W jakie waluty teraz inwestujecie.

Rozmowny
Posty: 114
Rejestracja: 21 czerwca 2017
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: msvklr » sobota, 6 stycznia 2018, 12:56

FuraTeściowej pisze: Mam pytanie odnośnie TRON'a
Z góry zaznaczam ,że nie zainwestowałem w niego ponieważ odstraszył mnie market w wysokości prawie 3 MLD . Zakładałem ,że może jeszcze dobije +50% może a tu niespodzianka.
Jest tu ktoś kto inwestował w TRON i powie mi co spowodowało taki wystrzał? Wiadomo newsy newsami ale taki skok? Market dobił 18 MLD - tyle nawet IOTA nie miała w szczycie .
Z góry dzięki za odpowiedź - można tu albo priv. Jestem po prostu zaciekawiony tak szybkim sukcesem .
Ja Ci odpowiem, i to się tyczy 99% walut. Nie ma powodu do wystrzału prócz hype i ładnego opakowania i wielkich obietnic. Wiele z tych walut nawet nie ma w pełni działającego produktu a wycena idzie w miliardy. Newsy? Wydajemy apke na telefon! No k!@#$% przełom, lecimy 500% w 2 dni. FOMO, niska cena jednostkowa?
Jedziemy 1000% w tydzień! Już pisałem w innym temacie, to co widzimy to dziki zachód, ludzka chciwość i zezwierzęcenie. Nikogo nie interesuje projekt, tylko zysk. Ale im ładniejsze opakowanie i nazwa tym łatwiej siebie przekonać, że to właśnie ta nasz złota "inwestycja". Waluty które możemy potraktować serio w tym momencie, da się policzyć na palcach dwóch rąk.

No ale trzeba przyznać, że lepszej maszynki do robienia pieniędzy dawno ten świat nie widział.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 9 czerwca 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Blebleble » sobota, 6 stycznia 2018, 13:00

MarcinOl pisze:Wchodzcicie w jakieś alty na ten moment?
Ja wszedlem dzis w komodo...

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kryptonis » sobota, 6 stycznia 2018, 13:06

thendzor pisze: ktoś ma scorecoin? przelalem kilka ltc na coinsmarkets, która padła (mam nadzieje że sie podniesie..), ktoś ma score i poleca gdzie można kupić póki jest tanie?
Spadło 70%, wiesz czym to jest podyktowane?

Początkujący
Posty: 211
Rejestracja: 20 lipca 2017
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: gunbus » sobota, 6 stycznia 2018, 13:12

thendzor pisze:ktoś ma scorecoin? przelalem kilka ltc na coinsmarkets, która padła (mam nadzieje że sie podniesie..), ktoś ma score i poleca gdzie można kupić póki jest tanie?
Polecam zapoznać się z podstawowymi stronami na temat krypto, bo takie pytania nic do tematu nie wnoszą, a można samemu na nie sobie odpowiedzieć bardzo szybko:
https://coinmarketcap.com/currencies/scorecoin/#markets

Edit:
Info na cryptopi:

Market Closing

Scorecoin is delisting due to a coinswap. Please cancel your orders and withdraw all your coins by the 26th of January. http://scorecoin.net/swapengine.html
Ostatnio zmieniony sobota, 6 stycznia 2018, 13:34 przez gunbus, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: -5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Zie1inski » sobota, 6 stycznia 2018, 13:21

Brzmi ciekawie up^
Ostatnio zmieniony sobota, 6 stycznia 2018, 22:07 przez Zie1inski, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sznycel » sobota, 6 stycznia 2018, 13:58

wczoraj w którymś wątku pisałem o PAC coins, pisałem że wystrzelił strasznie do góry i czy warto w niego zainwestować ktoś mnie zminusował. Kupiłem go wczoraj mimo że było już po wzrostach, dziś jestem ponad 100% do przodu, nawet już za btc go kupują. Pozdrawiam, niby spekulują że może dojść do 0,01$ ale coś mi się to nie widzi, bo w ciągu tygodnia 2jka z sześciu zer po przecinku, przesunęła się do czterech zer po przecinku :shock: czemu go nie miałem jak był tak tanio :(.
A i nie sugerujcie się moim postem to tylko jakiś shit coin zapewne

Kulfon
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kulfon » sobota, 6 stycznia 2018, 14:01

Rozważam teraz wejście w:

ADA
XRP
XLM
TRX
(to nawet barzdo!)

Co o tym sądzice? Ostatnio duże spadki więc to chyba było by dobrym momentem na start. :D

Początkujący
Posty: 267
Rejestracja: 3 sierpnia 2017
Reputacja: 142
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Jakub » sobota, 6 stycznia 2018, 14:34

Jeeli ktoś liczył na wzrost któreś kryto za sprawą Coinbase (dużo plotek było o Dash i Ripple) to prypominam, że w najbliższym czasie się to nie wydarzy - https://dowbit.pl/coinbase-ripple/

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Nikes » sobota, 6 stycznia 2018, 14:41

sznycel pisze: wczoraj w którymś wątku pisałem o PAC coins, pisałem że wystrzelił strasznie do góry i czy warto w niego zainwestować ktoś mnie zminusował. Kupiłem go wczoraj mimo że było już po wzrostach, dziś jestem ponad 100% do przodu, nawet już za btc go kupują. Pozdrawiam, niby spekulują że może dojść do 0,01$ ale coś mi się to nie widzi, bo w ciągu tygodnia 2jka z sześciu zer po przecinku, przesunęła się do czterech zer po przecinku czemu go nie miałem jak był tak tanio .
A i nie sugerujcie się moim postem to tylko jakiś shit coin zapewne
gdzie w niego inwestujesz?

Co chwile rejestruje się na nowych giełdach bo brakuje mi walut o których tu piszcecie :D PAC nie ma ani na poloniexie, ani na kucoinie ani bittrexie...

przy okazji pytanie o nieszczęsnego POE w którego wszedłem 100$ kiedy spadłnagle 50%. Zastanawiam się czy jest szansa na jego wybicie. Sprzedawać, zostawiać...boziu doradź.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 122
Rejestracja: 2 listopada 2017
Reputacja: 85
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Tazz28 » sobota, 6 stycznia 2018, 14:50


Początkujący
Posty: 356
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Dix22 » sobota, 6 stycznia 2018, 14:51

Nikes pisze:
sznycel pisze: wczoraj w którymś wątku pisałem o PAC coins, pisałem że wystrzelił strasznie do góry i czy warto w niego zainwestować ktoś mnie zminusował. Kupiłem go wczoraj mimo że było już po wzrostach, dziś jestem ponad 100% do przodu, nawet już za btc go kupują. Pozdrawiam, niby spekulują że może dojść do 0,01$ ale coś mi się to nie widzi, bo w ciągu tygodnia 2jka z sześciu zer po przecinku, przesunęła się do czterech zer po przecinku czemu go nie miałem jak był tak tanio .
A i nie sugerujcie się moim postem to tylko jakiś shit coin zapewne
gdzie w niego inwestujesz?

Co chwile rejestruje się na nowych giełdach bo brakuje mi walut o których tu piszcecie :D PAC nie ma ani na poloniexie, ani na kucoinie ani bittrexie...

przy okazji pytanie o nieszczęsnego POE w którego wszedłem 100$ kiedy spadłnagle 50%. Zastanawiam się czy jest szansa na jego wybicie. Sprzedawać, zostawiać...boziu doradź.
Tak trudno jest wejść na coinmarketcap i zobaczyć w zakładce "Markets"?

Obecnie tak jak pisałem, trzymam kilka walut w swoim portfelu: SONM, LEND, Red Puls (mój konik), Verge, Bounty0x. Prawie wszystko delikatnie idzie w górę oprócz RPX i XVG, ale to kwestia czasu na wystrzał, także hodluje. Mam zasadę, że nie kupuję walut droższych od dolara, tylko staram się znaleźć jakieś ciekawe kwiatki, które mogą w przyszłości kosztować parę-parenaście dolarów.

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Nikes » sobota, 6 stycznia 2018, 14:52

Coin market nie zawsze pokazuje wszystkie giełdy w których dana waluta jest dostępna, dlatego pytalem z ciekawosci

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sznycel » sobota, 6 stycznia 2018, 14:54

cryptopia tylko że zawiesili pary od ltc i doge "market paused" bo od wczoraj z tego co widzialem przelewali im ltc i doge i kupowali pac.
Aktualnie PAC jest tam w parze z BTC kupują i sprzedają za 0,00000001-0,00000002. Pewnie pary btc też zawieszą chyba im serwery nie wydalają. Ale jak ludzie tradują za 0,00000002 btc to już jest wzrosc ok 50% w stosunku do :
https://coinmarketcap.com/currencies/paccoin/#markets
gdzie aktualnie jest za : $0,000232 USD (147.75%) 0.00000001 BTC
Nie wiem co to się dzieje i nie mam pojęcia co się stanie.
Jak patrzyć na wykres ktoś wczoraj wyszedł z marketcapu za 100-150mln$

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 5 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Badoomdangboi » sobota, 6 stycznia 2018, 15:32

Jakby co ENIGMA (ENG) właśnie zakończyła korektę i myślę że leci do jakichś 0.0007 BTC. Wyhamowało teraz na chwilę przed 0.0004 BTC więc jak ktoś ma wolne bity to się może zainteresować.

Edit po 10 s: Już 0.0004 przebite : :twisted:

Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: kAArter » sobota, 6 stycznia 2018, 15:33

Ktoś może siedzi i śledzi ETC? osobiście zapakowałem się po ~31 gdzieś tam widze wyraźnie cup and handle na 1h ale nie wiem czy słusznie (AT to moja słaba strona :D)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 5 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Badoomdangboi » sobota, 6 stycznia 2018, 15:37

kAArter pisze: Ktoś może siedzi i śledzi ETC? osobiście zapakowałem się po ~31 gdzieś tam widze wyraźnie cup and handle na 1h ale nie wiem czy słusznie (AT to moja słaba strona :D)
Ja chwilowo sprzedałem żeby się przesiąść na ENG właśnie ale już było o ETC kilka razy w tym tygodniu i moim zdaniem jest to dobra zachowawcza i bezpieczna inwestycja na ten miesiąc.

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kryptonis » sobota, 6 stycznia 2018, 15:47

sznycel pisze: wczoraj w którymś wątku pisałem o PAC coins, pisałem że wystrzelił strasznie do góry i czy warto w niego zainwestować ktoś mnie zminusował. Kupiłem go wczoraj mimo że było już po wzrostach, dziś jestem ponad 100% do przodu, nawet już za btc go kupują. Pozdrawiam, niby spekulują że może dojść do 0,01$ ale coś mi się to nie widzi, bo w ciągu tygodnia 2jka z sześciu zer po przecinku, przesunęła się do czterech zer po przecinku :shock: czemu go nie miałem jak był tak tanio :(.
A i nie sugerujcie się moim postem to tylko jakiś shit coin zapewne
Shitcoin czy dobry coin nie ma znaczenia dla celów spekulacyjnych jest i tak dobry. Przy tak niskiej cenie w ułamkach centa będzie na pewno pompowany i chętnie kupowany. Kłania się tu psychologia i chęć zarobienia jak w przypadku Riple.
Ja kupiłem trochę dla zabawy i też urosło 100% od wczoraj.
Najlepiej na Cryptopi (Nowa Zelandia) lub trochę taniej dla odważnych na Yobit (Rosja), widzę, że jest cały czas taniej u Rosjan, ja kupiłem 20% taniej u druzjiej, bojaźliwy nie jestem ;)

Lista giełd
https://www.bestbitcoinexchange.io/

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sznycel » sobota, 6 stycznia 2018, 15:59

może też tak być że Ci co wiedzieli chcą się teraz wyprzedać z niego bo i tak swoje zarobili a potem niech się dzieje co chce.

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kryptonis » sobota, 6 stycznia 2018, 16:16

sznycel pisze: może też tak być że Ci co wiedzieli chcą się teraz wyprzedać z niego bo i tak swoje zarobili a potem niech się dzieje co chce.
Często tak jest, ale później z reguły odkupuje się drożej, jak byki przeważą niedźwiadki. Jednak przy tak ułamkowej cenie można zaryzykować 50-100 usd. Może się okazać ten PACman drugim Verge lub XDN (ten drugi długo się "mielił" do wczoraj).

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sznycel » sobota, 6 stycznia 2018, 16:51

Coraz więcej ludzi kupuje i chce kupić PAC na cryptopi i yobit, liczby rosną, ale widzę że wchodzi sama drobnica, małe ilości, cena już 0,0000002btc. Volumen na cryptopi to 1059btc/24h. Jak ludzie nakupią i zaczną robić reklamę na necie yt-fora to kto wie co będzie. Już widziałem filmiki gdzie mówią o PAC iż mają 100-1000S i będą trzymać bo może dojść jak już wyżej pisałem 0.01$. Efekt placebo się szykuje? Tylko nie brakuje też tych co sprzedają za połowę aktualnej ceny. Może też być panika. Będzie się kisić dopóki cryptopia nie obidzi par LTC i DOGE. Pewnie mieli nagły wzrost depozytów w tych walutach jak i wysyp nowych kont:-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości