Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 244
Rejestracja: 22 września 2017
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: mati1620 » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 21:53

Na tym, że GAME regularnie co 9-11 dni ma pompę po czym jest spadek i tak od dobrych 2 miesięcy. Dzisiaj przypada 9 dzień po poprzednim wzroście zobaczymy jak to będzie dalej.

avR
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 2 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: avR » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 22:13

gdybym gral na takiej analizie, co ty to dawno bym wpierdzielal tylko pasztet, kurs BTC jest stabilny, jestesmy w dosc waznym miejscu a nie dniu na wykresie, bo zblizamy sie do LT spadkowego i oporu na poziomie 2,5$ przed tym jednak jesli BTC bedzie laskawy i jesli gracze nie porzuca GC na rzecz czegos innego to jutro w godzinach 8.00 - 18.00, swiat pokaze nam, co zdecydowal 2,3$ i odbicie, powrot do spadkow, czy moze walka o 2,5 przy dobrych wiatrach, na razie wyglada to obiecujaco, dlatego, ze jezeli swieczka dzienna zakonczy sie na poziomie, ktory obrysowalem w 1h, tj. 02:00 maks spadku 2,15$ - to bedzie sygnal do dalszych wzrostow, te swoje cykliczne dzienne pompki mozesz wsadzic, gdzie chcesz, skoro nawet nie potrafisz odczytywac swiec to pograj sobie w bukmacherke, w koncu u siebie druzyna rzadziej przegrywa :D

Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JWilku » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 22:54

Na BB chyba nie ma kto pociągnąć do gory :cry: , volumen slabiutko, mimo, ze na bittrexie mamy ponad 2.25$ i mozna by spokojnie arbitrazowac.

https://scr.hu/Jwj4yp

Myslicie, ze to ma szanse ?

avR
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 2 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: avR » wtorek, 5 grudnia 2017, 09:19

wciagu 24h po raz 4 bedziemy testowac opor na poziomie 2,3$ ASK'i na bittrexie stopniowo byly wykupowane, co jest zdrowym wzrostem, a nie pompka, jesli chodzi o BB w tej chwili polecam tylko arbitraz, bo zapal do wyrownania kursu z chociazby wyznaczona srednia marketcap 2,26$*3,54=8 zl jest na te chwile odlegly (na tym poziomie na BB jest 20kGC na sell) niby niewiele ale przy takich ruchach wiecznosc :) jesli na BITTREX'ie kurs nie przebije 2,3$ i nie wejdzie na 2,5$ to watpie w to, zebysmy przebili widoczny opor na BB w wysokosci 8 zl, co nie znaczy, ze po przebiciu 2,5$ jest mozliwe rowniez na BB :) czyli jakies 8,85zl, pozdrawiam

Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JWilku » wtorek, 5 grudnia 2017, 17:11

Ciągle odbijamy sie od ~~2.3$, jak myslicie nastapi dzis przebicie tej granicy ? I co czeka nas dalej ? powolny wzrost, czy raczej zaliczymy dolek, jak po kazdym wzroscie Game (srednio co 10 dni) :?:
ps1. Volumen w miare przyzwoity, widac, ze cos sie dzieje, ale wedlug mnie za slabo rosnie, zeby przebic :(
ps2. W koncu BB podciagnal troche kursem do Bittrexa :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » wtorek, 5 grudnia 2017, 17:16

Oj powalczyli troche pod koniec godziny własnie przy oporze 2.3$, leciały cegły z obu stron. Volumen nawet sie utrzymuje, chociaż mógłby wzrosnąć. Ciekawy wieczór się zapowiada.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 13 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: vikbit90 » wtorek, 5 grudnia 2017, 20:07

ja mysle,że nudy..

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: greg_ » wtorek, 5 grudnia 2017, 20:59

Przy takim "popycie":
Buy Orders Total: 6.97294294 BTC (Poloniex)
nie ma co liczyć na jakiekolwiek poważne wzrosty.

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Dakoosw » wtorek, 5 grudnia 2017, 22:54

Obrazek

Pompki pompkami, ale patrząc długoterminowo to chyba jesteśmy w kluczowym momencie wyjścia z trendu spadkowego (analiza GAME do $), ponieważ po malutku przebijamy właśnie tą linię trendu. Może to być dobry moment do założenia długiej pozycji. Jeżeli ta analiza się potwierdzi to mogą nas czekać większe wzrosty :)
Na wykresie zaznaczyłem linie trendu wzrostowego, spadkowego i teoretycznie kluczowe linie oporu.

Nie jestem specjalistą w analizie, i nie jest to doradztwo inwestycyjne :mrgreen:

Proszę o opinie i ewentualną konstruktywną krytykę :geek: 8-)

Dodano po 3 minutach 42 sekundach:
Dakoosw pisze:Obrazek

Pompki pompkami, ale patrząc długoterminowo to chyba jesteśmy w kluczowym momencie wyjścia z trendu spadkowego (analiza GAME do $ ), ponieważ po malutku przebijamy właśnie tą linię trendu (niebieska linia). Może to być dobry moment do założenia długiej pozycji. Jeżeli ta analiza się potwierdzi to mogą nas czekać większe wzrosty :)
Na wykresie zaznaczyłem linie trendu wzrostowego, spadkowego i teoretycznie kluczowe linie oporu.

Nie jestem specjalistą w analizie, i nie jest to doradztwo inwestycyjne :mrgreen:

Proszę o opinie i ewentualną konstruktywną krytykę :geek: 8-)
Dodano po 2 minutach 19 sekundach:
Przepraszam za bałagan, nie wiedziałem jak edytować post

Chciałem dodać że należy sugerować się niebieską linią trendu spadkowego, która była testowana 3 razy i została przebita.

Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JWilku » wtorek, 5 grudnia 2017, 23:04

Ja dzis wyskoczylem po 7,75, licze na korekte jak to co 10 dni po wzrostach bylo, moze nie na taka gleboka, ale jakies 7 mysle ze jest realne, i ide chyba w dluga, jedyne co to obawiam sie jak BTC moze wplynac na Game (wyzsza trudnosc kopania BTC/fork BTC i wejscie futures).
Cieszy troche wieksze zainteresowanie ta kryptowaluta, trafiam na coraz wiecej 'analiz' sugerujacych szybki wzrost (miesiac/dwa) do nawet 5$, i badz tu madry co zrobic :?

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Dakoosw » wtorek, 5 grudnia 2017, 23:32

Ciężko przewidzieć, ale dużo altów jest teraz na dnie w parze z bitcoinem, a jak coś jest na dnie to w końcu MUSI wypłynąć :) musi być ten impuls. Ja myślę że ten malutki impuls widać na GAME. Nie zachęcam do inwestowania, ale warto teraz obserwować tą kryptowalutę.

Dodano po 20 minutach 3 sekundach:
greg_ pisze: Przy takim "popycie":
Buy Orders Total: 6.97294294 BTC (Poloniex)
nie ma co liczyć na jakiekolwiek poważne wzrosty.
Źle patrzysz... nie patrz na poloniex bo oni mają mniejsze obroty na GAME niż Bitbay... a Na BB i tak mozolnie to idzie. Całą robotę robi Bittrex, bo to u nich jest ponad 50% światowych obrotów na GAME.

https://coinmarketcap.com/currencies/ga ... s/#markets

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Dodo101 » środa, 6 grudnia 2017, 00:03

Cześć jestem nowy więc moje pytanie pewnie już się pare razy mogło pojawić ale na razie nie znalazłem satysfakcjonujacej mnie odpowiedzi. Gdzie najlepiej trzymać GAME na dłuzszy okres ?? Obecnie trzymam je na giełdzie a to nie jest za dobre rozwiazanie wiec chcialbym je gdzieś przerzucić. Ktoś tam wspominał że na G Wallet jest całkiem bezpiecznie ale zastanawiam sie także nad https://wallet.gamecredits.com.

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: greg_ » środa, 6 grudnia 2017, 00:34

Dakoosw pisze:Źle patrzysz... nie patrz na poloniex bo oni mają mniejsze obroty na GAME niż Bitbay... a Na BB i tak mozolnie to idzie. Całą robotę robi Bittrex, bo to u nich jest ponad 50% światowych obrotów na GAME.
Ale obroty na Poloniex są z grubsza skorelowane z obrotami na innych giełdach.
Zatem jeśli patrzę teraz na Poloniex, a wiem, że wcześniej na tej giełdzie było większa zainteresowanie tym coinem, to jak napisałem, daje to asumpt do stwierdzenia, że na innych giełdach relacja (spadek chętnych do nabycia) jest podobna.

Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JWilku » środa, 6 grudnia 2017, 01:24

Mimo spadku na bittrexie w okolice 2,16$ na BB twardo trzymane 7,65 jest i stoi na bidach kilka solidnych zlecen, czyzbysmy na dobre zniwelowali roznice w cenie miedzy Bittrexem a BB. Jak na moje mozliwy jest zrzut na Bittrexie do okolic 2$, pytanie jak duzo spadnie na BB. Jesli kurs bylby podobny, zobaczymy okolo 7pln, ja natomiast licze ze BB bedzie znow okolo 0.5 pln za bittrexem i to bedzie szansa na wieksze zakupy :)

avR
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 2 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: avR » środa, 6 grudnia 2017, 11:43

Obrazek
Zanosi sie na przebicie LT spadkowego (zolta) byla ona dziobana w tym tygodniu kilka razy, znaczy, ze opor na 2,3$ zostal nadszarpniety bardzo ladnie, mysle, ze po tym nastapi korekta, niezbyt wielka i atak na 2,5$ BB bronil kursu tylko daltego, ze duzo osob spalo :) mysle, ze przy tradycyjnym panic sell'u rano zamiast 7,6 mielibysmy 7zl na BB najciezszym oporem jest magiczne 8zl, pozniej bedzie gonienie i nadrabianie BITTREX'u ktory mysle, ze siegnie dzisiaj ceny 2,5$ przy stabilnym wzroscie, (2,5$*3,55=8,87 zl) oczywiscie trzeba uwazac na spadki BTC, ktore moga zaprzepascic cala tygodniowa prace

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 13 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: vikbit90 » środa, 6 grudnia 2017, 19:54

czy kiedys bedzie po 10zł czy to zbyt duże oczekiwania?

Początkujący
Posty: 244
Rejestracja: 22 września 2017
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: mati1620 » środa, 6 grudnia 2017, 20:15

vikbit90 pisze:czy kiedys bedzie po 10zł czy to zbyt duże oczekiwania?
10zł już było, tylko wtedy BB nie miał Game w swojej ofercie. Póki co Game ma ATH na poziomie 4,92$ co daje jakieś 17zł. Myślę,że prędzej czy później doczłapiemy się pod tą granicę.Od około miesiąca Game stale rośnie 03.11.17 cena minimalna na BB była 5,7zł ,dziś najniższa z 24H to 7,5zł. Jeśli zespół Game zacznie działać z reklamą to można się spodziewać szybszych wzrostów.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » środa, 6 grudnia 2017, 20:33

10 zł na bitbayu było, a ath jak zbliżysz wykresy to jakieś 19zł.

Info z dzisiaj od pracownika zespołu, wejście na japońskie giełdy VERY soon, jest szansa że w ciągu miesiąca, bo kiedy zasugerowałem że soon oznacza kilka miesięcy to zaprzeczył i powiedział że znacznie szybciej. Nie wiadomo na jak duże, ale to że uzyskali licencje to już bardzo dobry znak, bo u nich to nie takie proste.

+ chodzą plotki o współpracy z ubisoftem, ale to tylko ploty.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 13 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: vikbit90 » środa, 6 grudnia 2017, 22:49

plotki są tylko dobre jesli ludzie w nie wierza i ida za tym zyski:P Japonska giełda, brzmi niezle. Moze poczatek przyszlego roku coś sie zacznie w koncu dziac , bo puki co monotonia.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » środa, 6 grudnia 2017, 22:54

Widze że wszystkie alty zaczynają korekcić bo btc znowu nabiera rozpędu więc zrealizowałem zyski i wystawiam sie sporo niżej z ponownym zakupem ;)
Polecam zrobić to teraz, na BB cena wyższa nawet do 20 centów, w nocy może spaść jak pójdzie panic sell :D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości