W jakie waluty teraz inwestujecie.

Gaduła
Posty: 320
Rejestracja: 13 grudnia 2016
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: roman1959 » niedziela, 21 maja 2017, 16:53

Lamar pisze:
roman1959 pisze: Inne waluty chociaż udają, że noszą jakieś znamiona innowacyjności. Na czym polega hype na Doge?
roman1959 pisze: Ja znowu zapakowałem się w Clam
A na czym polega hype na Clam? Co ta waluta wnosi "innowacyjnego"?
Nie wiem czy próbujesz manipulować, czy niedoczytałeś drugiej część zdania:
roman1959 pisze: Ja znowu zapakowałem się w Clam- spekuła ciągle tam siedzi ta sama i jest w miarę przewidywalna.
ale ta waluta to kompletny śmieć. Wszedłem w nią tylko dlatego, że manipulanci w nią obkupieni są dyskretni niczym słoń w składzie porcelany i wyraźnie widać kiedy będą ją pompować.
Nie bądź zachłanny

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 20 lutego 2016
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lamar » niedziela, 21 maja 2017, 17:26

roman1959 pisze: Nie wiem czy próbujesz manipulować, czy niedoczytałeś drugiej część zdania:

roman1959 pisze:
Przejdź do cytowanego posta Ja znowu zapakowałem się w Clam- spekuła ciągle tam siedzi ta sama i jest w miarę przewidywalna.


ale ta waluta to kompletny śmieć. Wszedłem w nią tylko dlatego, że manipulanci w nią obkupieni są dyskretni niczym słoń w składzie porcelany i wyraźnie widać kiedy będą ją pompować.
Manipulować nie, ale prowokować ... troszkę ;)
Pytasz co jest podstawą wzrostu na DOGE. W tej chwili dokładnie to wszystko co się dzieje na rynku czyli szaleństwo. Skoro taki Clam nie ma podstaw fundamentalnych do wzrostów to dlaczego oczekujesz, że DOGE ma takie podstawy mieć?
O to mi tylko chodziło. Bo o "innowacyjności" wielu walut to nawet szkoda pisać - DOGE ma wiele zalet w stosunku do "innowacyjnych" walut, o których te mogą tylko marzyć. Waluta ma służyć tylko przechowywaniu i transferowaniu wartości - cały problem polega na tym, że rynek zdaje się o tym zapomniał koncentrując się na spekulacji i często zbędnych świecidełkach.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mackukawski » niedziela, 21 maja 2017, 19:26

Co sądzicie o tym co rysuje się na Stellar ?
Obrazek

Gaduła
Posty: 373
Rejestracja: 13 marca 2017
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mckk » poniedziałek, 22 maja 2017, 00:40

roman1959 pisze:
Lamar pisze:
roman1959 pisze: Inne waluty chociaż udają, że noszą jakieś znamiona innowacyjności. Na czym polega hype na Doge?
roman1959 pisze: Ja znowu zapakowałem się w Clam
A na czym polega hype na Clam? Co ta waluta wnosi "innowacyjnego"?
Nie wiem czy próbujesz manipulować, czy niedoczytałeś drugiej część zdania:
roman1959 pisze: Ja znowu zapakowałem się w Clam- spekuła ciągle tam siedzi ta sama i jest w miarę przewidywalna.
ale ta waluta to kompletny śmieć. Wszedłem w nią tylko dlatego, że manipulanci w nią obkupieni są dyskretni niczym słoń w składzie porcelany i wyraźnie widać kiedy będą ją pompować.
Co było sygnałem do zakupu CLAMa wg ciebie? Gdzie zobaczyłeś spekulantów akumulujacych pozycje?

Dodano po 13 minutach 11 sekundach:
Troche sie ostatnio pogubiłem, ale przyznam ze cieżko jest stracić :mrgreen: siedziałem w XMR i DASH - dwa najmniej rosnące coiny podczas ostatnich wzrostów, a wręcz spadające mimo ze wykres XMR dawał nadzieje na wzrosty, a strzał w DASHa był czysto teoretyczny, ponieważ sądziłem ze powrócą do pompowania numero uno z pierwszej fali. W każdym bądź razie to co straciłem na altach zarobiłem w tym czasie na BTC i wyszedłem na zero. To taka opowiastka na boku, ze rynek jest dość przyjazny dla mniej doświadczonych ostatnio :P

Nie rozumiem jednak, czemu LTC tak spada. Z 0.02 na 0.012 w miarę krótkim okresie czasu. Czy ktoś mógłby wyjaśnić? Zastanawiam sie czy w to nie wejść, ale nie wiem gdzie sie to moze zatrzymać, nie widziałem nikogo spekulującego na tym w ostatnich paru dniach.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mackukawski » poniedziałek, 22 maja 2017, 01:23

mckk pisze: Nie rozumiem jednak, czemu LTC tak spada. Z 0.02 na 0.012 w miarę krótkim okresie czasu. Czy ktoś mógłby wyjaśnić? Zastanawiam sie czy w to nie wejść, ale nie wiem gdzie sie to moze zatrzymać, nie widziałem nikogo spekulującego na tym w ostatnich paru dniach.
Właśnie postanowiłem zredukować DOGE i zakupić nieco LTC. Na wykresach wygląda obiecująco...

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 187
Rejestracja: 23 lutego 2017
Reputacja: 194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: dreimore » poniedziałek, 22 maja 2017, 06:25

@mckk, na obu wątkach LTC ogień a mówisz, że od paru dni nic :D Litek odbija się od ciężkich oporów i przyjmuje rykoszety od skoków na BTC, mam szczerą nadzieję, że max na 22$ się odbije

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: blink » poniedziałek, 22 maja 2017, 07:46

Co się dzieje z NAV? :D

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 8 maja 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: vulcs » poniedziałek, 22 maja 2017, 08:00

blink pisze: Co się dzieje z NAV? :D
leci w dół, nie wiem co robić bo kupiłem tego troszkę przy cenie ok. 18k sat ;d
czekać czy uciekać? jak myślicie?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: blink » poniedziałek, 22 maja 2017, 08:21

vulcs pisze:
blink pisze: Co się dzieje z NAV? :D
leci w dół, nie wiem co robić bo kupiłem tego troszkę przy cenie ok. 18k sat ;d
czekać czy uciekać? jak myślicie?
Moim zdaniem jest to korekta i spadek przez wzrost BTC więc powinno odbić, chyba że coś złego w projekcie się dzieje.
Wywołam @Rumcajs może wie coś na ten temat :D

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mackukawski » poniedziałek, 22 maja 2017, 09:01

blink pisze: Moim zdaniem jest to korekta i spadek przez wzrost BTC więc powinno odbić, chyba że coś złego w projekcie się dzieje.
Wywołam @Rumcajs może wie coś na ten temat
U mnie NAV odpalił SL, więc wyszłem przy małej stracie :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: blink » poniedziałek, 22 maja 2017, 09:01

a ja właśnie wsiadłem na 15,9k :D

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mackukawski » poniedziałek, 22 maja 2017, 09:12

Faktycznie na NAV może być korekta. Jeżeli z projektem wszystko ok, to powinno zaraz odbić. Ja w każdym bądź razie troszkę zakupię :)
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: blink » poniedziałek, 22 maja 2017, 09:21

mackukawski pisze: Faktycznie na NAV może być korekta. Jeżeli z projektem wszystko ok, to powinno zaraz odbić. Ja w każdym bądź razie troszkę zakupię :)
Obrazek
Z tego co czytałem na bitcointalk to niby wszystko okej.

Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: 4 maja 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wodzirej96 » poniedziałek, 22 maja 2017, 09:59

Ja wczoraj w 70% wyszedłem z altów,bo można było przewidzieć korektę, trudniejszy jest teraz wybór momentu wejścia, czy z tego poziomu odbiją? Na koreańskiej giełdzie btc już 2700-2900$, więc na altach możłiwa większa korekta.

Gaduła
Posty: 373
Rejestracja: 13 marca 2017
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mckk » poniedziałek, 22 maja 2017, 10:07

dreimore pisze:@mckk, na obu wątkach LTC ogień a mówisz, że od paru dni nic :D Litek odbija się od ciężkich oporów i przyjmuje rykoszety od skoków na BTC, mam szczerą nadzieję, że max na 22$ się odbije
A racja, juz sie tak przyzwyczaiłem ze wszystkie krypto w tym temacie sie omawia :P

Dzisiaj krwawica, wiec w sumie można kupic pare coinow z zakładki Margin trading i czekać na odbicie - gdyby nie moja ostatnia wtopa pewnie bym zaryzykował, a takto czekam na cos pewniejszego :D

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 28 grudnia 2013
Reputacja: 206
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wojteks102 » poniedziałek, 22 maja 2017, 10:38

cement00 pisze: Ja wczoraj w 70% wyszedłem z altów,bo można było przewidzieć korektę, trudniejszy jest teraz wybór momentu wejścia, czy z tego poziomu odbiją? Na koreańskiej giełdzie btc już 2700-2900$, więc na altach możłiwa większa korekta.
A to nie jest w taki sposób związane, że cena rynku X/KRW jest o 15%-25% większa w przeliczeniu na USD niż X/USD?

Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: 4 maja 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wodzirej96 » poniedziałek, 22 maja 2017, 10:42

taka różnica nie ma szans utrzymać się cały czas, arbitraż będzie robił swoje i wyrównają kurs, nie tak dawno jeszcze w Korei było 2100$, a na bitstampie 1600$, po 2 dniach bitstamp był 1800$, a Korea 1900$.

Weteran
Posty: 13345
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ekonokomik » poniedziałek, 22 maja 2017, 10:54

Właśnie próbuję kupić XRP ale Polo działa tak koszmarnie, że nie mogę złożyć zlecenia :(
EDITED: Udało się po 11K. w ostatniej chwili. Szkoda, że longa nie otworzyłem.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 22 maja 2017, 10:58 przez ekonokomik, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 295
Rejestracja: 8 marca 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: marlone » poniedziałek, 22 maja 2017, 10:58

Właśnie próbuję kupić XRP ale Polo działa tak koszmarnie, że nie mogę złożyć zlecenia :(
Ostatnio masakrycznie działa ta giełda przy większych wyprzedażach. XRP jest też na BittRexie i BitFinexie. Wchodzisz w XRP na odbicie czy na dłużej?

Weteran
Posty: 13345
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ekonokomik » poniedziałek, 22 maja 2017, 10:59

marlone pisze: Ostatnio masakrycznie działa ta giełda przy większych wyprzedażach. XRP jest też na BittRexie i BitFinexie. Wchodzisz w XRP na odbicie czy na dłużej?
Na odbicie, szybka akcja. Zaraz wyskoczę po 13K.
Kto wie co będzie się działo dalej z altami jak BTC poszaleje znów o +20%...

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości