteczn.

wystarczy że zablokują możliwość pracy kantorów i giełd poprzez wprowadzenie zakazu wymiany crypto->fiaty i odwrotnie, a jak się crypto giełdy nie podporządkują to blokowanie kont bankowych crypto giełd. Ludzie nie będą mieli możliwości wypłaty urobków i pozamiatane ;) rynek jest zbyt niestabilny, żeby można było cokolwiek sensownego kupić/sprzedać za crypto. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Początkujący
Posty: 295
Rejestracja: 8 marca 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: marlone » sobota, 20 stycznia 2018, 10:28

Nie ma żadnego problemu z zabanowaniem kryptowalut - wystarczy że każda skarbówka na świecie uzna transakcje krypto za niedozwolony obrót i nawet przestępcy nie będą chcieli przyjmować zapłaty w krypto bo będą bezużyteczne.
Ogarnij się. Uważasz, że dyrektorzy wszystkich skarbówek siądą razem do stołu i uzgodnią, że od jutra blokujemy krypto? Czemu niby istnieją raje podatkowe. Tam gdzie jeden zabroni, tam drugi na tym zarobi. To wszystko nie jest takie proste.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: RafaelGrey » sobota, 20 stycznia 2018, 10:37

Nie muszą w US. Wystarczy żeby rząd uznał za nielegalne krypto tak jak poker. I 90procent Januszy się z rynku wycofa. Co z tego że techniczne będzie sieć dzialac. Nie będzie wielu chętnych do zakupów zakaznych rzeczy

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Ver111 » sobota, 20 stycznia 2018, 11:28

Jak myślicie, warto teraz wejśc w VIBE czy poczekać na jakieś małe odreagowanie po tych mega wzrostach. Chciałbym wejść jeszcze przed ich reklamą na Super Bowl

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: cafard i 19 gości