W jakie waluty teraz inwestujecie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3911
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: __kot__ » niedziela, 27 sierpnia 2017, 02:18

Uwielbiam te gadki i przepychanki o anonimowości... :)

Dla potomnych: Waluta albo zapewnia anonimowość albo nie. Nie ma nic pomiędzy (całkowita, częściowa, słabsza, lepsza itd.).
Jeśli algorytm anonimizujący został kiedykolwiek złamany - waluta nie zapewnia anonimowości.
Jeśli algorytm anonimizujący nie został złamany - waluta zapewnia anonimowość.
Kropka.

Można pewnie toczyć w nieskończoność dyskusje czy lepszy blockchain ze wszystkimi transakcjami anonimowymi czy tylko z opcjonalnie wybraną częścią transakcji - ale to spór akademicki. Rynek zdecyduje.

Początkujący
Posty: 175
Rejestracja: 28 czerwca 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kristof707 » niedziela, 27 sierpnia 2017, 11:32

Stratis zatacza się ładnym łukiem ku górze jak kiedyś BTH, dołki coraz wyżej więc możliwe ,że lada moment będzie ostre wybicie

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: suszini » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 07:58

Witam
Kristof707 pisze: Stratis zatacza się ładnym łukiem ku górze jak kiedyś BTH, dołki coraz wyżej więc możliwe ,że lada moment będzie ostre wybicie
Dokładnie tak się stało, szkoda, że nie zobaczyłem Twojego postu wczoraj ;) Muszę zacząćsam wyłapywać takie rzeczy, ale jeszcze nie ogarniam takich aspektów jak AT, za krótko gram na różnych giełdach.

Osobiście zainteresowałem się ostatnio m. in. GAME. https://bittrex.com/Market/Index?MarketName=BTC-GAME Docelowo ma to być cała platforma do płatności w grach, stawiająca głównie na esport Myślę, że ten projekt ma przyszłość. Póki co tani coin a cena aktualnie rośnie.

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 22 listopada 2013
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: reybanger » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 12:27

Stratis może dalej lecieć, na 15m rysuje się cup and handle, bycza formacja. Wiadomo jak to jest z formacjami na altach, ale kto wie. :)

Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: 18 lipca 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: świeżak » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 13:03

@AniaS

Tak z ciekawości - co stoi za tym wzrostem na Monero? Zagapiłem się na ripple, gdy z boku działo się lepiej. :D

Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 15 października 2016
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: AniaS » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 13:15

W dużym stopniu wzrost ceny wynika z wejścia XMR na światową giełdę https://www.bithumb.com/ (w dniu dzisiejszym dokładnie),
ale nie tylko ten fakt miał/ma wpływ na wzrost ceny...

Polecam wątek o Monero, Koparki zrobił ładne podsumowanie odnośnie wzrostu ceny, etc.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 80
Rejestracja: 24 lipca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: TheKubizz » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 13:46

Polecam przyjrzeć się walutce Verge (XVG) ma potencjał na anonimową monetkę. Aktualnie bardzo tania, warto się zaopatrzyć ale raczej liczyć na long hold. Więc jeśli ktoś ma cierpliwość i chęć na prawdopodobny zarobek to polecam.

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Eth » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 19:04

Ripple Ka-BUM.

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 22 listopada 2013
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: reybanger » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 19:27

Eth pisze: Ripple Ka-BUM.
Teraz Ripple będzie strzelał po każdym tweecie z chińskimi znaczkami? :D
Pump & Dump, jestem przekonany. Większość nawet nie wie co tam jest napisane, polecieli jak stado baranów. Po tej akcji z odliczaniem i ogłoszeniem lipnej konferencji, takie chwyty mnie juz nie ruszają, ciekawe jak daleko poleci i jak bardzo będzie bolało jak spadnie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 80
Rejestracja: 24 lipca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: TheKubizz » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 21:59

reybanger pisze:
Eth pisze: Ripple Ka-BUM.
Teraz Ripple będzie strzelał po każdym tweecie z chińskimi znaczkami? :D
Pump & Dump, jestem przekonany. Większość nawet nie wie co tam jest napisane, polecieli jak stado baranów. Po tej akcji z odliczaniem i ogłoszeniem lipnej konferencji, takie chwyty mnie juz nie ruszają, ciekawe jak daleko poleci i jak bardzo będzie bolało jak spadnie.
Wiadomo, że to jeden wielki bullshit - ale powinno się popatrzyć z dobrej strony. Jak ktoś zakupił w tym ostatnim olbrzymim dołku, teraz tylko czekać aż podskocz 10-15-20-50-100% opchnąć i zapomnieć. Bo przyszłości to to nie ma.

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 22 listopada 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: dracon » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 22:02

Zcash odbil sie od linii wsparcia z ostatniego miesiaca - mozliwy ruch pod 0.073.
Obrazek

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 22:06

TheKubizz pisze:
reybanger pisze:
Eth pisze: Ripple Ka-BUM.
Teraz Ripple będzie strzelał po każdym tweecie z chińskimi znaczkami? :D
Pump & Dump, jestem przekonany. Większość nawet nie wie co tam jest napisane, polecieli jak stado baranów. Po tej akcji z odliczaniem i ogłoszeniem lipnej konferencji, takie chwyty mnie juz nie ruszają, ciekawe jak daleko poleci i jak bardzo będzie bolało jak spadnie.
Wiadomo, że to jeden wielki bullshit - ale powinno się popatrzyć z dobrej strony. Jak ktoś zakupił w tym ostatnim olbrzymim dołku, teraz tylko czekać aż podskocz 10-15-20-50-100% opchnąć i zapomnieć. Bo przyszłości to to nie ma.
Tego nie wiesz, ja już czytałem o wielu coinach bez przyszłości :p Ale faktem jest, że ciężko sobie wyobrazić żeby XRP kiedykolwiek osiągnął więcej niż $1. Jednak trzeba przyznać, że zespół Ripple ciśnie mocno, ciekawe co z tego wyjdzie.

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 22 listopada 2013
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: reybanger » wtorek, 29 sierpnia 2017, 11:04

A co sądzicie o ZCash? Są jakieś perspektywy? Typu konferencje itd. ? Ktoś, coś? :)

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: suszini » wtorek, 29 sierpnia 2017, 11:08

Bytecoin dziś mocno w górę. Ostatnio umożliwiono płatności BCN dla indyjskich świątyń więc wzrost uzasadniony. Ponad miesiąc temu chyba były jakieś spore zmiany w dev teamie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 80
Rejestracja: 24 lipca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: TheKubizz » wtorek, 29 sierpnia 2017, 11:51

sud pisze: Tego nie wiesz, ja już czytałem o wielu coinach bez przyszłości :p Ale faktem jest, że ciężko sobie wyobrazić żeby XRP kiedykolwiek osiągnął więcej niż $1. Jednak trzeba przyznać, że zespół Ripple ciśnie mocno, ciekawe co z tego wyjdzie.
To prawda, jednak wydaje mi się, że ten post potwierdza w przekonaniu, że przyszłości ten coinik nie ma.
rav3n_pl pisze: Ripple to nie kryptowaluta tylko centralnie sterowany 100% premine shitcoin. Polecam omijać, bo mogą zażądać weryfikacji w dowolnym momencie, zablokować transakcje w dowolnym momencie, sprzedać premine i ubić cenę w dowolnym momencie.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 557
Rejestracja: 3 listopada 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: bardzo południowa wielkopolska

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: menesis » wtorek, 29 sierpnia 2017, 12:09

A jakie macie przewidywania odnośnie OMG?
Adam Freeland - We Want Your Soul
Bitcoin: 1Q3g3WHYgF9cRPVtKCZtVe8so2KdaBkVRP

Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 15 października 2016
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: AniaS » wtorek, 29 sierpnia 2017, 12:36

menesis pisze: A jakie macie przewidywania odnośnie OMG?
Myślę, ze czas najwyższy na wystrzał... ;-) Dość długo (jak na tego coina) był w konsolidacji...

Jak ETH rośnie to OMG również...

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » wtorek, 29 sierpnia 2017, 12:54

TheKubizz pisze:
sud pisze: Tego nie wiesz, ja już czytałem o wielu coinach bez przyszłości :p Ale faktem jest, że ciężko sobie wyobrazić żeby XRP kiedykolwiek osiągnął więcej niż $1. Jednak trzeba przyznać, że zespół Ripple ciśnie mocno, ciekawe co z tego wyjdzie.
To prawda, jednak wydaje mi się, że ten post potwierdza w przekonaniu, że przyszłości ten coinik nie ma.
rav3n_pl pisze: Ripple to nie kryptowaluta tylko centralnie sterowany 100% premine shitcoin. Polecam omijać, bo mogą zażądać weryfikacji w dowolnym momencie, zablokować transakcje w dowolnym momencie, sprzedać premine i ubić cenę w dowolnym momencie.
No fakt, rav3n ma rację, ale to się może zmienić. Spójrz na DASH - też był 100% premined, duża część supply poza obiegiem, twórcy podejrzewani o scam, a jednak wyszedł na prostą. IMO w krypto wszystko jest możliwe.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 80
Rejestracja: 24 lipca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: TheKubizz » wtorek, 29 sierpnia 2017, 13:02

sud pisze: No fakt, rav3n ma rację, ale to się może zmienić. Spójrz na DASH - też był 100% premined, duża część supply poza obiegiem, twórcy podejrzewani o scam, a jednak wyszedł na prostą. IMO w krypto wszystko jest możliwe.
Jak najbardziej, wszystko jest możliwe - jednak w przypadku tego coina z większym ryzykiem. Dość długo siedzi już w dołku, ja osobiście czekam na wystrzał i sprzedaję co mam bo nie pokładam jakichś nadziej w tej walucie. Pozdrawiam.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14377
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: rav3n_pl » wtorek, 29 sierpnia 2017, 13:13

sud pisze: Spójrz na DASH - też był 100% premined,
Chyba Ci się waluty pomyliły...
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości