W jakie waluty teraz inwestujecie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 266
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Krachu1895 » środa, 20 grudnia 2017, 19:40

Dzisiaj Universal Currency trafiło na giełdę Bit-Z i cena sporo poszła w górę. Ale zanosi się na długo wyczekiwany już wystrzał więc dla chętnych zapoznajcie się jak najszybciej z tą monetą bo to może być dobra okazja do kupna. Ja trochę późno się ogarnąłem, ale i tak liczę na przynajmniej 100% zysku. Mimo wszystko nie namawiam bo ryzyko jest zawsze. Ale coś czuję, że może pójść ładnie w górę :D

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 8 października 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: dabalwwy » środa, 20 grudnia 2017, 20:10

Co sadzicie o ReddCoin RDD

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wrip » środa, 20 grudnia 2017, 20:47

@Neoz, dlaczego verge uznajesz za ciekawy projekt? Czym się różni od innych anonimowych krypto? Wiem, że ma pompę, ale coś więcej?
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

luc
Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 207
Rejestracja: 6 listopada 2013
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: luc » środa, 20 grudnia 2017, 21:15

snajp pisze:
luc pisze:
elsiete92 pisze: Siema, gdzie można trzymać VIBE? RPX na NEONIE?
Hmmm... moje mają się dobrze na https://www.myetherwallet.com/ :D
RPX to token NEO, działa na portfelu ETH? Ja Red Pulse trzymam na https://neotracker.io/wallet
Sorry za nieporozumienie. VIBE mam na portfelu MEW, a RPX nie posiadam.
Pomogłem? Kliknij na odpowiednią łapkę...

Początkujący
Posty: 104
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: snajp » środa, 20 grudnia 2017, 21:23

Red Pulse (RPX), Hashare (HSR), oraz Stellar (XLM) dodane do kodu źródłowego na coinnest.co.kr
Ciekawe kiedy się pojawią?

Obrazek

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: maurel » środa, 20 grudnia 2017, 22:14

RPX (Redpulse)....260% w 7 dni...jeszcze raz dzięki za cynk kilka stron wcześniej.. :D

Ja też polecalem DigiByte..co spotkało się z falą krytyki...7 dni 255 %..ja wszedlem niestety 3 dni temu..ale 55% nie jest źle... ;) a podobno już umarł ten coin....tylko dziś ponad 30%...

P.s. Yoyow... 7 dni i już 40% ...azjaci wiedzą w co wchodzić :D
Ostatnio zmieniony środa, 20 grudnia 2017, 22:22 przez maurel, łącznie zmieniany 3 razy.

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: MinningClub » środa, 20 grudnia 2017, 22:16

Jutro na CE ma sie pojawic ILS
https://coinsmarkets.com/trade-BTC-ILS.htm
Jesli developer nie łga to ładnie powinien kurs podskoczyć. - to tylko niepotwierdzone info od dewelopera -
Dal tez info na https://bitcointalk.org/index.php?topic=2254522.0
Możecie potwierdzić na Slaku

Jest ryzyko jest zabawa :P
Obecnie kurs to 1satoshi (na coinmarkets 10 czyli 1.0)

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: emtec777 » środa, 20 grudnia 2017, 22:26

dabalwwy pisze:Co sadzicie o ReddCoin RDD
Shitcoin na którym dziś pięknie można było zarobić (i jeszcze można jak się pokombinuje). Coś mnie tknęło, żeby przedwczoraj zaopatrzyć się w całkiem ładną ilość.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: krecik273 » środa, 20 grudnia 2017, 22:59

Co na Kucoinie jest dziś wartego uwagii, ktoś podpowie? Mam trochę BTC do rozlokowania, od razu zaznaczam, że RPX już mam. Szukam czegoś bardziej wystrzałowego, ktoś coś? ;)

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: maurel » środa, 20 grudnia 2017, 23:05

Digibyte :)

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: krecik273 » środa, 20 grudnia 2017, 23:11

myślisz, że to jeszcze nie koniec?

Dodano po 2 minutach 4 sekundach:
myślisz, że to jeszcze nie koniec?

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: bartolini9 » czwartek, 21 grudnia 2017, 00:46

BucziTruczi pisze: Dzielnie trzymam bynajmniej sprzedam w przeddzień tego dropa a cześć zostawiam na prezenty w postaci tego ignis :) liczę na conajmniej 1,2 dolara było już blisko :)
@BucziTruczi,
Ktoś wywołał wilka z lasu :) 1.2 USD zaliczone

Dodatkowa informacja odnośnie NXT w sprawie tokenów IGNIS:
https://support.bittrex.com/hc/en-us/ar ... 5003571832

Czyli wystarczy mieć na giełdzie Bittrex NXT i w zamian otrzyma się połówkę IGNIS :) Nie znalazłem odpowiedzi co się stanie z NXT potem ... umrze?

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 24 stycznia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: artur321 » czwartek, 21 grudnia 2017, 04:14

a co sądzicie o dnt(district0x)? Mała kapitalizacja długi czas już gryzie glebe za 5h wprowadzają na okex

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 12 czerwca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Tastaj » czwartek, 21 grudnia 2017, 05:36

bartolini9 pisze:
BucziTruczi pisze: Dzielnie trzymam bynajmniej sprzedam w przeddzień tego dropa a cześć zostawiam na prezenty w postaci tego ignis :) liczę na conajmniej 1,2 dolara było już blisko :)
@BucziTruczi,
Ktoś wywołał wilka z lasu :) 1.2 USD zaliczone

Dodatkowa informacja odnośnie NXT w sprawie tokenów IGNIS:
https://support.bittrex.com/hc/en-us/ar ... 5003571832

Czyli wystarczy mieć na giełdzie Bittrex NXT i w zamian otrzyma się połówkę IGNIS :) Nie znalazłem odpowiedzi co się stanie z NXT potem ... umrze?
@BucziTruczi , dlaczego akturat 1,2 USD? już dużo powyżej jest ;)
@Bartolini9 , cenowo na pewno umrze, natomisat coin zostaje

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BucziTruczi » czwartek, 21 grudnia 2017, 07:25

Tastaj pisze:
bartolini9 pisze:
BucziTruczi pisze: Dzielnie trzymam bynajmniej sprzedam w przeddzień tego dropa a cześć zostawiam na prezenty w postaci tego ignis :) liczę na conajmniej 1,2 dolara było już blisko :)
@BucziTruczi,
Ktoś wywołał wilka z lasu :) 1.2 USD zaliczone

Dodatkowa informacja odnośnie NXT w sprawie tokenów IGNIS:
https://support.bittrex.com/hc/en-us/ar ... 5003571832

Czyli wystarczy mieć na giełdzie Bittrex NXT i w zamian otrzyma się połówkę IGNIS :) Nie znalazłem odpowiedzi co się stanie z NXT potem ... umrze?
@BucziTruczi , dlaczego akturat 1,2 USD? już dużo powyżej jest ;)
@Bartolini9 , cenowo na pewno umrze, natomisat coin zostaje
To było takie minimum i tak prawie 300% wykręcone , z rana miła niespodzianka , cześć już sprzedana :mrgreen:

Początkujący
Posty: 265
Rejestracja: 26 listopada 2013
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: buddookan » czwartek, 21 grudnia 2017, 09:37

Kazuk pisze: Mnie zainteresowało WABI. Może nie w perspektywie długoterminowej, ale myślę że w styczniu może jeszcze wystrzelić. Pomysł ciekawy, zainteresowanie na razie umiarkowane ( na Binance dopiero od kilku dni) i mam nadzieję że w perspektywie tygodnia/ dwóch pompa będzie :)
Witam. Właśnie mam zamiar w to zainwestować. JEśli ktoś ma jakieś spostrzeżenia na temat tej waluty to chętnie poczytam.

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 12 czerwca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Tastaj » czwartek, 21 grudnia 2017, 10:04

buddookan pisze:
Kazuk pisze: Mnie zainteresowało WABI. Może nie w perspektywie długoterminowej, ale myślę że w styczniu może jeszcze wystrzelić. Pomysł ciekawy, zainteresowanie na razie umiarkowane ( na Binance dopiero od kilku dni) i mam nadzieję że w perspektywie tygodnia/ dwóch pompa będzie :)
Witam. Właśnie mam zamiar w to zainwestować. JEśli ktoś ma jakieś spostrzeżenia na temat tej waluty to chętnie poczytam.
Tu masz trochę info:
Projekt ciekawy tylko jak słyszę etykiety RFID to trochę jestem sceptycznie nastawiony. Mam z tym trochę doczynienia, etykiety są drogie w porównaniu do zwykłych. Temat ewidentnie pod klienta. Na magazynie producent średnio to wykorzysta. Także jest to dodatkowy koszt.
Generalnie używane do droższych/luksusowych produktów(ubrania itp.), chociaż jak na przykładnie, mleko dla dzieciaków też nie jest tanie.
Czytników rfid jak na lekarstwo, w telefonach masz tylko nfc. nie odczytasz tym etykiet rfid. tylko chyba standard mifare ale i tak tylko odczytasz numer taga a nie info zawarte. Jeżeli nie podchwycą kilku dużych producentów to będzie lipa. Dla mnie na ten moment czysta spekulacja ale cały rynek krypto to spekulacja. Także ceno może iść w górę ładnie, bo projekt naprawdę fajny. Tylko dla mnie osobiście średnio wykonalny.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 535
Rejestracja: 28 lipca 2017
Reputacja: 305
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Bitcoinek » czwartek, 21 grudnia 2017, 10:07

BucziTruczi pisze:
Tastaj pisze:Ktoś jeszcze siedzi w NXT? czy nie widać już potencjału?
Dzielnie trzymam bynajmniej sprzedam w przeddzień tego dropa a cześć zostawiam na prezenty w postaci tego ignis :) liczę na conajmniej 1,2 dolara było już blisko :)
Jestem glownym naganiaczem na NXT na tym forum, pozdrawiam tych co zarobili:P
ALe sprzedalem sie wczoraj niestety przed wybiciem:)

Mimo to zarobek dobry bo mialem tego od 0.055-65 (niestety rowniez sprzedawalem na gorkach kawalki tortu)

Kolejny moj cel to czekanie na ignisa, kupienie go po spadku na poczatku, mysle ze plankton rzuci sie do sprzedazy.
Czesc dokupie od razu, czesc po spadku, czesc w dolku.

TO ze IGNIS bedzie pompowany jest dla mnie tak samo pewne jak to ze mialo byc pompowane NXT.

Malo osob to wie, jesli w ogole ktos z tego forum oprocz mnie, bo czailem sie na 1sza rundy ignisa (w sumie dobrze ze nie kupilem bo nxt wtedy stal drogo)


Wiem ze jeden wieloryb wykupil cale 2 pierwsze rundy. Wydal wtedy NXT ktore bylo kilkukrotnie drozsze niz bylo pod koniec ICO.
Byla afera na forum, ze oszustwo ze kupil to jeden gracz. Przechytrzyl wszystkich obstawil po jakim bloku sie one pojawia, i jednym rzutem kupil 2 rundy. CALE. MILIONY w to poszlo.

Takze na poczatku ico mogl miec wiecej ignisa, natomiast przez to ze NXT pozniej tanialo, wyszedl na tym gorzej niz ci ktorzy wymieniali w ost rundach ICO.

Zarobek mialby ogromny jakby sprzedal teraz NXT, ktore wlozyl w ICO.

WIec ktos kto ma tak ogormna ilosc JERULIDY ktora bedzie wymieniona 1:1 na ignisa.
WYpompuje ignisa

Napisalem troche to chaotycznie, pewnie ktos kto nie ma tej wiedzy co ja nic nie rozumie.

FINAL bedzie taki ze wiem, ze jeden wieloryb kupil 2 cale rundy drogiej jerulidy. WIec bedzie POMPKA ignisa na 100%. Aby wypompowac swoje IGNISY i sprzedac kilka razy drozej.


Wdlug mnie teraz NXT bylo pchane przez DEV team.
A pozniej ignis bedzie pchany przez tego wieloryba co kupil 2 cale rundy.

Nasuwa sie tez pytanie, czy mozliwe ze to ten sam wieloryb pchal nxt zeby ludzie nie mieli zbyt tanio NXT? Tak czy owak moral z tego taki ze ignis musi byc wypompowany bo wieloryb jest stratny

\

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 12 czerwca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Tastaj » czwartek, 21 grudnia 2017, 10:29

Bitcoinek pisze:
BucziTruczi pisze:
Tastaj pisze:Ktoś jeszcze siedzi w NXT? czy nie widać już potencjału?
Dzielnie trzymam bynajmniej sprzedam w przeddzień tego dropa a cześć zostawiam na prezenty w postaci tego ignis :) liczę na conajmniej 1,2 dolara było już blisko :)
Jestem glownym naganiaczem na NXT na tym forum, pozdrawiam tych co zarobili:P
ALe sprzedalem sie wczoraj niestety przed wybiciem:)

Mimo to zarobek dobry bo mialem tego od 0.055-65 (niestety rowniez sprzedawalem na gorkach kawalki tortu)

Kolejny moj cel to czekanie na ignisa, kupienie go po spadku na poczatku, mysle ze plankton rzuci sie do sprzedazy.
Czesc dokupie od razu, czesc po spadku, czesc w dolku.

TO ze IGNIS bedzie pompowany jest dla mnie tak samo pewne jak to ze mialo byc pompowane NXT.

Malo osob to wie, jesli w ogole ktos z tego forum oprocz mnie, bo czailem sie na 1sza rundy ignisa (w sumie dobrze ze nie kupilem bo nxt wtedy stal drogo)


Wiem ze jeden wieloryb wykupil cale 2 pierwsze rundy. Wydal wtedy NXT ktore bylo kilkukrotnie drozsze niz bylo pod koniec ICO.
Byla afera na forum, ze oszustwo ze kupil to jeden gracz. Przechytrzyl wszystkich obstawil po jakim bloku sie one pojawia, i jednym rzutem kupil 2 rundy. CALE. MILIONY w to poszlo.

Takze na poczatku ico mogl miec wiecej ignisa, natomiast przez to ze NXT pozniej tanialo, wyszedl na tym gorzej niz ci ktorzy wymieniali w ost rundach ICO.

Zarobek mialby ogromny jakby sprzedal teraz NXT, ktore wlozyl w ICO.

WIec ktos kto ma tak ogormna ilosc JERULIDY ktora bedzie wymieniona 1:1 na ignisa.
WYpompuje ignisa

Napisalem troche to chaotycznie, pewnie ktos kto nie ma tej wiedzy co ja nic nie rozumie.

FINAL bedzie taki ze wiem, ze jeden wieloryb kupil 2 cale rundy drogiej jerulidy. WIec bedzie POMPKA ignisa na 100%. Aby wypompowac swoje IGNISY i sprzedac kilka razy drozej.


Wdlug mnie teraz NXT bylo pchane przez DEV team.
A pozniej ignis bedzie pchany przez tego wieloryba co kupil 2 cale rundy.

Nasuwa sie tez pytanie, czy mozliwe ze to ten sam wieloryb pchal nxt zeby ludzie nie mieli zbyt tanio NXT? Tak czy owak moral z tego taki ze ignis musi byc wypompowany bo wieloryb jest stratny

\
Nie uważasz, że impreza z NXT dopiero się rozkręca? Rozumiem, że i tak jesteś urobiony ale dni dopiero się zbliżają. Nie za wcześnie się wyprzedałeś? Nie jestem w projekcie tak jak ty, także pewnie zalałbyś mnie informacjami ale myślę, że cena do 2 usd dobije jak BTC nie pokrzyżuje planów.

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 14 kwietnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: likidis » czwartek, 21 grudnia 2017, 10:57

@Bitcoinek, dzięki i też pozdrawiam i dziękuję za naganianie, bo mega się opłaciło :mrgreen:

Ja się wyprzedałem z NXT co miałem obkupiony po 0,065 kupione już jakiś czas temu gdy naganiałeś. Potem wskakiwałem na dołkach i wyskakiwałem na górkach. Ogółem jest dobrze i jestem na plus. Teraz dalej staram sie płynąć z prądem, i mniej więcej działać jak do tej pory. Ale część chcę zostawić na IGNIS i w sumie pomysł skupienia potem po dumpie IGNIS nie byłby głupi.
Pytanie tylko czy wieloryb będzie pchać do góry zaraz po wejściu IGNIS czy poczeka aż się ludzie wyprzedadzą z darmowych kojnów i wtedy zacznie podbijać cenę żeby wywołać w ludziach FOMO. Po cichu liczę na drugą opcję, bo inaczej by znaczyło, że teraz trzeba się obkupić w NXT żeby dostać IGNIS i z tym czekać aż wieloryb nas wypchnie na górkę.

btw. Skąd będziesz wiedział, że to już dołek? :mrgreen:

btw 2. do IGNIS dochodzi jeszcze Bitswift, który będzie rozdawany gdzieś w styczniu, więc może nie wszyscy się od razu rzucą do sprzedaży.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 38 gości