W jakie waluty teraz inwestujecie.

Rozmowny
Awatar użytkownika
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: marcobit » czwartek, 15 stycznia 2015, 09:23

mi się jakoś ten NSR nie podoba, jak rozumiem przypina się cenowo do dolara?
wiem że marketcap mu rośnie, ale to dla mnie taki ripple.
Jakoś nie wiedzę potencjału na dłuższą metę, ale wcale się przy tym nie upieram, może czegoś nie doczytałem.
Patrzysz na NSR jakoś pod kątem potencjału i wartości funkcjonalnej w świecie.
To że poszło szybko może oznaczać ze szybko spadanie... ale chętnie poczytam coś więcej na ten temat jeśli zechcesz się podzielić.

SJCX wg mnie jeśli wszystko od strony implementacyjnej się powiedzie, to będę o niego spokojny.

Kod: Zaznacz cały

Storj is a project that is going to offer decentralized cloud storage (not like GDrive or Dropbox) They are currently working on 2 apps, Drive Miner and Meta Disk. If you have extra storage lying around, you can use Drive Miner and give up space for the network to store their files on (you get paid SJCX). With Meta Disk, you can buy the cloud storage on the network  with SJCX. You can sell SJCX on the CounterParty  or Melotic exchange. Visit http://storj.io to find out more
MAID też się wydaje bardzo innowacyjny i potrzebny, może najbardziej w chinach, ale to tym lepiej jak dla mnie.
STR to międzynarodowa wymiana walut. W koncepcji jest ogromny potencjał, teraz jeszcze wykonanie...
VIA(tripple blockchain) + XCH(assets) jest bardzo młody i rynek może się tego długo uczyć jak go wykorzystać. Brakuje mu jakiegoś fajnego asset (nie wiem jak to w tym zdaniu przetłumaczyć)
SWARM jest świetny moim zdaniem, gdby nie był na XCP tylko na XCH, to bym się głębiej zapakował.

Ale jak patrzysz Ty na NSR?

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 2341
Reputacja postu: 
0

Postautor: prezes » czwartek, 15 stycznia 2015, 09:30

Z moich obserwacji wynika, że wszystkie stare monety poleciały razem z BTC ale o dziwo część nowych zaczęła iść w górę np. DOGE.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, ranking giełd i kantorów kryptowalut
Kryptowaluty.info.pl - codzienne informacje ze świata kryptowalut

Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0

Postautor: kactech » czwartek, 15 stycznia 2015, 09:41

@prezes https://i.imgur.com/PRvqENG.png alty do BTC, zmiana % w stosunku do „resetu” z 18 sierpnia.
DISTbIT - prywatny punkt błyskawicznej sprzedaży kryptowalut
bitowe.info - agregator wiadomości ze świata BTC
ToxID: 8013F26F9CFE8B3B979EE313EBD866D9D4F1D426501711C1CC80A14B7031EF53092C1A2B3C9A

Rozmowny
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: marcobit » czwartek, 15 stycznia 2015, 09:55

te waluty wg mnie nie maja żadnego znaczenia już..
został im(ho) tylko marketcap i zabawa w komu zabraknie krzesła żeby usiąść

Weteran
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0

Postautor: grzem » czwartek, 15 stycznia 2015, 10:05

NSR są udziałami/akcjami emitenta. Emitent tworzy z niczego NBT, które to są przypięte do dolara. Udziały w NSR skojarzyły mi się z udziałamu w FED. Akcjonariusze NSR decydują o wielkości emisji NBT, w przypadku nadpdaży mają mechanizm stóp procentowych, którym mogą skłaniać posiadaczy NBT do deponowania. Akcjonariusze NSR udzielają grantów (w głosowaniu) graczom, którzy zobowiązują się do utrzymwania pega do dolara. Obecnie peg jest nie zagrożony, gracze utrzymują wysokie BIDy i ASKi na rynkach do dolara, BTC i PPC.
Zakładając skuteczność pega, można pokusić się o granie na NSR/BTC zamiast USD/BTC, co w przypadku zysków daje wynik wolny od podatków.
Zapraszam na https://cryptox.pl

Dyskutant
Awatar użytkownika
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

Postautor: Strugg » czwartek, 15 stycznia 2015, 19:09

NAV 8-)

Gaduła
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0

Postautor: Lordzik92 » piątek, 16 stycznia 2015, 12:51

Wreszcie po pół roku oczekiwania miłość i światło spłynęło do posiadaczy Navcoinów. Bogowie dopiero ledwo co zrosili tą pustynie lekkim opadem bitcoinów, a już nadzieja zakwitła niczym pierwszy przebiśnieg po mroźnej zimie. Z prawie wygasłego płomyka rozpala się wielka pochodnia która podniesiona przez tytana zawędruję na sam szczyt panteonu altcoinów!

Gaduła
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0

Postautor: chemal » wtorek, 20 stycznia 2015, 15:26

Siemchem zartem ale rzeczywiscie przed Navem ciekawa przyszlosc. A przynajmniej szansa na zarobek x5-x10. System anoninowego przesylu ma byc wydany do konca miesiaca wiec zostalo kilkanascie dni.Porownujac inne monety ktore maja juz podobne rozwiazania ,aktualna cena jest jak najbardziej atrakcyjna. Podobno ten Anon ma byc 100% anonimowy lepszy od obecnie dostepnych. Czy tal bedzie nie wiem przekonamy sie pewnie za miesiac/dwa .Tak czy siak na dzien dzisiejszy widze realna mozliwosc zarobku x10 do konca miesiaca.
Pozdrawwiam

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0

Postautor: majkel_94 » wtorek, 20 stycznia 2015, 15:54

Takie "newsy" są już dawno wliczone w cenę, co najwyżej może spaść jak wyjdzie bubel albo będzie przesunięcie premiery :P

Gaduła
Reputacja postu: 
0

Postautor: chemal » wtorek, 20 stycznia 2015, 17:04

Albo po permierze wzrosnac jesli okaze sie naprawde innowacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 743
Reputacja postu: 
0

Postautor: Rumcajs » wtorek, 20 stycznia 2015, 18:29

No boje sie troche takich newsów oczekiwany od roku anon ma wejsc ceny rosną , żeby nie było jak z CYCem jak miala cena skoczyc po wejsciu na mintpal, straciłem wtedy na nim 2 btc chyba :(
A nav mam mało kupione dawno i to jak chodzilo po 2000s i trzymane od miesiecy 100k coinow. Niestety nie zdazylem dokupic jak cena nagle skoczyla z 300s na 1800 i potem juz tylko patrzylem jak rosnie. Nie dokupilem wiecej stwierdzilem ze jak ma cos wzrosnac to i ze 100k cos zarobie zeby mi straty na innych coinach co wtopilem wyrownac.

A tak w tym momencie ktos 12 BTC pcha NKT - Nakamoto Dark ostro w góre, agresywnie zjada aski przesuwając 4 walle po 3 btc bidów w góre.
EDIT: zapomniałem dopisac ze na Bittrexie , nie patrzyłem na innych giełdach :)
DIT2: Tak łądnie pompował te NKT i znikł :( Nawet nie zzucił bo spadły jakies drobne. Szkoda.
Ostatnio zmieniony wtorek, 20 stycznia 2015, 19:08 przez Rumcajs, łącznie zmieniany 2 razy.

Gaduła
Reputacja postu: 
0

Postautor: Lordzik92 » wtorek, 20 stycznia 2015, 18:41

Zawsze trzeba zakładać ten pesymistyczny rozwój wydarzeń, ale jakby nie patrzeć możliwy profit sprawia że chętnie siedze all in w navach. Oferta jest zbyt kusząca by przyglądać się na wzrosty nie biorąc udziału w walce...

Gaduła
Reputacja postu: 
0

Postautor: chemal » wtorek, 20 stycznia 2015, 18:56

Dokladnie. Lepiej zaryzykowac(tym bardziej ze ryzyko jest niewielkie) niz potem pluc sobie w brode

EDIT od czasu kiedy napisalem dzisiaj pierwszy post o Nav mozna bylo zarobic conajmniej 40%.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 743
Reputacja postu: 
0

Postautor: Rumcajs » sobota, 24 stycznia 2015, 17:06

pod warunkiem ze sie sprzedało a z założenia że ma dalej rosnąć to sie nie miało sprzedawać tych nav'ów.
Teraz cena spadla do okolo 2000s. ceny bronia na bittrexie 2 bid walle, 1 na 1 btc przy 2000s drugi na chyba 0,9 btc przy 1800s potem sciana smieci bota i dalej normalne bidy na 1600s.
A teoretycznie im blizej wejscia anona tym powinno byc wyzej a tu cena spada. Dziwne :)

Dyskutant
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0

Postautor: mgrudzien » sobota, 24 stycznia 2015, 18:09

A co sądzicie o inwestycji w CANN?
Obecnie cena nisko. A może jak wyhodują trochę trawy to nowy event i cena w górę?
BTC 1C3UrNMPm2Fq7ZJrgBRdENMibsamXkDp8g
LTC LhF26xLn7eGj2tNyPkR3AYXyfnrakpDFxr
DASH XpULqJAwdqyB8ikKvHQx9MJMok9VVmZGYw
filmowanie dronem

Gaduła
Reputacja postu: 
0

Postautor: Lordzik92 » sobota, 24 stycznia 2015, 20:56

Rumcajs pisze:pod warunkiem ze sie sprzedało a z założenia że ma dalej rosnąć to sie nie miało sprzedawać tych nav'ów.
Teraz cena spadla do okolo 2000s. ceny bronia na bittrexie 2 bid walle, 1 na 1 btc przy 2000s drugi na chyba 0,9 btc przy 1800s potem sciana smieci bota i dalej normalne bidy na 1600s.
A teoretycznie im blizej wejscia anona tym powinno byc wyzej a tu cena spada. Dziwne :)

Problemy z bitcointalkiem swoje też zrobiły. Te pompowanie volumenu też mi się nie spodobało, ale podobną akcje zrobili kilka dni przed ogłoszeniem informacji o testach, by zwrócić uwagę. Nav na 1 miejscu na bittrexie tą uwagę na pewno zwrócił (teraz został zdetronizowany przez doga), w sumie pozostaje czekać i obserwować sytuacje, w końcu za niecałe 7 dni wszystko się okaże.
Co do ceny, to chyba każdy stawiał że 2k to będzie i tak dużo przed anonem, a tu doszło do 3,5k (cryptsy na niskich obrotach dobiło 5k), ja nie sprzedałem nic, choć podejrzewałem że zleci do 2k. Obecnie nie zdziwiłbym się gdyby cena bardziej spadła, ale z obydwu stron są słabe pozycje, więc nie ma co rozpaczać. Sytuacja dziwna bo to jednak alty są, gdzie kilka btc potrafi zmienić wszystko (nie wspominając o tym że wielu ludzi pamięta ,,atak" i chcą realnych dowodów, co zresztą jest oczywiste, hazardziści obstawiają w ciemno ;p)

Dyskutant
Reputacja postu: 
0

Postautor: Zywiec » wtorek, 27 stycznia 2015, 13:23

Ze swojej strony rekomenduję rzucić okiem na XMG(MAGI).

Są na Poloniex i Biitrex. Bardzo dobry i sprawny DevTeam. Cechy szczególne: CPU mining,brak grubych ryb, projekt opensourcowy, oparty na modelu kooperacji dev - community.

Dyskutant
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

Postautor: SpartaN » sobota, 28 lutego 2015, 19:52

Inwestuje ktoś jeszcze? Rynek widzę odradza się, na debiutach można już co nieco zarobić.

Gaduła
Reputacja postu: 
0

Postautor: chemal » sobota, 28 lutego 2015, 20:27

Ja troche co nie co patrze jednak to nie to samo co kiedys...
Rynek odradza sie?hmm ja bym powiedzial raczej ze wstal z kolan ,do powrotu"nornalnosci"(a moze to nie byla normalnosc a fanatyzm altami?)jeszcze dluga droga.
A nowosci po staremu ,mozna duzo zarobic ale tak samo a nawet wiecej stracic. Wystarczy spojrzec na GridPay jednego tygodnia >40ksatoshi po to by w ciagu jednego dnia zleciec do 5k....

Ja ze swojej strony polecam sie przyjrzec NAVAJOCOIN 9 marca wchodzi nowa technologia w swiecie krypto i to moze byc prawdziwa petarda .Nie ma tez mowy o zadnym scamie istamine etc .Projekt pewny i kikludziesiecio(moze wiecej)procentowy zysk rowniez

Dyskutant
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0

Postautor: mgrudzien » sobota, 14 marca 2015, 12:22

I jak ktos posłuchał i kupił cann to zarobił :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
BTC 1C3UrNMPm2Fq7ZJrgBRdENMibsamXkDp8g
LTC LhF26xLn7eGj2tNyPkR3AYXyfnrakpDFxr
DASH XpULqJAwdqyB8ikKvHQx9MJMok9VVmZGYw
filmowanie dronem

Wróć do „Pozostałe”