W jakie waluty teraz inwestujecie.

Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 15 października 2016
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: AniaS » niedziela, 15 października 2017, 20:37

Mylisz się, jesli chodzi o ETP to dopiero początki wzrostów...:)

"Market Cap
$97,559,906
17,692 BTC
Volume (24h)
$21,602,800
3,918 BTC
Circulating Supply
22,600,000 ETP
Total Supply
52,244,767 ETP"

A teraz porównaj z OMG i innymi kryptowalutami...

A tak na marginesie, nie wiem, czy wiesz, ale ETP jest sponsorem Money20/20 w Las Vegas pod koniec października... mega wazna konferencja dla świata krypto. Nawet dla takich kryptowalut jak Dash będzie to spektakularne wydarzenie...

Początkujący
Posty: 416
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Excray » niedziela, 15 października 2017, 20:51

Ty mówisz o zaletach do Pump & Dump a ja o zaletach do wzrostów długoterminowych.

Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 15 października 2016
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: AniaS » niedziela, 15 października 2017, 20:53

Długoterminowo nie będę oceniać, to zbyt dynamiczny rynek, ale potencjal ETP ma oczywiście olbrzymi, team tez ma przeambitny, zresztą większość to bardzo wykształcone dziewuchy. :))))))

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 26 listopada 2013
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sodom2000 » niedziela, 15 października 2017, 22:15

Panowie a co sądzicie o VTC coin?na Twitter widzę wszyscy naganiaja tą walutę?

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: suszini » poniedziałek, 16 października 2017, 11:42

W końcu porządne wybicie na stellarze, które musiało nastąpić. Dobry projekt, aktywny dev team, w tym miesiącu konferencje w Londynie, Toronto i Las Vegas, Hong Kong. Wkrótce (Q4) powinni wydać SDK do sieci stellar jeśli dobrze pamiętam. Myślę, że to dopiero początek wzrostów. Oczywiście nikogo nie namawiam.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 43
Rejestracja: 14 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Szrx » poniedziałek, 16 października 2017, 12:49

@AniaS, jaki mniej więcej target spodziewasz się na ETP? Bo wyszedłem za wcześnie i się zastanawiam czy kupic po obecnej cenie :D Niby tam ludzie mówią nawet o 30$

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Canis Lupus » poniedziałek, 16 października 2017, 13:00

Szrx pisze: Niby tam ludzie mówią nawet o 30$
jak ludzie zaczną mówić o 500$ to może i ja się skuszę.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lagoon » poniedziałek, 16 października 2017, 13:54

Jak tak dalej pojdzie to monero bedzie za 0.01 BTC a zec za 0.02 spada i spada volumen tez i nie widac ze odbije

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 16 października 2017, 13:54

Canis Lupus pisze:
Szrx pisze: Niby tam ludzie mówią nawet o 30$
jak ludzie zaczną mówić o 500$ to może i ja się skuszę.
hehe wtedy to chyba trzeba będzie sprzedawać :)

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 października 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Michal0223 » poniedziałek, 16 października 2017, 16:39

Mam nadzieję, że dla kogoś z Was będzie to ciekawy artykuł na temat kryptowaluty Monero. Słyszałem, że w oststnim czasie jest to alternatywna inwestycja wobec innych dostępnych kryptowalut.
https://avatradepolska.pl/blog/kryptowa ... owosc.html

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lagoon » poniedziałek, 16 października 2017, 17:24

Czy ktos moglby mi odpowiedziec aprop inwestycji w ethereum clasic .Jak wiecie wycofalem kase w fiaty ale przy kursie etc 0.002 zastanawiam sie nad zainwestowaniem wlasnie w etc .Chyba ze kurs jest taki z powodu jakis zlych newsow tej waluty o ktorych nie wiem a chetnie bym cos wiedzial.Normalnie wydawaloby sie swietnym kandydatem do wzrostow bo stracilo70% juz ze swojego ath z tego co pamietam bylo nawet po 0.0086btc

Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 15 października 2016
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: AniaS » wtorek, 17 października 2017, 05:08

Krokodylku/ Krokodylko;) ,idealnym momentem na wejście w ETP (Metaverse) byla korekta dzisiaj w nocy do 3,6$ po wzroście do 5,5$... Jeśli uda Ci się aktualnie wejść na poziomie 4$ to tez będzie ok.
Jeśli chodzi o target ,nie będę bawić się w jasnowidza, ale o swoich przypuszczeniach juz pisałam, z których mozesz sporo wydedukować...:) Wiele tez zależy od BTC... Ogólnie ETP ma w tej chwili super potencjał i perspektywy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Canis Lupus » wtorek, 17 października 2017, 10:30

https://cointelegraph.com/news/ibm-bloc ... rship-deal
https://www.coindesk.com/gates-foundati ... ents-push/

stellar i ripple
str(xlm) już wczoraj zaczął niezły rajd.
XRP po wybiciu zleciał ale chyba warto rzucić okiem. Jakieś newsy są dla tych kandydatów, więc mogą być pompowane.
https://coinmarketcap.com/currencies/stellar/
https://coinmarketcap.com/currencies/ripple/

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 5 kwietnia 2013
Reputacja: 145
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: matheo » wtorek, 17 października 2017, 12:22

@AniaS, Wiesz może kiedy z ETP planują wejść na inne giełdy ?? Po tym komunikacie do bitfinexa
Może być chwilowo słabo z dalszymi wzrostami ze względu na wycofywanie środków, chociaż wykres wygląda bullish. Dobrze byłoby gdyby to ETP weszło na bittrexa. Widzę, że jest jeszcze na BTER które też już się zamyka.

Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 15 października 2016
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: AniaS » wtorek, 17 października 2017, 13:22

Nie wydaje mi się raczej by był to koniec wzrostow ETP... już prędzej innych tokenów typu OMG (mimo, iz są dostępne nie tylko na Bitfinex). Ponadto 22-25 października jest wielkie wydarzenie dla świata krypto - konferencja Money20/20 w Las Vegas, sponsorowana przez ETP i raczej gramy nadal - chociażby pod to wydarzenie. :)
Poza tym do 9-go listopada jest jeszcze duzo czasu. ;)
Wiem, ze maja w planach wejsc na inne gieldy, byc moze jeszcze w listopadzie,ale dokladna data nie jest mi znana... i takie informacje precyzyjne są tajemnicą kazdego team'u?! :)



https://www.investfeed.com/currency/ETP
Ostatnio zmieniony wtorek, 17 października 2017, 15:12 przez AniaS, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 17 października 2017, 13:28

BCH - przebój dnia dzisiaj i odwrócenie trendu.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 5 kwietnia 2013
Reputacja: 145
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: matheo » wtorek, 17 października 2017, 13:54

Wymazywanie pisze: BCH - przebój dnia dzisiaj i odwrócenie trendu.
Trend spadkowy trwa 8 tygodni, wzrosty przez 6h. Skąd u Ciebie taka pewność, że to odwrócenie trendu ?

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » wtorek, 17 października 2017, 14:58

trudna kwestia , niemal hazardowy wybór , zastanawiam się czy spasować - czyli wszystko do fiat czy moze wobec spadku na btc jednak alty przyrosną licząc w dolarach ... jednak coś czuję że wobec $ alty mogą tracic wraz ze spadajacym btc, z drugiej strony taki wielki kapitał hula na giełdach , może będzie się chciał przenieść na niedoszacowane projekty... np. taki sia (SC) , piękny projekt , duża moc kryptograficzna sieci, opracowany asic , duża społeczność aktywny dev-team a cena do $ i do btc dość fajna , co nie znaczy  że nie bedzie jeszcze przeceny ... sam nie wiem dziś się skusiłem na SC i dostałem 5% po łapach. Cyba trzeba bedzie poczekac na krach , na lejaca się krew i wtedy uderzyć - kupić taniego przecenionego bitka i za tego bitka kupic takiego sc który dodatkowo do tego czasu spadnie nawet w relacji do btc... chodzi o wyłapanie momentu skrajnego niedoszacowania... ale na to moze nawet poczekamy parę miesięcy bo jednak po bańce na SC jeszcze kurz nie opadł

Dodano po 32 minutach 37 sekundach:
chciałem jeszcze zwrócić uwagę na GOLEM , ktoś obserwuje postępy projektu , bo na wykresie nastąpił reset totalny, moze projekt leży a moze to po prostu niedowartościowanie?
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 17 października 2017, 14:59

matheo pisze: Trend spadkowy trwa 8 tygodni, wzrosty przez 6h. Skąd u Ciebie taka pewność, że to odwrócenie trendu ?
Czym jest trend? (pierwsze moje skojarzenia, żadne definicje)
-siłą ceny w określonym kierunku
Jak się go wyznacza?
-liniami trendu powstałymi z łączenia górek/dołków

Nie mam pewności, że nie wróci do spadkowego, ale póki co widzimy:
-długi trend spadkowy (w /btc zniesienie wzrostu i spadek niżej, full retrace),
-3-4 sekwencje tego trendu spadkowego,
-wyczerpanie jego siły (malejący wolumen + spadająca niżej cena),
-bardzo ważne: przebicie linii trendu spadkowego na zwiększonym wolumenie z dużą dynamiką i dużym wzrostem,
-śmierć BCH, pogrzebanie go już dziesiątki razy po forach, zero szans, shit, nie ma prawa rosnąć itp. klimaty (doskonały wskaźnik dna często:-).

To składa się na wnioski, że trend spadkowy póki co się skończył i następuje próba budowania trendu wzrostowego potwierdzeniem czego było przebicie linii trendu spadkowego.

Ja nie mówię, że lecimy z BCH na Księżyc i że nie spadnie. Nie mam pojęcia co będzie jutro i czy za tydzień nie pójdzie do 100$, ale obserwacje, które wypisałem skłaniają do pewności, że jest próba budowania trendu wzrostowego i prawdopodobieństwa (nie pewności!), że trend spadkowy się zakończył na dłużej i rozpoczyna wzrostowy.

W związku z tym piszę "odwrócenie trendu" bo się rzeczywiście ODWRÓCIŁ, ale nie znaczy to, że mamy pewność o trwałości i zasięgu tej próby. Jednak pisanie "odwrócenie trendu" nie jest nadużyciem, bo ono faktycznie jest. Co dalej? zobaczymy.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 416
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Excray » wtorek, 17 października 2017, 15:47

AniaS pisze: Nie wydaje mi się raczej by był to koniec wzrostow ETP... już prędzej innych tokenów typu OMG
Nie spieszyłbym się z tym pogrzebem OMG. Tak samo nie wyrywałbym się z polecaniem ETP. Na chwilę obecną na ETP siedzą głównie miłośnicy pump & dump. Jak tylko wyczują świeżą krew gdzie indziej zwiną się. Kurs ETP skacze już w tym momencie +/- o kilkanaście procent. Za chwile znudzą się, stwierdzą że bardziej opłaca im się przeskoczyć na BCH albo ZEC i będzie bezpowrotny zjazd w dół. Tym czasem OMG trzyma stabilnie poziom i od kilku dni skutecznie broni się powyżej 7,6$ za sztukę. Bo tam siedzą głównie Ci którzy w ten projekt wierzą i nie mają ochoty sprzedawać. A jak zacznie odbijać to mogą się dołączyć zwolennicy szybkiego zarobku uciekając na przykład z ETP.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości