W jakie waluty teraz inwestujecie.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mediabooker » środa, 17 stycznia 2018, 20:18

drzejmsbond pisze:
dooomino pisze: Widzieliście dem? nie straciła na wartości przy korekcie która jest na bitcoinie. Może ten projekt jednak ma jakąś przyszłość ? :)
Ten również nie stracił. Co ciekawe w okresie jesiennej hossy stracił a w okresie ostatniej korekty wręcz zyskał ;)
https://coinmarketcap.com/currencies/xaurum/
Stracił połowę wartości w ciągu kliku dni, więc jak nie stracił. Przestań naganiać ludzi na tego shitcoina

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 5 kwietnia 2013
Reputacja: 145
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: matheo » środa, 17 stycznia 2018, 20:23

Nie wiem czy było, ale czy ktoś ma pomysł jak to wytłumaczyć ?
Wałek na polo?

3 970 998 ZEC sell order
a całkowity supply na dzień dzisiejszy
to 3 078 131 ZEC

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mediabooker » środa, 17 stycznia 2018, 22:13

@drzejmsbond
Obrażanie mnie nie zmieni faktu, że piszesz nieprawdę i wprowadzasz innych użytkowników w błąd :

Xaur starcił 50% wartości podczas korekty na btc.

12.01.18 - 0.27usd
17.01.18 - 0.14 usd

Odnoszę wrażenie, że nie zrozumiałeś przedmówcy albo sam nie wiesz, co napisałeś. Altów, które wciąż są na zysku jest mnóstwo, to logiczna konsekwencja fazy trzeciej, gdy były pompowane. Natomiast wszystkie tracą teraz w usd i w btc do bitcoina.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Ryco » środa, 17 stycznia 2018, 22:21

Jak zacznie się stabilizować planuje kupić takie pakiet. RPX, ELIX, VIBE, DBC.
Co myślicie? Nawet jeśli wróci do wartości sprzed korekty to bedzie to x3. A co do Elixa i RPX to widzę duży potencjał.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mediabooker » środa, 17 stycznia 2018, 22:49

@Ryco Pakiet jest niezły poza VIBe moim zdaniem, tylko pytanie brzmi co uważasz za stabilizacje? Jaką cenę btc? Jaki moment cenowy btc?

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Ryco » środa, 17 stycznia 2018, 23:12

Jeśli dzisiejsza cena czyli 10k+ utrzyma się do jutra wchodzę 50% kapitalu. Jeśli spadnie dorzucam kolejne 20%, jeśli nie spadnie to kupię jakiegoś coina który nie podskoczył.. Jesli spadnie trzeci raz wrzucam ostatnie 30%. Jeśli będzie szła do góry to 30% trzymam jako zabezpieczenie albo dobra okazję (już się nauczyłem tego xd).


Zauważyłem przez ostatnie kilka dni, że rano dołek, wieczorem odbicie, rano dołek większy od poprzedniego, wieczorem odbicie i rano znowu niżej niż dzień wcześniej... Wiem, ze to nie zadana analiza ale wyleszczylem sie trochę na tym i od niedawna mam zasadę "Żadnej sprzedaży coinów i picia alkoholu przed 13.00 :D"

Dodano po 43 sekundach:
Myślałem jeszcze o SNC zamiast DBC albo VIBE.

Początkujący
Posty: 331
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: odoja » środa, 17 stycznia 2018, 23:28

Jeśli te wzrosty się utrzymają(osobiście liczyłem na dłuższą stagnacje, ponieważ środków brak na zakupy póki co...) znowu nastąpi ględzenie mediów o BTC i jego rekordach...człowiek naprawdę dochodzi do wniosku(po raz kolejny) że media głównego nurtu i tego mniejszego to jest taka para olimpiada w przekrzykiwaniu się nawzajem plus ogólna manipulacja nastrojami, że chętnie wysłał by ich wszystkich na księżyc albo...na zainwestowane krypto po osiągnięciu celu powiedział bym bye bye i wyjechał do jakiegoś miłego zakątka świata i się zrelaksował na jakieś 10 lat :). Wybaczcie za offtop ...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: tonyxxl » środa, 17 stycznia 2018, 23:49

to jest dobre:
Obrazek

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Eloelo8891 » czwartek, 18 stycznia 2018, 01:21

Nie sądzicie ze te wzrosty na rynku teraz to bull trap ? Mam jakieś takie dziwne przeczucie ze od jutra wszystko poleci jeszcze w dół u to ostro...

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: drzejmsbond » czwartek, 18 stycznia 2018, 02:14

mediabooker pisze: @drzejmsbond
Obrażanie mnie nie zmieni faktu, że piszesz nieprawdę i wprowadzasz innych użytkowników w błąd :

Xaur starcił 50% wartości podczas korekty na btc.

12.01.18 - 0.27usd
17.01.18 - 0.14 usd

Odnoszę wrażenie, że nie zrozumiałeś przedmówcy albo sam nie wiesz, co napisałeś. Altów, które wciąż są na zysku jest mnóstwo, to logiczna konsekwencja fazy trzeciej, gdy były pompowane. Natomiast wszystkie tracą teraz w usd i w btc do bitcoina.
Medialny kolego, zastanawiam się czy ty w ogóle potrafisz czytać wykresy, które jednoznacznie mówią o wzroście od połowy grudnia i czy w ogóle rozumiesz co sie do ciebie mówi. Może lepiej wyjmij swoje 2x400zł i przenieś się na jakies kalambury czy na klikanie w reklamy. Twój pseudonaukowy bełkot, którym nas tu raczysz, a z którego nic nie wynika, dość wymownie określa twoją osobę. Nie będę się wiecej zniżał do twojego poziomu, bo doświadczenie w tarzaniu się w błocie masz nad wyraz ogromne. Ponadto wciąż przekomarzasz się, próbujesz na wszelkie sposoby wpoić innym swoje wyimaginowane racje, czepiasz się ludzi, dajesz im minusy, wypisując w komentarzach przeróżne twory swej chorej wyobraźni, sam zaś jesteś w swym mniemaniu "czysty niczym łza", wciąż lejąc wodę i produkując kolejne nic nie wnoszące do tematu wpisy. Przedstawiasz tym samym typowy obraz zakompleksionego polaczyny z ciasnej klitki na kredycie. Kończę polemikę z twoja bujną wyobraźnią, pozostań w świecie fantazji, trolli, bagien i stukrotnych zysków.

Dodano po 1 minucie 2 sekundach:
Eloelo8891 pisze: Nie sądzicie ze te wzrosty na rynku teraz to bull trap ? Mam jakieś takie dziwne przeczucie ze od jutra wszystko poleci jeszcze w dół u to ostro...
Ja na to liczę i ustawiłem pozycje na wykup spadających noży. Gram tylko napiwkami, nowego kapitału bym w tym momencie nie wprowadzał.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mxxm977 » czwartek, 18 stycznia 2018, 03:41

paprykarz18 pisze: Nie przyglądałem się temu zbyt wnikliwie, ale może być to dużo lepsze od Liska. Wymaga solidnego researchu przed ewentualną inwestycją. Jest to zdecydowanie wyróżniający się projekt.
Inwestując teraz bardziej optymistycznie patrzyłbyś na Neblio czy Liska?
Lisk ma co prawda ten rebranding zapowiedziany, ale coś im to ciężko idzie...

Co o tym sądzicie, mam dobre przemyślenia? Aktualnie inwestuję w:
1. Vibe'a - niebawem długowyczekiwany koncert w VR. Marketcap niski więc, a nuż wyskoczy troszkę w górę.
2. Trona (może przynajmniej zwróci to co stracił...),- dodatkowo jak widzę ma dużo zaplanowanych akcji na styczeń/ luty. Oby tylko na planach się nie skończyło.
3. SunContractu (o 16:00 Hong kongskiego czasu wchodzi na OKEx)

Liczę na to, że przynajmniej trochę skoczy do góry. Co o tym sądzicie? Czy raczej nie spodziewać się kolosalnych zysków, o ile w ogóle jakichkolwiek...
Jakby nie patrzeć teraz jest na YoBicie i HitBTC, a sami dobrze wiemy jak ta druga giełda działa i jakie ma opłaty...
4. Do tego jeszcze cały czas trzymam RPX
5. Oraz przymierzam się właśnie do Liska. W cryptokalendarzu nic o nim nie ma, a ponad 10cio tysięczno-postowa dyskusja o cenie LISK'a przerodziła się w wyzywanie jedni drugich to postanowiłem zasięgnąć porady u Was.

Ogólnie, co sądzicie o całym tym zestawieniu? Nie trzymam według Was jakiegoś shitcoina?
PS. Aaa, no i kupiłem za jakieś grosze co mi zalegały na giełdzie BitConnecta. A nuż coś się z nim stanie dziwnego :D (Tak, pomimo, że wiem co się stało)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: blink » czwartek, 18 stycznia 2018, 04:50

maxxam97 pisze:
paprykarz18 pisze: Nie przyglądałem się temu zbyt wnikliwie, ale może być to dużo lepsze od Liska. Wymaga solidnego researchu przed ewentualną inwestycją. Jest to zdecydowanie wyróżniający się projekt.
Inwestując teraz bardziej optymistycznie patrzyłbyś na Neblio czy Liska?
Lisk ma co prawda ten rebranding zapowiedziany, ale coś im to ciężko idzie...

Co o tym sądzicie, mam dobre przemyślenia? Aktualnie inwestuję w:
1. Vibe'a - niebawem długowyczekiwany koncert w VR. Marketcap niski więc, a nuż wyskoczy troszkę w górę.
2. Trona (może przynajmniej zwróci to co stracił...),- dodatkowo jak widzę ma dużo zaplanowanych akcji na styczeń/ luty. Oby tylko na planach się nie skończyło.
3. SunContractu (o 16:00 Hong kongskiego czasu wchodzi na OKEx)

Liczę na to, że przynajmniej trochę skoczy do góry. Co o tym sądzicie? Czy raczej nie spodziewać się kolosalnych zysków, o ile w ogóle jakichkolwiek...
Jakby nie patrzeć teraz jest na YoBicie i HitBTC, a sami dobrze wiemy jak ta druga giełda działa i jakie ma opłaty...
4. Do tego jeszcze cały czas trzymam RPX
5. Oraz przymierzam się właśnie do Liska. W cryptokalendarzu nic o nim nie ma, a ponad 10cio tysięczno-postowa dyskusja o cenie LISK'a przerodziła się w wyzywanie jedni drugich to postanowiłem zasięgnąć porady u Was.

Ogólnie, co sądzicie o całym tym zestawieniu? Nie trzymam według Was jakiegoś shitcoina?
PS. Aaa, no i kupiłem za jakieś grosze co mi zalegały na giełdzie BitConnecta. A nuż coś się z nim stanie dziwnego :D (Tak, pomimo, że wiem co się stało)
Ten tron coś mi się zdaje że skończy jak bitconnect :)
Lisk ma rebranding 20.02 i tego nie przyspieszysz. Do tego Core 1.0.0 ma być wydany przed konferencja (20.02), zatrudnili do tego zewnętrznych programistów aby wyrobić się na czas - z tego co słyszałem.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 33
Rejestracja: 3 sierpnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Pukiel » czwartek, 18 stycznia 2018, 08:08

moim zdaniem SNC i RPX na tą chwile to okazja. SNC na tak burzliwy okres jakby to nie brzmiało zachowywał się bardzo stabilnie, zjazd o 30% to jak na inne alty to mało.


@down
a no głupote napisałem
Ostatnio zmieniony czwartek, 18 stycznia 2018, 08:43 przez Pukiel, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: janku66 » czwartek, 18 stycznia 2018, 08:16

Pukiel pisze: wczoraj wieczorem w ciągu godziny zostało wpompowane 100mld$
Nic nie zostało wpompowane. Poczytaj co to jest marketcap i jak się go oblicza.
1mld$ marketcap w ogóle nie oznacza, że na giełdach, portfelach czy w transakcjach jest 1mld tych prawdziwych $. Na upartego może być nawet 0$ wprowadzonych w rynek krypto ppdczas gdy market cap będzie 100mld$ wynosił.

Weteran
Posty: 7521
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2781
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: pael » czwartek, 18 stycznia 2018, 09:12

maxxam97 pisze: Lisk ma co prawda ten rebranding zapowiedziany, ale coś im to ciężko idzie...
Lisk jest przykladem jak 'pusty' jest rynek crypto. Ten rebranding to jest od poczatku istnienia cryptsy. kordek jest mistrzem marketingu, tylko czekac jak zmieni lisk w cryptylisk i znowu nagoni ludzi :lol:

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: bl4ck » czwartek, 18 stycznia 2018, 09:19

NXT pokazało środkowy palec :lol: :lol:


Rozmowny
Posty: 81
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 135
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: przemo1500 » czwartek, 18 stycznia 2018, 12:17

@Maxxam97 ja bym sobie dal luz Tronem. Nawet jesli pojdzie w gore, odbije tak mocno jak był to czy jest to warte ryzyka? Po pierwsze pisza wszedzie ze to wałek. Wiec czy ktoregoś dnia JS nie pojdzie przykladem gosci z bitconnecta i nie powie "mam dosc tych oskarzen, wycofuje sie" a wtedy sam wiesz co sie stanie.
Po drugie ta prasa co jest na Tronie raczej mu nie pomoze specjalnie.
Po trzecie efekty dzialania Trona maja byc za 8-10lat. Wiec jesli to nie bedzie strzal na miare Microsoftu czy Apple...

Ogolnie cale to zamieszanie z kryptowalutami przypomina mi wilka z wall street. Firma w szopie, dwoch obdartusow, strona w necie z themeforest a przedstawienie jak wielka multimilonowa firma. To wszystko mniejszy lub wiekszy skok na kase i "im ok with that" jesli moge na tym zarobic, mysle sobie tylko zeby minimalizowac ryzyko zeby nie zostac wydymanym przez jakiegos skosnego Justina, Janusza, czy innego Briana.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 11 lipca 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Ratchet » czwartek, 18 stycznia 2018, 12:31

Muszę zrobić mały offtop, szukam jakiegoś tematu o giełdzie coinexchange.io na forum i nie mogę go znaleźć, albo jest bardzo stary, albo ja jestem ślepy :D Zauważyłem, że tym temacie pojawiło się sporo kryptowalut z tej giełdy, dlatego to tu zadam pytanie. Do rzeczy, ktoś wie czy da się na tej giełdzie ustawić mniejsze interwały niż 1h na wykresach coinów? Albo jakoś to obejść, przez jakąś zewnętrzną stronę, która pokaże takie wykresy?

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: maurel » czwartek, 18 stycznia 2018, 20:05

Na Kucoin pojawiła się dziś nowość : Telcoin .
Na razie po pół centa .

https://www.telco.in/

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 4 października 2015
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Daamian » czwartek, 18 stycznia 2018, 21:06

Co myślicie o NBT? Ma ktoś jakies informacje, żródła?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości