W jakie waluty teraz inwestujecie.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 28 grudnia 2013
Reputacja: 206
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wojteks102 » wtorek, 5 grudnia 2017, 10:26

likidis pisze: Mocno kurs ściskają w dół, spychają i nagle znów skok w górę o centa, 2 centy. Niby nic, ale na tych bujnięciach można też się co nieco obłowić, taki mikro skalping :D
Ale też wygląda to tak na taką powolną dystrybucję NXT. Jakby zrzucili to co mają od razu, to by kurs poszedł w pizdu, a tak powolutku, powolutku. Jeszcze mają czas.

Liczę, że nagle zaczną przeć w górę żeby wzbudzić znów w ludziach FOMO i zacznie się bonanza jak w zeszłym tygodniu.
Rozum pisze:@likidis
Również na to liczę. Myślę, że to jeszcze nie koniec. Szczyt pompki przyjdzie w okolicach 10 grudnia, może odrobinę wcześniej.
Tylko ciekawi mnie dlaczego cena aż tak wcześnie wystrzeliła skoro drop dopiero ~25 grudnia? Chociaz w sumie ostatnio newsy w krypto robią więcej niż same aktualizacje/update'y/usprawnienia

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 14 kwietnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: likidis » wtorek, 5 grudnia 2017, 10:33

wojteks102 pisze: Tylko ciekawi mnie dlaczego cena aż tak wcześnie wystrzeliła skoro drop dopiero ~25 grudnia? Chociaz w sumie ostatnio newsy w krypto robią więcej niż same aktualizacje/update'y/usprawnienia
Skłaniam się do tego co pisał Bitconek - to sami devowie od Jelruidy tak podbili cenę. Początkowo kupowali sami od siebie żeby podbić wolumen, skupowali, skupowali, cena szła w górę. Jak coin wskoczył wysoko w tabeli (ze względu na wolumen) to zaczęli ustawiać ściany kupna po 10k, 30k $ więc chcąc się wkupić bojąc się, że cena ucieknie musiałeś ustawić się wyżej. W pewnym momencie ściana była przestawiana wyżej i wyżej.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: FuraTeściowej » wtorek, 5 grudnia 2017, 10:57

Witam
Mam parę pytań do specjalistów.
1 . Patrząc na market cap i cene NXT myślicie ,że dojdzie ona do jakiś 0.70 $ za sztukę do czasu forka ?
2 . Zrobiłem portfel na stronie NXT i mam informacje ,że mój klucz musi być publiczny by był bezpieczny tak jak inne na blockchain - upublicznić go zatem ?

Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 30 kwietnia 2017
Reputacja: 37
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://www.terrainfo.pl/

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kasz » wtorek, 5 grudnia 2017, 12:07

wojteks102 pisze:Tylko ciekawi mnie dlaczego cena aż tak wcześnie wystrzeliła skoro drop dopiero ~25 grudnia? Chociaz w sumie ostatnio newsy w krypto robią więcej niż same aktualizacje/update'y/usprawnienia

Pamiętaj o najważniejszej zasadzie na giełdzie: kupuj plotki, sprzedawaj fakty.

Ja myślę, że cena nxt jeszcze do czasu forka urośnie. Sam trzymam tego dość sporo od dłuższego czasu, ostatnio jeszcze dokupiłem za 3,3k i czekam cierpliwie ;)

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: matiasek123 » wtorek, 5 grudnia 2017, 12:46

Na bittrexie btc nxt na 30min swieczkach rysuje sie spodeczek. Dla day traderow lepiej poczekac z godzinke dla upewnienia

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 28 grudnia 2013
Reputacja: 206
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wojteks102 » wtorek, 5 grudnia 2017, 12:48

likidis pisze:
wojteks102 pisze: Tylko ciekawi mnie dlaczego cena aż tak wcześnie wystrzeliła skoro drop dopiero ~25 grudnia? Chociaz w sumie ostatnio newsy w krypto robią więcej niż same aktualizacje/update'y/usprawnienia
Skłaniam się do tego co pisał Bitconek - to sami devowie od Jelruidy tak podbili cenę. Początkowo kupowali sami od siebie żeby podbić wolumen, skupowali, skupowali, cena szła w górę. Jak coin wskoczył wysoko w tabeli (ze względu na wolumen) to zaczęli ustawiać ściany kupna po 10k, 30k $ więc chcąc się wkupić bojąc się, że cena ucieknie musiałeś ustawić się wyżej. W pewnym momencie ściana była przestawiana wyżej i wyżej.
Devovie od Jeluridy podbili by cenę? To oznacza, że w supply nie mają dla siebie przeznaczonych żadnych środków?

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 14 kwietnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: likidis » wtorek, 5 grudnia 2017, 13:01

wojteks102 pisze: Devovie od Jeluridy podbili by cenę? To oznacza, że w supply nie mają dla siebie przeznaczonych żadnych środków?
Podczas presale IGNIS to sprzedawali tokeny za NXT
The other half of the IGNIS coin supply was partially used by Jelurida to conduct a successful IGNIS Token Sale over a period of three months (Aug 05 - Nov 04), collecting 167 M NXT, which were partially converted to fiat, Bitcoin, and Ardor. As of the end of the token sale, the total proceeds were over $15 000 000.
Tak więc czy upłynnienie NXT które dostali sprzedając tokeny do IGNISa bardziej opłaca im się po 0,07 $ czy >0,4 $ :mrgreen: Oczywiście jakieś grubasy też pompowały kurs.

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: noob_biznesu » wtorek, 5 grudnia 2017, 13:22

Witam, co myślicie o DGB, jakieś prognozy w najbliższym czasie?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 5 grudnia 2017, 13:32

Moje ulubione Monero właśnie wyszło z trójkąta :)

Skoro rynek potrzebuje SuperBTC aby się ukrywać, to dlaczego nie korzystać z gotowych rozwiązań?
Monero było pierwsze, a jeżeli nie to proszę o oświecenie.
Nie chce mi się szukać, ale DarkCoin powstał później (?).

Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 28 września 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: listek » wtorek, 5 grudnia 2017, 15:58

@matiasek123, czyli przewidujesz wzrost?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 28 grudnia 2013
Reputacja: 206
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wojteks102 » wtorek, 5 grudnia 2017, 16:44

likidis pisze:
wojteks102 pisze: Devovie od Jeluridy podbili by cenę? To oznacza, że w supply nie mają dla siebie przeznaczonych żadnych środków?
Podczas presale IGNIS to sprzedawali tokeny za NXT
The other half of the IGNIS coin supply was partially used by Jelurida to conduct a successful IGNIS Token Sale over a period of three months (Aug 05 - Nov 04), collecting 167 M NXT, which were partially converted to fiat, Bitcoin, and Ardor. As of the end of the token sale, the total proceeds were over $15 000 000.
Tak więc czy upłynnienie NXT które dostali sprzedając tokeny do IGNISa bardziej opłaca im się po 0,07 $ czy >0,4 $ :mrgreen: Oczywiście jakieś grubasy też pompowały kurs.
Dzięki wielkie to mi wiele wiele wyjaśniło.. To znaczy powiem szczerze chciałbym jeszcze usłyszeć opinie innych osób na temat sposobu token sale'u IGNIS bo ja osobiście uważam, że był do dupy i tylko wybranym udało się zakupić ten token.

Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 15 października 2016
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: AniaS » wtorek, 5 grudnia 2017, 17:19

Na Coinone IOTA już 7,5 $ ;D ,a Bitfinex probuje "nadązyc"... ;) (3,35$).

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 14 kwietnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: likidis » wtorek, 5 grudnia 2017, 19:26

Teraz jak patrzę to NXT ruszył i pytanie czy nie grają tego
Obrazek

Ściany na bid i ask są systematycznie ładnie przesuwane żeby zasięg był coraz wyższy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: FuraTeściowej » wtorek, 5 grudnia 2017, 19:34

Własnie zastanawiam się co będzie z tym NXT do tego 25 grudnia . Kupa czasu a tu cena w 3 dni poszła "tu de mun" . Market cap pozwala na jeszcze solidne wzrosty ale czy to się uda ? Jak myślicie do ilu dobije NXT ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » wtorek, 5 grudnia 2017, 19:40

gandzialf pisze: Właśnie @Rumcajs, o co chodzi z tym HVN ?
Okropnie duży się ten wolumen robi, na tym trollboxie tylko widzę hvn, hvn cały czas.
to spam bo dzis, sory wczoraj, 4 grudnia w kazdym razie, miala byc konferencja jakas w San Francisco i newsy itp i naganiali na to na trollboxie co chwile czytalem HVN :)
NIe kupuje sie na takich nagonkach i hype.
Ale miałem fantazje i kupilem troszke. nie bylo mnie online 1 dzien wiec nie wiem co sie dzialo nawet.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rozum » wtorek, 5 grudnia 2017, 19:46

@FuraTesciowej

Cena jest wysoko, ale tylko w USD - to sztuczny obraz spowodowany wysokim kursem BTC/USD.
NXT/BTC wygląda już inaczej. Moim zdaniem będzie jeszcze jedna szpila. Zarówno na NXT jak i ARDR. Po czym zwała na długo przed terminem otrzymania Ignis.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BucziTruczi » wtorek, 5 grudnia 2017, 19:49

Śledzi ktoś może krypto NAV ? Złapałem się przy 1.06 a od wczoraj zauważyłem nagły wzrost , może ktoś podzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat tej waluty?:) a co do Nxt tez kupiłem jej troszkę i muszę je trzymać na ich oficjalnym portfelu żeby załapać się na tego dropa z ignis ?

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 10 listopada 2017
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: puchatek18 » wtorek, 5 grudnia 2017, 20:30

A co myslicie o QTUM? Czy warto przejść na tą kryptowalute na czas pęknięcia bańki?

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: RafaelGrey » wtorek, 5 grudnia 2017, 20:32

puchatek18 pisze:A co myslicie o QTUM? Czy warto przejść na tą kryptowalute na czas pęknięcia bańki?
Jak bańka pęknie to nic nie pomoze

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 10 listopada 2017
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: puchatek18 » wtorek, 5 grudnia 2017, 20:38

Ale QTUM szoruje w mule i wodorostach, wydaje się że niżej być już nie może...

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: pomocny i 28 gości