W jakie waluty teraz inwestujecie.

Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja: 66
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: Lagoon » piątek, 1 września 2017, 19:19

Witam kolegow jako malo doswiadczony chcalbym zadiegnac opinii bardziej doswiadczonych graczy na temst RISE i jego uppp.Najpierw myslalem ze ustawiona sxybka pompa ale trzymie die juz drugi dzien i delikatmie wydaje sie odbijac.Przrczytalem na coinmarket o projekcie.Zerknalem na bit hub w milestones .Maja jedna czesc zakonczona w 100 % jemilestonesI sie zastanaeiam czy warto wrzucic jakad kasa na dluzej w tego coina.

Dodano po 1 minucie 42 sekundach:
Przepraszam za bledy pisze w biegu w pracy

Początkujący
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0

Postautor: nztcaps » piątek, 1 września 2017, 20:38

@Lagoon na takiej górce chcesz kupować? https://prnt.sc/gfxhsq

czemu zawsze dostrzegacie jakiegoś coina jak wyjebie setki % w kilka dni, takie perełki trzeba znajdować przed pompką jak będziesz kupował na takich górkach to powodzenia w krypto :)

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja: 145
Reputacja postu: 
0

Postautor: sud » piątek, 1 września 2017, 20:57

nztcaps pisze: @Lagoon na takiej górce chcesz kupować? https://prnt.sc/gfxhsq

czemu zawsze dostrzegacie jakiegoś coina jak wyjebie setki % w kilka dni, takie perełki trzeba znajdować przed pompką jak będziesz kupował na takich górkach to powodzenia w krypto :)
Generalnie się zgadzam, teraz lepiej poczekać na jakąs korektę żeby wejść. Ale pamiętajmy, że to jest krypto i ta pionowa ściana może się okazać malutkim pagórkiem za parę miesięcy. Projektu nie znam więc nie wiem czy ma na to szanse.

Obrazek

bit
Dyskutant
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0

Postautor: bit » piątek, 1 września 2017, 22:26

walton
https://www.binance.com/trade.html?symbol=WTC_BTC
https://coinmarketcap.com/currencies/walton/

obserwuje teraz jak od $1.4 idzie w gore, juz jest prawie na $2

kusi strasznie, ale musialbym sprzedac mrowki zeby cos rzucic na to,
a zaraz bede kupowac wiecej mrowek, czekam na potwierdzenie bitcoinow, przelewam je i przelewam tez GAS na binance i kupuje mrowki. co prawde nie wiele bo pewnie okolo 1 NEO i pewnie powinienem za to kupic tego WTC ale jezeli taki Walton tak idzie, to co dopiero Red Pulse na ico 10 wrzesnia.

Początkujący
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0

Postautor: Riko » piątek, 1 września 2017, 22:29

Wymazywanie pisze: @Riko, Potencjalne bullish targety. Ale z założeniem, że już niebawem odbije, że nie spadnie wiele już. Więc SL by się przydało dodać. Nie grajcie pod to, po prostu można te coiny poobserwować pod katem tych targetów, może ktoś podobnie to widzi.
@Wymazywanie, ja widzę to podobnie, jest sporo altów które spadły po około 80% i teraz udeptują podłogę, na to chwilę tak to wygląda.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0

Postautor: Wymazywanie » piątek, 1 września 2017, 22:41

@Lagoon, A Rise to nie scam?
wantwrite2014 pisze: A co do ICO to czym się kierujesz wchodząc w dany projekt?
Nie ma reguły, trochę loteria na ICO. Niby mniej znane, konkretne pomysły z niełapczywym finansowaniem są dobrym targetem, ale to nie gwarantuje sukcesu, bo te drogie, o których jest szum, też są nieźle pompowane. Więc przy ico bardzo różnie bywa.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1028
Reputacja postu: 
0

Postautor: adam1226 » piątek, 1 września 2017, 22:53

Wymazywanie pisze: Lagoon
Rise byl ponizej 500sat w dolku.. chyba cos ruszyli skoro juz tyle odbiło?
Takie oskarżenia o scam to przecież moga ludzie wypuszczac zeby zbić cene zeby sie obkupic tanio (!)
:arrow: [Binance]- Giełda altcoinów
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0

Postautor: Wymazywanie » piątek, 1 września 2017, 22:57

@adam1226, To nie są żadne nowe oskarżenia. Przesłanki, że to scam były od samego początku, jak ico tego Rise było.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1028
Reputacja postu: 
0

Postautor: adam1226 » piątek, 1 września 2017, 23:22

W tym przypadku akurat: :arrow: mialem na mysli sytuacje historyczne
:arrow: chodzi mi o ogolny mechanizm na krypto
Jakbym mial wiecej czasu to bym przytoczyl wiecej przykładow coinow ktore były posadzane scam a później zaliczaly pompy 1000%+
:arrow: [Binance]- Giełda altcoinów
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0

Postautor: marlone » piątek, 1 września 2017, 23:34

Ja osobiście żałuję, że przespałem obecną sytuację na krypto. Przypomina to "zielone eldorado" sprzed kilku miesięcy. Wszystko rosło i w zasadzie sztuką było stracić. XRP, LTC, ETC itp. alty o ugruntowanej pozycji zyskały w ostanim czasie masakrycznie dużo i cały czas są w trendzie wzrostowym. Ten kto przyłączył się do jadącego pociągu może teraz zacierać ręce... Wracając to tematu wydaje mi sie, że w tym momencie altem wartym zainteresowania jest Riecoin (RIC). W ostatnim czasie stracił bardzo dużo w stosunku do BTC i patrząc na wykres historyczny wygląda to obiecująco. Jedynym minusem tego coina jest jak dla mnie brak możliwości przechowania w jakimkolwiek popularnym portfelu.

Weteran
Reputacja: 7673
Reputacja postu: 
0

Postautor: ekonokomik » piątek, 1 września 2017, 23:49

@marlone, Patrząc na wykres RIC miałbyś rację. Ale wadą tego coina jest żenująco mała głębokość. Za pomocą 5BTC możesz zbić kurs o dalsze 75%.
Ja takich nie tykam.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja: 145
Reputacja postu: 
0

Postautor: sud » sobota, 2 września 2017, 08:15

adam1226 pisze: W tym przypadku akurat: :arrow: mialem na mysli sytuacje historyczne
:arrow: chodzi mi o ogolny mechanizm na krypto
Jakbym mial wiecej czasu to bym przytoczyl wiecej przykładow coinow ktore były posadzane scam a później zaliczaly pompy 1000%+
To że coin ma pompe 1000% nie wyklucza scamu i sporych zarobków na nim. Niestety :?

Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Lagoon » sobota, 2 września 2017, 08:37

Wymazywanie bardzo dziekuje za odpowiedz i innym rowniez.Nie wiedzialem ze to scam .Warto wiec jednak pytac.Jak to sie mowi kto pyta nie bladzi.wiem zr w sprawie inwestycji w konkretne coiny musze zdecydowac sam ale prosilbym o luzne sugestie dotyczace najblizszego kursu etc.ltc.omg no i co z tym neo dalej jak uwazacie.
Msm fuzy dylemat zarobilem trocze na tym omg jeszcze wiecej na lisku i z 1 zrobily sie 3 btc.to juz troche jest i zal by bylo to zmitrezyc.wymaxywanie wie bo udziela sie tez w watku o lisku zeToczy sie we mnie wojna czy trzymac tego liska dalej czy rozbic to na powyzsze waluty.A moze jakes inne ale chyba nie iko zbyt duze ryzyko tyljo pewniejsze z mniejsza stopa zwrotu

Dodano po 2 minutach 3 sekundach:
A szybkie kolka to mi nie wychodza nie mam tyle czasu aby sledzic ciagle kursy raczej jakis middle term ok 2-4 miesiace

Dodano po 3 minutach 29 sekundach:
Najbardziej kusi mnie etc pamietam jak chodzil 0.0082 btc i wydaje sie tetax okazja po 0.0043 ale czemu az tyle spadl przy tej korekcie btc w lipcu?

Dodano po 1 minucie 27 sekundach:
No i korekta omg tez wydaje sie zakonczona chyba ze znowu hinski rzad cos miesza tak jak z ta kontrola nowych ico

Dodano po 51 sekundach:
Nie omg tylko o neo mi chodzilo z tym mieszaniem

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

Postautor: AgentStonoga » sobota, 2 września 2017, 09:34

Kupiłem koło 2600 sztuk Verge, liczę na jakiś profit do końca roku

Początkujący
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0

Postautor: klopi90 » sobota, 2 września 2017, 10:24

Z altów obserwuję Liska, DGB, Siacoina i troszkę mniej NXT, a od niedawna dowiedziałem się o Verge. Pompę na lisku przegapiłem bo byłem załadowany w DGB, ale i to na szczęście wywaliło w górę. Szkoda tylko, że taką kolejność wybrałem :P

NXT i Siacoin jeszcze bez pompy i można trzymać na oku ale teraz i tak wybrałem Verge.

Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Lagoon » sobota, 2 września 2017, 10:50

Tak kolego ale mnoe middle term sc czy dgb nie interesuje bo coinow ich sa w miliardach w obiegu i one dlugo ceny nie trzymia tylko chwilowe pompy sa

Dodano po 12 minutach 25 sekundach:
Tak ale verge tez krąży 13 mld szt docelowo 16 mld bedzie wiec cena jak do 10 centow dojdzie to bedzie chyba cud to juz tak kapitalizacja wynioslaby 1.6 mld $

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1160
Reputacja postu: 
0

Postautor: Kluka » sobota, 2 września 2017, 11:24

Witajcie, oglonie trzymam coiny w co najmniej w mid ale ze 2 dni temu postaniwilem pograc troche w short udalo mi sie zarobic kilkanascie % w 2 dni na MYST, sprzedalem wczoraj wieczorem i byla to dobra decyza bo dzis bylbym juz delikatnie pod kreska (co nie zmienia ze wierze w ten projekt w long) postanowilem z powrotem dokupic KMD, ktore wydaje sie byc ciekawa opcja nawet na short, 4 czerwone dniowe kreski na bittrex wiec licze dzis na odreagowanie i min 10% w 1-2 dni. Dla wytrwalch polecam trzymanie nieco dluzej bo to co sie dzieje na wykresie wyglada na uklepywanie podlogi i konsolidacje pod byc moze jakis wiekszy ruch w gore.

screen: https://prnt.sc/gg4mm3

Dla zainteresowanzch polecam watek: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1605144.0

Oczywiscie nie namawiam, lecz informuje gdzie widze potencjal
"Privacy is the fountainhead of all other rights" ~ Edward Snowden

Wygadany
Reputacja: 75
Reputacja postu: 
0

Postautor: wantwrite2014 » sobota, 2 września 2017, 13:37

@Prezesie obejrzałem Twój film o kupowaniu Litecoina na emeryturę jednak też masz coina , w którym pokładasz nadzieję dużego zysku moim coinem jest iota , ale mam identyczne podejście jak Ty może zarobię za kilka lat 2000 % , a może nic nie zarobię. W internecie znalazłem kiedyś blog osoby , która sytematycznie odkłada na emeryturę kilka kryptowalut oto link do tego bloga http://bitfilar.pl/

Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Lagoon » sobota, 2 września 2017, 14:38

Wybor padl na neo kupilem po 0.00678 i chyba bedzie grubo

Początkujący
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0

Postautor: cryptouse » sobota, 2 września 2017, 14:45

Kluka pisze: Witajcie, oglonie trzymam coiny w co najmniej w mid ale ze 2 dni temu postaniwilem pograc troche w short udalo mi sie zarobic kilkanascie % w 2 dni na MYST, sprzedalem wczoraj wieczorem i byla to dobra decyza bo dzis bylbym juz delikatnie pod kreska (co nie zmienia ze wierze w ten projekt w long) postanowilem z powrotem dokupic KMD, ktore wydaje sie byc ciekawa opcja nawet na short, 4 czerwone dniowe kreski na bittrex wiec licze dzis na odreagowanie i min 10% w 1-2 dni. Dla wytrwalch polecam trzymanie nieco dluzej bo to co sie dzieje na wykresie wyglada na uklepywanie podlogi i konsolidacje pod byc moze jakis wiekszy ruch w gore.

screen: https://prnt.sc/gg4mm3

Dla zainteresowanzch polecam watek: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1605144.0

Oczywiscie nie namawiam, lecz informuje gdzie widze potencjal
Sam też jestem zwolennikiem komodo od jakiegoś czasu. Skupuję większe ilości w miarę tanio. Szkoda tylko, że zwrot jest na poziomie 5% a nie ciut więcej.
wantwrite2014 pisze: @Prezesie obejrzałem Twój film o kupowaniu Litecoina na emeryturę jednak też masz coina , w którym pokładasz nadzieję dużego zysku moim coinem jest iota , ale mam identyczne podejście jak Ty może zarobię za kilka lat 2000 % , a może nic nie zarobię. W internecie znalazłem kiedyś blog osoby , która sytematycznie odkłada na emeryturę kilka kryptowalut oto link do tego bloga http://bitfilar.pl/
Myślę, że przydał by się oddzielny temat z roważaniem na temat krypto emerytury i trzymaniem krypto na "lata", bądź projektach, które mogą się ładnie zwrócić po paru latach.

Wróć do „Pozostałe”