W jakie waluty teraz inwestujecie.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lagoon » sobota, 16 września 2017, 20:07

@wymazywanie ja nie twierdze ze sa one stare i slabe ja sie zastanawiam glosno czy inni tak nie sadza inwestujac w rozne dziwne nowosci bez przedsatawionego nawet teamu danego projektu.Przeciez nowe ico to tez tylko obietnice bez pokrycia .Nie chcialem cie zirytowac nie pisze glupot chcialem nawiazac dyskusje na temat nowosci i starych walut. Ich przewagi lub brakow na tle nowych , ale jak to odebrales jako glupoty no to soory nie oto mi chodzilo .zegnam forum.

Dodano po 24 sekundach:
@wymazywanie ja nie twierdze ze sa one stare i slabe ja sie zastanawiam glosno czy inni tak nie sadza inwestujac w rozne dziwne nowosci bez przedsatawionego nawet teamu danego projektu.Przeciez nowe ico to tez tylko obietnice bez pokrycia .Nie chcialem cie zirytowac nie pisze glupot chcialem nawiazac dyskusje na temat nowosci i starych walut. Ich przewagi lub brakow na tle nowych , ale jak to odebrales jako glupoty no to soory nie oto mi chodzilo .zegnam forum.

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: miso20 » niedziela, 17 września 2017, 02:39

AgentStonoga pisze:
miso20 pisze: @koparki, co sądzisz o obecnym odbiciu? Cenie sobie twoje komentarze i z tego co widziałem to miałes wysypać się z altów przy najbliższej zwyżce. Podtrzymujesz tą opinię, że bardziej opłaca się teraz sprzedawać niż kupować czy też może jednak będzie rosło i bania nie pękła? ;)
Mój dziadek (siedzi na giełdzie od ponad 20 lat) widząc wykres BTC od 2k9 do teraz stwierdził, że Bitcoin ma duże szanse, że będzie jeszcze sporo rósł.

Tak swoją drogą to żałuję, że wczoraj nie kupiłem lsk po 16 zł, chociaż w sumie 19zł i tak nie wydaje się być taką złą ceną (i tak kupiłem tylko 5 sztuk)
To fajnie, ale może przedstawisz (twój dziadek) jakies argumenty? Chyba rozumiesz, że takie zdanie nie ma wartości merytorycznej ;)

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 29 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paqq666 » niedziela, 17 września 2017, 12:46

@Wymazywanie a ty co sądzisz o POSW ? ma szanse w przyszłości na większy skok ? :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 17 września 2017, 13:22

@paqq666, Nie wiem, nie czytałem nic o tym, więc nie mam pojęcia. Nadrobię w tym tygodniu informacje o tym i wykres.:)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: bitman666 » niedziela, 17 września 2017, 15:03

Co sądzicie o sumokoin? na whattomine pokazuje najlepszą opłacalność kopania dla 280x

Początkujący
Posty: 219
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: altar » niedziela, 17 września 2017, 16:01

Ja ostatnio zainwestowałem w iconbox

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 28 grudnia 2013
Reputacja: 206
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wojteks102 » niedziela, 17 września 2017, 20:43

domcio001 pisze: https://***/***

Za wejście otrzymujemy nową rewolucyjną kryptowalute(ICO) wartą około 50 dolarów :)

Którą możemy bez problemu wypłacić :)
Gdzie to jest warte 50 dolców?
Ostatnio zmieniony niedziela, 24 września 2017, 14:29 przez pm7, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięcie linka

Weteran
Posty: 13346
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ekonokomik » poniedziałek, 18 września 2017, 09:05

Zainteresował mnie wykres CLAM.
Pytanie: czy coś nie "śmierdzi" koło tego alta?
W czasie bańki altowej marzec - lipiec wzrósł zadziwiająco mało (w porównaniu do innych altów). Dlaczego?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 18 września 2017, 12:56

ekonokomik pisze: Zainteresował mnie wykres CLAM.
Pytanie: czy coś nie "śmierdzi" koło tego alta?
Clam to gówno-moneta rozdawana za darmo ludziom po saldach btc, ltc i chyba doge, chyba gdzieś w 2014 czy 2015.
Może w 2015 to było coś, pamiętam pompy na polo i że to była popularna rzecz. Czy coś robią, nie wiem. Nie wiem czemu poloniex to trzyma, clam trochę jak Xmr, to było "poloniexowy" coin. Wałki z dystrybucją dość możliwe. To nie jest nic poważnego ta moneta. Jest na dźwigni, ale nie powinna być od dawna na niej. Czytaj o monecie choć trochę zanim zagrasz: https://bitcointalk.org/index.php?topic=623147.7900 Widzę, że są buywalle duże, ale nie tykałbym tego, chyba, że ktoś akceptuje ryzyko (pompka, ludzie na długie na dźwigni, wesoło, a potem 90% supportu znika i jest przykro).
Przyznaję, że nie śledzę tej monety, może jakiś news jest, trzeba poczytać, ale ogólnie to jest coin na poziomie roku 2014/2015, relikt i joke-coin. Polo trzyma bo pewnie samo ma tego dużo i promowało to od początku.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 331
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: odoja » poniedziałek, 18 września 2017, 16:35

Ładnie wszystko znowu odbiło...ktoś kto kupił kilka dni temu już może realizować zyski ;) A Chińczykom te wszystkie zakazy odbiją się czkawką, gdy 80% świata(w sensie może tego bardziej cywilizowanego) idzie za BTC i licznymi krypto, przyjdzie czas i powrócą do krypto w pierwotnej formie. Nawet negatywne słowa banksterów nic nie nie poradzą na fale zalewającą świat :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 80
Rejestracja: 24 lipca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: TheKubizz » poniedziałek, 18 września 2017, 17:28

odoja pisze: Ładnie wszystko znowu odbiło...ktoś kto kupił kilka dni temu już może realizować zyski ;) A Chińczykom te wszystkie zakazy odbiją się czkawką, gdy 80% świata(w sensie może tego bardziej cywilizowanego) idzie za BTC i licznymi krypto, przyjdzie czas i powrócą do krypto w pierwotnej formie. Nawet negatywne słowa banksterów nic nie nie poradzą na fale zalewającą świat :)
Zdaje mi się, że Chiny dobrze wiedzą co robią ;) . A co do odbicia, tylko się cieszyć, realizować zyski i trzymać dalej! Żeby nie być gołosłownym co do tematu w co teraz inwestuję - aktualnie zaciekawił mnie SiaCoin i w sumie jedyny ciekawy projekt na który się ostatnio natknąłem. Pozdrawiam.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » poniedziałek, 18 września 2017, 22:51

miso20 pisze: @koparki, co sądzisz o obecnym odbiciu? Cenie sobie twoje komentarze i z tego co widziałem to miałes wysypać się z altów przy najbliższej zwyżce. Podtrzymujesz tą opinię, że bardziej opłaca się teraz sprzedawać niż kupować czy też może jednak będzie rosło i bania nie pękła? ;)
Ja alty typu eth dash zec monero i kilka innych mam w portfelu (nie mam btc - szkoda mi było na to środków bo alternatywne maja dużo wyższy potencjał do wzrostów), staram się manipulować krótkimi pozycjami kojn-usd (własciwie zbiorczo robię to jedną para btc/usd), plan jest taki że zarobek na krótkich pozycjach rekompensuje straty na spadku kursu krypto które sa w moim portfelu. To jest tylko ochrona , jest to podobny efekt do tego jakbym je wysypywał i potem odkupywał a w praktyce nie ruszam realnych kojnów... obecnie np. "zarabiam na szorcie usd/btc" ale równocześnie trace na krypto które zostały w portfelach . Problem w tym że pilnowanie aby otworzyć/zamknąć shorta na rynku +/- 30% i do tego 7d/24h to koszmar ;)
Po ostatnim zachowaniu się kursów zrewidowałem poglądy , rynek ma obecnie juz na tyle dużo uczestników i wyznawców że trudno uwierzyć aby takie marki jak np eth czy btc mogły się mocno zdewaluować , no i do tego grupy kapitałowe sobie kupują deflacyjne kojny za wykreowane z powietrza fiaty...
bo po co się wysypywać z eth skoro projekt jest rozwojowy (wyczekiwanie na pos, waluta rozliczeń w ICO , no i najważniejsze - eth to marka juz taka jak bitcoin.
po co się wysypywac z zec skoro projekt jest pośrednio błogosławiony przez rządy Izraela i USA, warto zaryzykować ze będzie to kiedyś facebookkojn/googlekojn/amazonkojn z kontrolowaną "prywatnością".
Po co się wysypywac z dash skoro za chwile evolution zrobi rewolucję w płatność krypto + prywatność + natychmiastowa płatność ! m.zd. nadrobi jeszcze kapitalizacją , spodziewam się 10x wyższej ceny ) ...
po co wywalac monero skoro jest to kandydat na podstawowego kojna do celów "anonimowych" , z niszowego kojna poloniexa stał się monetą respektowaną juz obecnie na niemal wszystkich giełdach - m.zd. nadrobi jeszcze kapitalizacją , spodziewam się 10x wyższej ceny a docelowo jest to kandydat na 1/2 kapitalizacji bitcoina o ile chłopaki coś wymyąlą z lekkim portfelem którego nie ma! a jak powstaną jakieś modne zdecentralizowane anonimizujące bramki monero<->btc to monero wystrzeli w kosmos.

Dodano po 21 minutach 24 sekundach:
edytowane.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » wtorek, 19 września 2017, 20:13

Jeden z wiekszych naganiaczy z yt wzial sie za POSW, godzinke temu wrzucil filmik w ktorym gada to co ja pisalem jak byl 2x tanszy ;) no ale coz... sila przebicia heh. Juz sie pojawila zielona szwieczka, wrzucam informacyjnie bo moze zaliczyc wystrzal (koles ma 38k osob subskrybujacych a rynek na posw jest mega plytki... w obie strony) ja swoje na nim zarobilem sprzedalem niedawno (calkiem ladnie jak na takiego shita, w sumie to nie miale zamiaru jeszcze sprzedawac ale dokupilem sobie za to zec w dobrej cenie) i nie chce teraz kupowac drozej jak sprzedalem takze postoje z boku ;) ale moze kogos zainteresuje. Link do filmiku:

Dodano po 5 minutach 12 sekundach:
Ps. zalecam osroznosc i kroci na tym nie zarobicie bo plytko w obie strony. Sprzedanie/kupno rownowartosci kilku BTC nie jest latwe w tym momencie i mocno zmienia cene, ale na jakies drobne <0.5btc jest akceptowalnie. Przed filmikiem bylo ok 2k sat, teraz jest 2.5k, ciekawe jak sie cena zachowa jak wiecej ludzi zobaczy film (w ciagu 24h powiedzmy)

Dodano po 10 minutach 33 sekundach:
tak wgl to dziwne ze jeszcze nikt nie zrobil shitcoina... ta nazwa moglaby byc chwytliwa ;)
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 19 września 2017, 22:15

ETC 1d ciekawie. Czeka na nowy cykl wzrostowy TD już kilka dni, Rvgi przed przecięciem bullish, do tego rejon wsparcia z maja.


Dodano po 1 minucie 56 sekundach:
Etc/usdt buduje coś powoli na TD, Rvgi również przed możliwym bullish przecięciem.



Edit

Etc/Btc spadek kąta spadków + na linii trendu:

Ostatnio zmieniony środa, 20 września 2017, 01:27 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 1 raz.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 28 grudnia 2013
Reputacja: 206
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wojteks102 » wtorek, 19 września 2017, 23:22

Kluka pisze: Jeden z wiekszych naganiaczy z yt wzial sie za POSW, godzinke temu wrzucil filmik w ktorym gada to co ja pisalem jak byl 2x tanszy ;) no ale coz... sila przebicia heh. Juz sie pojawila zielona szwieczka, wrzucam informacyjnie bo moze zaliczyc wystrzal (koles ma 38k osob subskrybujacych a rynek na posw jest mega plytki... w obie strony) ja swoje na nim zarobilem sprzedalem niedawno (calkiem ladnie jak na takiego shita, w sumie to nie miale zamiaru jeszcze sprzedawac ale dokupilem sobie za to zec w dobrej cenie) i nie chce teraz kupowac drozej jak sprzedalem takze postoje z boku ;) ale moze kogos zainteresuje. Link do filmiku:
Odkąd kolo zachwalał ICO EROS oraz ChainCoin.. Każdy kto się bardziej zna wie, że obie te rzeczy nie osiągnęły sukcesu (EROS to SCAM, a CHC jest warte grosze w porównaniu do chwili, w której on wypuścił filmik)... to ja gościa nie traktuje poważnie. Poza tym odbieram wrażenie jakby na siłę chciał coś wcisnąć.. ale może gość po prostu ma takie coś z natury.
Podnoszenie tonu głosu w momencie wypowiadania słow tak nacechowanych aby jak najbardziej przykuć uwagę na to co jemu pasuje, ruchy rąk, typowo clickbaitowe tytuły filmów.
Jednak to tylko i wyłącznie moja opinia na temat tej osoby :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » środa, 20 września 2017, 00:13

@wojteks102, tak jak napisalem "naganiacz" i jego sila jest w tym ze wiele ludzi go oglada. I tu upatrywalem ew. mozliwosci zarobku ale tak jak pisalem to jedynie info jakby ktos chcial zaryzykowac, ja stoje z boku. Goscia czasami wlacze w skrocie z ciekawosci ale nie przywiazuje duzej wagi. Jezeli chodzi o youtubersow to czasami ogladam tego kolesia, mowi calkiem sensownie https://www.youtube.com/channel/UCCatR7 ... XdxXb4cGXw
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 29 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paqq666 » środa, 20 września 2017, 09:28

Sądzicie że posw ma szansę polecieć nawet po ath nie ma go na żadnej giełdzie typu polo btrx plus jest na ledger czy to tylko przypadek że taki shit jest na nim dostępny :lol:

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 8 maja 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: cryptouse » środa, 20 września 2017, 12:58

a co sądzicie o sumo coin na dłuższy czas ?
ciekawy fork monero
od 3 dni idzie praktycznie jak po sznurku

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » środa, 20 września 2017, 13:33

@cryptouse, mysle ze to inna kategoria wagowa shitcoina ;)
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 4 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: magdamajo » środa, 20 września 2017, 13:54

Ja zastanawam sie nad nową kryptowalutą któa dopiero wyjdzie na rynek globaljobcoin może ktoś coś już słyszał na jej temat ?

Dodano po 1 minucie 15 sekundach:
http://www.huffingtonpost.com/entry/59c ... e70e7427a3
dla ciekawskch krótki artykuł

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości