W jakie waluty teraz inwestujecie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 43
Rejestracja: 14 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Szrx » wtorek, 9 stycznia 2018, 20:06

Ktoś inwestuje w coś takiego jak SpankChain? Dosyć...niespotykane przeznaczenie ma. A przynajmniej ja nie widzialem podobnej kryptowaluty. Dzisiaj dodali na Finexa :D

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kryptonis » wtorek, 9 stycznia 2018, 20:07

Badoomdangboi pisze:
marlone pisze:
Pewnie to, że oba są dalej bardzo mocno napompowane mimo tego, że niedomagają na pewnych polach. XRP na polu moralnym i bycia w ogóle kryptowalutą, ADA na polu rozwojowym i stażowym.
Masa kryptowalut ma podobne słabości, ale to nie tłumaczy takiej zbieżności wykresów.
Która inna mimo tego typu słabości ma taki gargantuiczny marketcap i była jednocześnie tak strasznie napompowana w bardzo krótkim odstępie czasu?

Pomiajając Bitcoina oczywiście :lol:
XRP został bardzo niebiezpiecznie napompowany w zbyt krótkim czasie, osobiście jak zakładam bardziej czarne wizje to pęknięcie bańki zacznie się właśnie od niego. Bakierzy pompując coina który teraz najbardziej działa na wyobraźnię rzeszy chcących zarobić, wyjdą na górce zostawiając z ręką w nocniku, wszystkich tych którzy chcieli w szybkim czasie pospłacać kredyty hipoteczne kolejnymi kredytami na zakup krypto. Skutecznie wtedy wyleczą na jakiś czas ludzi z inwestowania w kryptowaluty, a przy tym prowizje i zysku "zabiorą z góry".

Początkujący
Posty: 342
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 136
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: OlafCrypto » wtorek, 9 stycznia 2018, 20:30

29XII pisałem O BlockV (VEE) i trochę wzrosło i ogarnąłem apkę w końcu. Po instalacji klikasz scan - odpala się kamera i najeżdżasz na to czerwone pudełko na ich stronie i na ekranie klikaszdetect i dostaje się 1szt VEE. Stronka https://blockv.io/. Wcześniej były jakieś promocje na ich blogu gdzie rozdawali na takiej samej zasadzie karty podarunkowe z 3000VEE. Projekt generalnie się rozwija.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: MarcinOl » wtorek, 9 stycznia 2018, 21:10

Jak obstawiacie DBC, ktoś robił analizy? Jakieś korekty w planach? Jaka cena będzie dobra na wejście? Wydaje mi się, że dość wysoko w tym momencie i sens jedynie przy spadkach na jakies 3000sat. Co sądzicie?

Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: qwerty91 » wtorek, 9 stycznia 2018, 21:57

Dzisiaj Bitfinex dodał FUN, MNA, ZRX, TNB czy znany już mi BAT. Co do pierwszej czwórki, ktoś się orientuje cóż to za wynalazki? :)

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: MinningClub » wtorek, 9 stycznia 2018, 22:00

BTLLC -- kolejny projekt który pragnie zaoferować karty debetowe i kredytowe.
- devs energiczny za chwile pojawi się wallet na ios i androida.
- już po naturalnej pompie (180%) więc można teraz na spokojnie wchodzić (za chwile pewnie i tak zrobi *10)
- coin kosztuje niewiele za kilka tygodni minimum kilkadziesiąt razy więcej

https://stocks.exchange/trade/BTLLC/BTC

(pytaliście czy można zaufać stocks.exchange - tak)

Mam nadzieje że podzieli sukces Blue, xcpo, cmpco, for itd...które wzrosły kilka set/tysięcy procent.
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 stycznia 2018, 22:11 przez MinningClub, łącznie zmieniany 3 razy.

Wygadany
Posty: 638
Rejestracja: 1 lipca 2017
Reputacja: 111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: gofer » wtorek, 9 stycznia 2018, 22:02

FUN to projekt zdecentralizowanego kasyna. Jestem załadowany. Ciekawie się zapowiada I kwartał jeżeli chodzi o RoadMap https://funfair.io/explore/roadmap/

Można już także pograć za wirtualne FUNy :)
https://showcase.funfair.io/

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 5 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Badoomdangboi » wtorek, 9 stycznia 2018, 22:04

ETC wystartowało znowu. Ciekawe czy to już czy znowu będą ustawione takie zapory, że nic z tego nie będzie.

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: MinningClub » wtorek, 9 stycznia 2018, 22:09

Badoomdangboi pisze: ETC wystartowało znowu. Ciekawe czy to już czy znowu będą ustawione takie zapory, że nic z tego nie będzie.

Sam osobiście w to nie wierze ale duzi gracze chcą zrobić minimum *3

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 9 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wijtek » wtorek, 9 stycznia 2018, 22:10

MinningClub pisze: BTLLC -- kolejny projekt który pragnie zaoferować karty debetowe i kredytowe.
- devs energiczny za chwile pojawi się wallet na ios i androida.
- już po naturalnej pompie (180%) więc można teraz na spokojnie wchodzić.
- coin kosztuje niewiele za kilka tygodni minimum *10

https://stocks.exchange/trade/BTLLC/BTC

(pytaliście czy można zaufać stocks.exchange - tak)

Mam nadzieje że podzieli sukces Blue, xcpo, cmpco, for itd...które wzrosły kilka set/tysięcy procent.
Skąd pewność, że min x10? Wierzysz bo sie zaladowales? Co ten coin reprezentuje. Czemu tego nie ma na Coinmarketcap?

@szrx

"Ktoś inwestuje w coś takiego jak SpankChain? Dosyć...niespotykane przeznaczenie ma. A przynajmniej ja nie widzialem podobnej kryptowaluty. Dzisiaj dodali na Finexa :D"

Tak naprawdę gówno się z tego dowiedziałem.

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: MinningClub » wtorek, 9 stycznia 2018, 22:17

wijtek pisze:
MinningClub pisze: BTLLC -- kolejny projekt który pragnie zaoferować karty debetowe i kredytowe.
- devs energiczny za chwile pojawi się wallet na ios i androida.
- już po naturalnej pompie (180%) więc można teraz na spokojnie wchodzić.
- coin kosztuje niewiele za kilka tygodni minimum *10

https://stocks.exchange/trade/BTLLC/BTC

(pytaliście czy można zaufać stocks.exchange - tak)

Mam nadzieje że podzieli sukces Blue, xcpo, cmpco, for itd...które wzrosły kilka set/tysięcy procent.
Skąd pewność, że min x10? Wierzysz bo sie zaladowales? Co ten coin reprezentuje. Czemu tego nie ma na Coinmarketcap?
Skąd pewność?
- poszukaj moich postów i zobacz ile teraz warte są waluty: Blue, xcpo, cmpco, for, eltcoin, dfs itd

Przykład:
blue 14497 %
opt 510%
snov 455%
copico 3299%

Czy jestem naładowany? tak zawsze za równowartość 50 dolarów.
Tego tortu starczy dla wszystkich.

Dlaczego nie ma na CE? bo są to młode projekty gdzie za 50 dolarów obkupisz się.
Później trafiają one na CE, Cryptopie i tam na wstęp robią *10.

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 9 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wijtek » wtorek, 9 stycznia 2018, 22:25

@MinningClub projekt jest indentyczny do przykladow? Jestem nowy w rynku kryptowalut, ale myslisz ze "plagiaty" tez sie wybija?

@MinningClub jeszcze jedno "(pytaliście czy można zaufać stocks.exchange - tak)" trzeba sie weryfikowac? Bo widze, ze nawet trzeba zaznaczyc age przy rejestracji. Wyplacac mozna bez weryfikacji? Dodatkowo moze glupie pytanie, ale ta uzytkowanie tej strony jest darmowe?

Jak myslisz 200% to jakas pompa i bedzie korekta?

Dobra kupilem za 190 sato sztuka, zobaczymy czy bedzie roslo jak na drozdzach :D. W sumie projekt swiezy wiec moze cos sie tam uda. A ty po jakiej cenie wyrwales :D?

Gielda leciutka fajnie smiga zero wodotryskow :D. Minimalizm i o to chodzi.
Ostatnio zmieniony środa, 10 stycznia 2018, 00:19 przez wijtek, łącznie zmieniany 9 razy.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: petercoin » wtorek, 9 stycznia 2018, 22:28

Miałem wejść dzisiaj w redpulse (RPX) na kucoin, ale patrząc na to co się dzieję, chyba zrezygnuję kosztem innej waluty na kucoinie. Co polecacie z tamtego rynku?

xem
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: xem » wtorek, 9 stycznia 2018, 22:35

Panowie co sądzicie o SALT? Uważam, że to bardzo dobry i innowacyjny projekt a wygląda na to że dość mocno w ostatnich dniach spadł.

Czy coś się z tym projektem dzieje czy to zwykły FUD? Wygląda na idealny czas na zakupy. :)

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: tedek » wtorek, 9 stycznia 2018, 23:44

petercoin pisze: Miałem wejść dzisiaj w redpulse (RPX) na kucoin, ale patrząc na to co się dzieję, chyba zrezygnuję kosztem innej waluty na kucoinie. Co polecacie z tamtego rynku?
a co sie dzieje? to jest chyba wlasnie dobry moment bo wczoraj rpx zrobilo swoje 100% i dzisiaj spadlo troche i caly dzien sie obija w okolichach 4500. moze jeszcze troche spadnie, ale raczej tendencja juz bedzie tylko do gory.
mozesz pomyslec o BNTY, podobna sytuacja, 2 dni sie juz obija wokol 5500. a market cap ponizej 100mln wiec jest potencjal na wiecej.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: stokarz » środa, 10 stycznia 2018, 00:07

Kolejny ciekawy projekt: Metaverse (ETP). Dla tych co pamiętają China FUD - wydarzenie z banowaniem giełd w Chinach i ICO na przełomie września i października - ogromne spadki zaliczyły wtedy chińskie waluty, takie jak NEO, Qtum, czy właśnie Metaverse.

Co ciekawe, ETP jest jedynym projektem który po tamtych spadkach się nie podniósł. Co więcej, jest chyba jedynym z lepszych projektów, który nie zaliczył dosłownie żadnego wzrostu przez grudzień i początek stycznia, pomimo, że dostępny do handlu jest np. na Bitfinexie, także nie jest to niszowa waluta z Cryptopi.

Jutro napisze więcej, a dziś tak na krótko:
- CEO jest jednym z założycieli NEO - odszedł od projektu, aby pracować na własną rękę
- Metaverse jest platformą podobną do NEO czy Qtum, również ma obsługiwać Smart Contracty
- mają być na niej budowane ICO
- nad rozwojem systemów pracuje co najmniej 60 osób (dane nie pewne, podawane są liczby od 60 do 200 osób w ścisłym zespole)
- bardzo dobre partnerstwa, ciekawa technologia, niska cena, mała kapitalizacja (względnie do ostatnich wzrostów całego rynku), zapomniana krypto chyba przez wszystkich (był na nią szał w sierpniu, przez kilka tygodni rosła jak opętana)
- faza akumulacji z technicznego punktu widzenia, spory wolumen dzienny, wskaźniki pokazują na wybicie i rozpoczęcie trendu wzrostowego
- strasznie wkurzeni ludzie, na to, że ciągle spada, widać nawet najtwardsi gracze się wyprzedają po wielu miesiącach spadków - idealny moment na kupno ;)

ps. projekt long term, minimum kilka miesięcy (2018 szykuje się ciekawie patrząc na ich zaktualizowany road map)

Dla zainteresowanych bardziej:

https://steemit.com/cryptocurrencies/@r ... averse-etp





https://bitcointalk.org/index.php?topic=2247610.0

https://www.linkedin.com/company/13205915/ - firma odpowiadająca za Metaverse

- Roadmap

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: RafaelGrey » środa, 10 stycznia 2018, 00:18

ETAP brałem po 2 USD w grudniu więc nie mów że pompy nie było bo sto procent jest;) ale fakt może coś wiecej wyjdzie, przyglądam sie temu.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mediabooker » środa, 10 stycznia 2018, 00:47

@stokarz
Teraz cena jest taka sobie;) Również kupowałem w cenie 2-3 usd, ale tylko po to by wyjśc na zero po pierwszej górce - 5.76 usd. Jedno z moich najgorszych tradeów:d Oczywiście podczas pierwszej pompy wchodziłem i wychodziłem kilka razy z zyskiem.

Skoro polecasz, to trzeba kupić, choć mam ochotę ponarzekać, ale robiłem tak w duchu przy Twoich poprzednich propozycjach. Mają naprawdę dobry roadmap na 2018.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mateusz16 » środa, 10 stycznia 2018, 08:04

Witam, gdzie kupie tego BTLLC ?

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 9 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wijtek » środa, 10 stycznia 2018, 08:50

@mateusz16 "szukajcie a znajdziecie" (pro tip: previous page)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości