W jakie waluty teraz inwestujecie.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wrrre25 » sobota, 30 grudnia 2017, 17:01

prott3 pisze:
wrrre25 pisze: 12:00 AM
12:00 AM nie PM więc południe.

luz już chciałem nie pić na sylwka :)) hahah

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 4 października 2015
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Daamian » sobota, 30 grudnia 2017, 17:13

NXT cos tam zagadalo :D

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wrrre25 » sobota, 30 grudnia 2017, 17:16

Daamian pisze: NXT cos tam zagadalo :D
Niech zagaduje... tylko zaraz zagada korekta... i dalej lipa. Oby była granice 4500 a nie 3600

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 29 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paqq666 » sobota, 30 grudnia 2017, 17:42

@Wymazywanie zerknij na RDD jeśli możesz też całkiem obiecująco wygląda jakby miało ponownie iść w górę nie sądzisz? :lol:

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: bruno » sobota, 30 grudnia 2017, 18:17

Xtrabytes w 15 min wzrósł z 0.36$ do 0.49$, market cup podskoczył ze 160 mln do 208 mln, awansował na 86 miejsce na coinmarket, po czym wszystko wróciło do pierwotnego momentu, bardzo dziwne.
Ostatnio zmieniony sobota, 30 grudnia 2017, 18:47 przez bruno, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » sobota, 30 grudnia 2017, 18:18

ekonokomik pisze: @dooomino, chwilowo NXT próbuje ustanowić rekord świata w nurkowaniu swobodnym na jednym oddechu na czas ;)
I ma spory potencjał żeby ten rekord pobić :D
Chyba nic z poważnych altów nie pobije w spadku spadek Steema (-98.7% +-0.5% mogę się mylić). :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 28 września 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: s3kman » sobota, 30 grudnia 2017, 18:32

REX pisze: Teraz czekam cierpliwie na odpowiedni moment w electroneum. Pierwszy kwartał 2018 ma być bardzo rokujący.
@REX, co ma się dziać z electroneum ? Wszyscy mówią, że urośnie. Jakieś potwierdzone info ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » sobota, 30 grudnia 2017, 18:35

paqq666 pisze: @Wymazywanie zerknij na RDD jeśli możesz też całkiem obiecująco wygląda jakby miało ponownie iść w górę nie sądzisz? :lol:
Możliwe. Ale RDD to dla mnie coin wart 1-10 satoshi i wszystko powyżej to za dużo więc go nie śledzę. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 29 marca 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: franek100milionow » sobota, 30 grudnia 2017, 18:51

Interesuje się od dłuższego czasu tokenem POWER LEDGER. Zaopatrzyłem się nawet w niego na kwotę 5k$ na razie na krótko, ale zastanawiam się go zostawić na dłużej. Jak myślicie faktycznie to będzie odkrycie 2018 roku? I czy to prawda, że w firmę zaangażował się rząd Australijski?

Początkujący
Posty: 342
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 136
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: OlafCrypto » sobota, 30 grudnia 2017, 19:41

SPANK - zakupiłem trochę bo tematyka dochodowa i nie zauważyłem konkurencji (kamerki z panienkami za SPANKI). Co prawda na etherdelta ktoś wystawił 4mln tokenów po 0.000207920 SPANK/ETH więc zanim cena wzrośnie musi się skończyć zlecenie lub się wyprzeda - spadać nie chce a raczej będzie rosło. Podejrzewam że 90% właścicieli krypto to faceci więc potencjał jest:)

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Nikes » sobota, 30 grudnia 2017, 19:48

Koledzy, znacie Etoro? Taka pseudo giełda, gdzie można kupić btc, eth, etc, xpr, i kilka innych walut z tendencja na spadek albo i wzrost (zarabiać na tym i na tym). Obróciłem tam 3 k w 10 k, ale zajęło mi to cholernie długo. Problem w tym, że kupując walutę z myślą o wzroście, kupuje go po zawyżonym/zaniżonym kursie. np teraz XPR mogę kupić na wzrost 2.324 ale moja inwestycja będzie na minusie, bo kurs wynosi 2.181, więc zacznę być na plus, gdy kurs dojdzie do 2.324.

Wkurza mnie to mega, dlatego chyba przeniosę wszystkie środki na normalną giełdę. Tam przynajmniej kupuje wszystko po realistycznym kursie, a nie po takim, jaki sobie etoro wyznaczy.

Jaki portfel polecicie aby wpłacić przez payu środki i przesłać na konkretną giełdę (obecnie myślę o poloniex). Mam konto na bitbay i na coinbase.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: KryptoBanita » sobota, 30 grudnia 2017, 20:00

Nikes pisze: Koledzy, znacie Etoro?
Nie znamy i z tego co piszesz znać nie chcemy. Nie wiem jak przez PaYu wypłacić na jakikolwiek portfel. Ogólnie rozumiem, że Etoro, to jakaś ściema.

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kryptonis » sobota, 30 grudnia 2017, 20:29

Nikes pisze:Koledzy, znacie Etoro? Taka pseudo giełda, gdzie można kupić btc, eth, etc, xpr, i kilka innych walut z tendencja na spadek albo i wzrost (zarabiać na tym i na tym). Obróciłem tam 3 k w 10 k, ale zajęło mi to cholernie długo. Problem w tym, że kupując walutę z myślą o wzroście, kupuje go po zawyżonym/zaniżonym kursie. np teraz XPR mogę kupić na wzrost 2.324 ale moja inwestycja będzie na minusie, bo kurs wynosi 2.181, więc zacznę być na plus, gdy kurs dojdzie do 2.324.
Wkurza mnie to mega, dlatego chyba przeniosę wszystkie środki na normalną giełdę. Tam przynajmniej kupuje wszystko po realistycznym kursie, a nie po takim, jaki sobie etoro wyznaczy.
Jaki portfel polecicie aby wpłacić przez payu środki i przesłać na konkretną giełdę (obecnie myślę o poloniex). Mam konto na bitbay i na coinbase.
Znam etoro. Pierwszy z minusów to bardzo mała liczba kryptowalut, a kolejny to ten który mówiłeś czyli kupujesz zlecenia na wzrost lub spadek ale już po zawyżonym lub zaniżonym kursie (analogicznie jak zakup waluty w kantorze). Nie nadaje się na day trading a tym bardziej przy grze na spadki bo zbyt duże prowizje. Kolejny minus, że nie masz namacalnie swoich walut (nie możesz ich przesłać na inny wallet), choć twierdzą że tak jest tylko pracują nad uruchomieniem tej opcji. Jedyny plus to wpłacanie PayPalem.
Najlepiej kup na BitBayu LTC (ETH i BTC za wolno i za drogo z przesyłem) i prześlij na wybrany portfel na giełdzie i możesz zacząć handlować.

Dodano po 15 minutach 31 sekundach:
KryptoBanita pisze:
Nikes pisze: Koledzy, znacie Etoro?
Nie znamy i z tego co piszesz znać nie chcemy. Nie wiem jak przez PaYu wypłacić na jakikolwiek portfel. Ogólnie rozumiem, że Etoro, to jakaś ściema.
Etoro nie jest ściemą, miałem tam trochę środków przez miesiąc. Działa jak Forex i oprócz kilku kryptowalut a dokładniej BTC BCH DASH ETC ETH LTC XRP, inwestujesz w aukcje, ETF, Indeksy, Surowce i pary Walut.
Serwis czytelny i intuicyjny, ale dla osób które inwestują średnio i długoterminowo.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Darshano » sobota, 30 grudnia 2017, 21:08

Zarabiam na altach ok. 0.2 BTC dziennie. Zbliżam się do 80% skuteczności.

Żeby nie być gołosłownym podaje pierwszy typ:

MCO na ten moment ok. 0.0011, kolejny post napiszę po pompie. Powodzenia :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: KryptoBanita » sobota, 30 grudnia 2017, 21:33

ŁAŁ... Miszczu żondziż!

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Tytan » sobota, 30 grudnia 2017, 21:54

Macie jakieś typy co może strzelić w górę zaraz po nowym roku? Jakieś eventy / wprowadzanie technologii?
BTW też zastanawiałem się nad Siacoin, podobno są już koparki w przedsprzedaży, które mają zostać dostarczone do klientów w maju lub czerwcu 2018.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 8 października 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Karolak » sobota, 30 grudnia 2017, 22:02

ats ma platforme beta 8 stycznia, narazie jest tani jak barszcz bo wiele osob uwaza to za scam, jesli im sie uda to spory zysk, vibe na pcozatku stycznia bierze udzial w duzej imprezie targowej wraz ze swoim partnerem monster ( produkowali sluchawki beats by dre ). No i nasz ulubiony snc 1 stcznia wydaja platforme. To sa moje 3 typy na juz. Mozna jeszcze dodac rpx, wchodza na 6 kolejnych gield z top10 volume.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 242
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: VooCash » sobota, 30 grudnia 2017, 22:03

Darshano pisze: Zarabiam na altach ok. 0.2 BTC dziennie. Zbliżam się do 80% skuteczności.

Żeby nie być gołosłownym podaje pierwszy typ:

MCO na ten moment ok. 0.0011, kolejny post napiszę po pompie. Powodzenia :)
jAK? UCZ MNIE

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: KryptoBanita » sobota, 30 grudnia 2017, 22:07

Ja mam 99,99% skuteczności!
Jak się zaprę, to klocka postawię :mrgreen:
Darshano pisze: Zbliżam się do 80% skuteczności.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Tytan » sobota, 30 grudnia 2017, 22:09

Karolak pisze: ats ma platforme beta 8 stycznia, narazie jest tani jak barszcz bo wiele osob uwaza to za scam, jesli im sie uda to spory zysk, vibe na pcozatku stycznia bierze udzial w duzej imprezie targowej wraz ze swoim partnerem monster ( produkowali sluchawki beats by dre ). No i nasz ulubiony snc 1 stcznia wydaja platforme. To sa moje 3 typy na juz. Mozna jeszcze dodac rpx, wchodza na 6 kolejnych gield z top10 volume.
Kiedy rpx wchodzi na te giełdy?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości