W jakie waluty teraz inwestujecie.

Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 19 lipca 2017
Reputacja: -30
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: zzzccchhh222888 » środa, 20 września 2017, 14:58

miso20 pisze:
AgentStonoga pisze: To fajnie, ale może przedstawisz (twój dziadek) jakies argumenty? Chyba rozumiesz, że takie zdanie nie ma wartości merytorycznej ;)
[/quote]

A dlaczego ma spadać? Merytorycznie :-)

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 9 maja 2014
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: pp.pixel » środa, 20 września 2017, 15:37

Zerknijcie sobie na DOGE bedzie mocne odbicie co o tym myslicie?

Pozdrawiam

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » środa, 20 września 2017, 16:08

@pp.pixel, Możliwe. Alty ostatnio patrzą na BTC mocno, jeśli BTC leci w górę, to jak ktoś ma BTC niech rozpatrzy lokowanie ich w altach, bo i na BTC i na alcie może zyskać. Doge jest jednym z możliwych do wybicia. Ale tylko jak ktoś lubi typowy dla Doge trading, czyli szybka wrzutka na aska i czekanie na pozycji bez zdejmowania co chwile (bo aski są często grube). Bo bez całego rynku trendu, Doge to zazwyczaj zamulator i klasyczny opadacz, nawet jak jest już subiektywnie nisko.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » środa, 20 września 2017, 17:30

@pp.pixel, Doge faktycznie ciekawe na wykresach. Zwłaszcza 1d RSI! :mrgreen: TD 1w i 1d też ciekawe, po cyklu spadkowym, zakończonym, po świecach bez numerku, oczekuje na zielone 1 i nowe odliczanie... Fajnie widać większy wolumen niedawno (dołkowy wolumen z lekką poprawką teraz?). Nie wiem, czy tego nie kupię.



d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » środa, 20 września 2017, 18:15

Ktoś śledzi FCT? Jakieś informacje, newsy, cokolwiek? Wykresowo być może na buy, jest dość interesujący. Poniżej pozytywne scenariusze z trójkątem i double bottom:

d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Gaduła
Posty: 319
Rejestracja: 5 czerwca 2011
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: piwo » środa, 20 września 2017, 18:53

Takich walut jak DOGE, które "szorują" po dnie względem BTC jest trochę, np. SIACOIN, BTS, DGB, STR. Przy odrobinie entuzjazmu i euforii na rynku może nieźle powybijać :mrgreen:

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 14 kwietnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: likidis » czwartek, 21 września 2017, 09:27

Ja cały czas patrzę pozytywnie na DGB i liczę, że ich czas powoli nadchodzi. Mieli ofkoz niezłą wtopę ze sklepem i sparowaniem platformy z Minecraftem, ale nie poddali się i idą do przodu. Wprowadzili ich ostatnio na giełdę HitBTC, teraz zaczyna się walka o Krakena. Do tego jak widziałem to wrzucili u siebie nową usługe jaką jest DiguSign czyli mozliwość zabezpieczania dokumentów za pomocą blockchain. I powolutku walczą w różnych miejscach żeby DGB mógł być stosowany jako środek płatniczy (tak jak BTC). Tak więc oby do przodu!

Weteran
Posty: 13343
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ekonokomik » czwartek, 21 września 2017, 10:26

piwo pisze: Takich walut jak DOGE, które "szorują" po dnie względem BTC jest trochę, np. SIACOIN, BTS, DGB, STR. Przy odrobinie entuzjazmu i euforii na rynku może nieźle powybijać :mrgreen:
Też jestem tego zdania. Mój faworyt to STR, bo spadł już praktycznie do poziomu przedbańkowego, o jakieś 90%. Ale BTS, ZEC, LBC, STEEM, ARDR to też mocni kandydaci do odbić o 100 - 300%.
Patrząc tylko na wykresy to wszedłbym śmiało, rozkładając kasę między nie i zapomniał, ustawiając tylko alarm na poziom x2 wyższy niż obecnie.

Ale jest jeden problem: BTC. Jeśli spadnie do okolic $2000 to na altach będzie masakra, podobnie jak w ostatnim dołku. Dostałem wtedy niesamowicie po d.. wchodząc za wcześnie w długie pozycje na STR i BTS na których pękające longi zbiły w pewnym momencie kurs o połowę. Nie chcę powtórzyć tego błędu.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 września 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Precel » czwartek, 21 września 2017, 11:25

Polecam się przyjrzeć walucie Patientory (PTOY). Jest to projekt względnie niedoceniany, natomiast świat kryptowalut niebawem powinien o nim więcej usłyszeć. Zespół PTOY jednak nigdy nie przeznaczał większych środków na marketing – gdyż skupił się na pozyskiwaniu partnerów i doskonaleniu technologii. Wiele szpitali i innych instytucji leczniczych, z niecierpliwością czeka na skorzystanie z ich platformy.

Patientory jest pierwszą w historii kryptowalutą, która ubiega się o certyfikat FDA – Agencji Żywności i Leków, amerykańskiej instytucji rządowej. Pozytywna opinia wydana przez FDA, uznawana jest także poza Stanami Zjednoczonymi za wyznacznik jakości. Zatwierdzenie nastąpić ma 27.09. i tego samego dnia, przedstawiona ma zostać nowa aplikacja PTOY. Kilka dni wcześniej – w dn. 21-23. września, Patientory weźmie udział w corocznej konferencji Beckers Hospital Review w Chicago.
Wczoraj zaktualizowali swoją ROADMAPE która oficjalnie potwierdza wszystkie informację :)

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 227
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 311
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Clinic » czwartek, 21 września 2017, 12:32

A co myślicie o Safex, na Fb trafiłem na te krypto bo ktoś wrzucił filmik
Ps pisząc to akurat jest pompka na tym i filmik tez jest z dnia dzisiejszego

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » czwartek, 21 września 2017, 12:39

Precel pisze: Polecam się przyjrzeć walucie Patientory (PTOY). Jest to projekt względnie niedoceniany, natomiast świat kryptowalut niebawem powinien o nim więcej usłyszeć. Zespół PTOY jednak nigdy nie przeznaczał większych środków na marketing – gdyż skupił się na pozyskiwaniu partnerów i doskonaleniu technologii. Wiele szpitali i innych instytucji leczniczych, z niecierpliwością czeka na skorzystanie z ich platformy.

Patientory jest pierwszą w historii kryptowalutą, która ubiega się o certyfikat FDA – Agencji Żywności i Leków, amerykańskiej instytucji rządowej. Pozytywna opinia wydana przez FDA, uznawana jest także poza Stanami Zjednoczonymi za wyznacznik jakości. Zatwierdzenie nastąpić ma 27.09. i tego samego dnia, przedstawiona ma zostać nowa aplikacja PTOY. Kilka dni wcześniej – w dn. 21-23. września, Patientory weźmie udział w corocznej konferencji Beckers Hospital Review w Chicago.
Wczoraj zaktualizowali swoją ROADMAPE która oficjalnie potwierdza wszystkie informację :)
Zgadzam się, że to interesujący projekt. Nie byłem na bieżąco z newsami, dzięki za info. Chyba kupię trochę bo jeszcze nie mam w portfolio żadnego coina powiązanego z medycyną, a cena nadal całkiem niska.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 3 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Jezykowaty » czwartek, 21 września 2017, 12:52

Doge i SiaCoin mają spory potencjał do wzrostu w krótkim czasie, oczywiście na chwilę ale warto się zainteresować moim zdaniem bo może ładnie wybić do góry 8-)

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Eth » czwartek, 21 września 2017, 14:36

Na jakich giełdach kupujecie te nowe waluty?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » czwartek, 21 września 2017, 15:56

@Eth,
Na Bittrex lub Liqui (jesli nie ma na Bittrexie).
Często Liqui szybciej wprowadza tokeny niż Bittrex ale to malutka giełda i ceny szaleją o mały volumen, czasami są dumpy mocne a po wejsciu na wieksza gielde coin wychodzi na prostą.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: marcinzkomina » czwartek, 21 września 2017, 22:32

paqq666 pisze: Sądzicie że posw ma szansę polecieć nawet po ath nie ma go na żadnej giełdzie typu polo btrx plus jest na ledger czy to tylko przypadek że taki shit jest na nim dostępny :lol:
Pytania o POSW coraz częściej pojawiają się na forum. Jeżeli admin nie usunie wklejam link do tematu z bitcointalk:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2186549.0
Ogólnie projekt wskrzeszony po pół roku zawieszenia, dostępny roadmap do końca 2017 według którego czeka go kilka wydarzeń plus ruszają z większym marketingiem. Ja tam niewielką kwotę zainwestowałem raczej z ciekawości.
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale pierwszego października będzie już możliwość zalogowania się na portfel online?

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 29 lipca 2017
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: krismaksiu » piątek, 22 września 2017, 07:39

Wymazywanie pisze: Ktoś śledzi FCT? Jakieś informacje, newsy, cokolwiek? Wykresowo być może na buy, jest dość interesujący. Poniżej pozytywne scenariusze z trójkątem i double bottom:

Wczoraj wieczorem FCT zaliczyło potężnego flash crasha na Poloniexie. Spadło na moment do 10k :shock: Też mam na niego uwagę bo na wykresie wygląda obiecująco ;)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 28 grudnia 2013
Reputacja: 206
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wojteks102 » piątek, 22 września 2017, 11:44

krismaksiu pisze:
Wymazywanie pisze:
Wczoraj wieczorem FCT zaliczyło potężnego flash crasha na Poloniexie. Spadło na moment do 10k :shock: Też mam na niego uwagę bo na wykresie wygląda obiecująco ;)
Chyba 100k a nie 10k

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 29 lipca 2017
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: krismaksiu » piątek, 22 września 2017, 12:22

Tak oczywiście 100k, mój błąd ;)

Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 19 lipca 2017
Reputacja: -30
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: zzzccchhh222888 » piątek, 22 września 2017, 12:31

zzzccchhh222888 pisze:
miso20 pisze:
AgentStonoga pisze: To fajnie, ale może przedstawisz (twój dziadek) jakies argumenty? Chyba rozumiesz, że takie zdanie nie ma wartości merytorycznej ;)
A dlaczego ma spadać? Merytorycznie :-)[/quote]

Miso20 Taki odważny? Minusika umie dać a dopowiedzieć na pytanie już za ciężko?
Zresztą .... Takie samo pytanie zadał. Żałość :-)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lagoon » piątek, 22 września 2017, 17:44

Witam kolegow ciekawe ranne lekkie wybicie ZEC przy spadkach BTC daje do myslenia. Promowany coin ZEC przez rozne wplywowe srodowiska moze mocno skorzystac na spadkach krola i przyszlym nastepnym jego podziale na nastepny fork. Przy jego ilosci ponad 2 mln coinoow (rocznie przybedzie drugie tyle)i stworzeniu marketu do wymiany wg zrc tak jak to mamiejsce z ETH i USDT hmmmm. Byloby ciekawie .Jako drugi kandydat do takiej wymiany DASH hmm...to by bylo jeszcze ciekawiej

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości