W jakie waluty teraz inwestujecie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » piątek, 8 grudnia 2017, 23:55

@pawelz2121,

Sonm to podobno long term projekt coś jak golem ze to bedzie trwało moze i latami, do sierpnia podobno minimum 2018 wg ich road mapy i opinii ludzi. Mimo że cena w satoshi spadła to w centach usd nadal jest wysoka od jakiegos czasu i nie spadła w $. Jak kupować to chyba na wiekszym dołku chyba że ktoś nie patrzy na cene w $ bo ma bity a w satoshi spadła jednak z 1200s na 850s w sumie. Ja mam i trzymam ale to kupowanie na długo, jest na pewno wiele coinów/tokenów co maja zaplanowane newsy i wzrosty pod nie o wiele szybciej.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 6 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: fel000 » sobota, 9 grudnia 2017, 00:45

Harnas85 pisze: Witam ..czy kupując universa mogę zrobić przelew bezpośrednio z giełdy czy muszę zrobić przelew z własnego portfela BTc ?
Ja przelew zrobiłem z hitbtc i własnie dostałem coiny.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Marthu1990 » sobota, 9 grudnia 2017, 06:30

Jutro jest chyba Hardfork Einsteinium. Myślicie że pociąg w związku z tym wydarzeniem już odjechał czy jeszcze można wskoczyć? :D

http://hfcountdown.emc2.foundation

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » sobota, 9 grudnia 2017, 09:39

Marthu1990 pisze: Jutro jest chyba Hardfork Einsteinium. Myślicie że pociąg w związku z tym wydarzeniem już odjechał czy jeszcze można wskoczyć? :D

http://hfcountdown.emc2.foundation
Hmm, skok z ok. 1600 sat ($0.13) do 14000 sat ($2.13) w dwa tygodnie? Nie znam szczegółów (hard fork i burning coinów?) ale trochę to ryzykowne teraz wchodzić.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Marthu1990 » sobota, 9 grudnia 2017, 11:49

W sumie racja, nie bede się pchać na siłę, lepiej poczekam aż cena IOTY spadnie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 176
Rejestracja: 26 maja 2016
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: lesefere » sobota, 9 grudnia 2017, 13:54

chosen_one pisze:Proponuję na weekend zapakować się w eBTC. Może się akurat trafić, że zdarzy się pierwsza w niedługiej historii tego tokena pomka, do której są jakieś nieśmiałe podjazdy. Przy takiej liczbie tokenów w obiegu i niskich obrotach możnaby się spodziewać w piku ceny w okolicy 1$.
Hmm... a na jakiej giełdzie tym handlują?

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: thendzor » sobota, 9 grudnia 2017, 14:17

XTRABYTES

Technologia z dużym potencjałem, która ma zamiar zlikwidować słabości Ethereum, Bitcoin i by poprostu lepsza.
Jeszcze w tym roku planują ruszyć z testnetem który ma na celu sprawdzenie szybkości do jakiej dążą wynoszącej 10000transakcji/s. Technologia zwalcza problem 51% ataku.
Zwalcza też problem inflacji.

Nie wykorzystuje technologii proof of stake, jednak własną technologię jaką jest proof of signature, o której możecie poczytać na https://xtrabytes.global/ oraz na forum w sekcji faq https://community.xtrabytes.global/faq/

Co ważne, nie mieli ICO aby wyłudzić piniądze, jest coinem tworzonym przez społeczność, więc każdy ma możliwość wesprzeć projekt swoją pracą (m.in. w tej chwili rekrutują developerów)

Polecam zainteresować się tematem, na tą chwilę mały market cap i jest relatywnie tani (250-350 satoshi), wiec warto kupić nawet te kilkadziesiąt sztuk, żeby później nie żałować, tak jak to było z bitcoinami :)

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 24 stycznia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: artur321 » sobota, 9 grudnia 2017, 17:04

Kupiłem 12000 tokenów unieversal blockchain protocol przez fejsbuka(przelew przez bitfinex) na ich stronie pisze, że je mam, ale jak je przelać na giełde czy cos? Bo z tego co widze to większość przesyła pieniądze na ico z prywatnego portfela

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 24 lipca 2017
Reputacja: 46
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Inwestor_bub » sobota, 9 grudnia 2017, 18:03

artur321 pisze: Kupiłem 12000 tokenów unieversal blockchain protocol przez fejsbuka(przelew przez bitfinex) na ich stronie pisze, że je mam, ale jak je przelać na giełde czy cos? Bo z tego co widze to większość przesyła pieniądze na ico z prywatnego portfela
Raczej Ci będzie ciężko, skoro nie wprowadziła tego żadna giełda.

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Luczeq » sobota, 9 grudnia 2017, 22:30

Co myślicie o Databits? Aktualnie chyba idzie w dobrym kierunku

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 24 stycznia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: artur321 » sobota, 9 grudnia 2017, 22:39

a wiecie kiedy universal wchodzi na giełde?

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 9 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wijtek » sobota, 9 grudnia 2017, 23:22

thendzor pisze: XTRABYTES

Technologia z dużym potencjałem, która ma zamiar zlikwidować słabości Ethereum, Bitcoin i by poprostu lepsza.
Jeszcze w tym roku planują ruszyć z testnetem który ma na celu sprawdzenie szybkości do jakiej dążą wynoszącej 10000transakcji/s. Technologia zwalcza problem 51% ataku.
Zwalcza też problem inflacji.

Nie wykorzystuje technologii proof of stake, jednak własną technologię jaką jest proof of signature, o której możecie poczytać na https://xtrabytes.global/ oraz na forum w sekcji faq https://community.xtrabytes.global/faq/

Co ważne, nie mieli ICO aby wyłudzić piniądze, jest coinem tworzonym przez społeczność, więc każdy ma możliwość wesprzeć projekt swoją pracą (m.in. w tej chwili rekrutują developerów)

Polecam zainteresować się tematem, na tą chwilę mały market cap i jest relatywnie tani (250-350 satoshi), wiec warto kupić nawet te kilkadziesiąt sztuk, żeby później nie żałować, tak jak to było z bitcoinami :)
Cześć! Ogólnie chcę się trochę pobawić kryptowalutami. Jak m.in. mógłbym kupić sobie XTRABYTES? Gdzie co i jak? W ogóle ta krypto już wystartowała czy dopiero przymiarki?

W które polecacie jeszcze inwestować krypto na longterm? Chodzi o to, które nie są jakoś tak wygórowane kursowo :D. Najlepiej żebym mógł je kupić jakoś poprzez przelew poczta polska, bo konto bankowe dopiero założyć będę mógł za kilka miechów. A wolę sobie nawet miesięcznie wpłacać z powiedzmy z 100-400 pln niż przepierdzielić na jakieś głupoty.

Ogólnie to jest spoko sprawa. Fajnie sobie coś wydrukować i trzymać przez lata może a nuż coś się trafi kiedyś skok jakiś. Myślę sobie żeby np. na XTRABYTES wydać z 50 zł albo kupię sobie od strzała 1000 sztuk - najlepsza opcja a później będę interesował się innymi krypto. Jeżeli możecie podajcie jeszcze jakieś nowe krypto z potencjałem. Dziękuję. Ja w tym nowy jestem i dopiero się zaznajamiam.
Ostatnio zmieniony niedziela, 10 grudnia 2017, 00:48 przez wijtek, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: MinningClub » sobota, 9 grudnia 2017, 23:31

Podsumowanie mojego poprzedniego postu:

1- ebtc/btc +113.32% - i wygląda na to ze jeszcze to nie koniec
2- ardr/btc +4,6% - trzymamy do świąt

Czas na skupowanie: LINX. Newsy przed świętami.
Jeśli ktoś może potwierdzić iż będzie ich reklamowała znana gwiazda muzyki + mają podpisany kontrakt na płatności za muzykę dajcie znać na priv

Polecam zainteresować się PIRL
Bardziej opłacane jest jego kopanie niż ETH i ładnie rośnie (drogie Masternody robią swoje). To raczej long term

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: gandzialf » niedziela, 10 grudnia 2017, 01:12

To ebtc wygląda i brzmi lekko podejrzanie, na moje oko.

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 3 czerwca 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ptr111 » niedziela, 10 grudnia 2017, 02:07

artur321 pisze: a wiecie kiedy universal wchodzi na giełde?
Universa, nie universaL ;) Zapowiedzieli że w przyszłym tygodniu będą nowe info i pewnie wówczas m. in dowiemy się kiedy i na jaką giełdę wejdzie. Jeśli chcesz być na bieżąco z newsami, to śledź ich twitter: https://twitter.com/Universa_News, fb https://www.facebook.com/Universablockchain/ i na ich telegramie też warto być - https://t.me/Uplatform, na czacie anglojęzycznym już ponad 10 tyś osób, mają też w kilku innych językach. Fajnie, że społeczność wokół tego projektu sukcesywnie wzrasta i że można też tam pogadać bezpośrednio z developerami

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: lechit27 » niedziela, 10 grudnia 2017, 11:39

Witam wszystkich jestem nowy na forum, ale od długiego czasu je obserwuję :) Polecam zapakować się do 22 grudnia w Waves, 13 grudnia odbędzie się prezentacja nowego portfela z zdecentralizowaną giełdą Waves Client 1.0, a 22 grudnia hardfork z nowym protokołem wspierającym 100 transakcji na sekundę :D

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 27 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: delsol » niedziela, 10 grudnia 2017, 11:58

Myślisz że jak waluta poszła do góry przez ostatnie 1,5 miesiąca 300% to warto w nią teraz wchodzić?

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: lechit27 » niedziela, 10 grudnia 2017, 12:12

Waves jeszcze ma sporo miejsca na wzrost :D Takie jest moje zdanie, oczywiście nikogo nie namawiam :D

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 3 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: EREMEX » niedziela, 10 grudnia 2017, 14:00

Co myślicie o tym Bitmarku, jakieś dalsze wzrosty lub spadki?

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 2 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: radix » niedziela, 10 grudnia 2017, 14:14

Jaki portfel polecacie do viberate(vib) oraz snc(suncontract)?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości