W jakie waluty teraz inwestujecie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 5
Rejestracja: 16 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: slot777 » czwartek, 28 grudnia 2017, 12:13

Wicherek pisze: https://nxtportal.org/blocks/

otwiera wam sie ta strona ??? czy kazdy sprawdza i padla ?? Ja w kazdym badz razie od wczoraj wieczorem nie moge sprawdzic jaki jest aktualnie blok ???
https://www.reddit.com/live/106mxc9h4vniu

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 2 grudnia 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wicherek » czwartek, 28 grudnia 2017, 12:37

ok jest 1636363 BLOK - mam NXT na bittrex i co teraz gdzie te Ignisy sie pojawia ?? Nie mam pojecia jak to dziala stad pytanie :)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mxxm977 » czwartek, 28 grudnia 2017, 12:46

Inwestował ktoś jeszcze z Was w Bounty0x? Może to zabrzmi kuriozalnie ale lubię ten baton stąd postanowiłem coś w niego wlozyc. To jest świeża waluta, sprzed 2 albo 3 dni. Zaczynała 0.06, teraz jest 0.23. Jak myślicie, pójdzie to to jeszcze w górę? Zarobiłem na nim już jakieś 40 procent, sprzedałem bo zaczynało spadać a teraz jak widzę znowu delikatnie poszło w górę... Jak sądzicie?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 535
Rejestracja: 28 lipca 2017
Reputacja: 305
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Bitcoinek » czwartek, 28 grudnia 2017, 12:52

Wicherek pisze: ok jest 1636363 BLOK - mam NXT na bittrex i co teraz gdzie te Ignisy sie pojawia ?? Nie mam pojecia jak to dziala stad pytanie :)
przeciez tam pisze ze 1 stycznia jak to ogarnia,

Ja przelalem wszystko na NXT walet.
10 minut przed blokiem przelalem dodatkowe LTC ktore przemienilem na NXT w walecie opcja swift exchange.

Po bloku od razu zrobilem to samo i pozbylem sie nxt. Bittrex byl wtedy zamkniety. Wiec najlepiej skorzystaly osoby co uzyly opcji zamiany waluty na portfelu, bo od razu byla zwalka

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: FuraTeściowej » czwartek, 28 grudnia 2017, 12:55

Bitcoinek pisze:
Wicherek pisze: ok jest 1636363 BLOK - mam NXT na bittrex i co teraz gdzie te Ignisy sie pojawia ?? Nie mam pojecia jak to dziala stad pytanie :)
przeciez tam pisze ze 1 stycznia jak to ogarnia,

Ja przelalem wszystko na NXT walet.
10 minut przed blokiem przelalem dodatkowe LTC ktore przemienilem na NXT w walecie opcja swift exchange.

Po bloku od razu zrobilem to samo i pozbylem sie nxt. Bittrex byl wtedy zamkniety. Wiec najlepiej skorzystaly osoby co uzyly opcji zamiany waluty na portfelu, bo od razu byla zwalka
Czyli giełda "zapamiętuje" ile miałeś NXT w momencie snapa i 1 stycznia dopisze ci ignisa ? Myślałem ,że do 1 stycznia trzeba mieć nxt i według niego dopiszą ci ignisa .

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: test_ » czwartek, 28 grudnia 2017, 12:57

Jak myślicie czy jest jeszcze sens inwestować w Ambrosus?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 535
Rejestracja: 28 lipca 2017
Reputacja: 305
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Bitcoinek » czwartek, 28 grudnia 2017, 13:03

FuraTeściowej pisze:
Bitcoinek pisze:
Wicherek pisze: ok jest 1636363 BLOK - mam NXT na bittrex i co teraz gdzie te Ignisy sie pojawia ?? Nie mam pojecia jak to dziala stad pytanie :)
przeciez tam pisze ze 1 stycznia jak to ogarnia,

Ja przelalem wszystko na NXT walet.
10 minut przed blokiem przelalem dodatkowe LTC ktore przemienilem na NXT w walecie opcja swift exchange.

Po bloku od razu zrobilem to samo i pozbylem sie nxt. Bittrex byl wtedy zamkniety. Wiec najlepiej skorzystaly osoby co uzyly opcji zamiany waluty na portfelu, bo od razu byla zwalka
Czyli giełda "zapamiętuje" ile miałeś NXT w momencie snapa i 1 stycznia dopisze ci ignisa ? Myślałem ,że do 1 stycznia trzeba mieć nxt i według niego dopiszą ci ignisa .

Ja to rozumiem tak jak napisano. Czyli ze snapshot jest wraz z blokiem 1636363

Bitrex byl zablokowany pare blokow przed i pare blokow po.
Wiec oni rowniez ksieguja rowno z tym blokiem. I nie chcieli sobie zrobic syfu z trade w jego okolicy. Czytaj wiecej kolego. bo nigdzie nei pisze ze 1szego stycznia jest snapshot. Tylko ze 1szego stycznia jak ogarna walet ignisa itp to beda starali sie wprowadzic

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 14 kwietnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: likidis » czwartek, 28 grudnia 2017, 13:10

Bitcoinek pisze:
Wicherek pisze: ok jest 1636363 BLOK - mam NXT na bittrex i co teraz gdzie te Ignisy sie pojawia ?? Nie mam pojecia jak to dziala stad pytanie :)
przeciez tam pisze ze 1 stycznia jak to ogarnia,

Ja przelalem wszystko na NXT walet.
10 minut przed blokiem przelalem dodatkowe LTC ktore przemienilem na NXT w walecie opcja swift exchange.

Po bloku od razu zrobilem to samo i pozbylem sie nxt. Bittrex byl wtedy zamkniety. Wiec najlepiej skorzystaly osoby co uzyly opcji zamiany waluty na portfelu, bo od razu byla zwalka
@Bitcoinek Dałeś radę pozbyć się NXT, tj zmieniłeś je na ARDR w portfelu?
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 15:00 przez likidis, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 23 listopada 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: frytek123 » czwartek, 28 grudnia 2017, 13:13

Witam
A co myślicie o musicoinie ,może jest ktoś kto jest expertem od tego coina ,może warto troche kupić .?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: gandzialf » czwartek, 28 grudnia 2017, 14:33

Wspomniany wyżej DBC właśnie wystartowął na Kucoinie.
Cena ustabilizowała się póki co na poziomie 0.05$ czyli 2x ICO.
Myślę że może to urosnąć.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: FuraTeściowej » czwartek, 28 grudnia 2017, 15:11

Ehh wtopiłem na tym NXT . Czuje ,że prędko nie przebije nawet 1$ . :| :| trzeba się modlić by ignis był po 5 $ to może jakoś się na tym wyjdzie

Początkujący
Posty: 609
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Jaroslaw » czwartek, 28 grudnia 2017, 15:17

Przecież ten ignis kosztuje 3$ w futuresach ale jak sie pojawi tylko w portfelach to bedzie jeden wielki dump i cena pewnie nie bedzie przekraczac 20 centów.

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Vami » czwartek, 28 grudnia 2017, 15:20

FuraTeściowej pisze:Ehh wtopiłem na tym NXT . Czuje ,że prędko nie przebije nawet 1$ . :| :| trzeba się modlić by ignis był po 5 $ to może jakoś się na tym wyjdzie
Czesc ja mam zamiar poczekać do polowy/konca stycznia ;) licze że do połowy sycznia bedzie koło 1$ :D czas zweryfikuje, co do Ingnis hmm 5$ ? raczej wadpie jak ludzie dostaną to wydaje mi sie ze bedzie max 2$ realistycznie patrząc może po jakims czasie bedzie pompa (jak wieloryby kupią po taniosci) albo jak beda chcieli sie pozbyc to bedzie napewno skok cenowy ale raczej nie bedzie to stała cena tylko chwilowa pompa.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 1 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mleczus1 » czwartek, 28 grudnia 2017, 17:02

Od kilku dni ten wątek zajmuje się już tylko NXT.

A ja mam takie pytanie dotyczące XRP. Srednia cena na coinmarketcap ok $1.46. Tylko ze na porządnych giełdach jest $1.26 . Pytanie moje jeśli chiałbym sprzedać albo chociarz wymienić dobrze np na BTC i potem sprzedać to możecie polecić coś z dobrym kursem ?

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Nikes » czwartek, 28 grudnia 2017, 17:08

A ja mam nieco inne pytanie, mam wirtualnie jakieś 9k zl. Wszystko w zasadzie na Serwisie Etoro. Do tego mam 100 $ na poloniex gdzie sobie „ćwiczę” z giełdą. Dużo osób narzeka na poloniex na długie wypłaty i inne cuda. Do tego nie ma na Poloniex krypto walut o których tu piszecie.
1. Gdzie warto się przenieść?
2. Czy mogę przelewać miedzy giełdami waluty podając odpowiednie numery portfeli ?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: srgsrg » czwartek, 28 grudnia 2017, 17:12

mleczus1 pisze:Od kilku dni ten wątek zajmuje się już tylko NXT.

A ja mam takie pytanie dotyczące XRP. Srednia cena na coinmarketcap ok $1.46. Tylko ze na porządnych giełdach jest $1.26 . Pytanie moje jeśli chiałbym sprzedać albo chociarz wymienić dobrze np na BTC i potem sprzedać to możecie polecić coś z dobrym kursem ?
Ja ze swojej strony mogę polecić SJP.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 1 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mleczus1 » czwartek, 28 grudnia 2017, 17:19

srgsrg pisze:
mleczus1 pisze:Od kilku dni ten wątek zajmuje się już tylko NXT.

A ja mam takie pytanie dotyczące XRP. Srednia cena na coinmarketcap ok $1.46. Tylko ze na porządnych giełdach jest $1.26 . Pytanie moje jeśli chiałbym sprzedać albo chociarz wymienić dobrze np na BTC i potem sprzedać to możecie polecić coś z dobrym kursem ?
Ja ze swojej strony mogę polecić SJP.
SJP tzn ?

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: krecik273 » czwartek, 28 grudnia 2017, 17:20

Ja ze swojej strony polecam Kucoina, posiada w ofercie dużo świeżych ciekawych propozycji (DBC DZIŚ!!!!) a także wymieniane wyżej klasyki typu RPX, NEO czy DENT. Banalny interface. Ja osobiście poszedłem dziś w DBC, troche przypazerzyłem i kupiłem drogo zaraz po wejściu waluty na giełdę ale ta mała różnica w cenie to dla tej waluty pikuś 8-) . Na Twitterze też o niej głośno.... Poza tym siedzę w RPX i XRP, fajne som, polecam.

Weteran
Posty: 13346
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ekonokomik » czwartek, 28 grudnia 2017, 17:43

mleczus1 pisze:
srgsrg pisze:
mleczus1 pisze:Od kilku dni ten wątek zajmuje się już tylko NXT.

A ja mam takie pytanie dotyczące XRP. Srednia cena na coinmarketcap ok $1.46. Tylko ze na porządnych giełdach jest $1.26 . Pytanie moje jeśli chiałbym sprzedać albo chociarz wymienić dobrze np na BTC i potem sprzedać to możecie polecić coś z dobrym kursem ?
Ja ze swojej strony mogę polecić SJP.
SJP tzn ?
Taki nowy coin mocno promowany przez Bralczyka i Miodka. Pewnie scam 8-)

BTW:
krecik273 pisze: Poza tym siedzę w RPX i XRP, fajne som, polecam.
Dziękuję, muszę iść kupić nowe oczy. :evil:

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 29 czerwca 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: EmCortess » czwartek, 28 grudnia 2017, 17:47

krecik273 pisze: Ja ze swojej strony polecam Kucoina

Również coraz bardziej przekonuję się do tej giełdy. Szczególnie rynek NEO i związane z nim premiery tokenów, wpierw Red Pulse okazało się niezłym strzałem, teraz wrzuciłem parę groszy w DBC, dzisiaj była premiera i już całkiem ładnie wygląda w stosunku do ceny z ICO

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości