W jakie waluty teraz inwestujecie.

Gaduła
Posty: 320
Rejestracja: 13 grudnia 2016
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: roman1959 » czwartek, 2 listopada 2017, 22:06

@lukasz37, wybacz ale to nie jest tematem tego wątku. Jestem przekonany, że gdzieś na forum znajdziesz informację o którą Ci chodzi, a jeśli nie to nic nie stoi na przeszkodzie byś założył odpowiedni wątek i w nim zapytał.


Bitcoin Cash właśnie zaatakował swój poprzedni lokalny szczyt na zwiększonym wolumenie
Obrazek

Nie bardzo go lubiłem i sprzedałem swego czasu otrzymane BCH ale teraz zastanawiam się czy się nie zapakować w niego w kontekście moich wątpliwości, czy do forka na BTC w ogóle dojdzie- wydaje mi się prawdopodobne, że część kopaczy którzy zamierzali porzucić BTC przejdą na BCH.
Nie bądź zachłanny

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: MinningClub » czwartek, 2 listopada 2017, 22:38

Daytrader pisze:
MinningClub pisze:
Kristof707 pisze:@MinningClub ciekawie piszesz o EQT, własnie mam trochę waluty na giełdzie, powiedz prosze dokładniej jak uruchomić ten wallet na Windowsie
najlepiej jakieś link do walleta, i gdzie w jakiej zakładce wejść. Chyba, że strona jest intuicyjna to sam link wystarczy ;)
BitcoinTalk EQT:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1849442.0

Telegram (Android)
@Equi_Trader <-tu mozna pocisnąć deweloperowi :)


Wallet pod windows - Stabilny prosty szybki.
https://github.com/equitrader/Equitrade ... indows.zip

1. Sciagnij i rozpakuj
2. Uruchom EquiTrader-qt.exe
3. Kliknij Settings -> Wallet Security -> Enxrypt Wallet (podaj swoje hasło zabezpieczające)
4. Kliknij File -> Backup wallet i zapisz plik w bezpiecznym miejscu
5. Kliknij -> Wallet Security -> Unlock Wallet for minning

W zakładce receive coins masz swój lokalny adres walletu
W zakładce minting masz wszystko na temat mintingu (darmowych eqt)
Po 24-36h pierwsze coiny zaczną wpadać.

Polacy z innego forum próbowali wycisnąć więcej niż 30 % coinów / rok z tej sieci - jak na razie nie znaleźli sposobu.
ok 15 listopada EQT pali pierwsze 2mln coinow - zobaczymy jak wpłynie to na wartość waluty.

===================================================================================================
Dodano po 46 minutach 42 sekundach:
Coval wygląda interesująco (możliwy zysk 100%) - najlepsze wejście <70sat

https://bittrex.com/Market/Index?MarketName=BTC-COVAL

VRC wygląda interesująco

https://bittrex.com/Market/Index?MarketName=BTC-VRC (wejście przy ~~ 7250 sat)

Burst (skoro tak nisko spadl to moze warto kupic)

https://bittrex.com/Market/Index?MarketName=BTC-BURST
Ciekawi mnie dlaczego nie mają na stronie oficjalnego klienta a źródła z githuba są z bomby kasowane przez antywirusy. Lepiej uważać!

Link który podałem prowadzi właśnie do githuba.
Plik jest tam od "3 months ago" wiec chyba nie jest tak złe :)

-------------------

Swojego czasu wspominałem o Utrust https://utrust.io/ (taki odpowiednik PayU)
Uzbierał własnie 9 milionów $. Piękny start ICO. Idzi jak świeże bułeczki.

Linx
https://www.coinexchange.io/market/LINX/BTC
zdradza coraz więcej informacji na temat kontraktu który został zawarty z wytwórniami muzycznymi.
W grudniu może być olbrzymi skok ceny waluty jeśli sie to potwierdzi

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 2 listopada 2017, 22:57

lukasz37 pisze: Witam Szanowne Grono, od pewnego czasu czytuję, dziś postanowiłem zadać moje pierwsze pytanie.
Czy gdzieś można kupić ETC i ZEC za złotówki?
Najlepiej kup BTC na polskiej giełdzie, przelej BTC na giełdę altów (poloniex, bittrex, inne) i tam kup, a monety potem przelej na swego walleta poza giełdą.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: miso20 » czwartek, 2 listopada 2017, 23:00

@roman1959, @Wymazywanie, gdzie trzymacie zec jeśli można wiedzieć?

Gaduła
Posty: 320
Rejestracja: 13 grudnia 2016
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: roman1959 » czwartek, 2 listopada 2017, 23:18

miso20 pisze: @roman1959, @Wymazywanie, gdzie trzymacie zec jeśli można wiedzieć?
Na giełdzie.

Ja się właśnie pozbyłem. Nie wykazało tyle impetu ile bym oczekiwał i zamieniłem je na ... BCH.
Nie bądź zachłanny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 2 listopada 2017, 23:27

@miso20, Napisałem Ci pm, ale i tu napiszę. Na Nano. Nie mam walleta do Zec jeszcze. W sumie nie wiem czy będę ściągał bloki jak na Nano dobrze chodzi, na Trezorze pewnie też ale nie testowałem jeszcze.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: miso20 » czwartek, 2 listopada 2017, 23:28

@roman1959, czyli rozumiem ze nie myślisz o long (np rok) tylko krótko do wzrostu i aby zrzucić?
@wymazywanie,
Ostatnio zmieniony czwartek, 2 listopada 2017, 23:28 przez miso20, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 2 listopada 2017, 23:28

roman1959 pisze: Ja się właśnie pozbyłem. Nie wykazało tyle impetu ile bym oczekiwał i zamieniłem je na ... BCH.
To był długi longterm. :D
roman1959 pisze: czas na zmiany- wszedłem w ZEC na dłużej
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wirknc » czwartek, 2 listopada 2017, 23:36

Polecam zainteresować się tokenem qvolta Qvt świeżo po ICO. Trochę cierpliwości a kupicie na etherdelta za 0.0005 ether. Nie sugerujcie się coinmarketcap tam są nie poprawne dane. W rzeczywistości jest 10.6m tokenow, 6m w obiegu co daje market cap pomiędzy 1-2m developerzy zgłosili to do poprawki. Cena ico wraz z bonusem była 0.00066e według mojej oceny (mogę się mylić oczywiście) łatwe pieniądze. Orderbook na hitbtc prawie pusty wystarczy drobne zainteresowanie a zobaczymy x-kilka. Nawet przy takim rynku market cap powyżej 5m nie powinien być żadnym problemem. 2 dni temu przy umieszczeniu na coinmarketcap kilku kupujących spowodowało wystrzal ceny o 150%. Cena już spadła ja skończyłem akumulacje i czekam na znacznie większy profit pozdrawiam :D podziekujecie pozniej :lol:

Gaduła
Posty: 320
Rejestracja: 13 grudnia 2016
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: roman1959 » czwartek, 2 listopada 2017, 23:42

Wymazywanie pisze:
roman1959 pisze: Ja się właśnie pozbyłem. Nie wykazało tyle impetu ile bym oczekiwał i zamieniłem je na ... BCH.
To był długi longterm. :D
roman1959 pisze: czas na zmiany- wszedłem w ZEC na dłużej
O kurcze :D Macie rację, przepraszam Was :D Naprawdę miałem takie założenie jak dzisiaj (do)kupowałem! Na swoje usprawiedliwienie mam:
roman1959 pisze: Zauważam u siebie nerwowe zagrania i zniecierpliwienie
:lol:

Przyznam szczerze, że jestem już zmęczony marazmem na altach i gdy w ciągu dnia zobaczyłem mocne ruchy na niektórych ucieszyłem się i zwiększyłem zaangażowanie z przekonaniem, że 'to już'. Gdy teraz wieczorem na to spojrzałem pomyślałem, że znów ulegam autosugestii i że wykresy wcale nie przedstawiają tego czego się tam bym spodziewał. Nie było sensu naginać rzeczywistości i gdy zauważyłem ruch na BCH (a w międzyczasie doczytałem o forku na BCH 13tego listopada) natychmiast przerzuciłem wszystkie środki.
Przepraszam za wprowadzenie w błąd ale od razu się do wszystkiego przyznałem na forum ;)

Pozdrawiam.
Nie bądź zachłanny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 2 listopada 2017, 23:43

@miso20, Mój plan "techniczny" zakłada trzymanie w tej figurze (nazwijmy to tr. wzrostowym). Gram pod wspinanie się na tej linii trendu i nasilenie impulsu wzrostowego aż do testowania wrześniowych szczytów. Wiem, że to może być naiwne i wiem, że jesteśmy lekko na linią trendu rysowaną tak jak u mnie, ale nie przeczy to możliwości zaistnienia takiego ruchu. Oczywiście znając siebie, gdybym zobaczył jutro 250$, pewnie bym sprzedał. Technicznie moja wizja jeśli się spełni, to wychodziłoby jako target 280-320$ do końca roku.
Jeśli wyraźnie przebije jedna trend i poziomy koło 200$, oddala to scenariusz lub go niemal wyklucza (zwłaszcza przy zejściu pod 160$ itp. rejony).
Zobaczymy jak to się rozegra. Jak pójdzie nad trendem i do góry, jeśli dotrzymam, będą fajne zyski. Jak nie pójdzie jak na rysunkach, trudno, grunt, że jakiś pomysł na wykres jest i są przesłanki do tego, że wzrost jest możliwy.

Obrazek

Edit

Ps. W zasadzie może ważniejsza jest długa LT, na rys. zielona. Ona daje bliski poziom dotykania teraz, ale generuje potencjalny powolniejszy kąt wzrostu no i dłuższy pseudo-trójkąt:

Obrazek
Ostatnio zmieniony czwartek, 2 listopada 2017, 23:50 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 1 raz.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Bit-els » czwartek, 2 listopada 2017, 23:48

@miso20, paper wallet. Zrobiony samodzielnie na tej stronie
https://coinomi.com/recovery-phrase-tool.html
Tworzysz seeda i pokazują ci się pary kluczy wielu walut.

Albo zapisujesz seed albo w edytorze textu tworzysz sobie ładny paper wallet. Kody qr też można dodać.

Wszystko najlepiej na linuxie i z wyłączonym netem

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 28 grudnia 2013
Reputacja: 206
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wojteks102 » piątek, 3 listopada 2017, 10:22

Bit-els pisze:
Wszystko najlepiej na linuxie i z wyłączonym netem
Aż takie przewrażliwienie? Chociaż w sumie dla nowych przyda się taki kubełek zimnej wody, co by za szybko nie stracili swoich bitków :)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Bit-els » piątek, 3 listopada 2017, 11:48

@wojteks102, no, puryści mnie zjadą, że na sprzęcie, który potem wróci do sieci.
I myslę, że za jakiś czas mogą mieć rację.

Skoro aktualizacja adobe reader (albo cos w tym stylu) robiła jakieś podejrzane rzeczy, to kiedyś przyjdzie oficjalna aktualizacja systemu (android, ios, windows) która wykranie klucze z portfeli.
Tak w przyszłości może się zdażyć

Gaduła
Posty: 320
Rejestracja: 13 grudnia 2016
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: roman1959 » piątek, 3 listopada 2017, 14:27

Wyszedłem z BCH. Mam nadzieję na 'cup and handle':
Obrazek
Nie bądź zachłanny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Jeff » piątek, 3 listopada 2017, 14:41

@roman1959
Osobiscie bym na to nie liczyl za duzo sie ma stac w nastepne dwa tygodnie zeby BCH spadl $100.
Przy BTC pnacym do gory jak szalony BCH stal sie tansza alternatywa dla mas chcacych zalapac sie na zyski.

Gaduła
Posty: 320
Rejestracja: 13 grudnia 2016
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: roman1959 » piątek, 3 listopada 2017, 15:28

Jeff pisze: @roman1959
Osobiscie bym na to nie liczyl za duzo sie ma stac w nastepne dwa tygodnie zeby BCH spadl $100.
Przy BTC pnacym do gory jak szalony BCH stal sie tansza alternatywa dla mas chcacych zalapac sie na zyski.
Zdaję sobie sprawę dlatego obserwuję sytuację i wejdę ponownie jeśli $676 zostanie przebite.

Edit: No i trudno, zlecenie weszło. Jestem z powrotem. Co będzie to ma być. Choć może to być zmyłka...
Nie bądź zachłanny

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wizipaci » piątek, 3 listopada 2017, 20:16

Walton Chain, ostatnio nieźle zdumpowany, bo team się "nie wyrobił", teraz możę całkiem fajnie wystrzelić.

Gaduła
Posty: 320
Rejestracja: 13 grudnia 2016
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: roman1959 » piątek, 3 listopada 2017, 21:22

Ten wątek umiera- ETC +25% a tutaj cisza? :) Ktoś zna przyczyny?
Nie bądź zachłanny

Gaduła
Posty: 359
Rejestracja: 26 grudnia 2015
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: jacek-g » piątek, 3 listopada 2017, 21:37

roman1959 pisze: Ten wątek umiera- ETC +25% a tutaj cisza? :) Ktoś zna przyczyny?
mi pasuje :D cierpliwość popłaca, czekam na +/- 20 usd ;)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości