W jakie waluty teraz inwestujecie.

Gaduła
Posty: 320
Rejestracja: 13 grudnia 2016
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: roman1959 » piątek, 3 listopada 2017, 22:00

roman1959 pisze:
Jeff pisze: @roman1959
Osobiscie bym na to nie liczyl za duzo sie ma stac w nastepne dwa tygodnie zeby BCH spadl $100.
Przy BTC pnacym do gory jak szalony BCH stal sie tansza alternatywa dla mas chcacych zalapac sie na zyski.
Zdaję sobie sprawę dlatego obserwuję sytuację i wejdę ponownie jeśli $676 zostanie przebite.

Edit: No i trudno, zlecenie weszło. Jestem z powrotem. Co będzie to ma być. Choć może to być zmyłka...
Krótka piłka- było za wcześnie. Wyszedłem i chwilowo przyglądam się z boku czy jednak będzie ucho od filiżanki.
Nie bądź zachłanny

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wind » sobota, 4 listopada 2017, 01:31

Witam wszystkich, co sądzicie o takim projekcie https://www.globaljobcoin.com/ ? Z Polskim akcentem, w team'ie są rodacy.
Szwajcarska firma a raczej portal typu pracuj.p , z tym, że coś mało ogłoszeń mają.
Projekt oparty na zatrudnieniu w oparciu o blockchain. Bierzesz pracę, płącą Ci w GJC .
W presale uzbierał 7mln $, na bitcointalk, średnia pogadanka, ale ludzie zainteresowani z tego co widzę.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Sayan » sobota, 4 listopada 2017, 12:26

Mamy tutaj kogoś kto inwestował w Eos'a albo siedzi mocno w tym środowisku?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 28 grudnia 2013
Reputacja: 206
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wojteks102 » sobota, 4 listopada 2017, 17:19

roman1959 pisze: Ten wątek umiera- ETC +25% a tutaj cisza? :) Ktoś zna przyczyny?
Wprowadzenie ETC na jakąś chińską platformę wymiany P2P:

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wizipaci » niedziela, 5 listopada 2017, 15:34

Ma ktoś coś do powiedzenia na temat power ledger (POWR), od końca ico ładnie poszedł do góry, jest już na 4 marketach.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 24 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ms92 » niedziela, 5 listopada 2017, 15:47

Witam,

które alty waszym zdanie najlepiej prognozują zaraz po forku, bądź mają na dniach wypuścić jakiegoś newsa?
Ze swojej strony polecam Verge. Jutro wychodzi wraith protocol. Cena powinna ładnie pójść do góry.
pzdr.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wrip » niedziela, 5 listopada 2017, 15:47

Jakie macie scenariusze, gdyby to B2x wygrał? Jak dostosują się ceny altów gdy obecny btc zacznie tracić? W ogóle to ma jakieś znaczenie dla altów?
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lagoon » poniedziałek, 6 listopada 2017, 10:05

Czy ktos z was gra na binance?
Mam pytanie o ich coin BNB
Czy oprocz wymiany na binance a widac że promuja go mocno bo jest juz wymieniany na usdt eth otworzyli rynek wymiany o niego oparty.
Jest juz pierwszy coin do wymiany dodany
Wedlug mnie moze powstac cos na wzor poloniexowego monero tylko taki ich hinski.
A znajac sile i wielkosc azjatyckiego rynku cena przy 100mln coinow moze przebic cene monero.
Na razir kos tuje 1.6$ do 100$ jeszcze daleko ale widac po platformie neo i tempie ico na nim zaplanowanych oraz promocji swoich coinow azjaci apetyt na dominacje ich coinow maja duza
Co o tym sadzicie?

Dodano po 2 minutach 24 sekundach:
I wychodzi im to dobrze siec neo dziala jak burza ico mozna tworzyc gas jako premia aphalion za 10 dni jako platforma dappsow i podobno bedzie dzialac do miesiaca!!!

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 5 kwietnia 2013
Reputacja: 145
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: matheo » poniedziałek, 6 listopada 2017, 11:58

Lagoon pisze: moze powstac cos na wzor poloniexowego monero
apropo monero.
Technicznie wygląda na bardzo fajny zakup.

Wykres 1D XMR/BTC.
RSI poniżej 30
Za nami 3 miesiące wyprzedaży.
Jesteśmy na bardzo mocnym wsparciu długiej linii trendu wzrostowego.
https://www.coinigy.com/s/i/5a003e42a9352/

Wykres XMR/USD
Też dojechaliśmy do lini wsparcia.
https://www.coinigy.com/s/i/5a003fa2e7771/

Stosunek risk/reward dla mnie bardzo ok.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paprykarz18 » poniedziałek, 6 listopada 2017, 12:36

@Lagoon
Pamiętaj, że BNB to nie jest jedyna tego typu waluta. KuCoin ma swoje KCS.

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: RaptorPL » poniedziałek, 6 listopada 2017, 14:24

Witam Forumowiczy !
Jestem tu nowy i chciałem się poradzić co do zakupu bitcoin, czy teraz jest dobry moment, jest przewidywany spadek ? Chciałem Zakupić BC jako inwestycję długoterminową ale patrząc na wykresy jest teraz w dość szczytowym momencie...

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Bit-els » poniedziałek, 6 listopada 2017, 15:24

Poczytaj o problemie skalowania, walk wewnątrz społeczności btc i zaczekaj na efekt forka.

Na long zawsze zdążysz wejść. Poza tym koszyk najlepszych walut, nie jedna

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 28 grudnia 2013
Reputacja: 206
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wojteks102 » poniedziałek, 6 listopada 2017, 18:59

@RaptorPL Poza tym przede wszystkim zrób jakikolwiek research na temat przynajmniej paru kryptowalut... Czy czujesz, że mają one sens? Czy czujesz, że coś mogą zmienić w świecie kryptowalut? Czy będziesz się czuł nadal z nimi tak pewnie jak spadną o 30,40 czy 50%?

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: RaptorPL » poniedziałek, 6 listopada 2017, 20:13

@wojteks102 Ogólnie robiłem research i z tego co w internecie wyczytałem to LISK ma szanse się wybić ale to się wszystko tak zmienia że ciężko nadążyć. Jestem mega świeży w temacie kryptowalut i ciężko mi jeszcze pojąć wszystkie zależności i mechanizmy.
Zakupiłem ogólnie BITCOIN i od początku miałem w zamiarze kupić jakąś ilość i zamrozić je na powiedzmy kilka lat (trezora już zakupiłem do przechowywania).
Największym moim zmartwieniem teraz jest kiedy kupić go, teraz przed podziałem może się dziać wszystko i nie wiem czy czatować na skoki czy poczekać aż się wszystko wyklaruje i zobaczymy co się właściwie z bitcoinem stanie bo słyszałem że może na pozycję lidera wskoczyć inna kryptowaluta z podziału bitcoina....

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » poniedziałek, 6 listopada 2017, 20:37

@RaptorPL, Pewnie drugim zaraz po lisku na jaki natrafisz w pl necie bedzie dascoin (nie mylic z DASH) i moja rada odposc sobie oba ;) a szczegonie ten 2gi. Lisk wykresowo w ciekawym momencie (jak wiekszosc altow) i nie jest az takim gownem (piramida finansowa) jak dascoin, ale i tak Kordekowi jakos nie ufam. Nie mowie ze sie nie da na nim zarobic ale wg mnie nic poza p&d z tego nie bedzie.

Dzisiejszy wieczor napawa mnie optymizmem, w koncu alty nie sraja po gaciach jak bit piernie. Mysle ze Monero moze w koncu pakazac pazur, zbliza sie do wyjscia z duzego trojkata (w sumie to juz z niego wychodzi chyba) Moj ulubieniec Zcash takze daje rade, ale tu sie wielkiej pompy narazie nie spodziewam, dlatego czesc zec (ok.1/6) sprzedaje i wchodze na lewarze na polo w XMR. A Wy co tam porabiecie? :)
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Sayan » poniedziałek, 6 listopada 2017, 22:21

Ja ostatnio szukałem kilka dni jakiegoś coina, mało znanego, z małym MCAP i o relatywnie niskiej wartości.
Może to nie ma większego sensu, ale własnie przy okazji takich coinów wiele osób kupowało sobie przysłowiowe lambo.
Mój wybór padł na Spectrecoin(XSPEC). zainwestowałem w to naprawdę nie dużo, bo traktuję to jako przygodę, gdzie potencjalny zysk będzie bardziej postacią drugoplanową. Jedyne co moge powiedzieć, to że community jest małe, ale bardzo przyjazne i pracowite a do tego dev często jest na slacku i pisze nad czym aktualnie pracuje. Teraz szykują się do wydania wersji 1.4
https://twitter.com/XspecRising/status/ ... trecoin%2F :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » wtorek, 7 listopada 2017, 00:13

@Sayan,
to bardzo dobry pomysł ale trzeba znaleśc dobrego coina i zrobić dokładną analize fundamentalną i sprawdzić czy devowie robią coś i czy społecznośc też jest jakaś sensowna i ogólnie czy coin sie rozwija i ma potencjał.
Z paru-parunastu milionów marketcapa zrobić x 10 to easy byle dobrze wytypować pare coinów do wejścia na mid (w crypto nie ma long taka opinia panuje).
Na takich perełkach można zarobić i na lambo lub swój przysłowiowy pierwszy milion :) Tylko trzeba wejść chociaż 1-2 bitkami bo inaczej z drobnej kwoty to i x 100 nie pomoże.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 7 listopada 2017, 01:01

Rumcajs pisze: to bardzo dobry pomysł ale trzeba znaleśc dobrego coina i zrobić dokładną analize fundamentalną i sprawdzić czy devowie robią coś i czy społecznośc też jest jakaś sensowna i ogólnie czy coin sie rozwija i ma potencjał.
Dużo z moich złotych strzałów to była decyzja w 1 minutę po dowiedzeniu się o coinie. Głębszy research nie był możliwy w tym czasie, to było potem tylko potwierdzenie przeczucia. Np. Doge, Lisk, San. To trochę jak zakochanie się, chyba w 3 sekundy wiadomo że jest chemia. Jak usłyszałem nazwę Liska, wiedziałem, że to chwyci. Doge był szczególnie sexy. Oczywiście jestem przeciwny zoofilii. :mrgreen:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paprykarz18 » wtorek, 7 listopada 2017, 08:14

@Sayan
dzięki za cynk o XSPEC,

ja od dwóch tygodni robię przegląd-selekcję kryptowalut z market cap (realnym, a nie podanym w coinmarketcap, tj. mnożąc przez total supply) mniejszym niż 20 mln $
szukam walut, które potencjalnie mogą urosnąć x50 w ciągu roku

50% walut z miejsc 200-1000 marketcapu to martwe waluty, których deweloperzy uciekli, a cena dąży do 0 $,
kolejne 45% walut scam lub twory powstałe na zasadzie - tu kupujcie, tam kopcie i nie pytajcie po co, a my jesteśmy anonimowi i zaraz uciekniemy z Waszą kasą

te pozostałe 5% poddaję bardziej wnikliwemu researchowi
chcę zainwestować symboliczne kwoty w kilka najlepszych kryptowalut,
większej kasy nie postawię, bo jestem nowy na tym rynku (gram pieniędzmi zarobionymi w tradycyjnej pracy), a w tego typu inwestycjach nie ustawia się stop lossa
jeżeli Was to interesuje, będę pisał o wynikach moich poszukiwań
aktualnie jestem na ostatnim etapie selekcji... zajmie on jeszcze kilka dni

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 5 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Badoomdangboi » wtorek, 7 listopada 2017, 09:23

Polecam przyglądać się XLM w najbliższych dniach, wygląda całkiem bycz. Waluta spadła do wartości przed pompą spowodowaną newsem z IBM, wraca volume w chwili obecnej, mimo dzisiejszego odbicia dalej oversold. Myślę, że potencjalny kandydat na dalsze ładne wzrosty.

Ostatnia pompa zaczęła się chyba w bardzo podobnej sytuacji, tj. lekkim skoku z 400 z jednoczesnym szybkim wyjściem volumenu z bagna. Każdy z top altów dostaje teraz swoje pompki, nawet takie kłody jak Monero i EOS, więc XLM też powinno jeszcze czekać coś fajnego ;)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości