W jakie waluty teraz inwestujecie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: KryptoBanita » niedziela, 19 listopada 2017, 19:24

Kluka pisze: @KryptoBanita, bch tez bym wymienil
Raz, że się boję Cienia ;) , a dwa, to widziałem sensowne kreski na BCH rysowane przez naszą ulubioną laskę, więc wszystkiego nie wymieniłem, bo licho nie śpi ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » niedziela, 19 listopada 2017, 23:04

@KryptoBanita, jedyna to musi byc ulubiona, trzeba z szacunkiem nie jak @Wymazywanie :lol: A Cien czasami madrze gada. Mysle ze ma poniekad bol tylnej czesci ciala wyprzedajac sie niegdys w okolicach 400$ bo przeciez z 1mb blokiem nie ma prawa wiecej urosnac. I poniekad ma racje bo to czym jest teraz btc z jego oplatami nie jest tym czym mial byc. Czesto zgadzam sie z jego zdaniem i go szanuje. Jest idealista. I czesto ma sporo racji. Mowcie co chcecie ale dla mnie jest taka zywa legenda na tym forum. A ze czasem cos pie*****... no coz nikt nie jest idealny :roll: i nie smiac mi sie z kolegi :evil: koniec offtopa /szkoda ze sam sobie minusa dac nie moge/ :P ok zeby nie bylo.. btc z krzyzykiem.. wchodzi ktos w tego szita na polo? ostatnio tez rosl bo cash rosl (albo nie wiem dlaczego) bardziej taka ciekawostka ja tego nie tykam (chodz kiedys troche mialem)
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: stokarz » poniedziałek, 20 listopada 2017, 00:05

Cześć, jako, że jest to temat często odwiedzany pozwolę sobie zareklamować swoją analizę NEO: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 91#p391691

Choć głównie chodzi o to, czego ma dotyczyć jutrzejsza zapowiedź NEO, jeśli ktoś jest obecnie zapakowany w NEO to polecam koniecznie przeczytać.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: giroud93 » poniedziałek, 20 listopada 2017, 09:47

Witam. Siedzi ktoś, albo interesuje się B3Coin? Obecnie jest rekordowo niska cena więc bardzo mnie kusi żeby w to wejść, tylko niestety nie mam wystarczająco dużo informacji o niej.

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 14 kwietnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: likidis » poniedziałek, 20 listopada 2017, 15:44

NXT się przebudził. Tak patrząc do czasu kiedy ma być fork, to jeszcze jest czas żeby wskoczyć do pociągu, tym bardziej, ze cenowo jest dobrze. W BTC na razie 5 razy mniej niż rajd w czasie forka gdy wszyscy dostali ARDR, w USD to teraz cena sięga zaledwie 2 razy mniej niż w tym okresie czasu. Tak więc jestem ciekaw dokąd to zaleci do 15 grudnia.

Ogólnie jak poczytałem whitepaper od jeluridii to wyglada to naprawdę ciekawie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 38
Rejestracja: 11 sierpnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: blessu » poniedziałek, 20 listopada 2017, 16:00

Wątek dedykowany został zaspamowany w większości problemami z Walletem, wiec zapytam się tutaj:
Co sądzicie o IOTA? Warto w to wejść mimo trwającej pompki? Czy token nieposiadający (póki co) porządnego portfela ma szanse na spektakularny sukces?

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: miso20 » poniedziałek, 20 listopada 2017, 16:34

@blessu, jak nie ma portfela to long odpada - chyba, że chcesz trzymać kaskę na giełdzie ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 38
Rejestracja: 11 sierpnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: blessu » poniedziałek, 20 listopada 2017, 17:10

Portfel jest, ale problematyczny, następny podobno jest tworzony. A jeśli taka inwestycja nosiłaby znamiona potencjalnie wysokiego zwrotu, to może warto byłoby się pomęczyć :)

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: miso20 » poniedziałek, 20 listopada 2017, 18:29

@blessu, w mojej opinii całkiem możliwe, że pojedziemy jeszcze kika razy do góry. Ale jest ryzyko bo kilkukrotny wzrost juz jest. Wchodzić to trzeba było w dołku po 0,4$ ;). Wtedy jest komfort psyhiczny. Jak przebijemy ATH to pewnie pojedziemy wyżej

Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 28 września 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: listek » poniedziałek, 20 listopada 2017, 19:29

@stokarz, Twoje opracowania są świetne! Ja poważnie zastanawiam się nad ETP, ale chyba poczekam na Twoją analizę ;) Cena raczej okazyjna, możliwości platformy ogromne. Czy dobrze zrozumiałem, że jeśli zamrozimy w portfelu coiny ETP na 12 mies to zarobimy 20%?

@likidis, pociąg express NXT ruszył ze stacji zapewne przedwczoraj - wydaje mi się że promocyjne miejsca do zajęcia są jeszcze wolne (ale tylko wydaje mi się :roll: )
likidis pisze: razie 5 razy mniej niż rajd w czasie forka gdy wszyscy dostali ARDR
- kiedy ten fork miał dokładnie miejsce?
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 20 listopada 2017, 19:33 przez listek, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » poniedziałek, 20 listopada 2017, 19:32

Kluka pisze: UWAGA Zcash wystrzeli na dniach do gory. Powod? Postanowilem jednak zdywersyfikowac swoj portfel i sprzedalem dzis polowe posiadanych ZECow. A zawsze jak sprzedam to rosnie ;) Postawilem kupic po polowie OMG i PAY. Mysle ze to przyszlosciowe projekty i w nastepnym roku moga pokazac pazur. Byc moze bardziej niz zec, bo wg mnie czas anomow nadejdzie ale moze to byc nieco odleglejsza przyszlosc jak rok czy dwa. Do tego takze dywersyfikacja na 2 ledgery (2 rozne seedy). :roll: ... no coz ostroznosci nigdy za wiele
No i TenX (PAY) udalo mi sie kupic korzystnie nawet na short, dzis 30% na plusie 8-) i co tu robic :roll: poczekam chyba :?
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 14 kwietnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: likidis » poniedziałek, 20 listopada 2017, 20:22

listek pisze:@likidis, pociąg express NXT ruszył ze stacji zapewne przedwczoraj - wydaje mi się że promocyjne miejsca do zajęcia są jeszcze wolne (ale tylko wydaje mi się :roll: )
likidis pisze: razie 5 razy mniej niż rajd w czasie forka gdy wszyscy dostali ARDR
- kiedy ten fork miał dokładnie miejsce?
Ech, sry, porąbało mi się - screenshot dla ARDR miał miejsce gdzieś w październiku 2016, ale widzę wtedy w zasadzie zjazd NXT, wzrost następował wcześniej.

Okres o którym pisałem to chodziło o czerwcową bańkę na latach.

Ja do pociągu wskoczyłem 2 tygodnie temu i w zeszły piątek, ale zastanawiam się nad dokupieniem jeszcze. Ew poczekam na weekend, bo wtedy zwykle spadki, to powinno być lepiej.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » poniedziałek, 20 listopada 2017, 21:44

@listek @likidis @Bitcoinek
A co wy planujecie zrobić z NXT po airdropie IGNIS? Nie uważacie, że dzień po będzie mega spadek, bo wszyscy będą sprzedać?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 28 grudnia 2013
Reputacja: 206
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wojteks102 » poniedziałek, 20 listopada 2017, 22:48

sud pisze:
A co wy planujecie zrobić z NXT po airdropie IGNIS? Nie uważacie, że dzień po będzie mega spadek, bo wszyscy będą sprzedać?
Tak z ciekawości IGNIS jest gdzieś obecnie do kupienia na giełdach?

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 8 października 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: dabalwwy » poniedziałek, 20 listopada 2017, 23:04

Z tego co ja się orientuje to raczej nie . Ja tam potrzymam do tego 24 grudnia i sprzedaje

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 9 listopada 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: nevida13 » poniedziałek, 20 listopada 2017, 23:35

Co powiecie o golemie? Zlapal ladny dolek, moze okazja na zakup?

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 14 kwietnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: likidis » poniedziałek, 20 listopada 2017, 23:50

sud pisze: @listek @likidis @Bitcoinek
A co wy planujecie zrobić z NXT po airdropie IGNIS? Nie uważacie, że dzień po będzie mega spadek, bo wszyscy będą sprzedać?
Zobaczymy o ile wzrośnie do tego czasu :D Ja też nie wiem czy sobie tego nie potrzymam dłuższy czas niż tylko do forka. Cały projekt brzmi naprawdę ciekawie, więc może pójdzie więcej w górę niż tylko przy oczekiwaniu na fork.
wojteks102 pisze: Tak z ciekawości IGNIS jest gdzieś obecnie do kupienia na giełdach?
Na razie to HitBTC wrzucił futures IGNISa w parze z ETH - https://hitbtc.com/IGNIS-to-ETH . Ale w sumie to oni tak samo wrzucili futures z BTG, tak więc lubią tam handlować tym czego jeszcze nie ma.

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: miso20 » wtorek, 21 listopada 2017, 00:36

nevida13 pisze: Co powiecie o golemie? Zlapal ladny dolek, moze okazja na zakup?
Dołączam się do przedmówcy. Ktoś ma coś ciekawego do powiedzenia na ten temat? Na usd wyglada to całkiem całkiem, ale na btc wygląda tragicznie

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: noob_biznesu » wtorek, 21 listopada 2017, 02:28

sud pisze: @listek @likidis @Bitcoinek
A co wy planujecie zrobić z NXT po airdropie IGNIS? Nie uważacie, że dzień po będzie mega spadek, bo wszyscy będą sprzedać?
Spadek zapewne będzie dość mocny, ale IGNIS może to zrekompensować z nawiązką. Ciężko stwierdzić na ten moment, mamy jeszcze ponad miesiąc obserwacji o ile ktoś już wsiadł, ja jestem zapakowany all in, brałem po 0,065$ i wyczekuje.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » wtorek, 21 listopada 2017, 08:10

wojteks102 pisze:
sud pisze:
A co wy planujecie zrobić z NXT po airdropie IGNIS? Nie uważacie, że dzień po będzie mega spadek, bo wszyscy będą sprzedać?
Tak z ciekawości IGNIS jest gdzieś obecnie do kupienia na giełdach?
Nie, dystrybucja będzie dopiero ok. 25 grudnia (Ardor Genesis Snapshot), wtedy też będzie airdrop ostatnich 500M IGNIS dla posiadaczy NXT.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kemot80 i 15 gości