W jakie waluty teraz inwestujecie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 27
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: michaty » czwartek, 28 grudnia 2017, 20:33

Widzę, że nikt nie poruszał tutaj tematu STORM.
Ktoś ma/interesował się tą walutą? 20 grudnia weszli na HitBTC.

Kod: Zaznacz cały

Previous ICO showcases have attracted thousands of participants and have featured the worlds most passionate crypto enthusiasts and prominent experts, and covered more than 10 countries in megapolis such as Singapore, Hong Kong, Seoul, Shanghai, London, Dubai, Istanbul, Kiev, Paris, Chennai. Token Storm aims to expand its presence to provide coverage to crypto communities around the globe. 

ICO Showcase in Pre-eminent Global Financial Centres 

The tour kicks off with Shenzhen on 9th January 2018 followed by Shanghai 10th January, Tokyo 12th January, Mumbai 16th January, Davos - 22nd January, right before the commencement of the World Economic Forum and finally ends with London 31st January. In each city, Token Storm will host ICOs, the Bitcoin, Blockchain and crypto community, potential investors, and market participants. 
Gdybym jeszcze tylko umiał rozczytywać i przewidywać co po takich informacjach się stanie :D Dlatego zostawiam to tu pod dyskusję.

link do newsa: http://www.menafn.com/1096280206/Token- ... y-Outreach

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: gandzialf » czwartek, 28 grudnia 2017, 20:37

Na wejściu można było kupić dziś DBC po 0.04$ więc w sumie nie jest źle. Ja wiem czy przykoreci poniżej tego :?
Kupiłem za powyższą wartość i trzymam.

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: bl4ck » czwartek, 28 grudnia 2017, 21:14

:) piękna sprawa .. @anagamidev ty lubisz choinki..




Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: anagamidev » czwartek, 28 grudnia 2017, 21:24

bl4ck pisze: piękna sprawa .. @anagamidev ty lubisz choinki..
Nie wiem skąd takie wnioski, ale właśnie chciałbym zobaczyć coś takiego na BTC na logarytmicznym, wtedy miałbym pewność, że faktycznie pękło :D



[======= stopka =======]
40k$ soon! But 1k$ sooner! ; ) | Golden rule - BTFD | Immanentną cechą i przeznaczeniem każdej bańki jest pękanie | LTC 1k$ soon! | Puchu puchu puchu puchu

Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 27 lipca 2014
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Elmer » czwartek, 28 grudnia 2017, 21:42

ładnie ale teraz by się należało odbicie na NXT ale do ilu może dojść

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 28 grudnia 2017, 21:58

d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: nastula_ » czwartek, 28 grudnia 2017, 22:38

Myślę że to będzie rok anonimowości i krypto stawiające na nią (verge, monero, pivx) będą dobrą opcją do inwestycji

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Eth » czwartek, 28 grudnia 2017, 22:42

Co się dzieje z OMG?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mxxm977 » czwartek, 28 grudnia 2017, 22:58

gandzialf pisze: Być może ten Kucoin tylko u mnie świruje, choć dziś już nie wywala co miało miesjce wczoraj. Przyglądnę się jednak ScriptSafe czy czegoś mi tam nie blokuje.
Zmieniam zdanie. Mi też świruje. Bardzo często wyrzuca mnie i muszę się ponownie logować. I tutaj też problem, bo klikam, żeby zalogowało, kółko postępu się kręci... i przestaje, a ja nadal nie jestem zalogowany

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Jeff » czwartek, 28 grudnia 2017, 23:14

@maxxam97,

Maja bardzo duzo nowych uzytkownikow w ostatnich dniach. Niestety nie byli na to gotowi. Pisali o tym.

Zastanawiam sie czy nie warto kupic tej ich gieldowej waluty. Jesli podniosa solidnie obroty bedzie ona wyplacala konkretne dywidendy.

Co myslicie?

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: nastula_ » czwartek, 28 grudnia 2017, 23:25

ta noc będzie należeć do VRC

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: gandzialf » czwartek, 28 grudnia 2017, 23:28

Patrząc na BNB może to być dobry ruch.
A jak to w ogóle wygląda sprawa tych dywident, wypłacają na takiej zasadzie jak gas za neo ?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mxxm977 » czwartek, 28 grudnia 2017, 23:29

Jeff pisze: Zastanawiam sie czy nie warto kupic tej ich gieldowej waluty. Jesli podniosa solidnie obroty bedzie ona wyplacala konkretne dywidendy.
KCS? A jej czasem nie będzie się otrzymywało również za polecanie ludzi? Gdzieś widziałem taki filmik ale przeglądnąłem go tylko pobieżnie.
Ale jeżeli faktycznie by się ją otrzymywało to będzie się jej stopniowo więcej pojawiało wraz ze wzrostem użytkowników. Chyba to niezbyt dobrze.

Co sądzisz o Bountym? spadło mi z 19.5 (0.00001950) na 18. Niby nie duży spadek, ale mam nadzieję, że w najbliższych dniach podskoczy. Swoją drogą, Jak to jest przeważnie z nowymi kryptowalutami? Jest jakakolwiek zależność pasująca do większości?

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 23 listopada 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: frytek123 » czwartek, 28 grudnia 2017, 23:33

[quote="nastula_"] ta noc będzie należeć do VRC[/quot

i do musicoina ,przenosza sie na dużą giełde ,cytat z bitalka :We are currently working on getting this listed on another major exchange as well as working with Coinomi to integrating musicoin. Please be patient.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Jeff » czwartek, 28 grudnia 2017, 23:53

gandzialf pisze: Patrząc na BNB może to być dobry ruch.
A jak to w ogóle wygląda sprawa tych dywident, wypłacają na takiej zasadzie jak gas za neo ?

Dziala to dokladnie jak BNB. Mysle ze wartosc samej waluty podskoczy co najmniej 3 razy w nastepne 2 miesiace.
Juz teraz maja okolo $50 mil obrotu dziennego.

Postaram sie wyliczyc i opisac dokladnie ile jest wyplacane dziennie dywident.

Początkujący
Posty: 356
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Dix22 » piątek, 29 grudnia 2017, 02:36

maxxam97 pisze:
Jeff pisze: Zastanawiam sie czy nie warto kupic tej ich gieldowej waluty. Jesli podniosa solidnie obroty bedzie ona wyplacala konkretne dywidendy.
KCS? A jej czasem nie będzie się otrzymywało również za polecanie ludzi? Gdzieś widziałem taki filmik ale przeglądnąłem go tylko pobieżnie.
Ale jeżeli faktycznie by się ją otrzymywało to będzie się jej stopniowo więcej pojawiało wraz ze wzrostem użytkowników. Chyba to niezbyt dobrze.

Co sądzisz o Bountym? spadło mi z 19.5 (0.00001950) na 18. Niby nie duży spadek, ale mam nadzieję, że w najbliższych dniach podskoczy. Swoją drogą, Jak to jest przeważnie z nowymi kryptowalutami? Jest jakakolwiek zależność pasująca do większości?
Bounty jest nieźle wybity. Duże ryzyko - moim zdaniem ostro się skorekci i może zrobić kółeczko za jakiś czas.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » piątek, 29 grudnia 2017, 03:38

Jeff pisze:
gandzialf pisze: Patrząc na BNB może to być dobry ruch.
A jak to w ogóle wygląda sprawa tych dywident, wypłacają na takiej zasadzie jak gas za neo ?

Dziala to dokladnie jak BNB. Mysle ze wartosc samej waluty podskoczy co najmniej 3 razy w nastepne 2 miesiace.
Juz teraz maja okolo $50 mil obrotu dziennego.

Postaram sie wyliczyc i opisac dokladnie ile jest wyplacane dziennie dywident.
Wydaje mi sie że nie jest to takie super. Jest filmik na youtube gdzie mówią że z 10 000 tych coinów rocznie gdy gielda bedzie pełna (?) dostanie sie 0,366 BTC. A jeden ten coin juz teraz 3 $ kosztuje, to żeby mieć ich tylko 10 000 to trzeba już wydać i zamrozić 30 000 $ żeby dostać tylko z tego 0,366 BTC na cały rok.
Tu artykuł jest plus ciekawe komentarze, ten bonus 50% ma sie zmniejszać bo podobno nie jest stały:

A ten filmik jest tu ale nic w nim nie mowią że bonus sie ma zmniejszać aż do 15% po 6 miesiacach od chyba startu giełdy nie jestem pewien, plus 1 miesiac od wejscia nowego coina nie dostaje sie tego bonusu z fee.
filmik :
plus jest jakis bonus 40% za reflinki ale nie wiem jak on działa tj. do czego jest to 40%.

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: thendzor » piątek, 29 grudnia 2017, 09:38

ktoś siedzi w COLX? Kupiłem niewiele po 3 satoshi, ale zdecydowanie za mało bo nie miałem czasu na dokładniejsze prześledzenie tematu. Dokupić czy opchnac, ktoś coś wie na temat tego coina?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 535
Rejestracja: 28 lipca 2017
Reputacja: 305
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Bitcoinek » piątek, 29 grudnia 2017, 09:47

likidis pisze:[

@Bitcoinek Dałeś radę pozbyć się NXT, tj zmieniłeś je na ARDR w portfelu? Jak spojrzałem na portfel zaraz po snapie, to w assets opcje bid i ask na ARDR były puste, zero zleceń, a chwilę wczesniej były pełne, co jest zgodnie z https://twitter.com/Jelurida/status/946284431421079553.
ja uzylem opcji w prawym rogu na walecie exchange, i shapeshift nxt na ltc

co do NXT, ono wzroslo 40stokrotnie w ciagu 2 miesiecy. Wzrost byl pompowany pod ignisa. Mhm czy on wogole jest w stanie odbic w gore?

z drugiej strony inne shi t coiny rosna tak samo, a nic nie rozdaja za darmo

Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Avenged90x » piątek, 29 grudnia 2017, 09:54

Pany, kupować teraz NXT ? Co sądzicie? Dobry moment?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości