W jakie waluty teraz inwestujecie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: tonyxxl » piątek, 8 września 2017, 19:49

wszystko na czerwono, 30 minut później wszystko na zielono, następne 30 min i znowu all red...jprd jak żyć?

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » piątek, 8 września 2017, 20:50

tonyxxl pisze: wszystko na czerwono, 30 minut później wszystko na zielono, następne 30 min i znowu all red...jprd jak żyć?
Najlepiej nie sprawdzać coinmarketcap co pół godziny :mrgreen: Inwestować i zapominać!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: tonyxxl » piątek, 8 września 2017, 21:34

tak akurat siedziałem to sprawdzałem, nie jestem day traderem, pewnie dlatego mnie to lekko zdziwiło.

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 15 listopada 2016
Reputacja: 79
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wantwrite2014 » sobota, 9 września 2017, 15:51

co sądzicie o przyszłości OmiseGO? link do filmu :

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » sobota, 9 września 2017, 16:33

VSL tuż przed dużym newsem.
https://twitter.com/vdice_io
---

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lagoon » sobota, 9 września 2017, 20:28

Ja bym zwrocil uwage na tego ok cash raz juz na nim podciaglem troche ale sprzedalem dzis kupilem rano i dzis z 000065 do 000094 i chyba to nie koniec zostawiam na noc

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » niedziela, 10 września 2017, 02:10

PosW ( https://www.cryptopia.co.nz/Exchange/?market=POSW_BTC ) o ktorym pisalem kilka dni temu w watku ad. kursu eth sie nieco uaktywnil, moze cos z tego bedzie i wystrzeli w kosmos (b. niszowy coin w tym momencie)

Dodano po 26 minutach 47 sekundach:
Pozatym wiekszosc glownych raczej stoi i czeka co zrobi btc, vol tez niezle zdechl
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 20 lutego 2016
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lamar » niedziela, 10 września 2017, 10:54

Bitquence (BQX) niebawem wejdzie na giełdę Binance - dosyć niespodziewanie się tam dostają bo w głosowaniu pokonali dużo większe waluty.
W tej chwili nie są notowani na znaczących giełdach a Binance można chyba za taką już uznać.
Warto zagrać pod takiego newsa, jak myślicie? NA BQX po takim wejściu obroty powinny znacząco wzrosnąć.

https://binance.zendesk.com/hc/en-us/ar ... mber-Coins

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 15 listopada 2016
Reputacja: 79
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wantwrite2014 » niedziela, 10 września 2017, 11:17

Na giełdzie Binance od 12 września 2017 będzie można kupować i sprzedawać OmiseGO (OMG) link : https://binance.zendesk.com/hc/en-us/ar ... OMG-Market

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » niedziela, 10 września 2017, 16:17

Na binance też będzie dodany SONM ale juz pod to cena wzrosła na Liqui o ponad 30%. Ogólnie wybrali do dodania 5 coinów po głosowaniu ludzi ktore dodać. A on na Liqui chyba tylko był i to była "najwieksza" giełda gdzie był. A binance jest wieksza i sie rozwija.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lagoon » niedziela, 10 września 2017, 18:12

Jakas ogolna lipa i stagnacja nastala niepewnosc i wyczekiwanie co zrobi btc czyli krol znowu rozdaje karty .A moze to cisza przed burza typu too the moon

Dodano po 3 minutach 38 sekundach:
Wczoraj przypuszcczam ok cash i lisk oraz lmc by odbily mocna gdyby btc nie korekcil kolo 4000$ dzis niby cos lepiej alr niepewnosc pozostaje bo nie ma widoku na wedrowke w gore w zwiazku z tym alty czekaja.Ale jakis grubas musi wykonac pierwsxy ruch.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 2 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: AgentStonoga » niedziela, 10 września 2017, 19:11

Verge się odbiło

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 30 kwietnia 2017
Reputacja: 37
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://www.terrainfo.pl/

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kasz » niedziela, 10 września 2017, 21:06

Co to znaczy odbiło? XVG rośnie przecież już prawie miesiąc :roll:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 80
Rejestracja: 24 lipca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: TheKubizz » poniedziałek, 11 września 2017, 00:20

Kasz pisze: Co to znaczy odbiło? XVG rośnie przecież już prawie miesiąc :roll:
Dokładnie! Oby rosło i kolejne parę lat - pokładam w tym coinie spore nadzieje, jako long term hold. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » poniedziałek, 11 września 2017, 01:01

Kluka pisze: PosW ( https://www.cryptopia.co.nz/Exchange/?market=POSW_BTC ) o ktorym pisalem kilka dni temu w watku ad. kursu eth sie nieco uaktywnil, moze cos z tego bedzie i wystrzeli w kosmos (b. niszowy coin w tym momencie)



Dodano po 26 minutach 47 sekundach:
Pozatym wiekszosc glownych raczej stoi i czeka co zrobi btc, vol tez niezle zdechl
Powolilem sie sam siebie zacytowac, mam nadzieje ze ktos skorzystal finansowo na mojej radzie. Ja trzymam bo cos sie naprawde ruszylo w tym projekcie -a narazie jest mikro cap. Chodz w ciagu kilku dni juz urosl o 100%. Jak wejdzie na bittrex/polo to bedzie niezla sieczka.. Tu znalazlem filmik ad tego coina
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 11 września 2017, 05:53

@Kluka,
Niestety nie skorzystałem bo z tego co pamiętam jak sprawdzałem był tylko na jakiejs cryptopi i dziwnych giełdach na których nie mam kont do tego tam prawie nie bylo co kupować na askach wtedy kojarze że mało co było zeby coś kupić, bidy teraz 14 btc, szkoda że tego nie było na Liqui bo faktycznie bym kupił więc zrezygnowałem a nie znam tej gieldy i nie wiem czy jeest bezpieczna.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » poniedziałek, 11 września 2017, 08:31

Ja sie tam zajesterowalem, plynnosc nie zacheca ale ogolnie calkiem ciekawa kombinacja gieldy i bitcoinowego allegro. Ma duzo egzotycznych coinow. Ogolnie to wyplay zawsze bezproblemowo zrobilem weryfikacje bo standardowo jest dziennie tylko 5k$ po weryfikacji 50. Co do POSW to nie widze powodu dla ktorego nie mialby wskoczyc do pierwszej setki mcap a to by oznaczalo ze musi urosnac jeszcze dziesieciokrotnie z dzisiejszych poziomow
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 20 lutego 2016
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lamar » poniedziałek, 11 września 2017, 09:59

Kluka pisze: Co do POSW to nie widze powodu dla ktorego nie mialby wskoczyc do pierwszej setki mcap a to by oznaczalo ze musi urosnac jeszcze dziesieciokrotnie z dzisiejszych poziomow
POSW to była fajna waluta - miała być to giełda walut POS, gdzie oprócz handlu działałby również minting. Kurs szedł w górę, ogłosili wsparcie na ledger nano, ledger nawet wydał edycję z logo POSW (nadal do kupienia na stronie poswallet.com), wypłacali dywidendę na tej swojej walucie. Ogólnie rozwijali się szybko. Ale szybko też doszli do wniosku, że projekt ich przerasta. Więc zaczęli na tej swojej giełdzie co chwilę zmieniać zdanie. Usuwali hurtowo waluty, dodawali też te większ. Wreszcie zdecydowali, że giełda to nie jest jednak to i w sumie nie wiem co teraz planują. W międzyczasie podobno mieli też włam i troszkę BTC im wyparowało. Z wielkich planów zostało tylko wsparcie na ledger i wallet poswallet.com, gdzie można uzyskać dywidendę. Ten ostatni wzrost jest dziwny, może coś tam robią ale oni mają problemy z wypłatami tych dywidend (robią to teraz ręcznie) więc na jakiś znaczące info bym nie liczył. Dev team jest anonimowy, kontaktu z nimi nie ma praktycznie żadnego - projektu jednak nie porzucili tylko nie wiadomo za bardzo co planują.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » poniedziałek, 11 września 2017, 11:41

@Lamar, albo doszli do wniosku ze chca skupic wiecej tokenow po taniosci zanim zaczna sie prezniej rozwijac. Koles na filmiku pokazuje nowy Roadmap i omawia plany na ten rok. Z tego co widze to tylko czesc zalogi jest anonimowa, ale w np takim komodo co ma cap na ta chwile 50x wiekszy tez dev jest anonimowy. Nie jestem fanem projektu tylko patrze gdzie zarobic i wydaje mi sie to interesujaca opcja. Podobno maja byc masternody jak w dashu (45k posw jak dobrze zrozumialem) i mozliwosc kopania nowych coinow majac swoje na Ledgerze. Do tego maja sie starac o dodanie na polo, ogolnie dodanie na polo/ bittrex dalo by niezlego kopa. Mysle ze "chude lata" PosW ma za soba i teraz weszlismy w faze akumulacji przed wystrzalem.
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 20 lutego 2016
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lamar » poniedziałek, 11 września 2017, 13:11

No obejrzałem sobie filmik - faktycznie coś się tam zaczyna dziać, skoro dev team się powiększył to może nie będzie podobnych kwiatków jak dotąd, gdzie po prostu ogarnięcie tej waluty ich przerosło. Mam jeszcze troszkę tej waluty sprzed kilku miesięcy więc obserwuję z zainteresowaniem.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 13 gości