W jakie waluty teraz inwestujecie.

Rozmowny
Posty: 107
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: fenix79 » niedziela, 9 marca 2014, 14:51

Będzie pompa na WOLFA


Re: [ANN][WOLF] InsanityCoin - coin for investors and traders
Today at 01:44:07 PM
Reply with quote #850
100 BTC placeholder order placed on Poloniex.
18:00 I start trading & buying.

caiql005, sorry I didn't get back to you, it was past the cut off. Why not watch things unfold tonight, then get on board for next week if you like the look of it. Plenty of time yet.

Faktycznie jest order 100BTC za 0,001

Q2C usuneli z głosowania na mintpalu, w wątku ktos napisał żeby głosować zmieniając ip i taki efekt :)

Dyskutant
Posty: 152
Rejestracja: 18 lipca 2013
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ziomek » niedziela, 9 marca 2014, 15:37

Faktycznie Q2C usuneli :( bez sensu to wystarczy teraz głosować na inne waluty zmieniając ip i co usuną wszystkie... najlepiej jak by dodali captcha to by nie było problemu a tak niech spadają. Te wszystkie głosowania są śmieszne. Trzeba się przyjrzeć tej walucie WOLF, może uda się coś ugrać.

Rozmowny
Posty: 107
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: fenix79 » niedziela, 9 marca 2014, 19:18

Dla mnie gra na WOLFIE sie zakończyła. Dev musi kupić jak najwięcej WOLF za 100BTC, nie dużo mu już zostało :)

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: hakertajniak » niedziela, 9 marca 2014, 22:39

Q2C wróciło na mintpala z ilością głosów pomniejszoną o te nieuczciwe. Zmienili także sposób głosowania- mogą głosować tylko zarejestrowani użytkownicy

Orator
Posty: 724
Rejestracja: 6 grudnia 2013
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: jacek1973 » poniedziałek, 10 marca 2014, 22:27

mini pompa na Blackcoin

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2438
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Katowice

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: majkel_94 » poniedziałek, 10 marca 2014, 23:10

Dzięki za cynk, cały dzień obserwowałem :P

Sprzedałem 5k po 787 satoshi, odkupię jak spadnie ;)

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 61
Rejestracja: 3 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wolv » wtorek, 11 marca 2014, 12:05

Pszczółki słabo się mają. Dev milczy, Cryptorush zamknął giełdę BEE/BTC, bo nie było ofert skupu. BEE/LTC jeszcze się trzyma, ale ofert też nie za dużo. Przykrość. :(

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: bl4ck » wtorek, 11 marca 2014, 12:17

Ano przykrość sam się w to władowałem.. trzeba teraz ostrożnie dobierać typy.

mcb
Wygadany
Posty: 582
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mcb » wtorek, 11 marca 2014, 12:47

Ja pszczółki ze 2 dni pokopałem, parę mln mam może jak się dev odnajdzie coś z tego będzie ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2438
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Katowice

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: majkel_94 » wtorek, 11 marca 2014, 14:05

Z moich inwestycji to tak:
- Doge kupione po 210-220 - sprzedane wczoraj po 138 (uff) - 0.1 BTC straty
- Leaf kupione przy pompie cryptsy po 26 satoshi - 0.09 BTC straty
- Redd po 20-23 kupowane, też coś koło tego
W tych przypadkach inwestowałem tyle ile strata mnie nie bolała, no ale 3x już boli :/

A gwóźdź programu to MAX - kupno za 0.4 po średnio 0.0009, teraz uciekłem bo okręt coraz bardziej tonie :(
Strata 0.28 BTC + to co kopałem i nie sprzedawałem... ale codziennie pilnuje, bo tutaj największa szansa na ładny pump :D

Tak z 0.1 to zarobiłem na wachaniach kursu jak się bidy i aski rozjeżdżały, teraz czekam na eKronę i może trochę zyskam :P
Ale ogólnie to nie mam farta ani skilla do takich rzeczy, za bardzo się sugeruję innymi oraz przeszłością, a kurs zawsze jest o krok przed nami ;)

Dyskutant
Posty: 165
Rejestracja: 2 lutego 2014
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: morth » wtorek, 11 marca 2014, 14:29

No wymiękłem trochę za wcześnie z BC. skupiłem po 750, oddałem za 850, teraz już 1050 są ;)

Rozmowny
Posty: 84
Rejestracja: 8 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: manaic83 » wtorek, 11 marca 2014, 14:45

majkel_94 pisze: teraz czekam na eKronę i może trochę zyskam
nie ty jedyny :twisted:

Orator
Posty: 724
Rejestracja: 6 grudnia 2013
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: jacek1973 » wtorek, 11 marca 2014, 15:42

morth pisze:No wymiękłem trochę za wcześnie z BC. skupiłem po 750, oddałem za 850, teraz już 1050 są ;)
realny kurs był ok 500 , nikt sie wtedy nie interesował , skupiłem trochę do 550 i teraz na falach się bawię , ale jak tylko wyskoczą pompiarze to lecimy w dół

ta ostatnia pompę przez przypadek uruchomiłem , tak się bawiłem na zwyżkę i ktoś się dołączył ,postawił ściany i poszło w górę

ale ogólnie zainteresowanie BC marne i tak ja wszystko leci w dół , uznaje zasadę zarób 10 % i uciekaj , chwila nieuwagi i zalicza sie wtopę

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2438
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Katowice

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: majkel_94 » wtorek, 11 marca 2014, 16:53

A ja wykopałem i nie sprzedałem po 1500-2000, bo myślałem że jak wydobycia nie ma to kurs skoczy :P

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: SkyValley » środa, 12 marca 2014, 01:00

Oj Majkel, smutne te straty, przytocz proszę jakieś swoje sukcesy inwestycyjne, bo inaczej mi się przykro Ciebie zrobi:)

Tzn. nie zrozum mnie źle, każdy traci, ale chcę wiedzieć, że kiedyś wykosiłeś ostro chartsy na samym peaku i inni gracze mogli czyścić Ci buty :-)

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 23 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: doitnow » środa, 12 marca 2014, 01:26

Panowie wydaje mi się ze te shitcoiny to porażka. Gratuluje jeżeli faktycznie coś ugrywacie. Ja wtopilem w eUSD i w coś tam jeszcze na coinmarket.co . Na szczęście zainwestowałem pół BTC w XCP w procesie proof of burn i ostatnio wyciągnąłem 5 bitcoinow ufff dobrze ze pojawiło się na https://bter.com/trade/xcp_btc . Chińczycy oszaleli i wciągu kilku godzin podbili cene do 0.015 /XCP, teraz znowu spadło do 0,006. Na poloniex miałem ustawione na 0.014.
Chociaż nie do końca tylko na shitcoinach można stracić. Parę mcy temu kupiłem kilka MSC kiedy było cholernie drogie i sprzedałem za polowe ceny - porażka lol.

Czekałem na MC2 ale okazało się ze nie będzie premine wiec nici z IPO i wczesnej inwestycji. Musze kupić od kogoś kto to ukopie.

Ethereum IPO było przekładane już kilka razy, niestety niewielkie szanse na zarobek ze względu na wysoką inflacje. Twórcy obiecują nieznacznie pomnożyć swoja inwestycje ale tylko w presale.

eMunie IPO rusza za tydzień i będzie trwało dwa tyg. Własnie testuje ich portfel. Naprawdę zaawansowany technicznie: funkcja czatu, wysyłania prywatnych wiadomości, tworzenie asetów(wkładów) oraz innych walut. Co do zarobku to opłaca się zainwestować tylko w IPO dzięki czemu dostajemy własny ENS i uruchamiamy funkcje hatcher (górnik) - i tak pomnażamy eMu. Niestety cena bedzie oscylowala w granicach 10centow za eMu, wiec nie ma opcji pum and dump.

Jest jeszcze jedna ciekawa waluta SkyCoin warto śledzić uważnie. Ja osobiście zamierzam zainwestować 0.5 BTC. Watek możecie znaleźć tutaj : https://bitcointalk.org/index.php?topic ... icseen#new

aha nie można tez zapomnieć o zerocoin (zerocash). Projekt ma ruszyc w maju. Warte uwagi.

Podsumowując w ciągu ostatnich dwóch mcy zainwestowałem 1BTC a wyciągnąłem 5. Mogloby być znacznie lepiej gdybym nie bawił się shitcoinami i nie umoczył w mastercoina :) Czekam na inne pewniaki typu XCP ale tym razem będę liczył na większe zyski :]

Gaduła
Posty: 375
Rejestracja: 5 grudnia 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: karolnomad » środa, 12 marca 2014, 07:11

SkyValley pisze:Oj Majkel, smutne te straty, przytocz proszę jakieś swoje sukcesy inwestycyjne, bo inaczej mi się przykro Ciebie zrobi:)

Tzn. nie zrozum mnie źle, każdy traci, ale chcę wiedzieć, że kiedyś wykosiłeś ostro chartsy na samym peaku i inni gracze mogli czyścić Ci buty :-)
Poprawiłeś mi humor, ale fakt Majkel ciągle coś traci, może lepiej niech przy kopaniu zostanie :mrgreen:

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 61
Rejestracja: 3 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wolv » środa, 12 marca 2014, 08:48

doitnow pisze:Jest jeszcze jedna ciekawa waluta SkyCoin warto śledzić uważnie. Ja osobiście zamierzam zainwestować 0.5 BTC. Watek możecie znaleźć tutaj : https://bitcointalk.org/index.php?topic ... icseen#new
Hmm... moneta dedykowana SkyValley? ;)

A co myślicie o Faircoin? 100% premine nie zachęca, ale dawali za darmo, więc garść chwyciłem. :)

mcb
Wygadany
Posty: 582
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mcb » środa, 12 marca 2014, 11:00

Ja z kolei jestem ciekawy Waszej opinii o SAT - trochę w nią zainwestowałem przy 4-5 sato, ma wejść na cryptsy (widomo kiedy ?)
Ustawiłem lekki ask na 10sat - aby zrealizować część zysków, ale się nie załapałem, teraz jest 6-7sat, jakieś rokowania ?
Z tego co widzę to raczej wejście na kolejną giełdę powoduje szybki dump

Rozmowny
Posty: 84
Rejestracja: 8 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: manaic83 » środa, 12 marca 2014, 11:04

mcb pisze: Z tego co widzę to raczej wejście na kolejną giełdę powoduje szybki dump
Różnie, chyba nie ma zasady.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości